Predikce cen etherea: ETH obnovil a předběhl úroveň 1600 USD

Denní technická analýza ETH Ethereum

  • Cena etherea převrátila parabolickou SAR z býčí na medvědí.
  • ETH zablikal nákupním signálem ve formě svíčky červené-devět.

Cena etherea klesla z 1 935 $ na 1 570 $ a za poslední dva dny poklesla o téměř 350 $. Během tohoto pohybu dolů se ETH podařilo otočit několik kritických úrovní. Podívejme se blíže na technickou analýzu.

Cena etherea se obnovila po opravě 350 $

Denní cenový graf Etherea zazářil třemi různými prodejními signály:

  1. Převrácení 20denního SMA z podpory na odpor.
  2. Obrácení parabolické SAR z pozitivní na negativní.
  3. MACD ukazuje rostoucí medvědí hybnost.

denní graf eth / usd 022421

Obrázek: ETH / USD denně

Kupující nyní čelí robustnímu odporu na 1700 $, přičemž 493 000 adres si zakoupilo 2,83 milionu ETH tokenů. Tato úroveň je dostatečně silná, aby absorbovala velký nákupní tlak.

ether / usd objemový graf 022421

Obrázek: IntoTheBlock

Když však vidíme čtyřhodinový cenový graf Ethereum, vidíme, že po blikajícím nákupním signálu ve formě červeno-devíti svícen se cena vzpamatovala na 1700 $, což převrátilo 200denní SMA z odporu na podporu.

eth / usd 4hodinový graf 022421

Obrázek: ETH / USD 4 hodiny

Tyto dva důvody ukazují, proč by cena etherea mohla získat 2 000 $

Po dosažení nových maxim všech dob ether (ETH) výrazně poklesl uprostřed širší korekce trhu s kryptoměnou. Pokles ceny ETH přinesl aktivum na úroveň 1 300 $, přičemž medvědi předpovídají další pokles.

Ether nebyl jediným aktivem, které se propadlo. Bitcoin klesl o 21,72% ze svého týdenního vrcholu. O podobné nebo vyšší marže klesly také BNB společnosti Binance Coin, DK společnosti Polkadot a LINK společnosti LINKlink. Mnoho odborníků mezitím uvedlo, že probíhající cenová korekce je příležitostí získat kryptoměny za levnější ceny, vzhledem k celkově býčímu výhledu trhu proti globální ekonomické nejistotě.

Michaël van de Poppe, nezávislý analytik trhu, řekl:

Tyto poklesy byste měli používat ke zvýšení svých pozic nebo k hromadění, pokud byste čekali na pozici na trzích. Většina trhů dosahuje vyšších úrovní podpory v časovém rámci a poskakuje. To je krásné.

Zprávy naznačují dva katalyzátory, které by mohly pohánět sazby ETH / USD vyšší. Nejprve oznámení společnosti Ethereum devs, že naplánovali dlouho očekávanou berlínskou hard fork na polovinu dubna. Tato aktualizace by umožnila živé vyměňování ETH tokenů z řetězce proof-of-work do proof-of-stake blockchain, což je krok, který očekává řešení problému vysokých poplatků za plyn v síti.

Zadruhé, růst celkového počtu adres v síti Ethereum. Santiment ilustroval míru přijetí ETH s tím, že označuje nákupní příležitosti na trhu. Při zpětném pohledu vyšší počet nových peněženek naznačil, že obchodníci si mohou podkladové aktivum v budoucnu koupit.

Ethereum se vrací na tržní cenu 1779 $, což je pokles o 12,6% oproti sobotnímu #ATH, ”napsal Santiment. „Rostoucí trend aktivních adres a nových adres vytvořených v síti $ ETH však zůstává evidentní. Prostřednictvím našich datových signálů se brzy mohou objevit příležitosti k nákupu.

„Přetížení sítě“ nutí Binance pozastavit výběry z etherea

Burza Binance nedávno oznámila, že „dočasně pozastavila výběry tokenů na bázi ETH a Ethereum kvůli vysokému zahlcení sítě“. Je to podruhé za posledních sedm dní, kdy Binance pozastavila své výběry z Etherea.

19. února proběhla podobná událost, kdy Binance pozastavila výběry ETH a ERC-20, přičemž jako důvod uvedla také „přetížení sítě“. Burza ujistila investory, že jejich „fondy jsou SAFU“, ale ani jednou neposkytla žádné další podrobnosti.

Během incidentu z 19. února blockchainový analytik Larry Cermak řekl, že se zdá, že síť Ethereum není přetížená a že nebyl schopen vybrat ETH ještě před oznámením pozastavení. V té době byl Ether na svém historickém maximu a byl připraven prolomit hranici 2 000 $. Kvůli pozastavení však ceny ETH stagnovaly těsně pod marží 2K $. Binance Coin (BNB) mezitím vzrostl o 60 $.

To vedlo ke spekulacím o motivech pozastavení, včetně potenciálního obchodování BNB.

Očekává se, že cena etherea dosáhne těchto úrovní

Cena etherea se pravděpodobně zlepší na 1700 $, než se zastaví kvůli silné rezistenci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me