Predikce ceny bitcoinů: 20denní SMA brání vzestupnému růstu BTC

Denní technická analýza bitcoinů BTC

  • Cena bitcoinu je rozdělena mezi dvě silné úrovně.
  • BTC bliká několik nákupních signálů ve 4hodinovém časovém rámci.

Cena bitcoinů za poslední dva dny vzrostla z 30 300 $ na 34 000 $, protože kupující se vrátili s pomstou. Za současného stavu cena uvízla pod 20denní SMA. Podívejme se blíže.

Cena bitcoinu se zastavila na své cestě

Za současného stavu se cena bitcoinu nemohla dále rozvíjet svým býčím pohybem. Kupující se pokusili otočit 20denní SMA z odporu na podporu, ale neučinili to. I když to kupující překonají, čelí další silné opozici na hranici 35 700 $.

denní graf BTC / USD 012921

Obrázek: BTC / USD denně

Když už mluvíme o linii 35 700 $, dříve 495 000 adres koupilo 285 000 BTC na této úrovni. Pokud to kupující překonají, měli by mít jasnou cestu, jak posunout cenu bitcoinu nad psychologickou úroveň 36 000 $.

graf objemu BTC / USD 012921

Obrázek: IntoTheBlock

4hodinový graf cen bitcoinů je stále extrémně vzestupný. Na první pohled můžete vidět čtyři různé pozitivní signály pro BTC.

BTC / USD 4hodinový graf 012921

Obrázek: BTC / USD 4 hodiny

  • Bitcoinoví býci zůstali pod kontrolou pět dní po sobě.
  • Parabolická SAR byla obrácena z medvědího na býčího.
  • MACD ukazuje rostoucí vzestupnou tržní dynamiku.
  • 20-bar, 50-bar a 200-bar SMA se všechny převrátily z odporu na podporu.

To by tedy mohlo znamenat, že cena bitcoinu může provést další pokus o hranici odporu ve výši 35 700 $ a převzít kontrolu.

Ari Paul: Instituce hromadící bitcoiny, aby zůstaly bohaté

Ari Paul, spoluzakladatel investiční firmy BlockTower Capital zabývající se kryptoměnou, nedávno uvedl, že institucionální investoři stále více nakupují bitcoiny, aby ochránili své bohatství. V nedávném rozhovoru SALT Talks s Johnem Darsiem Paul uvedl, že velcí investoři se při vkládání svých peněz do bitcoinů staví defenzivně..

Podle Paula dochází v myšlení miliardářů k zajímavému posunu, protože nyní „myslí defenzivně“. Dodal, že pasivně přidělují alespoň 10% svého čistého jmění v bitcoinech „jen proto, aby drželi krok, jen pro případ.“ Podle Paulova názoru se tito investoři nesnaží zbohatnout s alokací BTC, ale zbohatnout.

[Billionares] nyní myslí defenzivně. Myslí si, že dost jejich miliardářských kamarádů má 10% svého čistého jmění v bitcoinech. Pokud tak neučiní, myslí si: ‚Člověče, pokud bitcoin udělá dalších 20x, už na párty nebudu zván. Nejsem v tom bohatém klubu, ať jsou kdekoli v hierarchii. Takže teď si myslí: ‚Potřebuji pasivní alokaci. Potřebuji v tom 10% svého čistého jmění, abych udržel krok, jen pro případ. “Nejde o to zbohatnout, teď jde o to zůstat zbohatnout.

Paul dodal, že nová kategorie investorů by přispěla k dlouhodobému snížení volatility bitcoinů.

To jsou velmi silní kupci rukou. Jedná se o lidi, kteří chtějí koupit více za dipy. Jsou to lidé, kteří nebudou prodávat se změnou trendu. Volatilita nezmizí. Bez volatility nemůžete mít zuřící býčí běhy, které vás 10x vyšší. Volatilita bude postupně klesat, protože to institucionalizuje [s] širší účastí na trhu.

Kapitál Q9 a hongkongští finanční giganti expandují do nabídky bitcoinů

Henyep Group, konglomerát finančních služeb se sídlem v Hongkongu, rozšiřuje své tradiční nabídky soukromého majetku do prostoru digitálních aktiv. Skupina nedávno vytvořila novou dceřinou společnost s názvem Q9 Capital, která oficiálně zahájila zprostředkovatelské služby podobné kryptoměnám. Dceřiná společnost se zaměřuje na jednotlivce a rodinné kanceláře s vysokou čistou hodnotou.

V tiskovém prohlášení společnost uvedla, že si klade za cíl uspokojit rostoucí poptávku po digitálních aktivech z těchto typů institucionalizovaných kapitálových zdrojů. Plánuje provozovat plně krypto-přepážkový (OTC) stůl, který by usnadňoval obchody klientů a nabízel kryptospořicí produkty a služby úschovy.

Aaron Chiu, spoluzakladatel Q9 a výkonný ředitel Henyep Group, uvedl:

Vidíme to [kryptoprostor] jako jednou v životní příležitosti, protože je velmi vzácné, když máte novou třídu aktiv, která je na místě. Vidíme obrovskou hodnotu v digitálních aktivech, která se stala skutečně globální třídou aktiv – jako tomu bylo před 40 lety u zlata.

Chiu uvedl, že cílem je uplatnit Henyepovu specializovanou zkušenost s obsluhou klientů (v tradiční správě majetku) do krypto prostoru. Dodal, že zatímco skupina Henyep Group inkubovala kapitál Q9 in-house, dlouhodobým plánem je jeho vyčlenění do samostatné entity.

James Quinn, generální ředitel Q9, uvedl, že od uvedení Q9 na trh zaznamenal nárůst zájmu ze strany ne-krypto nativních investorů.

Přibližně 90% našich klientů je v kryptoměnách zcela nových, nebo provedli jednu nebo dvě investice dříve, ale do prostoru se aktivně nezapojili – obecně bitcoinová třída 2021.

Viděli jsme jednoznačný vzestup [pro bitcoiny] s tématem kolem příběhu o zajištění inflace a de-globalizace. To v kombinaci s cenovou akcí vyvolalo zájem o naši klientskou sadu, kteří si krypto koupili poprvé.

Očekává se, že cena bitcoinu dosáhne těchto úrovní

Pokud kupující převezmou 20denní SMA a hranici 35 700 $, může cena bitcoinu snadno překročit hranici 36 000 $. Pokud zde cena selže, může klesnout na zeď podpory na 30 800 $. Podle IntoTheBlock je tato úroveň dostatečně silná, aby absorbovala velké množství prodejního tlaku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me