Top 5 nejlepších bitcoinových peněženek 2021

Bitcoin je vždy ve zprávách kvůli jeho vysokým cenám, ale obchodování s digitální měnou vyžaduje některé základní věci. Mít digitální peněženku je jedním z nich.

Co je to bitcoinová peněženka?

Bitcoinová peněženka je jako bankovní účet, který slouží k ukládání, přijímání a odesílání vašich digitální měna. Ať už chcete s kryptoměnami obchodovat, nebo je chcete mít jako své aktivum, stačí mít bitcoin peněženka

Jak víte, kryptoměny ještě nejsou registrovány podle zákonů žádné země. Při výběru peněženky pro vaši digitální měnu tedy musíte být velmi opatrní. Pokud pro své kryptoměny vyberete špatnou peněženku, můžete okamžitě přijít o všechny své peníze. Trávení času porozuměním a získáváním informací o různých peněženkách kryptoměny je důležité, abyste se chránili před podvody a podvody. Abychom vám s tím pomohli, zde je náš přehled nejlepších bitcoinových peněženek, které jsou nyní k dispozici.

Druhy bitcoinových peněženek:

V zásadě existují 5 různých typů bitcoinových peněženek. Všichni mají své vlastní výhody a nevýhody. Následně sdílím základní informace o všech z nich:

1- Hardwarová peněženka: (Nejlepší bitcoinové peněženky dostupné pro zabezpečení)

kniha peněženky

Koncept hardwarové peněženky není nová, ale kryptoměna posílila svůj trh v posledních několika měsících. Hardwarová peněženka je stejná jako vaše běžná peněženka, kromě toho, že se skládá z digitálního zařízení pro provoz vašeho účtu. A ano, je to také elegantní a stylové ve srovnání s jakýmkoli jiným typem peněženek na kryptoměny. Jsou silnější v zabezpečení, snadno se přenášejí a mají obrazovku pro sledování vaší transakce a jsou skvělou volbou pro dlouhodobé ukládání vaší digitální měny. Existuje pouze jeden důvod, a proto lidé váhají s nákupem hardwarových peněženek, což je jejich cena. Ve srovnání s jinými dostupnými možnostmi na trhu jsou poměrně drahé, ale s extra zabezpečením přichází i další cena. Ledger Nano peněženky jsou v současné době považovány za ukázkový příklad hardwarových peněženek kryptoměny.

2- Online peněženka:

kryptoměna online peněženky

Online peněženky za bitcoiny jsou nejběžnějším typem peněženky, kterou používá mnoho lidí, protože jsou levné, snadno použitelné a lze k nim snadno přistupovat z celého světa. vše, co musíte mít, je přístup na internet. Online peněženky můžete provozovat prostřednictvím počítače, notebooku a mobilních zařízení, jako jsou iPad, tablety a smartphony, pokud mají připojení k internetu. Hlavním důvodem, který láká lidi k používání online peněženky pro svou kryptoměnu, je to, že je rychlá, snadno přístupná, levná cena, spravuje více měn najednou a pro další soukromí používá VPN..

3- Mobilní peněženka:

mobilní peněženky se vlní

Poznámka: „Ve službě Reddit existuje několik zpráv o podvodných aplikacích, které kradou vaši bitcoinovou peněženku a veškerý její obsah, takže prosím používejte dobře známou mobilní krypto peněženku“

Koncept mobilní peněženka je stejná jako online peněženka, kromě toho, že funguje pouze na mobilních zařízeních. V zásadě je v obchodě Google Play a Apple store aplikace pro peněženku s kryptoměnou, která funguje pouze na mobilních zařízeních. Mobilní peněženka se každým dnem proslavuje díky mobilnímu provozu. Všichni víme, že většina lidí již přechází z počítače na mobil, proto nyní lidé dávají přednost mobilní peněžence pro kryptoměny. Výhody mobilní peněženky jsou stejné jako online peněženky, s výjimkou možnosti skenování QR kódu a mobil se ve srovnání s počítačem, notebookem nebo dokonce hardwarovou peněženkou snadno přenáší..

4- Desktopová peněženka:

peněženka exodus

Nemýlil bych se, kdybych řekl, že Desktopová peněženka je stejná jako ta, která máte v počítači. Většina desktopových peněženek je zcela zdarma, protože nevyužíváte žádný hostingový prostor společnosti, který vám to umožňuje vytvořte peněženku pro bitcoiny. Lidé to mají rádi, protože hackerům hrozí minimální riziko hackerství, protože neexistuje připojení k internetu, které by fungovalo s peněženkou na ploše, kde soukromé klíče nebyly uloženy na webu třetí strany. I když to má mnoho výhod, ale existují i ​​nevýhody. Co byste například udělali, kdybyste omylem soubor odstranili nebo došlo k poškození počítače virem?

