Neracionalus perteklius: ši neįkainojama klasika yra tokia pat aktuali kaip ir anksčiau

Nobelio premijos laureato ekonomisto Roberto Shillerio neracionalus gausumas jau yra trečiasis leidimas ir yra kaip niekad aktualus. Tiriant rinkos psichologiją ir jos poveikį kainų pokyčiams, pateikiama išsami informacija apie kai kurias jėgas, skatinančias netvarų kainų kilimą ar finansinius burbulus, ir ištiria kai kuriuos veiksnius, kurie galėtų padėti investuotojams numatyti akcijų rinkos elgesį.

Tai Prekybos švietimas Straipsnyje trumpai apžvelgsite šią neįkainojamą finansų knygą.

Shilleris, „Yale“ ekonomikos profesorius ir nuolatinis „Economic View“ dalyvis, pradeda išsamiai aprašyti istorinius pavyzdžius, kuriuose buvo daug spekuliacijų ir staigių nuosmukių, įskaitant liūdnai pagarsėjusią 1929 m. Katastrofą ir didžiulę recesiją po 2008 m. Finansų krizės. taip pat 1901 m., 1966 m. ir 2000 m. patirtos viršūnės ir grioviai. Jis daro išvadą, kad vertybinių popierių rinkos nestabilumo negalima paaiškinti pagrindiniais veiksniais, klausiant, kodėl, atrodo, skirtingos rinkos, nuo Niujorko iki Frankfurto, juda.

Raskite jį „Amazon“ >> neracionali gausos knyga

Knyga siekia išsiaiškinti kai kuriuos mokslus aplinkybėse, susijusiose su finansiniais burbulais, pabrėžiant, kaip investuotojų „bandos mentaliteto“ aspektai ir sėkmės istorijų gausa gali sukurti tam tikrą grįžtamąjį ryšį, dėl kurio kainų infliacija nebekontroliuojama. Nuodugnus politinių, sociologinių ir struktūrinių veiksnių, susijusių su finansinių burbulų reiškiniu, aptarimas suteikia skaitytojams supratimą realaus pasaulio padariniai, darantys įtaką rinkos elgesiui.

„Shiller“ išsamiai apibūdina cikliškai pakoreguoto kainos ir pelno (CAPE) santykį, kurio tikslas – sukurti stabilų įmonės vertinimą, atsižvelgiant į infliaciją ir kitas makroekonomines jėgas. Pažymėtina, kad per pastarąjį šimtmetį CAPE pasiekė aukščiausią tašką, kai rinka pasiekė aukščiausią tašką, ir tai tapo potencialiai patikimu signalu, kada „sprogs“ finansinis burbulas, kuris yra neįkainojama informacija visų rūšių investuotojams.

Jums taip pat gali patikti: nustokite praktikuoti blogus prekybos įpročius!

Kai Alanas Greenspanas pirmą kartą sukūrė frazę "neracionalus gausumas" 1996 m., norėdamas apibūdinti 1996 m. bumą ir jį skatinusį mentalitetą, jis kvestionavo dešimtmečius trukusius argumentus, kurie palaikė iš pažiūros būdingą rinkos elgesio racionalumą. Šileris perėmė šią idėją, kad gali būti ir kitų, kur kas daugiau žmogiškieji veiksniai, lemiantys kainas ir sukelti tokias per daug išpūstas kainas, kokias matome kiekvieno ekonomikos burbulo metu. Tiesą sakant, daugeliu atžvilgių jis visiškai išmetė rinkos racionalumo idėją, užuot pademonstravęs, kaip burbulus lėmė „bendras milijonų žmonių abejingo mąstymo poveikis…, kurį iš esmės paskatino jų pačių emocijos, atsitiktinis dėmesys ir įprasta išmintis “.

išmokti internetinės prekybos

„Irrational Exuberance“ buvo „New York Times“ bestseleris nuo pirmojo leidimo, ir šis naujausias leidimas papildo novatoriškus atskleidimus su visiškai nauja medžiaga ir dabartinėmis įžvalgomis, įskaitant visiškai naują skyrių apie obligacijų rinką.

Anksčiau iškėlęs „com com“ ir būsto burbulų pavojaus signalą, „Shiller“ dabar perspėja, kad investuotojai dar kartą gali pastebėti neracionalaus gausos požymius, nepaisant 2008 m. Finansų krizę sukėlusio antrinių paskolų bumo padarinių. Kai akcijų kainos JAV kyla, o būsto kainos didėja daugelyje pasaulio vietų, šis dabartinis pakilimas gali pasirodyti kaip dar vienas pavyzdys, kaip atkreipti dėmesį į rinkos racionalumo idėją ir padidinti Shillerio teorijai, rinkos nepastovumas yra psichologiškai nulemtas reiškinys, būdingas turto rinkoms.

Taip pat žiūrėkite: „Enigma J Paul Getty“, turtingiausias žmogus pasaulyje

„Business Insider“ įtraukė šį trečiąjį „Irrational Exuberance“ leidimą populiariausios turguose skaitomos knygos, vadindamas jį vienu iš „svarbiausios finansų knygos“, pareikšdamas "Kaip mes visi, tiek paprasti amerikiečiai, tiek profesionalūs investuotojai, šliaužiame iš mūsų nepaisomos burbulų ekonomikos nuolaužų, gudrių įžvalgų ir blaivių įspėjimų bei rimtų faktų, kad „Shiller“ maršalai šioje knygoje yra neįkainojami kaip niekada anksčiau."

Knygoje pateikti aiškūs neracionalaus gausos paaiškinimai daro ją idealią ne tik akcijų rinkos entuziastams, bet ir tinka plačiajam skaitytojui. Prekybos švietimas rekomenduoja visiems, norintiems įžvalgų apie realius finansinių burbulų variklius, skaityti atnaujintą ir išplėstą šios klasikinės knygos leidimą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie prekybą ar vertybinių popierių rinką, susisiekite su vienu iš mūsų ekspertų šiandien, mes mielai išgirsime iš jūsų!

Nepraleiskite: 8 atsakymai į klausimus prieš investuojant

Jei jums patiko skaityti šį straipsnįiš „Trading Education“, prašau suteikti jam patinka ir pasidalinti su visais kitais, kurie, jūsų manymu, taip pat gali dominti.

Šaltiniai:

[1] https://stocktraderblog.com/2017/02/15/irrational-exuberance/

[2] https://www.kirkusreviews.com/book-reviews/robert-j-schiller/irrational-exuberance/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me