Ar „Apple Stock“ yra gera investicija?

„Apple“ įkūrė jos įkūrėjai Steve’as Jobsas, Steve’as Wozniakas ir Ronaldas Wayne’as 1976 m. Jo vardą Džobsas pasirinko dėl malonių prisiminimų apsilankęs draugų nuosavame obuolių ūkyje. „Apple Computers“ buvo įkurta kitais metais, 1977 m..

Kurdama ir pardavinėdama kompiuterinę elektroniką, programinę įrangą, kompiuterius ir nešiojamus prietaisus, „Apple“ netruko išgarsėti kaip „Macintosh“ kompiuteris. Tačiau būtent po to, kai 2007 m. Buvo paleisti „iPhone“, „iPod touch“ ir „iPad“, kurie tais pačiais metais „Kompiuteris“ buvo pašalintas iš įmonės pavadinimo, „Apple“ galiausiai pasiekė tarptautinės sėkmės.

Turėdama turtingą istoriją, įskaitant įvairius finansinius rodiklius per trisdešimt metų, „Apple“ visame pasaulyje garsėja savo produktais ir pastaruoju metu taip pat teikiamomis paslaugomis. Tačiau yra „Apple“ atsargos verta investicija? Ar turėtumėte pirkti „Apple“ akcijų? Kokie yra privalumai (pliusai) ir trūkumai (trūkumai)? Mes tiriame Obuolių atsargos atsakydami į šiuos klausimus šiame straipsnyje. Pirmiausia apžvelgsime trumpą „Apple“ istoriją.

„Apple“ apžvalga

Prieš pristatant vartotojams „Macintosh“ asmeninį kompiuterį, „Apple“ sukūrė mišrioms reakcijoms skirtus „Apple I“, „II“ ir „III“ modelius kartu su lokaliai integruota programinės įrangos architektūra (LISA). „Apple I“ kaip monitorių naudojo televizoriaus ekraną, kuris buvo unikalus 1970-aisiais, nes daugelyje kompiuterių nebuvo jokio ekrano tipo. „Apple I“ greitai įkėlė, nes jo įkrovos kodas buvo tik skaitymo atminties (ROM) luste. „Apple I“ kainą ir sudėtingumą dar labiau sumažino minimalus naudojamų lustų skaičius, palyginti su kitais kompiuteriais.

Aštuntojo dešimtmečio viduryje netrukus pasirodė „Apple II“. Patobulintas televizoriaus ekranas leido rodyti spalvas ir grafiką. Turėdamas geresnę važiuoklę ir įmontuotą klaviatūrą, „Apple II“ buvo sukurtas naudoti iškart po įsigijimo. Tačiau, kilus abejonių dėl asmeninio kompiuterio parduodamumo, buvo sunku užtikrinant investicijas. Bet kai tai buvo pasiekta, „Apple II“ tapo vienos nakties sėkme.

1980 m. Gruodžio 12 d. „Apple“ išleido tarptautinis viešas akcijų siūlymas (IPO) savo akcijų po 22 USD už akciją, naudojant žymeklis AAPL NASDAQ. Tą dieną, kai buvo uždaryta prekyba, „Apple“ akcijų vertė padidėjo beveik 32% ir siekė 29 svarus už akciją. „Apple“ rinkos vertė siekė 1778 mlrd. Buvo parduota 4,6 milijono akcijų, buvo apskaičiuota, kad per naktį buvo sukurta maždaug 300 milijonierių, iš kurių maždaug keturiasdešimt buvo „Apple“ darbuotojai ir investuotojai.

Atsižvelgiant į „Apple II“ kaip asmeninio kompiuterio sėkmę, buvo nuspręsta, kad „Apple III“ bus skirta įmonėms konkuruoti su tokiomis įmonėmis kaip IBM ir „Commodore“. „Apple“ jie jau suvokė kaip grėsmę dėl savo skaičiuoklės programinės įrangos. Tačiau „Apple III“ buvo komercinė katastrofa dėl įvairių priežasčių, įskaitant aukštą kainą, ribotą programinę įrangą ir nesuderinamumą su „Apple II“..