5- Papírová peněženka:

papírová peněženka

Papírová peněženka znamená, že získáte soukromý klíč své kryptoměny. Chcete-li provést transakci, musíte zadat kompletní klíč. Vím, že to zní divně a starým způsobem, ale díky svému fungování to dělá papírová peněženka jedním z nejbezpečnějších způsobů ukládání kryptoměny. Existuje téměř nulové riziko hackerství, což nevyžaduje žádné digitální zařízení ukládejte svou digitální měnu a na žádném včetně serveru třetí strany nebyly uloženy žádné soukromé klíče. Jedinou nevýhodou používání papírové peněženky je to, že jste potřebovali čas na provoz a technické porozumění.

Nejlepší bitcoinové peněženky v roce 2021

Pro bitcoiny jsou k dispozici desítky možností peněženky, ale některé z nejlepších jsou:

Aktualizace: V tuto chvíli (únor 2021) jsou níže uvedené peněženky tím nejlepším, co jsme pro ukládání bitcoinů dostali. S Ledger Nano X je nejlepší volbou mnoha.

1 – Ledger Nano S: (Editor’s Choice)

peněženka nano s ledger

Ledger Nano S je hardwarová peněženka velikosti USB speciálně navržená pro kryptoměnu. Jak jsem již zmínil dříve, hardwarové peněženky jsou drahé, takže to udělejte, ale na oplátku získáte spoustu funkcí, které je těžké najít v jakémkoli jiném typu bitcoinové peněženky, zejména pokud jde o zabezpečení a zálohování vašeho soukromého klíče pro digitální měnu.

Ledger Nano S není zařízení typu plug-and-play. To znamená, že k používání této peněženky nepotřebujete počítač. Malý LCD displej v přední části peněženky vám umožní ovládat vaše kryptoměna peněženka snadno. Umožní vám provádět funkce, jako jsou transakce, vyměňovat si digitální měnu, používat související aplikace a převádět peníze z jednoho účtu na jiný během několika sekund. Malá velikost Ledge Nano S vám umožní zajistit bezpečnost před hackery nebo zloději. I v případě ztráty; vždy můžete získat zálohu a zablokovat zloděje získejte přístup ke svému účtu kryptoměny.

Funkce Ledger Nano S:

 • Podpora více měn: Tato peněženka podporuje téměř všechny populární kryptoměny a umožní vám uložit více než jeden současně do stejná peněženka.
 • Vestavěný displej: To znamená, že transakci můžete fyzicky vidět pro účely potvrzení a ověření díky LCD obrazovce nahoře.
 • Snadná obsluha: I když je velikost této krásné hardwarové peněženky malá, stále existují tlačítka k ovládání, která jsou velmi snadná a pohodlná.
 • Bezpečnostní: Z bezpečnostních důvodů je k dispozici několik možností, včetně možnosti uzamčení peněženky pomocí kódu PIN.
 • Zálohování a obnovení: Nebojte se o své peníze z kryptoměny, pokud máte Ledger Nano S, protože přichází s archem pro obnovení, zatímco proces obnovy je snadný a rychlý.

Ledger Nano S přichází s krabicí, ve které získáte zařízení Nano S, kabel USB, návod k použití, obnovovací list a další příslušenství atd..

2. Ledger Nano X:

Ledger Nano X přichází s výjimečnými funkcemi a je považován za aktualizovanější ve funkcích než Ledger Nano S. Například se připojuje k mobilní aplikaci Ledger Live přes možnost Bluetooth.

Peněženka Ledger je v zásadě jednou z nejlepších hardwarových peněženek. Je navržen pro ukládání kryptoměn s masivními bezpečnostními funkcemi. Obchodníci s kryptoměnami a investoři vášnivě používají peněženky hlavní knihy pro svou kryptoměnu, kterou také chválili.

Design je velmi okouzlující a atraktivní pro použití. Možnost obnovení seed karet a dostupnost kabelu USB-C činí Ledger Nano X atraktivní v krypto komunitě.

3- Atomová peněženka:

atomová peněženka

Atomic je bez měny bez úschovy bitcoinová peněženka, který podporuje více než 300 dalších mincí a žetonů. Kryptoměny můžete zabezpečit, spravovat, vyměňovat a kupovat v uživatelsky přívětivém rozhraní chráněném mnemotechnickou pomůckou. Plně ovládáte své prostředky.

Multiplatformní

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, macOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Atomic podporuje více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky. 

