Top 8 Best Ripple (XRP) Coin Wallets 2021 [Doporučeno]

V posledních 2–3 letech získaly digitální měny velkou popularitu. Důvodem je rostoucí přijetí širokou veřejností a obecná víra, že technologie tu zůstane. Dnes je nejdražší měnou na světě kryptoměna bitcoin, ale není to jediná, která přitahuje tóny zájmu. Ripple (XRP) je jednou z nejvýznamnějších kryptoměn, která má oproti bitcoinům mnoho výhod. pojďme se nejprve podívat na to, co je zvlněná XRP mince a proč bychom měli potřebovat držet tuto kryptoměnu.

Jak víte, kryptoměny ještě nejsou registrovány podle zákonů žádné země. Při výběru peněženky pro vaši kryptoměnu tedy musíte být velmi opatrní. Pokud zvolíte špatnou peněženku XRP, můžete okamžitě přijít o všechny své peníze. Trávení času pochopením různých možností peněženky Ripple XRP je důležité, abyste se chránili před podvodem a podvodem. Abychom vám s tím pomohli, zde je naše recenze 8 nejlepších peněženek Ripple (XRP). “

Nejlepší zvlnění (XRP) peněženky 2021

Aktualizace: V tuto chvíli (prosinec 2020) níže uvedené peněženky jsou to nejlepší, co jsme dostali obchod XRP.

1- Peněženka Guarda

Guarda peněženka

Guarda je nevázaná multiplatformová kryptoměnová peněženka určená k snadnému ukládání, správě a přenosu digitálních aktiv. Guarda v současné době podporuje více než 40 nejoblíbenějších blockchainů a více než 10 000 jejich tokenů (včetně BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH a dalších). Všechny měny lze zakoupit uvnitř peněženek bankovní kartou. Uživatelé si také mohou vyměňovat měny prostřednictvím vestavěné směnárenské služby a provádět rychlé transakce kryptoměny.

Peněženky Guarda jsou k dispozici v různých verzích: Web, Desktop (Linux, Windows, MacOS), Mobile (iOS, Android) a Chrome Extension.

Úložiště kryptoměny Guarda fungují napříč platformami a lze k nim přistupovat z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Kromě hlavních peněženek s více měnami nabízí Guarda řadu mobilních peněženek s otevřeným zdrojovým kódem v jedné měně.

Protože společnost Guarda poskytuje peněženky bez úschovy, osobní údaje uživatele ani soukromé klíče společnost nijak neukládá ani nepoužívá – zvyšuje se tak bezpečnost kryptoměn a tokenů a předchází se veškerým šancím na únik informací.

Hlavní rysy:

 • Podpora více než 40 blockchainů a více než 10 000 tokenů;
 • Plná uživatelská kontrola nad soukromými klíči a prostředky;
 • Uživatelsky přívětivé rozhraní;
 • Nákupy kryptoměn kreditní / debetní kartou;
 • Integrovaná směnárna kryptoměn;
 • Linka zákaznické podpory 24/7;
 • Bezpečně šifrovaná záloha peněženky;
 • Přístupnost napříč platformami.

2- Atomová peněženka:

Atomic je peněženka Ripple (XRP) bez měny bez úschovy, která podporuje více než 300 dalších mincí a žetonů. Můžete zabezpečit, spravovat, vyměňovat a kupovat XRP v uživatelsky přívětivém rozhraní chráněném mnemotechnickou sadbou. Plně ovládáte své prostředky.

Multi Platform

Atomová peněženka je k dispozici pro většinu operačních systémů, včetně Windows, MacOS, Linux a Android. Aplikace pro iOS má být vydána v roce 2019.

Zabezpečení a anonymita

V Atomic máte plný přístup ke svým fondům pouze vy. Atomic Wallet využívá inteligenci na zařízení a ukládá všechny soukromé klíče do vašeho počítače nebo smartphonu. Vaše soukromí je dobře chráněno pomocí hesla, které jste nastavili, a 12slovné mnemotechnické zkratky.

Více měn

Kromě XRP podporuje Atomic více než 300 mincí a žetonů. Můžete je zabezpečit a spravovat, vyměňovat a nakupovat pomocí integrovaných služeb a dělat vše v jednom rozhraní, aniž byste museli chodit na externí webové stránky. Atomic vám navíc umožňuje přidat libovolný token ERC20 několika kliknutími a spravovat jej.

