YFII Yield Farming – kontroverzní $ ​​YFI vidlice

YFII (nyní formálně známý jako DFI.Money) je vidličkou Projekt yEarn (YFI), který nabízí jiný model distribuce tokenů, kde se emise tokenů každý týden snižují na polovinu (YIP-8). Tento ekonomický design podporuje aktivní účast na těžbě $ YFII a zároveň umožňuje těm, kdo přicházejí pozdě, stále vydělávat odměny. YFII funguje jako token správy pro komunitu – tokeny jsou nutné k hlasování o nových rozhodnutích a implementacích. V tomto článku bylo pod hranici 150 milionů USD zamčeno Pool YFII 1– znamenat rozvoj silné komunity.

YFII je navržen tak, aby měl 3 různé fondy, přičemž každý distribuoval 10 000 žetonů v prvním týdnu vydání (27. července), přičemž částka se každý následující týden snížila na polovinu.

Vývojáři původně zamýšleli tuto změnu provést hlasováním o správě “YIP8“- toto však komunita neprošla. To vedlo k vytvoření vidlice YFII, která přímo implementuje týdenní model snižování emisí YIP na polovinu. To vedlo k rostoucí podpoře projektu, zejména v čínské komunitě. $ YFII akcie a 98% podobnost kódu s YFI, klíčovým rozdílem je klauzule „halvening“ – pro více informace zkontrolovat toto srovnání.

Řízení YFII rozhraní je také vidličkou Ygov.finance

YFII Zahájit kontroverze

Zahájení YFII bylo kontroverzní a zpočátku se setkalo s podvodnými obviněními – protože západní komunita se obávala, že YFII bude podvodem. To bylo většinou způsobeno přítomností potenciálních zadních vrátek, jako jsou adresy „mincovny“ a „správy“, které by mohly vytvořit libovolný počet nových tokenů (riziko nekonečných tokenů). Tyto problémy byly později vyřešeny spálením „adresy správy“ a vyjasnění „mincovny“ adresy.

Upozornění na detekci phishingu metamask

Je bezpečné vyprodukovat farmu YFII

YFII nabízí velmi vysokou návratnost investic, přičemž fond 2 nabízí od tohoto článku více než 2 000%. Důležitou otázkou nyní je, zda je bezpečné získat farmu YFII. Společnost Metamask vydala varování týkající se phishingu pro web YFII, pravděpodobně jako výsledek počátečních „hlášení“ varování proti projektu.

Klíčovým bodem sporu byla přítomnost „klíče vlastníka“, který mohl být použit k vytvoření nekonečné nabídky YFII. Tento problém byl komunitou opraven poté, co byl vypálen klíč vlastníka – to znamená, že nelze vytvořit žádné nové tokeny, aniž by s tím komunita souhlasila prostřednictvím hlasování o správě. Došlo také k několika alarmům vyvolaným projektem Balancer, kde byl dočasně odstraněn fond YFII-DAI.

Čínská komunita Wechat rychle volala proti neopodstatněným předběžným soudům proti projektu. Mnoho z nich po těchto obviněních / frontendové cenzuře označilo Balancer za centralizovanou a potenciálně nedůvěryhodnou.

https://twitter.com/FinanceYfii/status/1288405347976192000?s=20

Při používání YFII existuje určitě spousta rizik – stejně jako u všech decentralizovaných finančních projektů a inteligentních smluv.

Dva bazény

V současné době existují dva fondy pro farmy $ YFI token – každý má distribuci 10 000 za týden – každý týden klesá o polovinu (viz tabulka níže).

Chcete-li se dozvědět více o odhadovaném ročním procentním výnosu (APY) generovaném zemědělstvím YFII, podívejte se na zemědělský nástroj Weeb https://yieldfarming.info/yfii/ycrv/

Jak vyděláváte farmu YFII

* POZNÁMKA: Výnosové zemědělství je extrémně nebezpečné a může zahrnovat rizika, jako je nekonečná máta / zranitelnost inteligentních smluv / volatilita cen tokenů. Tato aktivita není BEZPEČNÁ a měla by být považována za EXTRÉMNĚ experimentální. Byl jsi varován*

Existují tři různé metody těžby YFII – všechny poskytují různé výnosy YFII a mají různá související rizika. Není nutné se učit všechny metody – je spíše důležité si uvědomit, že mají různé rizikové profily.

