Galutinis kriptovaliutų mokesčių nuostolių surinkimo vadovas

Užsiimti mokesčių nuostoliais iš savo kriptovaliutos turto yra vienas iš efektyviausių būdų sumažinti savo mokesčių sąskaitą už metus. Ne paslaptis, kad kriptovaliutos yra nepastovios. Dėl šios ir daugybės kitų savybių jis tampa neįprastai veiksmingu mokesčių nuostolių surinkimo strategijų kandidatu. Šiame vadove aprašoma, koks yra mokesčių nuostolių surinkimas, kaip jūs galite jį naudoti, kad sumažintumėte savo bitkoinų ir kriptografinių mokesčių įsipareigojimus ir kaip galite CryptoTrader.Tax Mokesčių praradimo rinkimo įrankis, skirtas automatiškai nustatyti didžiausias mokesčių taupymo galimybes.

Mokesčių nuostolių surinkimas – kas tai yra?

Mokesčių nuostolių surinkimas yra kapitalo turto pardavimo nuostolingai praktika, siekiant kompensuoti kapitalo prieaugio mokesčio įsipareigojimą. Realizuodami nuostolius arba „surenkant“ nuostolius, investuotojai gali kompensuoti pelno ir pajamų mokesčius. Tai yra mokesčių mažinimo strategija, paprastai naudojama akcijų ir vertybinių popierių pasaulyje. 

Pavyzdys

Jonas per tam tikrus metus perka 1 000 USD „Apple“ akcijų ir 2 000 USD „Tesla“ akcijų. Laikant šias investicijas, „John’s Apple“ akcijų vertė pakyla iki 1500 USD, o „Tesla“ sumažėja iki 1700 USD. Jonas parduoda visas savo „Apple“ akcijas už 1500 USD.

Be mokesčių praradimo

Negaunant nuostolių iš „Tesla“ akcijų, Jonas turi 500 USD kapitalo prieaugį per metus iš savo „Apple“ akcijų pardavimo. Jonas moka mokesčius nuo visų 500 USD šio kapitalo prieaugio.

Su mokesčių praradimo derliumi

Užuot tęsęs savo „Tesla“ atsargas, Jonas gali surinkti savo nuostolius „Tesla“ parduodamas iki metų pabaigos. Kapitalo prieaugis ir nuostoliai sumuojami per metus, dėl to gaunamas grynasis pelnas arba nuostolis. Jono grynasis kapitalo prieaugis dabar yra tik 200 USD per metus (500–300 USD). Pagal šį scenarijų Jonas moka mokesčius tik už 200 USD grynojo kapitalo prieaugio, o ne už 500 USD.

Mokesčių nuostolių surinkimas kriptovaliutomis

Kriptovaliutos mokesčių tikslais laikomos nuosavybe, visiškai tokios pačios kaip atsargos. Tai reiškia, kad taip pat galite strategiškai parduoti / prekiauti kriptografija, kad surinktumėte nuostolius ir sumažintumėte savo mokestinę prievolę. Skirtingai nuo akcijų, kriptovaliutos pasižymi unikaliomis savybėmis, dėl kurių jos tampa dar geresnėmis mokesčių nuostolių surinkimo kandidatėmis. Aptariame tai žemiau. 

Skalbimo išpardavimo taisyklės

Išpardavimas įvyksta, kai patiriate kapitalo nuostolių, o tada nusipirkite tą patį vertybinį popierių per 30 dienų prieš kapitalo praradimą arba po jo. Ši taisyklė skirta užkirsti kelią investuotojams per vienerius metus prisiimti kapitalo nuostolius ir iškart išpirkti akcijas. IRS konkrečiai teigia kad plovimo pardavimo taisyklės taikomos tik vertybiniams popieriams. Kriptovaliutos yra nuosavybė, o ne vertybiniai popieriai, kaip apibrėžta IRS nurodymai. Tai reiškia, kad kriptovaliutai šiuo metu netaikomos plovimo pardavimo taisyklės.

Nepastovumas

Kriptovaliutos yra nepastovios – labiau nei tradicinis turtas. Šis nepastovumas reiškia, kad investuotojai reguliariai turi galimybių realizuoti ir gauti kapitalo nuostolių. Investuotojams sudėtinga nustatyti, kurios iš jų portfelio kriptovaliutų yra didžiausios sąnaudų pagrindu (pradinė pirkimo kaina), palyginti su dabartine rinkos kaina. Tai yra turtas, kuris suteikia didžiausią galimybę sutaupyti mokesčių. CryptoTrader.Tax turi mokesčių nuostolių surinkimo įrankį, įmontuotą programoje, kuris leidžia vartotojams automatiškai nustatyti, kuri jų kriptovaliuta teikia didžiausią nuostolių surinkimo galimybę.

