Nejlepší online kurzy blockchainu pro školení a certifikaci 2020

Blockchainová revoluce je v plném proudu. Jedná se o výběrovou technologii této éry kvůli jejímu rušivému potenciálu, zejména ve finančních institucích.

Přirozeně by se do akce chtělo zapojit spousta technologických nadšenců a kdokoli jiný. Je to proto, že technologie distribuované účetní knihy představuje budoucnost. Existuje nespočet způsobů, jak se učit, ale nejvhodnější kanál je online kurzy blockchainu.

Některé z těchto kurzů mohou vzít oddanou osobu z a blockchain nováček pro vývojáře ve velmi krátké době. Důvodem je, že jsou zabaleny a vyučovány zkušenými inovátory a odborníky, jejichž poznatky jsou nepřekonatelné.

Pojďme si projít obecný přehled těchto kurzů:

Rada Blockchain: certifikovaný odborník na blockchain

rada blockchainu

Stručně řečeno, Blockchain Expert je jedinec, který je nadšený a chápe, co je technologie blockchain. Kromě jednoduchého know-how musí být schopen vytvářet dApps pro firmy. Tento kurz založený na zkoušce je speciálně přizpůsoben jednotlivcům, jako jsou investiční bankéři, profesoři, programátoři a další, kteří chtějí nejen prozkoumat blockchain, ale chtějí uplatnit své znalosti při řešení problémů v reálném světě. Pro začátek by účastníci měli mít základní znalosti o počítačové vědě, vědět, jaký blockchain nebo bitcoin mají motivaci, aby této technologii porozuměli na hlubší úrovni. Tento kurz blockchainu za 129 $ trvá šest hodin s hodinovou zkouškou a po dokončení jsou studentům vydávány certifikáty platné po dobu jednoho roku.

PŘEČTĚTE si, jak Blockchain změní naši budoucnost?

Přečtěte si více o této certifikaci Tady

 Edureka Blockchain Certification Training: 13K + spokojených studentů

blockchain zvlnění

Blockchain je nepochybně jedním z největších vynálezů 21. století. Nejen, že tato technologie působí rušivě, ale spousta vládních institucí financuje vznikající technologii. Ve skutečnosti projekt Světového ekonomického fóra, že do roku 2025 bude 18% veškerého globálního HDP pocházet z aktivit souvisejících s blockchainem. To není vše, Bille & Nadace Melindy Gatesové plánuje využít blockchainovou technologii k zablokování nebankovek. Jak se bude svět vyvíjet a těžit z inherentních vlastností blockchainu, budou se rozvíjet i odborníci na blockchain. Odhaduje se, že průměrný roční plat vývojáře aplikací se zvýší na 85 000 $, zatímco u seniorního softwarového inženýra nebude nic menšího než 115 000 $ ročně. Proto má učení lana zásadní význam.

edu blockchain corse

Naštěstí Edureka položí základ svým studentům. Nezáleží na tom, dokud bude horlivost, kdokoli se může zaregistrovat. Blockchain Certification Training je však nejvhodnější pro finanční profesionály a vývojáře softwaru.

Krejčí na míru Online kurz Blockchain společnosti Edureka provede studenta přehledem platforem Bitcoin, Ethereum, Hyperledger a Multichain Blockchain. Vše, co potřebujete, je základní znalost příkazového řádku a Linuxu. Není to však nutné, protože Edureka má doplňkové a základní kurzy, které studenta vedou přes Linux, Nodejs a JavaScript.

PŘEČTĚTE si, jak Blockchain změní naši budoucnost?

Z Blockchain certifikační školení, Naučit se, jak funguje Ethereum, rychle vysleduje vaši chytrou smlouvu a vytvoří znalosti soukromých řetězců. Kromě toho od Hyperledger skladatele získá student podrobnosti o tom, jak nasadit obchodní sítě a zároveň se naučí, jak nasadit soukromé prostředí více řetězců.

V kurzu Blockchain zdokonalíte své dovednosti a porozumíte různým konsensuálním algoritmům a typům. Kromě toho budete:

  1. Uchopte technologii za účelem, typem a vnitřním fungováním technologie distribuované účetní knihy (DLT)
  2. Zjistěte více o různých hashovacích algoritmech
  3. Rozbalte více o inteligentních kontraktech a decentralizovaných aplikacích
  4. Zjistěte, jak nastavit soukromé blockchainy pomocí běžných blockchainových prostředí jako Ethereum.

V závislosti na vaší dostupnosti stojí každá dávka 399 USD 339 $. Blockchain certifikační školení se může lišit od 15 dnů do pěti týdnů. Na konci toho všeho bude vydán certifikát.

Dozvědět se víc o Online kurz Blockchain společnosti Edureka.

Závěr

Závěrem lze říci, že tyto uvedené kurzy poskytují skvělé možnosti pro skákání na blockchainové vlně. Každý, kdo se zajímá o hloupost technologie Blockchain, nemá žádnou výmluvu, aby zůstal neinformovaný. Tato inovace představuje budoucnost a je zbytečné si příliš pozdě uvědomovat, že se vám svět posunul pod nohy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me