Nulové poplatky

Atomic je freeware, který vám generuje jedinečnou adresu peněženky. Z tohoto důvodu potřebujete mít pouze rezervu 20 XRP jako nevyčerpatelný zůstatek vyžadovaný pro síť XRP.

Okamžitá výměna a možnost nákupu kryptoměny

Atomic Wallet vám umožňuje směnit XRP za více než 60 kryptoměn. Tuto službu provozují Shapeshift, Changelly a Changenow.

Možnost nákupu v aplikaci využívá technologii Simplex, která umožňuje nakupovat XRP (Ripple), Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash kreditní kartou několika kliknutími. Celý proces trvá několik minut a za Atomic si účtuje 2% poplatek.

24/7 podpora

Atomic se stará o své uživatele. Pracovníci podpory pracují 24/7 a jsou vždy připraveni pomoci, pokud se něco pokazí. Průměrná doba odpovědi je přibližně 1 hodina.

3- Ledger Nano X(Výběr redakce)

Ledger nano x box

Ledger Nano X je velké vylepšení oproti Ledger Nano S, přičemž displej je dvakrát větší než u Nano S, tj. 128 × 64, čímž se peněženka dostává na kvalitu, která vyžaduje vyšší cenu.

Nano X je hardwarová peněženka na kryptoměnu s řadou aktualizací Ledger Nano S. Hlavním kritériem, které ji činí lepší než Nano S, je připojení Bluetooth. Spolu s větší obrazovkou je také vybaven většími tlačítky, takže se pohodlně používá.

Možnost uložit více:

Ledger Nano X může s dalším prostorem uložit až 100 aplikací najednou. Lze uložit větší počet aktiv, vše na stejném místě, což z něj činí užitečný nástroj.

Mezi aktiva patří kryptoměny jako Bitcoin, Ethereum, XRP a mnoho dalších. Jeden může navštívit stránku Podporované kryptoměny a zkontrolovat dostupnost aktiv, která Nano X podporuje.

Chcete-li do zařízení přidat nový prostředek, přejděte do Správce v aplikaci Ledger Live a klikněte na modré instalační tlačítko požadované mince, pokud je podporováno.

Připojení Bluetooth:

Zařízení používá Bluetooth pro spojení mezi dvěma uživateli. Jeden by se neměl obávat bezpečnosti, protože používá šifrování typu end-to-end. Přes Bluetooth se přenášejí pouze veřejné informace, jako jsou přenášená data. Soukromé klíče nejsou vystaveny ostatním, protože jsou uchovávány v chladném úložišti.

Nano X implementuje Bluetooth Low Energy (BLE). Numerické srovnání funguje jako párovací médium mezi dvěma zařízeními během transakce, což je skutečně nejmodernější konfigurace zabezpečení. Číselné srovnání umožňuje uživatelům vygenerovat společný kód, který stanoví párování.

Obavy týkající se kolize během generování kódu s blízkými zařízeními jsou řešeny pomocí AES-CMAC z veřejných klíčů plus náhodných nonces.

Před pokračováním v transakci požádá zabezpečený prvek uživatele o potvrzení. Bez souhlasu uživatele nikdy neprovede žádnou transakci.

Kromě toho můžete místo Bluetooth použít také kabel USB C, pokud vás obavy týkající se bezpečnosti stále trápí.

Chcete vydělat kryptoměnu zdarma? zde je náš průvodce pro 15+ bitcoinů & Krypto faucety v roce 2021 vydělat pěkné množství satoshi (bitcoin).

 1. Predikce ceny litecoinů na období 2021–2025
 2. Hvězdná předpověď ceny na období 2021–2025 XLM $ 5 možných?
 3. Chainlink Price Foreiction 2021-2025 Will LINK Reach 100 $?

Výkon baterie:

Ledger Nano X poskytuje 100 mAh baterii. Životnost baterie je vysoká. Při aktivaci vydrží dlouho celé hodiny. Pokud se zařízení nepoužívá, může trvat několik měsíců.

To znamená, že baterii nelze vyměnit, pokud je poškozená. Lze jej dobít pouze pomocí kabelu USB C, když je vybitý. A také neexistuje žádný indikátor baterie, který by mohl způsobit náhlé vypnutí zařízení, pokud není potvrzena spotřeba energie.

