Top 5 nejlepších ethereových peněženek 2021

Ethereum byl poprvé spuštěn v roce 2015. Podle vynálezce společnosti Ethereum vymýšlí tuto kryptoměnu ke zlepšení bitcoinu. To vynalezl 19letý student. Ve velmi krátké době se cena etherea zvýšila. Dnes byl zvýšen o 2900% ze zavedené ceny.

Hlavní problém, kterému čelí investor Ethereum, je peněženka Ethereum. Ano, existuje mnoho spolehlivých peněženek Ethereum, které lze použít k příjmu této měny, odesílání a výměně, ale nalezení skutečně spolehlivé nebo nejlepší zeď EthereumNení to opravdu snadné, dokud to nevyzkoušíte sami.

Nedávno jsem dostal příležitost otestovat některé ty, které si sám nárokoval Ethereum peněženky které používají investoři. Rozhodl jsem se o ně podělit se svými recenzemi. Takže pokud jste jedním z nich, který stále hledá spolehlivé a nejlepší služby, Ethereum peněženky mohou získat pomoc.

Následující recenze nejlepší peněženky Ethereum jsou založeny na hodnosti. První peněženka, kterou jsem zařadil na číslo 1, je Ledger Nano S, druhá je peněženka Guarda a třetí je Atomová peněženka. Níže si přečtěte další informace o jejich ceně, poplatcích za služby, provizích, funkcích a zabezpečení, které svým uživatelům nabízejí:

1 – Ledger Nano S: (Vyber editor)

peněženka nano s ledger

Pevné peněženky pro digitální měnu pro mnohé z nás stále něco nového. Ani já jsem tomu nevěřil, dokud jsem nenašel Ledger Nano S, pevná peněženka vyrobená pouze pro digitální měny, včetně Ethereum. Myšlenka této peněženky je úžasná, zatímco nabízí tyto funkce přes zabezpečení, které nikde jinde nenajdete. Proto jsem se rozhodl zařadit jej na začátek mého seznamu nejlepší peněženky Ethereum. Ano, je to ve srovnání s ostatními o něco dražší, ale na oplátku získáte celoživotní řešení a vynikající funkce a zabezpečení přes vaše etherea.

Cena Ledger Nano S:

Cena Ledger Nano S peněženka je téměř 59 USD. což je opravdu drahá peněženka pro mince Ethereum ve srovnání s ostatními. Zároveň však pro své digitální měny získáváte zcela odlišnou, jedinečnou a tvrdou peněženku.

Co obsahuje v krabici?

peněženka box

peněženka nano box

Krabice bude obsahovat více než jen Ledger Nano S který funguje a vypadá jako zařízení USB. Kromě toho získáte také kabel USB pro připojení peněženky k různým zařízením, jako je počítač. Součástí balení je také další příslušenství, pokyny a listy pro obnovení.

Je to bezpečné a zabezpečené:

Ano, je hardwarová peněženka Ethereum a o tuto peněženku se musíte starat stejně jako o svou peněženku. Kromě toho vám společnost nabízí několik dalších funkcí zabezpečení online, aby vaše Ethereum nebylo chráněno před zloději nebo v případě, že jste někde ztratili peněženku. Chcete-li použít peněženku pro transakci, můžete ji zabezpečit pomocí PIN kódu. To znamená, že pokud se někdo pokusí získat přístup k vašemu účtu, musí ke zpracování zadat PIN kód.

Více mincí:

peněžní měna peněženky

Ethereum není jediný coiny, které Ledger Nano S vám umožní ukládat do peněženky, ale můžete do ní uložit více mincí najednou.

Bylo vytvořeno automatické zálohování

Aby zařízení bylo pro vás bezpečnější, zařízení automaticky vygeneruje zálohu vaší peněženky. V případě, že jste někde ztratili peněženku, bude aktuální záloha neustále k dispozici online na vašem účtu. Obnovovací list může pracovat s jinou kompatibilní peněženkou nebo římsovým zařízením, pokud se v budoucnu chcete přesunout na jakékoli jiné zařízení hlavní knihy.