 1. BAZÉN 1: Toto používá tokeny yCurve generované dne https://www.curve.fi/iearn.
 1. Přihlaste se https://www.curve.fi/iearn
 2. Na Vklad stránka, vložte buď USDT, USDC, TUSD nebo DAI
 3. Tím se vygenerují tokeny yCurve
 4. Sázejte žetony yCurve https://yfii.finance/#/ v “toužit” bazén
 5. RIZIKA: Y Curve Pool používá stabilní coiny a automaticky je investuje do různých protokolů. To je považováno za vysoké riziko, protože jakákoli zranitelnost v kterémkoli z protokolů může vést ke krádeži finančních prostředků.
 • Pool 2: Toto využívá Balancerův 98% DAI: 2% YFFI fond likvidity
  1. Vsaďte do fondu likvidity Balanceru buď YFII, nebo DAI https://pools.balancer.exchange/#/pool/0x16cAC1403377978644e78769Daa49d8f6B6CF565
  2. Tím se vygenerují tokeny BPT
  3. Sázejte žetony BPT https://yfii.finance/#/ v „Balancer (YFII-DAI)“ Bazén
  4. RIZIKA: Fondy budou použity k automatizaci tvorby trhu – což znamená, že pokud dojde k náhlému velkému prodeji YFII, budou k nákupu YFII použity tokeny DAI. To znamená, že cenové poklesy / volatilita YFII mohou vést ke snížení sdružených aktiv.
  5. Pool 3: Podíl YFII ve fondu „správy“
  6. Po úspěšném vsazení byste měli vidět, jak se „odměny k dispozici“ postupem času zvyšují s více tokeny YFFI. Žetony lze kdykoli nárokovat pomocí „nároku na odměny“. Kromě toho lze vsazené vsazené žetony také kdykoli bez sázky odhalit.

   Řízení YFII

   Během bootstrapové fáze YFII se vývojáři rozhodli použít model správy s více podpisy, kde je síla sdílena mezi 11 signatáři. Aby bylo přijato a vynuceno usnesení, 7 z 11 signatářů musíte akci schválit pomocí gnosis-vault. Jedná se o dočasné opatření, které zvyšuje rychlost nasazování kontraktů při přechodu moci na DAO správy YFII (voliči YFII mohou hlasovat o tom, co implementovat). Více informací o 11 podepisujících osobách & twitter ověření zde: https://keys.yfii.finance.

   Distribuce YFII

   Distribuční graf YFII

   YFII Wechat Group (čínština)

   Komunita YFII má velkou skupinu Wechat. Chcete-li najít skupinu, vyhledejte myGrassU a zadejte 3, abyste dostali pozvánku do skupiny. V otevřeném dopise od Komunita YFII, tvůrce YFI byl oficiálně uznán špatnou fotografií.

   Seznamy YFII na Binance

   Binance uvedena DFI.Money (YFII) dne 1. září 2020 s následujícími obchodními páry: YFII / BNB, YFII / BTC, YFII / BUSD a YFII / USDT. Společnost YFII za tento seznam neplatila žádné poplatky za zařazení do seznamu – společnost Binance jasně uvedla YFII v reakci na ohromnou popularitu mezi farmáři a nadšenci DeFi. Popularita a komunita jsou obrovským faktorem zohledněným v Binance při rozhodování o tom, co vyjmenovat, jak odhalil spoluzakladatel a generální ředitel Chengpeng Zhao (CZ) během našeho rozhovoru.

   Výpis YFII na Binance jim dal obrovskou podporu a zdvojnásobil hodnotu tokenu na více než 8 000 USD za jediný den.

   FAQ

   Je YFII bezpečný?