Be to, primygtinai reikalaujant Jobsui, norėjusiam, kad „Apple III“ veiktų tyliai, važiuoklėje nebuvo įmontuotas aušinimo ventiliatorius ar ventiliacijos angos. Dėl to perkaitimas ir kai kurie integruoti grandynai atsijungė nuo pagrindinės plokštės, todėl „Apple III“ sugedo. Todėl visi „Apple III“ kompiuteriai buvo atšaukti ir pakeisti nemokamai. Netrukus buvo sukurtas „Apple III Plus“, tačiau žala jau buvo padaryta „Apple“ prekės ženklui. Verslo vartotojai, dabar žinomi dėl savo nepatikimumo, vėl pirko produktus iš „IBM“, kurie per šį laikotarpį pristatė savo asmeninio kompiuterio versiją..

Tuo pat metu, kai buvo kuriama „Apple III“, buvo kuriama LISA, kuri buvo „Jobs“ vadovaujamas projektas. Priešingai nei „Apple III“ naudojamoje teksto sistemoje, LISA naudojo grafinę vartotojo sąsają (GUI). Jobsas teigė, kad tai buvo skaičiavimo ateitis, kuri galiausiai supažindins su tokiais terminais kaip pelė, piktograma ir darbalaukis. Tačiau kainuodama beveik 10 000 USD už vienetą, „Apple“ išsimokėjo iš vartotojų rinkos. Tačiau LISA pateikė pagrindą „Mackintosh“ kompiuteriui.

Po dviejų paskutinių „Apple“ įvykusių nelaimių „Macintosh“ arba „Mac“ vizija turėjo būti prieinama, tačiau patenkinti visus vartotojo poreikius lengvai ir nereikalaujant jiems nuolat kreiptis į vadovą. 1984 m. „Mac“ tapo sėkminga su savo novatoriška pele, lengvai naudojama GUI, geresnėmis specifikacijomis ir galimybe atnaujinti atmintį. Tačiau užkulisiuose Džobsas susikivirčijo su naujuoju „Apple“ generaliniu direktoriumi Johnu Sculley. Darbai buvo pašalinti iš sprendimų priėmimo proceso ir netrukus po to, kai 1985 m. Atsistatydino. Po to „Apple“ perėjo kelis generalinius direktorius. Tai yra AAPL akcijų sumažėjo vertė dešimtmetyje, galbūt dėl ​​šio nestabilaus valdymo ir vadovavimo. Kai Džobsas atsistatydino, akcijų dar sumažėjo.

Nepaisant to, kad „Mac“ buvo sėkmingas, jis negalėjo konkuruoti su IBM kompiuterio prieinamumu. Sculley padidino „Mac“ įsigijimo kainą, kad padidėtų pelnas ir reklama. Tačiau daugybė jo pristatytų komplektacijų neatitiko „Apple“ paprastumo reputacijos ir tai kainavo „Apple“ pardavimus. Todėl 1994 m. Sculley buvo pakeistas Michaelu Spindleriu, kuris po dvejų metų paskyrimo generaliniu direktoriumi 1996 m. Buvo pakeistas Gil Amelio..

„Amelio“ nurodė „Apple“ nesėkmes kaip grynųjų pinigų, krypties ir dėmesio trūkumą, prastos kokybės aparatinę ir programinę įrangą bei nevaldomą kultūrą. Nepaisant kelių „Amelio“ iniciatyvų, tokių kaip „Mac OS 8“ pristatymas, „Apple“ darbuotojų skaičiaus mažinimas ir naujos „Job“ įmonės „NeXT“ įsigijimas, „Apple“ vis tiek trūko nurodymų. Kartu su tuo produkto problema taip pat vis dar buvo problema. Tai leido „Apple“ akcijoms pasiekti žemiausią tašką „Apple“ istorijoje. Su Prarasta 740 mln antrąjį 1997 m. ketvirtį Amelio pakeitė Jobsas, kuris vėliau tais pačiais metais vėl buvo paskirtas laikinuoju generaliniu direktoriumi.

