Kokie yra skirtingi Bitcoin pirkimo būdai?

Kriptovaliuta reiškia skaitmeninius pinigus, kurie naudojami mokėjimams atlikti ir finansinėms operacijoms atlikti. 2008 m. Asmuo, vardu Satoshi Nakamoto, išleido baltąjį dokumentą, kuriame buvo parašyta apie pirmąją kriptovaliutą – bitkoiną. Vėliau kitais metais, 2009 m., Buvo paleistas bitkoinų tinklas, ir jau daugiau nei dešimtmetį tas bitkoinas atsirado. Nors po bitkoinų išleidžiama tūkstančiai kriptovaliutų, ji išlieka populiariausia kriptovaliuta, įeinanti į pagrindinį srautą.

Tie žmonės, kurie nežino apie kriptovaliutas, turi daug ko išmokti, įeidami į rinką. Labai svarbu išmokti laikyti, perduoti, pirkti ir parduoti bitkoinus. Išmokę Bitcoin rinkos pagrindų, žmonės galės būti atsargūs ir atidžiai judėti į priekį. Pagrindai padės jums įgyti žinių apie prekybą bitkoinais ir vieną iš platformų prekybai bitkoinais oficiali svetainė

Šiame straipsnyje sužinosime bitkoinų pirkimo būdus.

Ko reikia norint įsigyti bitkoinus?

Iš pradžių vartotojai turi laikyti bitkoinus, o kadangi bitkoinas yra skaitmeninė valiuta, jie saugomi skaitmeninėse piniginėse. Skaitmeninės piniginės yra labiau panašios į tradicines banko sąskaitas, kurios leidžia vartotojams lengvai saugoti, siųsti ir gauti bitkoinus. Šios piniginės kartais gali būti naudojamos mokėjimams, pinigų išgryninimui ir indėliams atlikti. Yra trys pagrindinės skaitmeninės piniginės dalys, įskaitant bitkoino adresą, viešąjį raktą ir privatųjį raktą. Bitcoin adresas labiau panašus į sąskaitos numerį ir per kurį galima atlikti operacijas. Be to, dar vienas svarbus dalykas yra privatus bitcoin piniginės raktas, kuris veikia kaip PIN kodas. Privatus raktas yra unikalus ir kiekvieną kartą generuojamas naujas.

Yra keletas tipų piniginių, kuriose saugomos kriptovaliutos, tokios kaip bitkoinas, kurios yra šios:

Popierinės piniginės

Popierinės piniginės yra neinternetinės piniginės, kurioms atsispausdinti reikalingas puslapis ir spausdintuvas. Popierinėje piniginėje paprastai yra du QR kodai, o vartotojai gali lengvai siųsti bitkoinus nuskaitydami QR kodus. Sakoma, kad popierinės piniginės yra saugi galimybė saugoti savo skaitmeninius žetonus. Visada geriau padaryti atsarginę piniginės kopiją, jei netyčia ją pamestumėte; galite lengvai atkurti savo bitkoinus.

Mobiliosios piniginės arba interneto piniginės

Mobilus pinigines ar interneto pinigines galima naudoti tik su interneto ryšiu. Tiek mobiliosios, tiek internetinės piniginės yra mažiau saugios, nes mobiliosios piniginės saugo asmeninius raktus mobiliuosiuose, o žiniatinklio piniginės suteikia prieigą tretiesiems asmenims tvarkyti privatų raktą. Tai padidina vagystės ar užpuolimo prieš asmeninius raktus riziką.

Stalinės piniginės

Stalinės piniginės yra daug geresnis pasirinkimas nei kitos piniginės, nes tai neprisijungus naudojama piniginė, kurioje asmeninis raktas saugomas kompiuteryje ir siūlomos aukščiausio lygio saugos funkcijos.

Pirkite „Bitcoin“ kreditine kortele ar grynaisiais.

Kriptovaliutų biržos yra internetinės prekybos vietos, leidžiančios vartotojams pirkti ir parduoti bitkoinus nereikalaujant skaitmeninės piniginės. Norėdami nusipirkti bitino iš biržos, vartotojai turi atidaryti savo sąskaitą keisdamiesi kriptovaliuta ir pateikti savo asmeninę informaciją bei užbaigti KYC procesą. Be to, vartotojai turi susieti savo atsiskaitomąją sąskaitą arba kredito kortelę, kad sumokėtų lėšas už pirkinius. Kai įsigysite bitcoiną su savo sąskaita, keitykla perves bitkoinus į naujai sukurtą skaitmeninę piniginę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasakyti biržai apie norimo įsigyti ar parduoti bitkoino kiekį.

Pirkite „Bitcoin“ su kriptovaliutos bankomatu.

Kaip ir tradiciniai bankomatai, dabar ir kriptovaliutų bankomatai kuriami visame pasaulyje. Naudodamiesi kriptovaliutų bankomatais, vartotojai gali lengvai nusipirkti bitkoinų grynaisiais, debetinėmis / kreditinėmis kortelėmis. Bitcoin pirkimo per kriptografinį bankomatą procesas yra gana paprastas, nes vartotojui bankomate reikia pateikti privatų skaitmeninės piniginės raktą. Pasirinkite norimo įsigyti bitkoino kiekį ir spustelėkite pirkimo parinktį. Vartotojai, neturintys skaitmeninių piniginių, taip pat gali susikurti popierines pinigines iš bankomatų, nes bankomatai turi galimybę susikurti piniginę vietoje.

Kriptovaliutų bankomatams nereikia pateikti asmeninės informacijos. Vienintelis kripto bankomatų naudojimo trūkumas yra tas, kad šios mašinos dažnai ima didelius sandorių mokesčius ir taip pat turi skirtingus skirtingų kriptovaliutų kursus..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me