Okamžitá výměna a možnost nákupu kryptoměny

Atomic Wallet vám umožňuje směnit více než 60 kryptoměn. Tuto službu provozují Shapeshift, Changelly a Changenow.

Možnost nákupu v aplikaci využívá technologii Simplex, která vám umožní nakupovat kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin a Bitcoin Cash kreditní kartou několika kliknutími. Celý proces trvá několik minut a za Atomic si účtuje 2% poplatek.

24/7 podpora

Atomic se stará o své uživatele. Pracovníci podpory pracují 24/7 a jsou vždy připraveni pomoci, pokud se něco pokazí. Průměrná doba odpovědi je přibližně 1 hodina.

4- Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná multiplatformová kryptoměnová peněženka určená k snadnému ukládání, správě a přenosu digitálních aktiv. Guarda v současné době podporuje více než 40 nejoblíbenějších blockchainů a více než 10 000 jejich tokenů (včetně BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a dalších). Všechny měny lze zakoupit uvnitř peněženek bankovní kartou. Uživatelé si také mohou vyměňovat měny prostřednictvím vestavěné směnárenské služby a provádět rychlé transakce kryptoměny.

Peněženky Guarda jsou k dispozici v různých verzích: Web, plocha počítače (Linux, Windows, macOS), mobilní, pohybliví (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiště kryptoměny Guarda fungují napříč platformami a lze k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Kromě hlavních peněženek s více měnami nabízí Guarda řadu mobilních peněženek s otevřeným zdrojovým kódem v jedné měně.

Protože společnost Guarda poskytuje peněženky bez úschovy, osobní údaje uživatele ani soukromé klíče společnost nijak neukládá ani nepoužívá – zvyšuje se tak bezpečnost kryptoměn a tokenů a předchází se veškerým šancím na únik informací.

Hlavní rysy:

 • Podpora více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů;
 • Plná uživatelská kontrola nad soukromými klíči a prostředky;
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní;
 • Nákupy kryptoměn kreditní / debetní kartou;
 • Integrovaná směnárna kryptoměn;
 • Linka zákaznické podpory 24/7;
 • Bezpečně šifrovaná záloha peněženky;
 • Přístupnost napříč platformami.

5- Exodus:

peněženky exodu

První dojem z Exodu byl prostě WOW. Myslím, že si musíte jen ověřit, jak postupovat online na webu bitcoinová peněženka nabízejí uživatelům. Pokud hledáte peněženku pro svou digitální měnu, která má grafické funkce, systém hlášení, barevný a snadno použitelný, musí být na vašem seznamu Exodus, který má být použit, protože to všechno má velmi rozumným způsobem. Ostatní online peněženky poskytují téměř stejné funkce, ale jejich styl prezentace není exkluzivní pro design Exodus. Ukázali také snímek obrazovky svého účtu peněženky pro ty, kteří chtějí vidět, jak vypadá jejich účet peněženky.

Design není jediná věc, kterou byste měli hledat a ignorovat ostatní funkce. Exodus má všechny pokročilé funkce, které očekáváte od jakékoli pokročilé webové online peněženky.

Vlastnosti Exodu:

Existuje dlouhý seznam funkcí, které Exodus nabízí svým uživatelům. Úplný seznam funkcí je uveden na jejich webových stránkách. Zde budu hovořit pouze o exkluzivních a bezpečnostních funkcích, o kterých musíte vědět před vytvořením účtu na jejich webových stránkách.

 • Výměna jedním kliknutím: K provozování vašeho účtu peněženky Exodus není vyžadováno žádné ověření ani identifikace. Svou digitální měnu můžete jednoduše vyměnit jediným kliknutím. Díky tomu je transakce rychlá.
 • Více měn: Exodus vám umožňuje ukládat do vaší peněženky Exodus více digitálních měn a dalších digitálních aktiv, aniž byste požadovali další poplatky za předplatné atd..
 • Kompletní zabezpečení: Exodus není online webová kryptoměnová peněženka, ale offline peněženka. Ano, prostřednictvím webových stránek vytvoříte vlastní peněženku s digitální měnou, což znamená, že informace o vaší kryptoměně budou uloženy ve vašem počítači, nikoli na serveru Exodus.
 • 100% zdarma: Exodus je 100% zdarma pro všechny uživatele. Ano, mají některé prémiové služby, ale obecně si můžete celou jejich peněženku užít zdarma.
 • Skvělý design: Design peněženky je hlavním důvodem, který dělá Exodus oblíbeným. Netechnické osobě je velmi snadné porozumět úplným podrobnostem o jejích kryptoměnách.

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me