Nepaisant Obuolių atsargos būdamas rekordiškai žemai bendrovei, tais pačiais metais Jobsas paskelbė a JAV dolerių vertės „Microsoft“ investicija į „Apple“. Tai turėjo tęsti „Microsoft Office“, skirtos „Mac“, kūrimą ir išleidimą. Vartotojų pasitikėjimas „Apple“ vėl ėmė stiprėti. Tai taip pat paskatino įmones vis toliau pirkti „Mac“. Be to, Jobsas atšaukė „Apple ROM“ ir „Mac OS“ licencijavimą kitoms įmonėms. Tai reiškė, kad potencialūs įmonės pardavimai nebebuvo prarasti „Apple“ konkurentams. Tada Jobsas sukūrė spalvingai sėkmingą „iMac“, kuris taip pat padėjo įtvirtinti sėkmingą „Apple“ sugrįžimą.

2001 m. „Apple“ palaipsniui plėtodama buitinę elektroniką, išleido „iPod“, kuris sukėlė perversmą žmonių klausyme ir prieinamume prie jo. Per šešerius metus buvo parduota maždaug per 100 milijonų vienetų. „Apple“ užfiksavo 70% nešiojamosios skaitmeninės muzikos rinkos.

„Apple“ taip pat atidarė daug parduotuvių, kurios, nepaisant pradinės rezervacijos, buvo sėkmingos. Iki 2004 m. „Apple“ pardavimai per ketvirtį viršijo 1 milijardą dolerių ir pasiekė tą pačią metinę apyvartą, kuri buvo greitesnė nei bet kurio kito Amerikos mažmenininko. Padidėjo ir „Apple“ akcijų vertė. 2007 m. Žodis „Kompiuteris“ buvo pašalintas iš oficialaus „Apple“ pavadinimo, nurodant jo plėtrą į buitinės elektronikos rinką. Tais pačiais metais pasirodė „iPhone“ ir „Apple TV“. „Apple“ akcijos ir toliau didėjo 2008 m., Tuo metu „Apple“ metiniai pardavimai siekė 32,48 mlrd. USD.

Tačiau nuo 2008 m. Rugsėjo mėn. Iki 2009 m. Pradžios buvo niūri ekonomika kartu su Steve’o Jobso sveikatos rūpesčiais, „Apple“ akcijų vertė sumažėjo. Jo grynasis pelnas, tačiau nuo 2005 m. iki 2011 m. padidėjo 5 mlrd. USD iki daugiau nei 25 mlrd. USD. 2012, Obuolių atsargos Prekybos pabaigoje vėl padidėjo iki 648,11 JAV dolerių (USD), o tai buvo naujas aukščiausias įmonei. Tai iš dalies lėmė „iPhone 5“ pristatymas ir gandai apie galimą mažesnio „iPad“ ir „Apple TV“ pristatymą.

„Apple“ akcijos toliau didėjo kiekvienais metais, o 2018 m. Pabaigoje „Apple“ akcijos buvo parduodamos maždaug 170 USD už vienetą. 2018 finansinių metų pasaulinės metinės pajamos sudarė daugiau nei 265 mln. USD. Be to, šių metų rugpjūčio mėn, „Forbes“ pranešė, kad „Apple“ buvo pirmoji prekybos amerikiečių įmonė, kurios vertė trilijonas USD, vien per pastaruosius dvejus metus padvigubinusi savo vertinimą.

Neabejotinai „Apple“ likimai nuo jos įkūrimo beveik keturis dešimtmečius skyrėsi. Aptariant svarbiausius „Apple“ istorijos aspektus, privalumus ir trūkumus perkant obuolių atsargas dabar bus nagrinėjamas.

Ar galėtumėte apsvarstyti galimybę investuoti „Apple“ Ištekliai?

„Apple“ atsargų pirkimo pliusai

✅ Nemažas pro investuoti į „Apple“ akcijas yra klientų lojalumas prekės ženklui.

Kai daugelis „Apple“ produktų dominuoja elektroninėse rinkose, kuriose jie yra, pavyzdžiui, nešiojamieji kompiuteriai, išmanieji telefonai ir išmanieji laikrodžiai, o jų suderinamumas „iOS“ dėka yra suprantamas. Todėl, nepaisant pardavimų sumažėjimo, kuris galėjo prisidėti prie pandemijos ir dėl to sukelto didelio nedarbo, tokie produktai kaip jų išmanieji laikrodžiai neketina išnykti per naktį. „IPhone“ taip pat ir toliau prisidės prie „Apple“ pajamų kaip didžiausio pajamų šaltinio dar kurį laiką.

