Okamžitá recenze Edge: Je to podvod nebo legita?

Když svět poprvé slyšel o bitcoinech, považovali to za vtip. Ale od té doby se vyšplhala na vysoce hodnotné úrovně, díky nimž někteří její investoři získali spoustu peněz. Bitcoin byl jednou z prvních kryptoměn a od té doby se na trh dostalo mnohem více. 

Tento velmi likvidní a ziskový trh vedl ke zvýšení počtu obchodníků s kryptoměnou a těch, kteří chtějí začít obchodovat. Abyste mohli dobře obchodovat, potřebujete dobrý obchodní software. Takže je to software Immediate Edge? Podívejme se na software a uvidíme.

Co je Okamžitá hrana?

Immediate Edge je nejnovější obchodní software v jednom. Systém byl postaven takovým způsobem, že díky němu může obchodování vypadat téměř bez námahy. Rovněž se ukázalo, že při dobré strategii je možné dosáhnout vysoké míry výhry. 

Platforma má nové a špičkové rozhraní, které vyhovuje začátečníkům i zkušeným obchodníkům. A některé průzkumy ukázaly, že uživatelé jsou s novým rozhraním velmi spokojeni.

Tým společnosti Immediate Edge tvrdě pracoval na tom, aby zobrazoval komplexní obchodní data přímým a snadno srozumitelným způsobem. 

Je okamžitá hrana Legit?

S tolika novými obchodními platformami vstupujícími na trh je pochopitelné, že chcete zjistit, zda je platforma legitimní. A mnoho studií a recenzí ukázalo, že Immediate Edge je určitě Legit Platform. 

Vyhýbání se neregistrovaným a nezajištěným systémům je v online světě zásadní, a proto je společnost Immediate edge registrována tam, kde působí, a má zabezpečený online systém s nejnovější technologií šifrování. To pomáhá chránit vaše data a peníze. 

Jak mohu začít s okamžitou hranou

Nyní jste pravděpodobně připraveni obchodovat. Jak ale nastavíte? Proces registrace a nastavení je naštěstí snadný. Takto můžete začít s Immediate Edge:

Přihlásit se

Pěkně popořádku. Musíte vyplnit své údaje. Díky tomu vám může Immediate Edge přiřadit osobního správce účtu. Tento správce účtu vám pomůže projít procesem, který je jednodušší a méně stresující. 

Vyplňte následující formulář a váš správce účtu vás kontaktuje.

Vklad 

Dalším krokem je provedení vkladu. To spadá do procesu registrace a poskytuje vám přístup k obchodnímu softwaru. Doporučujeme začít s minimální vklad 250 GBP / 250 EUR. Začátek malého je lepší než začátek příliš velkého, zejména pro nové obchodníky. 

Je důležité, abyste nejprve mohli dokončit ověření, abyste mohli začít obchodovat. Ale jakmile budete hotovi, můžete obchodovat zdarma.

Vklady lze provádět online pomocí karet Mastercard, Visa nebo Maestro. Je důležité si uvědomit, že před zahájením obchodování budete muset potvrdit a ověřit svou totožnost. 

Platforma používá pro všechny transakce nejlepší zabezpečení podle pravidel GDPR a certifikátů SSL. To pomáhá chránit vaši kreditní kartu a osobní údaje.

Demo účet

Demo účet je nejlepším místem k zahájení používání platformy. Umožňuje vám vyzkoušet si strategie a poznat software. Problém, který někteří lidé v minulosti našli u jiného obchodního softwaru, spočívá v tom, že ukázkový účet není realistický. 

Naštěstí pro vás to Okamžitá hrana napravila. Vyvinuli svoji demo platformu tak, aby byla identická s platformou Live. 

To umožňuje uživatelům zvyknout si na platformu Immediate Edge, aniž by riskovali své skutečné peníze. Na demo účtu můžete vyzkoušet nové strategie a nápady a až budete připraveni, přejděte na živý účet.

Obchodujte opravdu

Po použití demo softwaru byste měli znát cestu kolem platformy. Doporučujeme vám nadále používat demo účet, dokud se nebudete cítit připraveni obchodovat naživo. Protože obchodování může způsobit ztráty.

Když začnete obchodovat naživo, uvidíte, jak obchodní software skutečně převezme kontrolu nad svými konkurenty. Můžete zkusit automatizované obchodování a začít dosahovat cílů ziskovosti. 