   YFII má podobné smlouvy jako Synthetix a YFI – nejde tedy o úplný podvod. Musí však ještě být prokázáno, zda je YFII bezpečný kvůli možným zranitelnostem kontraktu. YFII dosud nebyl auditován

   Jak přidám do Balancer Pool 2

   Unfortunate Balancer odstranil funkci přidání likvidity na Pool (kvůli obavám z potenciálního rizika nekonečného ražby). Chcete-li přidat do Pool 2, musíte použít vyvažovací vidlici poskytovanou YFII

   Kde najdu nejnovější statistiky o zemědělství YFII

   Můžete použít i neoficiální obsah poskytnutý WeeMcGee – https://yieldfarming.info/yfii/ycrv/

   Série Decentralizované finance (DeFi): výukové programy, průvodci a další

   S obsahem pro začátečníky i pokročilejší uživatele si prohlédněte naši sérii YouTube DeFi obsahující návody na ZÁKLADNÍ NÁSTROJE, které potřebujete pro obchodování v prostoru DeFi, např. MetaMask a Uniswap. Stejně jako hluboký ponor do populárních témat DeFi, jako jsou Reef.finance ($ REEF) a Polkadot ($ DOT)

   Série DeFi na tomto webu také pokrývá témata, která na YouTube nebyla prozkoumána. Úvod o tom, co je DeFi, najdete v přehledu Decentralized Finance (DeFi): Průvodce trendem HOTTEST v kryptoměně

   Výukové programy a návody pro ESSENTIAL DEFI TOOLS:

   • Průvodce MetaMask: Jak založit účet? PLUS tipy a hacky pro pokročilé uživatele
   • Uniswap recenze a tutoriál: Průvodce pro začátečníky a pokročilé tipy a triky
   • Průvodce a recenze séra DEX
   • Vysvětlení SushiSwap ($ SUSHI)
   • Výměna 1 palce, Mooniswap a Chi GasToken: Konečný přehled a průvodce

   Podrobnější informace o dalších konkrétních projektech DeFi najdete v našich průvodcích tokeny DeFi. Tady je několik našich nejoblíbenějších průvodců:

   • AAVE (PŮJČKA $)
   • Recenze Ampleforth ($ AMPL): Základní průvodce tímto protokolem DeFi
   • Průvodce ChainLink ($ LINK): Klíčový článek v prostoru DeFi
   • Cream Finance ($ CREAM): Co to je?
   • Průvodce Curve Finance ($ CRV)
   • DODOEx ($ DODO): Revoluční poskytovatel likvidity v řetězci
   • Lineární finance ($ LINA): Budoucnost platforem syntetických burz?
   • Polkadot ($ DOT): Vše, co potřebujete vědět o miláčkovi DeFi v Číně
   • RAMP DeFi: Jak odemkne hodnotu vsazených aktiv?
   • Reef Finance ($ REEF): Platforma All-In-One Defi
   • Solana ($ SOL) vysvětlil
   • Graf ($ GRT) – další úroveň decentralizovaných aplikací
   • Trustswap ($ SWAP) vysvětleno – nová generace transakcí DeFi
   • Touha po sloučení ekosystému DeFi
   • Wing Finance ($ WING) – úvěrová platforma pro půjčky DeFi

   Další videa a články brzy přijdou jako součást naší série DeFi, nezapomeňte se tedy PŘIHLÁSIT k naší Youtube kanál a (prozatím) ZDARMA týdenní zpravodaj takže můžete být upozorněni, jakmile vyjdou!

   Zdroje:

   1. INFO: https://medium.com/@WhiteNoise1984/yfii-innovative-decentralized-defi-mining-pool-d745c032dfc0
   2. BAZÉN : https://pools.balancer.exchange/#/pool/0x16cAC1403377978644e78769Daa49d8f6B6CF565
   3. VIDLIČKA : https://bal.yfii.finance/#/pool/0x16cAC1403377978644e78769Daa49d8f6B6CF565 (Neoficiální vidlice Balancer Pool. Používejte na své vlastní riziko.)
   4. KŮL : https://yfii.finance/

    SMLOUVA: 0xAFfcD3D45cEF58B1DfA773463824c6F6bB0Dc13a

   5. jak vidět odměny btw https://yieldfarming.info/yfii/yfii_dai/

   Oznámení YFII: https://medium.com/@WhiteNoise1984/yfii-innovative-decentralized-defi-mining-pool-d745c032dfc0

   Adresa tokenu YFII: 0xa1d0E215a23d7030842FC67cE582a6aFa3CCaB83

   Neoficiální informace o produkci výnosu:

   Pool1: https://yieldfarming.info/yfii/ycrv/

   Pool2: https://yieldfarming.info/yfii/yfii_dai/

   Mike Owergreen Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me