✅ Vartotojai, kurie naudojasi pasenusiais telefonais, „iPhone“ ar kitais būdais, galėjo naudoti „iPhone 12“ versiją kaip galimybę ją atnaujinti..

Kadangi „iPhone 12“ yra mažesnis ir pigesnis nei kiti „iPhone“, tai gali paskatinti „Apple“ vėl padidinti savo dalį išmaniųjų telefonų rinkoje, palyginti su dabartiniu. ketvirtosios pozicija. Kaip minėta anksčiau, „Apple“ produktai yra skirti veikti vienas su kitu, todėl „iPhone 12“ gali būti paklausa, nes lengva perkelti iš vieno produkto į kitą.

✅ „Apple“ programinės įrangos paslaugos auga.

Iš dalies taip yra dėl to, kad „Apple“ išsiplėtė į šią sritį, kai vartotojams buvo suteiktos kelios prenumeratos programinės įrangos paslaugos per „Apple One“. „Apple One“ yra šešių „Apple“ prenumeratos paslaugų sujungimas; „Apple Music“, „Apple TV +“, „Apple Arcade“, „iCloud“, „Apple News +“ ir „Apple Fitness +“. Šių metų spalį, išleidus „iPhone 12“, „Apple One“ galima įsigyti daugiau nei šimte šalių ir regionų. Su trimis skirtingais mėnesio kainų planais; vartotojai turėtų galėti rasti ekonomišką planą, kuris atitiktų jų poreikius. Nepaisant to, kad „Apple One“ sulaukė nevienareikšmių atsiliepimų, jis laikomas geras sandėris tiems vartotojams, kurie naudojasi keliomis „Apple“ prenumeratos paslaugomis. Kai „Apple“ paslaugas perka daugiau vartotojų ir dėl „Apple iOS“, tikėtina, kad ši tendencija išliks.

✅ Jei 5G pritars pasaulinės telekomunikacijų bendrovės, tai gali būti naudinga „iPhone 12“ pardavimams ir padidinti „Apple“ pajamas.

„Apple“ atsargų pirkimo trūkumai

❌ „Apple“ istorija kelia susirūpinimą, kad ji pervertinimas yra per didelis.

Naujausioje pajamų ataskaitoje „Apple“ kainos ir pajamų santykis buvo maždaug 35, 14,4 didesnis nei buvo per pastaruosius trylika metų. Atsižvelgiant į tai, kad šis įvertinimas įvyko pandemijos metu, tuo metu, kai vartotojai nenori pirkti daiktų dėl įvairių priežasčių, yra potenciali rizika, kad telefonus atnaujinančių vartotojų skaičius gali sumažėti, jei jų poreikis naujam telefonui yra nepagrįstas..

❌ „iPhone“ pardavimai buvo mažėja iki pandemijos paskutinį ketvirtį, o tai gali būti ženklas, kad „Apple“ turi greitai pereiti prie kitų verslo sričių, kad padidintų savo pajamas..

Antimonopolija „Apple“ galėtų priversti investuotojus nenoriai investuok „Apple“ akcijų vien dėl netikrumo, kurį sukelia antimonopolinė sutartis. Vis dažniau dėl „Apple“ teikiant teisinius skundus ir galimas pasekmes, jei priversti leisti „iOS“ įdiegti trečiųjų šalių programas, staiga jos rinkos vertės sumažėjimas gali sukelti realų susirūpinimą.

❌ Teisiniai padariniai galėtų dar labiau paskatinti reguliavimo rizika dėl „Apple“ produktų ar paslaugų. Tada tai gali turėti įtakos „Apple“ akcijų vertei.

„Apple“ akcijų rinkos vertė: 2020–2025 m.

Nepaisant koronaviruso pandemijos sukelto neapibrėžtumo, paskutinį ketvirtį, pasibaigusį rugsėjį (trečiąjį ketvirtį), „Apple“ pardavimų padidėjimas „Mac“ ir „iPad“ – atitinkamai 29 proc. ir 46 proc. Iš tikrųjų, „Apple“ praneša trečiojo ketvirčio (trečiojo ketvirčio) 2020 finansinių metų pajamos padidėjo 11%, palyginti su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus, o tarptautiniai pardavimai sudarė 60%. Nors „iPhone“ pardavimai kasmet sumažėjo 20 proc., Luca Maestri, „Apple“ finansų vadovė, tikisi, kad tai pasikeis per gruodžio ketvirtį ir padidins pajamas bei kitų „Apple“ produktų pardavimus.