PŘEČTĚTE si Top 5 nejlepších bitcoinových peněženek 2021

Používejte ji víc než jen peněženku

Peněženka nemá displej, ale Ledger Nano S má to, kde můžete použít i jiné doprovodné aplikace, jako jsou peněženky na kryptoměny, SSH, U2F a vaše vlastní přizpůsobené aplikace atd..

Ledger Nano S byl našimi čtenáři v roce 2021 zvolen nejlepší peněženkou číslo 1 pro ETH

2- Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná multiplatformová kryptoměnová peněženka určená k snadnému ukládání, správě a přenosu digitálních aktiv. Guarda v současné době podporuje více než 40 nejoblíbenějších blockchainů a více než 10 000 jejich tokenů (včetně BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a dalších). Všechny měny lze zakoupit uvnitř peněženek bankovní kartou. Uživatelé si také mohou vyměňovat měny prostřednictvím vestavěné směnárenské služby a provádět rychlé transakce kryptoměny.

Peněženky Guarda jsou k dispozici v různých verzích: Web, Desktop (Linux, Windows, macOS), Mobile (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiště kryptoměny Guarda fungují napříč platformami a lze k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Kromě hlavních peněženek s více měnami nabízí Guarda řadu mobilních peněženek s otevřeným zdrojovým kódem v jedné měně.

Protože společnost Guarda poskytuje peněženky bez úschovy, osobní údaje uživatele ani soukromé klíče společnost nijak neukládá ani nepoužívá – zvyšuje se tak bezpečnost kryptoměn a tokenů a předchází se veškerým šancím na únik informací.

Hlavní rysy:

  • Podpora více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů;
  • Plná uživatelská kontrola nad soukromými klíči a prostředky;
  • Uživatelsky přívětivé rozhraní;
  • Nákupy kryptoměn kreditní / debetní kartou;
  • Integrovaná směnárna kryptoměn;
  • Linka zákaznické podpory 24/7;
  • Bezpečně šifrovaná záloha peněženky;
  • Přístupnost napříč platformami.

3- Atomová peněženka

atomová peněženka

Atomic je bez měny bez úschovy Ethereum peněženka, který podporuje více než 300 dalších mincí a žetonů. Eth můžete zabezpečit, spravovat, vyměnit a koupit v uživatelsky přívětivém rozhraní chráněném mnemotechnickým prostředím. Plně ovládáte své prostředky.

Multi Platform

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, macOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Kromě Ethereum podporuje Atomic více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky.

Okamžitá výměna a možnost nákupu kryptoměny

Atomic Wallet vám umožňuje vyměnit Ethereum za více než 60 kryptoměn. Tuto službu provozují Shapeshift, Changelly a Changenow.

Možnost nákupu v aplikaci využívá technologii Simplex, která vám umožní nakupovat bitcoiny, ethereum, XRP a litecoiny kreditní kartou několika kliknutími. Celý proces trvá několik minut a za Atomic si účtuje 2% poplatek.

24/7 podpora

Atomic se stará o své uživatele. Pracovníci podpory pracují 24/7 a jsou vždy připraveni pomoci, pokud se něco pokazí. Průměrná doba odpovědi je přibližně 1 hodina.

4– CoinPayments: (nedoporučuje se)

peněžní peněženka

CoinPlatby je jednou z nejpopulárnějších webových peněženek určených pro všechny hlavní i vedlejší digitální měny. Nejlepší věc na této peněžence, která mě nejvíce láká, byl nízký poplatek, snadno pochopitelný, snadno použitelný a podporující více měn na jedné platformě. Počet funkcí, které CoinPayments nabízejí přes účty peněženky, je také skvělý. I když je přijímán velkým počtem online obchodů, což znamená, že můžete používat svůj Eheruem pro účely online nakupování snadno.

Cena:

The CoinPlatby vám za vytvoření účtu na jejich webu nic neúčtuje. Dokonce i proces ověřování identity je zcela zdarma. Platba za vaši online transakci vám bude účtována pouze tehdy, když k získání mincí do peněženky použijete ID peněženky Coinpayments. Ethereum pro online nakupování a převést do jiné sítě pro investiční účely. Cena transakce je pouze 0,5% z celkové transakce. Poplatek za transakci nezvyšuje množství etherea.