Ledger Live App:

hlavní aplikace live

Ledger Live je dokonalým společníkem pro hardwarová zařízení hlavní knihy. Tato aplikace umožňuje bezpečně spravovat svá kryptografická aktiva. Poskytuje snadné přihlášení, tj. Můžete nakonfigurovat svůj Ledger Nano X pomocí postupného přihlášení od Ledger Live.

Má funkce, jako je import účtů z Ledger Live Desktop do smartphonu. Také vám umožní přímo nainstalovat nebo odebrat aplikace z Ledger Nano X. Uživatel může přidat novou měnu nebo odebrat existující měnu.

Pomocí této aplikace lze přistupovat k neomezenému počtu účtů pro každé podporované aktivum. Poskytuje také úplnou historii transakcí a podrobné informace. Globální hodnota čítače na řídicím panelu umožňuje uživateli kontrolovat celkovou hodnotu svých aktiv v reálném čase bez ohledu na to, kde se nacházejí.

Uživatel může zabezpečit přístup pomocí zámku hesla nebo biometrického ověřování, jako je skenování otisků prstů.

Zálohování dat:

Pokud dojde ke ztrátě zařízení, může uživatel obnovit svá data pomocí 24slovné fráze pro obnovení poskytnuté během inicializace vašeho zařízení a obnovit vaše účty na jakémkoli zařízení Ledger..

Cena:

Ledger Nano X stojí 119 $. To zahrnuje dopravu zdarma téměř do každé země. Vysoká cena je požadována kvůli podpoře Bluetooth a dalšímu ukládání aktiv. Jeho jedinečné vlastnosti zajišťují spravedlivou cenu. Pokud je cena Nano X pro vás drahá, stále si můžete koupit Ledger Nano S za 59 $

Více o Ledger Nano X

 • 1 hardwarová peněženka (Ledger Nano X)
 • 1 kabel USB
 • 1 Klíčenka pro zařízení
 • 3 archy pro obnovení
 • 1 úvodní leták
 • Samolepky hlavní knihy

Ledger Nano byl našimi čtenáři v roce 2021 zvolen nejlepší peněženkou č. 1 za XRP

4- Peněženka na toasty:

toastová peněženka xrp

Toast Wallet je bezplatná open-source peněženka Ripple (XRP), kterou může používat kdokoli.

Toast peněženka je jednou z nejpohodlnějších peněženek, které se používají ukládání vašeho Ripple XRP. Proces ukládání Ripple je v této peněžence poměrně jednoduchý, takže jej může kdokoli snadno použít. Poskytuje velkou jistotu pro převedené prostředky. Následují hlavní rysy této peněženky.

1-Multi Platform

Úplně první funkcí této peněženky je, že je k dispozici téměř pro všechny platformy. Uživatelé jej mohou používat, ať už používají Windows, Android a dokonce i iOS. Pro každou platformu jsou k dispozici samostatné aplikace této peněženky.

2 – snadné použití

Další výhodou používání peněženky Toast je, že je velmi snadné ji používat. Uživatelé nemusí procházet různými kroky do obchodu  Zvlnění XRP jako v jiných peněženkách.

3-nulové poplatky

Další výhodou používání Toast Wallet je, že nebere transakční poplatek a je pro všechny uživatele zcela zdarma. Máte jen 20 XRP rezerva na zpracování vašich transakcí.

5- Platby mincí:

peněžní peněženka

CoinPayments je platba kryptoměnou web, který vám umožní ukládat digitální měnu online do jejich peněženky. Funguje to stejně jako vaše fyzická bankovní práce. Přijímají více než 1300 různých typů altcoinů, kde je jejich transakční poplatek pouze 0,5%. Tento poplatek je stejný pro všechny typy investorů. Společnost je registrována a sídlí v Kanadě a je známá jako jedna z nejautentičtějších a nejzásadnějších platformy pro kryptoměnu.

Stejně jako ostatní platformy pro kryptoměny, i CoinPlatby neomezuje vás pouze na výměnu a investování altcoinů prostřednictvím jejich sítě, ale umožňuje vám použít vaše peníze také pro účely online nakupování. Dnes existují tisíce online obchodů, které přijímají CoinPlatby jako jejich způsob platby.

Poplatek za CoinPayments:

CoinPayments je zpočátku pro všechny uživatele zdarma. Zaregistrovat se může kdokoli s platným e-mailovým ID Peněženka CoinPayments. Poplatek se účtuje, pouze když uživatel provede transakci. Poplatek byl účtován za různé typy transakcí, které zahrnují:

 • Obchodní vklad
 • Příchozí platby

Obecný poplatek za CoinPayments je pouze 0,5% ze všech typů transakcí. Velikost transakce nemá na tuto sazbu vliv. To platí pro všechny typy investorů.