Rašant šį straipsnį, „Apple“ atsargos (AAPL) yra vertinamas 123,40 JAV dolerių. Pagal NASDAQ, per pastarąsias penkias dienas stabiliai didėjo uždarymo kainos, svyruojančios nuo 116,59 USD prekybos pabaigoje lapkričio 27 d. iki 123,08 USD prekybos pabaigoje 2020 m. gruodžio 2 d., atitinkamai. Manoma, kad ši ilgalaikė tendencija tęsis ir 2021 m., Ir iki 2022 m., Kaip parodyta 1 diagramoje.

„Apple Inc“ (AAPL) prognozių diagrama, ilgalaikės prognozės kitiems mėnesiams ir metams: 2020, 2021 m.

„Apple“ akcijų kainos prognozuojama diagrama

1 diagrama iš Piniginės investuotojas

Remiantis tuo, prognozuojama, kad a penkerių metų investicija į „Apple“ akcijas grąžą padidins beveik 90%. Todėl, jei norėtumėte investuokite į „Apple“ akcijas 2021 m. pabaigoje tuo pačiu metu galite gauti 80% grąžos padidėjimą 2025 m., kaip parodyta 2 diagramoje..

Skaityti daugiau: „Apple“ akcijų kainos prognozė 2021 m. Ir vėliau

„Apple“ (AAPL) Prognozuojamas uždarbio augimas

„Apple“ prognozuoja pajamų augimo diagramą

2 grafikas iš Piniginės investuotojas.

Vartotojų elektronikos rinka, kurioje išvardijamos „Apple“ akcijos, buvo populiari per pastaruosius dvylika mėnesių ir todėl laikoma bulių turgus. Tai nerodo jokių ženklų, kad 2021 m. Išsisklaidytų arba vėliau tai padarytų penkerių metų „Apple“ akcijų vertės prognozėse. Tačiau, jei vis dar nenusprendėte, ar pirkti „Apple“ atsargas, pateikiame mūsų nuomonę, paremtą šiame straipsnyje pateikta informacija.

Pasirengę investuoti „Apple“ Ištekliai?

Ar „Apple Stock“ yra gera investicija?

„Apple“ yra nemažą ir spalvingą istoriją turinti įmonė. Neabejotinai, daugelį metų „Apple“ stengėsi rasti kryptį ir padarė keletą klaidų produktų kūrimo ir rinkodaros srityje. Tačiau, sutelkęs dėmesį ne tik į elektroninius vartojimo produktus, tokius kaip kompiuteriai, bet ir į paslaugas, atrodo, kad „Apple“ vėl atsidūrė.

Tai akivaizdu, be „iPhone“, „iPad“ ir „iPod“ įdiegus keletą „Apple One“ skėčio prenumeratos paslaugų. „Apple“ turi lojalią ir platų klientų bazę, kuri nerodo jokių požymių, kad tai sumažėtų. Kaip yra, nepaisant to, kad yra pandemijos viduryje, „Apple“ vis dar uždirba pelną.

Skaityti daugiau: Kaip pasirinkti atsargas: išsamus vadovas naujiems investuotojams

Ar turėčiau pirkti „Apple Stock“?

investuokite į „Apple“ akcijas

Taip, turėtumėte nusipirkti „Apple“ akcijų (AAPL simbolis), tačiau kaip ilgalaikę investiciją bulių rinkoje, kuri nerodo jokių pokyčių ženklų. Todėl „Apple“ akcijų grąža gera, tikimasi ilgalaikio padidėjimo. Todėl investicijos į „Apple“ yra perspektyvus pasirinkimas. Dabartinis „Apple“ akcijų uždirbimo potencialas per vienerius metus yra + 13,21%. Todėl, jei iš pradžių investavote 150 USD šio laikotarpio pradžioje, galite tikėtis, kad jo pabaigoje gausite 263,21 USD.