PŘEČTĚTE si Kajmanské ostrovy vyvíjí regulační rámec pro poskytovatele služeb v oblasti digitálních aktiv

Bezpečnostní:

CoinPayments používá BitGo Instant nejen k rychlejšímu provedení platby, ale také k zabezpečení vašeho Etherea. BitGo nastavil řadu překážek, které hackerům ztěžují hacknutí účtu v peněžence. Tato technologie také používá technologii multi-sig pro další cenné papíry.

Mobilní aplikace:

Usnadnit uživatelům, CoinPlatby přichází s řešením mobilní aplikace. Ať už máte Android, Windows nebo Apple Smartphone, CoinPayments fungují stejně dobře ve všech jejich operačních systémech.

Více mincí:

Nejlepší peněženka XRP coinpayment

Ethereum není jediné mince, které CoinPlatby vám umožní ukládat do peněženky, ale můžete uložit více mincí, jako je Ripple XRP, Monero XMR a další .. najednou do účtu online peněženky.

5- Peněženka MyEthereum:

peněženka myethereum

Peněženka MyEtherum nebo MEW je vytvořen kvhnuke a tayvano. Je to stále jedna z nejnovějších dostupných peněženek přijímat a odesílat ethereum. Důvodem, proč jsem si vybral tuto peněženku, je spolehlivost systému. Je to nástroj s otevřeným zdrojovým kódem a na straně klienta. Tento systém je založen na JavaScriptu. Stejně jako ostatní peněženky je i tato peněženka věnována pouze jedné měně a to je Ethereum. To znamená, že doba transakce v tomto systému je rychlá, protože žádný jiný uživatel nepoužívá stejný systém ke generování peněženky pro jiné digitální měny.

Nejlepší věc, která dělá tuto peněženku nejlepší, je systém za ní. Stejně jako ostatní webové peněženky vám to neumožňuje vytvořit peněženku na jejich serveru, nebo dokonce nebudete mít možnost vytvořit si účet na MEW. Umožňuje vám však v prohlížeči vytvořit vlastní peněženku, kterou lze použít i v tvrdé peněžence. Pro transakci můžete použít jejich blockchain, ale k tomu musíte nejprve vyslat svoji transakci.

Peněženka MyEthereum je zdarma:

Pokud hledáte a peněženka zdarma pro vaše Ethereum, pak je to to, co si musíte vybrat. Žádný registrační poplatek, žádný transakční poplatek a vůbec žádný provizní poplatek. MEW je zcela zdarma, protože vám neposkytují žádný server k hostování vaší peněženky. Poskytnou vám pouze místo pro generování vaše vlastní peněženka pro Ethereum.

Bezpečnostní! Jaká bezpečnost?

Nezapomeňte, že se jedná o systém s otevřeným zdrojovým kódem. Vytvoří pro vás soubor a vy jste ten, kdo jej uloží do vašeho prohlížeče nebo pevné peněženky. Stručně řečeno, neposkytují vůbec žádnou bezpečnost. Jste to vy, kdo se o tuto peněženku musí starat. Můžete jej uložit jako kopii ve svém počítači nebo jiném digitálním zařízení, včetně pevné peněženky, jako je Ledget Nano S..

 Funkce MEW:

Hlavním nejlepším rysem MEW je jeho cena, která je nulová a druhá, získáte zdrojový soubor vaší peněženky a vy jste ten, kdo se o něj musí postarat. Šance na hackerství nebo krádež jsou téměř nulové, dokud nesdílíte heslo svého počítače. Funguje to stejně jako vaše běžná peněženka.

Závěr:

Každá peněženka, pro kterou byla navržena Ethereum přichází s různými funkcemi, ale účel tří z nich je stejný. Ledger Nano S je tvrdá peněženka, kterou můžete zabezpečit vy i společnost prostřednictvím online systému peněženek, kde Coinpayment je webová peněženka, jejíž bezpečnost je odpovědností společnosti. MEW je peněženka s otevřeným zdrojovým kódem, která se neukládá na online serveru, a proto jsou šance na hacknutí téměř nulové. Vyberte si tedy jeden z nich moudře na základě okolností, které vám vyhovují. (Ledger Nano S je naše doporučená volba)

Ledger Nano S byl v roce 2021 zvolen nejlepší peněženkou pro kryptoměny č. 1

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me