FBAR kriptovaliutos ataskaitų teikimo reikalavimai

Ar užsienio bankų ir finansinių sąskaitų ataskaita (FBAR) taikoma kriptovaliutai? Tai populiarus klausimas kriptografinių mokesčių bendruomenėje, į kurį niekas neturi aiškaus atsakymo. Šis straipsnis suskirsto FBAR ir jo taikymą kriptovaliutai.

*** ATNAUJINIMAS nuo 2019-07-18 ***

"Reaguodamas į buhalterių grupės prašymą pateikti gaires, iždo finansinių nusikaltimų vykdymo užtikrinimo tinklas neseniai paskelbė, kad kriptovaliutų sąskaitos, esančios už šalies ribų esančiose biržose, neprivalo būti atskleistos..

Tai reiškia, kad neprivalote prisipažinti savo „Binance“ turto užsienio banko ir finansinių sąskaitų ataskaitoje, kitaip vadinamoje FBAR. Ataskaita, kuri pateikiama formoje pavadinimu „Fincen 114“, reikalinga, kai mokesčių mokėtojo finansinis turtas (grynieji pinigai ir vertybiniai popieriai), laikomas užsienio institucijose, viršija 10 000 USD.."

Daugiau apie šį FBAR atnaujinimą galima pamatyti šiame „Forbes“ straipsnyje čia.

FBAR, kada tai taikoma?

Pagal FBAR pateiktas instrukcijas, pateiktas Finansinių nusikaltimų vykdymo užtikrinimo tinklas (FinCEN), Jungtinių Valstijų asmuo, turintis finansinių interesų arba turintis parašo įgaliojimą užsienio finansinėse sąskaitose, privalo pateikti FBAR, jei bendra užsienio finansinių sąskaitų vertė bet kuriuo kalendorinių metų laikotarpiu viršija 10 000 USD. Finansinė sąskaita apima, bet neapsiriboja, vertybinių popierių, tarpininkavimo, taupymo, paklausos, čekio, indėlio, terminuoto indėlio ar kitą sąskaitą, tvarkomą finansų įstaigoje (ar kitame asmenyje, atliekančiame finansų įstaigos paslaugas). Finansinę sąskaitą taip pat sudaro prekių ateities arba pasirinkimo sandorių sąskaita, pinigų poliso draudimo polisą, piniginės vertės anuiteto politiką ir investicinio fondo ar panašaus sukaupto fondo akcijas..

Vienintelėje oficialioje instrukcijoje dėl kriptovaliutos, IRS pranešimas 2014–21, Vidaus pajamų tarnyba (IRS) nustatė, kad virtuali valiuta yra laikoma nuosavybe, o ne valiuta mokesčių tikslais. Kaip matote iš aukščiau pateikto finansinės sąskaitos apibrėžimo, nuosavybės nėra sąraše. Todėl kai kurie žmonės teigia, kad kriptovaliuta nepatenka į FBAR pateikimo reikalavimą. Iki šiol nei IRS, nei „FinCEN“ nepateikė oficialių nurodymų, kaip paaiškinti, ar FBAR taikoma kriptovaliutai. Jei tyrinėjate problemą internete, pamatysite prieštaringų išvadų, kai kurie žmonės mano, kad kriptovaliuta nėra FBAR taikoma, o kai kurie žmonės mano kitaip.

Ką sako pramonės profesionalai?

2014 m. Birželio mėn. IRS analitikas, dirbęs Smulkiojo verslo / savarankiškai dirbančių asmenų skyriuje, internetinėje transliacijoje pareiškė, kad FBAR tikslais „Bitcoin“ nepranešama „… šiuo metu ne“. IRS analitikas taip pat pareiškė, kad „FinCEN sakė, kad apie virtualią valiutą nebus pranešama FBAR, bent jau šį paraiškų teikimo sezoną“. Tačiau nebuvo gairių ateinantiems mokestiniams metams. Amerikos atestuotų valstybinių buhalterių institutas (AICPA) 2016 m. Birželio 16 d. Išsiuntė IRS laišką, kuriame paprašė IRS pateikti papildomų patarimų dėl FBAR ataskaitų teikimo reikalavimų, susijusių su kriptovaliuta. Tačiau IRS kol kas nepateikė jokio atsakymo.

Kai kurie mokesčių teisininkai teigė, kad, kadangi teismų praktikoje nustatyta, kad užsienio internetinių lošimų sąskaitoms taikomi FBAR pateikimo reikalavimai, užsienio kriptovaliutų biržos taip pat. 2018 m. Rugpjūčio 9 d. „FinCEN“ direktorius Kennethas Blanco pristatė a kalbos dėl agentūros požiūrio į kriptovaliutą. Kalba pateikė naudingų paaiškinimų ir įžvalgų, tačiau taip pat paliko neatsakytus svarbius klausimus. Savo kalboje direktorius Blanco pakartojo, kad ICO yra pinigų persiuntėjai, kuriems taikomos „FinCEN“ kovos su pinigų plovimu (PAM) taisyklės. Režisieriaus Blanco kalba taip pat rodo, kad tam tikri tarpusavio mainai yra pinigų perdavėjai. Tačiau kalba vis tiek palieka nemažai neaiškumų.

Geriau apsidrausti nei paskui gailėtis

Nepaisant neaiškumo dėl užsienio ataskaitų teikimo reikalavimų, daugelis kriptografinių mokesčių specialistų siūlo klysti atsargiai. Jų nuomone, pranešti niekada neskauda, ​​o nepranešti yra per daug rizikinga, nes blogiausiu atveju nepranešus gali būti skirta 100 000 USD bauda ir kalėjimo laikas.

Pagal savo kriptografinių mokesčių praktiką savo klientams rekomenduoju pateikti FBAR, jei jie turi bet kurią už JAV ribų esančią kriptografinių mainų sąskaitą, o sąskaitos vertė bet kuriuo mokestinių metų laikotarpiu yra didesnė nei 10 000 USD USD. Nors „FinCEN“ nepateikė rekomendacijos, sakydama, kad apie kriptovaliutą reikia pranešti pagal FBAR, agentūra taip pat nepateikė jokio pareiškimo, kuriame sakoma, kad ateityje nebūsite susiję su FBAR pažeidimais, jei dabar nepranešate apie kriptovaliutą savo FBAR . Kitaip tariant, „FinCEN“ gali atsigręžti į priekį ir nubausti jus ateityje, ir jūs niekaip negalite grįžti, kad dabar pakeistumėte savo nepranešimo įrašus. Su FBAR padavimu nesusiję jokie mokesčiai ar rinkliavos, beveik nereikia pateikti jokių problemų. Priešingai, nepateikimas kelia didelę riziką ir kelia netikrumo pasaulį.

Sharon Yip – kripto mokesčių patarėjai, LLC

Sharon Yip yra CPA, turinti 20 metų mokesčių patirtį tiek viešosios apskaitos, tiek įmonių srityse. Ji yra programos įkūrėja ir savininkė Kripto mokesčių patarėjai, LLC, mokesčių praktika, kurios specializacija yra kriptovaliutų apmokestinimas. Įmonė koncentruojasi į klientų, atliekančių sudėtingas kriptografines operacijas arba užsiimančius kriptovaliuta, aptarnavimą visą laiką. Sharon teikia išsamias ir individualizuotas verslo ir mokesčių paslaugas. Jos klientai yra kriptovaliutų prekybininkai, kalnakasiai ir verslo savininkai kriptografinėje erdvėje.

Naudodami automatizuokite savo kriptovaliutos kapitalo prieaugio ataskaitas CryptoTrader.Tax.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me