Výběry mincí:

Služba peněženky má určité poplatky, ale osobní vklad v peněžence není zpoplatněn. Je to 100% zdarma. Výběry z peněženky jsou také 100% zdarma, dokud ji nepoužíváte pro komerční zboží nebo ji nepoužíváte jako způsob platby při online nakupování.

Největší platební síť:

CoinPlatby je jednou z nejrychlejších a největších platebních sítí. Ve 182 zemích je více než 300 000 prodejců, kteří nyní přijímají platby Coin jako způsob přijímání plateb od svých zákazníků. S tímto velkým úspěchem, CoinPlatby usnadnil uživatelům, kteří mají digitální měnu, použití jako papírové peníze. Můžete si koupit cokoli odkudkoli nebo dokonce stáhněte si Ripple XRP ve vaší bance pomocí CoinPayments.

Multi-coin peněženka:

Nejlepší peněženka XRP coinpayment

Jiné podobné webové stránky vám umožňují používat vaše mince v peněžence pouze za účelem investice. To omezuje použití vlastních peněz. Společnost coinpayments spolupracuje s mnoha online obchody a softwarem pro elektronické obchodování, které vám umožňují nakupovat online. Můžete použít svůj Ripple (XRP) peněženka jako svou osobní peněženku k provádění plateb na různých platformách,

BitGo:

CoinPayments je podporován oblíbeným altcoinovým zabezpečovacím webem s názvem BitGo. BitGo je obvykle známý pouze pro platby BTC, ale na CoinPayments můžete tuto službu použít pro jakýkoli typ digitální měny včetně Ripple Coin „XRP“. Díky tomu je proces transakcí a plateb velmi rychlý. Když je to rychlé, znamená to, že můžete okamžitě investovat své peníze nebo prodat svou minci, pokud zaznamenáte zvýšení ceny.

Kompletní zabezpečení:

Z důvodu bezpečnosti peněz jejich uživatelů CoinPlatby používá nástroj jako BitGo. Jedná se o technologii multi-sig, která poskytuje úplnou ochranu vašich finančních prostředků. Bez souhlasu vlastníka účtu nelze provést žádnou transakci.

Propojeno s bankovními účty:

Na začátku byla funkce plochých sídel k dispozici pouze pro kanadské uživatele. Nyní však mohou uživatelé z USA a obchodníci s eurem využívat také možnosti plochého vypořádání. To jim umožňuje získat peníze na své bankovní účty. Funguje to stejně jako funguje Platba. Kliknete na výběr a získáte peníze ve své bance.

Společnost sídlí v Kanadě a nyní ji přijímá více než 296 000 online prodejců v různých zemích. To dává uživatelům záruku, že společnost je ne podvod nebo falešný. Můžete použít jejich služby pro Zvlnění mince peněženka účel. Jejich peněženka přichází s pokročilými funkcemi. Zvlnění můžete použít nejen pouze pro účely nákupu a prodeje, ale také jako způsob platby v různých online obchodech.

Pokročilé funkce zabezpečení, možnosti úložiště a BitGo z něj činí univerzální platformu pro platby. Pokud tedy hledáte zabezpečená peněženka na kryptoměny pro vaše mince, pak byste se měli zaregistrovat CoinPlatby nyní bez obav o jeho legitimní status. Registrace je 100% zdarma a jejich poplatek za transakce a peněženku je také nižší ve srovnání s jejich konkurenčními společnostmi.

6- VYHLEDAT:

recenze peněženky exarpay

Exarpy je rozhraní, které umožňuje uživatelům komunikovat se sítí Ripple. Nemá žádnou souvislost s Ripple, ale pouze usnadňuje uživatelům používání jeho sítě. Tato peněženka je spolehlivá, rychlá, bezpečná a snadno se používá. Jednou z nejatraktivnějších funkcí tohoto rozhraní je, že jej uživatelé mohou používat téměř na všech zařízeních. Používání tohoto rozhraní vyžaduje 0,025 XRP poplatků za každou transakci. Uživatelé jej mohou nebojácně používat, protože neukládá žádné informace o uživateli. Kryptograficky vygenerovaný PIN je uživateli udělen k přihlášení a používání této peněženky. Uživatelé mohou prostřednictvím této peněženky ukládat, odesílat a přijímat jakékoli množství zvlnění.