Dabartinis „Apple“ akcijų prognozės penkerių metų investicijos yra maždaug + 86,35%, o akcijų kainos grąža turėtų būti 229,397 USD. Todėl, jei investuotumėte į juos 150 USD, šio penkerių metų laikotarpio pabaigoje galėtumėte gauti 236,35 USD grąžą..

„eToro“ – geriausias akcijų brokeris, pirkite „Apple“ atsargas 0% Komisija

etoro brokeris

„eToro“ per daugelį metų pasirodė esanti patikima akcijų rinkoje – rekomenduojame išbandyti.

Jūsų kapitalui gresia pavojus. Gali būti taikomi kiti mokesčiai

Ir, galiausiai…

Jei skaitydami šį straipsnį susidomėjote prekyba ar norite daugiau informacijos apie prekybą apskritai, peržiūrėkite mūsų kursus, viktorinas ir straipsnius.

Raktiniai žodžiai ir frazės

Jaučių turgus

Paprastai vadinama vertybinių popierių rinka apibūdinant finansų rinką, kai joje kainos kyla arba turėtų kilti. Jaučių turgus gali trukti mėnesius ar metus.

Fiskaliniai metai

Vienerių metų laikotarpis, naudojamas įmonių ir vyriausybių finansinei atskaitomybei ir biudžeto sudarymui.

Investuoti

Kalbant apie finansus, pinigų pervedimas į finansinę schemą tam tikram laikotarpiui, nesvarbu, ar tai būtų akcijos, obligacijos ar turtas, tikintis gauti pelno, vėliau.

Investicijos

Turtas ar daiktas, pvz., Akcijos, obligacijos ar turtas, į kurį investuojate tikėdamiesi uždirbti pajamų arba įvertinti pradinę investuotą vertę per tam tikrą laikotarpį.

NASDAQ

Iš pradžių Nacionalinės vertybinių popierių platintojų asociacijos automatizuotų kotiruočių santrumpa, NASDAQ kaip kotiravimo sistema atsirado iki 1971 m., Kai tapo pirmąja elektronine vertybinių popierių rinka..

Pervertinimas

Ar terminas nurodomas dabartinei akcijų kainai, nepateisinamas pelno iš kainos. Kai šis terminas taikomas akcijoms, paprastai tikimasi, kad jo kaina galiausiai atspindės jos pelną iš kainos.

Kainos ir pelno santykis

Šis santykis taip pat žinomas kaip kainų kartotinis arba pelno daugiklis, šis santykis matuoja dabartinę įmonės akcijų kainą, palyginti su jos pelnu, tenkančiu vienai akcijai..

Kainos ir pardavimo santykis

Šis santykis įvertina bendrovės akcijų vertę, jos rinkos kapitalizaciją (neapmokėtas akcijas padauginus iš akcijų kainos) padalijant iš visų praėjusių 12 mėnesių pardavimų / pajamų. Kuo mažesnis santykis, tuo geresnės investicijos.

Reguliavimo rizika

Paprastai tai atsitinka, kai vertybinių popierių, verslo, sektoriaus ar rinkos pokyčius veikia įstatymai ar kiti teisės aktai. „Apple“ atveju jų atsargų vertė gali sumažėti, jei jie bus priversti leisti „iOS“ įdiegti trečiąsias šalis,

Pajamos

Bendrosios pajamos iš pardavimo, įskaitant visas nuolaidas ar atskaitymus. Iš jo išskaičiuojamos išlaidos grynosioms pajamoms nustatyti.

Dalintis

Kapitalo nuosavybės vienetai, naudojant finansinį turtą, korporacijoje, kurie paskirstomi, kai yra likutinis pelnas dividendų pavidalu. Jei įmonės vertė didėja, didėja ir akcijų vertė, taip padidindami dividendus, kuriuos investuotojas gali tikėtis gauti.

Ištekliai

Vertybinis popierius, kuris sudaro dalį korporacijos nuosavybės per jos turtą ir pelną, lygų turimų akcijų kiekiui. Akcijų vienetai yra akcijos.

Žymos / žymeklio simbolis

Paprastai sudarytas iš raidžių ir dažniausiai vadinamas „žymekliu“. Kiekvienas simbolis yra unikalus kiekvienam vertybiniam popieriui, kurį investuotojai ir prekybininkai gali naudoti atliekant sandorius finansų rinkose..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me