Pavyzdys

Šiemet Amy uždirbo 15 000 USD kapitalo prieaugio, investuodama į akcijų rinką. Amy taip pat investavo į kriptovaliutas, tokias kaip bitkoinas, XRP ir Ethereum. Gruodžio mėnesį Amy importuoja savo kriptovaliutų operacijas į „CryptoTrader“. Mokesčiai ir pastebi, kad jos investicijos per metus sumažėjo daugiau nei 20 000 USD. Norėdama surinkti šiuos nuostolius, Amy prekiauja visomis savo kriptovaliutomis į „Litecoin“ (taip patirdama a apmokestinamas įvykis ir suvokdamas jos nuostolius). Amy nuostoliai kriptovaliuta visiškai kompensuoja visą jos akcijų rinkos prieaugį, ir jai liko 5000 USD kapitalo nuostolis už metus.

Grynasis kapitalo praradimas iki 3000 USD kompensuoja įprastas pajamas

Kai bendras metų kapitalo prieaugis ir nuostoliai yra neigiami, patiriami grynieji kapitalo nuostoliai. Jei grynasis kapitalo nuostolis yra mažesnis arba lygus 3 000 USD (1 500 USD, jei esate vedęs ir pateikiate atskirą mokesčių deklaraciją), visą kapitalo praradimą galima panaudoti kitų rūšių pajamų kompensavimui, pvz., Jūsų darbo pajamoms..

Grynieji nuostoliai, viršijantys 3 000 USD, perkeliami į kitus metus.  

„CryptoTrader.Taxer“ naudojimas norint automatiškai nustatyti nuostolių surinkimo galimybes

Galite naudoti „CryptoTrader.Tax“, kad sukurtumėte išsamią ataskaitą, kurioje būtų išdėstytos didžiausios mokesčių nuostolių surinkimo galimybės. Pradėkite prijungdami mainus ir importuodami visus savo kriptovaliutos operacijų duomenis į platformą. „CryptoTrader.Tax“ istorinis kainų variklis priskirs kiekvienos kriptovaliutos operacijos kainą.

Bitcoin mokesčių praradimo rinkimas

Eikite į skirtuką Mokesčių nuostolių surinkimas

Sugeneravę mokesčių ataskaitą, eikite į skirtuką „Mokesčių nuostolių surinkimas“ (pavaizduota žemiau). Šioje ataskaitoje rodomos didžiausios nuostolių surinkimo galimybės mažėjimo tvarka. Ataskaitoje palyginama jūsų kaina pagal tam tikrą kriptovaliutą (kiek už ją sumokėjai) su dabartine rinkos kaina. Kriptovaliutos, kurių sąnaudų pagrindas yra daug didesnis nei dabartinė rinkos kaina, suteikia didžiausią mokesčių nuostolių surinkimo galimybę.

Kriptovaliutų mokesčių nuostolių surinkimas

Parduoda arba prekiauja, kai aptinkama

Kai žinosite, kurios kriptovaliutos suteikia geriausias mokesčių taupymo galimybes, galite jas parduoti arba prekiauti pasirinktoje biržoje. Atminkite, kad pardavus ar prekiaujant kriptografija bus suaktyvinta apmokestinamas įvykis ir „realizuoti“ savo turto nuostolius. 

Baigę pardavimą ar prekybą, importuokite operaciją (-as) į 2 „CryptoTrader“ veiksmą. Mokesčiai ir iš naujo paleiskite mokesčių ataskaitas! Tada galėsite pamatyti, kiek derliaus nuėmimas sumažino jūsų grynąjį pelną.

Gruodžio 31-oji yra riba – laikas yra esmė!

Svarbu nepamiršti, kad mokestiniai metai baigiasi gruodžio 31 d., Nors pateikimo terminas yra tik balandžio 15 d. Tai reiškia, kad jūs turite surinkti savo nuostolius iki metų pabaigos, jei norite, kad jie paveiktų tų metų mokesčius. Daugelis investuotojų delsia suvokti, kad galėjo sutaupyti pinigų savo mokesčių sąskaitoje, jei būtų pardavę ar patyrę nuostolių dar gruodžio mėnesį. Tada jau per vėlu.

Neleisk, kad taip nutiktų tau! Galite pamatyti visas savo mokesčių nuostolių surinkimo galimybes sukūrę mokesčių ataskaita šiandien su „CryptoTrader.Tax“.

Galite sužinoti daugiau apie tai, kaip kriptovaliutos yra apmokestinamos pas mus Visas kriptovaliutų mokesčių vadovas.

Atsakomybės apribojimas: Šis vadovas pateikiamas tik informaciniais tikslais. Ji nėra skirta mokesčių, audito, apskaitos, investicijų, finansinėms ar teisinėms konsultacijoms pakeisti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me