Můžete zkontrolovat sekci FAQ tady než začnete.

7- Edge peněženka:

hrana xrp

Edge Wallet je softwarová peněženka bohatá na funkce, rebrandovaná od Airbitz a uvedená na trh v únoru 2018. Mezi nejobdivovanější funkce této peněženky patří snadné uživatelské rozhraní a jedinečný přístup k zabezpečení vašich finančních prostředků. Jeho rozhraní se uživatelům bankovních aplikací zdá docela snadné. Peněženka nabízí možnosti odesílání, přijímání, ukládání a výměny mincí. Dříve kvůli zabezpečení na straně serveru musely téměř všechny peněženky záviset na třetí straně. Edge vám však poskytuje snadno použitelnou vrstvu zabezpečení a uživatelé mohou ovládat fungování této vrstvy zabezpečení. Tato nejnovější peněženka na kryptoměny přichází s architekturou, která funguje s jakýmkoli blockchainem. Bude tedy nabízet podporu téměř všem kryptoměnám obchodovaným po celém světě.

Bude dokonce podporovat každou novou minci za předpokladu, že vývojáři mince rozšíří svou podporu prostřednictvím jednoduchého zásuvného modulu. Edge peněženka je také vybavena technologií Spaceshift, která umožňuje uživatelům snadno přepínat mezi kryptoměnami bez nutnosti kryptoměny. Zde stojí za zmínku, že peněženka podporuje zobrazování částky prostředků v menších nominálních hodnotách. Následují výhody a nevýhody této peněženky:

PROFESIONÁLOVÉ

 • Snadné uživatelské rozhraní ideální i pro začátečníky.
 • Nabízí silné bezpečnostní funkce, jako je 2FA a obnovení nastavení bezpečnostní otázky.
 • Podporuje mnoho populárních kryptoměn a plánuje v budoucnu nabídnout podporu všem.
 • Má open-source kód.
 • K dispozici pro Windows, Android a iOS.
 • Podporuje obchodování kryptoměn v peněžence.

NEVÝHODY

 • Chybí webové rozhraní.

8- GateHub:

zvlnění brány

V současné době se GateHub zabývá několika populárními digitálními měnami včetně XRP a BTC. Proces vkladu peněz a nákupu Zvlnění (XRP) na GateHubu je velmi snadné a rychlé. Umožňují svým uživatelům nakupovat mince Ripple placením peněz přímo prostřednictvím banky, ale bohužel musíte nejprve zakoupit BTC a poté je převést na jiné digitální měny, včetně mince Ripple XRP.

Gatehub je jednou z těch peněženek XRP, které byly zmíněny na oficiální web Ripple (Laboratoř zvlnění). Je to už docela doba, co Gatehub nabízí služby společnosti peněženka pro XRP. Investoři důvěřují GateHubu nejvíce, protože mince Ripple to zmínila v seznamu své peněženky, kde také nabízejí několik zajímavých funkcí na svých webových stránkách.

Hlavní rysy, které GateHub nabídka pro své investory jsou zajímavé a usnadňují investorům správu pro investiční účely.

Snadné použití:

Za prvé, rozložení peněženky je jednoduché a snadno použitelné. Peněženka zobrazuje úplnou historii plateb a zobrazuje přesnou částku, na kterou jste byli zvyklí nákup Ripple (XRP). E-mailem zasílají oznámení související s finančními transakcemi, aby udržovali informace o finanční hodnotě jejich peněženek.

Přijato internetovými obchody:

Od té doby už je čas Gatehub nabízí své služby peněženky. Mnoho internetových obchodů je nyní přijímá jako platební metodu. Svůj XRP tedy můžete použít pro online nakupování, neomezuje se pouze na obchodní účely.

Advanced Analytics:

Analytická sekce GateHub zobrazuje rychlost v reálném čase XRP, USD, a další měny. Díky tomu mohou uživatelé velmi snadno investovat své peníze ve správný čas. Statistiky analýzy také zobrazují statistiky podle grafiky. To uživatelům usnadňuje pochopení a ovládání jejich účtu peněženky.

Hledáte koupit XRP? Přečtěte si našeho nového průvodce: Ultimate Guide for Buying Ripple (XRP) in 2021

Přečtěte si také: 5 tipů na ochranu vašich kryptoměn

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me