Je důležité pokračovat ve výzkumu a učení, protože studie ukázaly, že je to nezbytné pro to, abyste byli úspěšným obchodníkem. 

Vlastnosti okamžitého okraje

Immediate Edge je pokročilý obchodní software. Ale s tolika obchodními softwary a tvrdou konkurencí. Jaké funkce jsou od sebe vzdálené? Zde je několik:

  • The Uživatelské rozhraní byl speciálně postaven tak, aby jeho použití bylo snadné a přímé. Průzkumy ukázaly, že uživatelé hodnotí jeho systém nad ostatními na trhu.
  • Abyste dosáhli vysoké míry výhry, potřebujete přesné a podrobné zprávy. To je to, co Immediate Edge poskytuje svým uživatelům. 
  • Své automatizovaný obchodní systém a obchodní signály nejsou jako žádné jiné. Tato funkce je velmi užitečná a ukázalo se, že pomáhá obchodníkům při zlepšování jejich zisků.  
  • Mají konkurenceschopné nízký vklad potřebné k zahájení obchodování. K zahájení obchodování vyžadují pouze vklad 250 GBP / 250 EUR. Díky tomu je pro nové investory více než cenově dostupné.
  • Platforma nabízí a demo účet to je úplná replika živého softwaru. To umožňuje uživatelům zvyknout si na software, než začnou obchodovat se skutečnými penězi. 
  • Platforma je VOLNÝ, UVOLNIT! Immediate Edge se podařilo udržet tuto platformu pro své uživatele zdarma. 
  • Obchodní platforma pomáhá uživatelům minimalizovat a kontrolovat ztráty nastavením zastavit ztráty a obchodní limity.

Je okamžitý okraj k dispozici obyvatelům USA?

Ne, Američané nemohou používat okamžitý okraj, v USA je však pro lidi se zájmem o obchodování s kryptoměnami registrována spousta alternativních obchodních platforem..

Existuje okamžitá aplikace Edge?

Ne, obchodování může probíhat pouze na počítači nebo jiných mobilních zařízeních, a to prostřednictvím webových stránek.

Okamžitá hrana: Náš verdikt

Díky své nejmodernější obchodní platformě s pokročilými funkcemi je Immediate Edge skvělý software pro začátečníky a zkušené obchodníky. Po výzkumu společnosti Coininsider jsme zjistili, že se jedná o skvělou a legitimní platformu. Vždy však doporučujeme provést vlastní průzkum.

Demo účet je výjimečná funkce, která uživatelům umožňuje procvičovat a učit se před rizikem jejich peněz. 

Vyplňte formulář a začněte obchodovat na Immediate Edge.

Často kladené dotazy ohledně aplikace Immediate Edge

Existuje okamžitá aplikace pro iOS?

V tomto okamžiku neexistuje žádná mobilní aplikace pro iOS nebo Android. Je k dispozici na obchodní webové stránce a lze k ní přistupovat prostřednictvím webu v mobilu nebo notebooku.

Co je Okamžitá hrana?

Immediate Edge je platforma pro obchodování s kryptoměnami. Má špičkové rozhraní, které se snadno používá a naviguje.

Mohou američtí obchodníci používat Immediate Edge?

Ne. Bohužel kvůli předpisům není Immediate Edge k dispozici obchodníkům se sídlem v USA. Obchodníkům se sídlem v USA existuje mnoho alternativ.

Jaké jsou náklady na tuto platformu?

Okamžitý Edge je zdarma! Za používání softwaru nejsou žádné náklady.

Co je minimální vklad?

Minimální vklad je cenově dostupný 250 GBP / 250 EUR. Díky tomu je snadné a přístupné zahájit obchodování.

Je okamžitý okraj podvod?

Ne. Byly provedeny studie a recenze, aby se to prošetřilo, a všechny vyšly s tím, že Okamžitá hrana je legitimní a ne podvod.

Má platforma demo účet??

Ano. Immediate Edge byl oceněn za svou realistickou demo platformu, která je identická se živou platformou. To umožňuje uživatelům procvičovat a seznámit se se softwarem dříve, než vystaví svůj kapitál riziku.

Jaký je strop zisku?

Teoreticky neexistuje žádný strop a mnoho studií ukázalo zisky nad 80%.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me