Jak nakupovat bitcoiny přes PayPal v roce 2021

Bitcoiny a kryptoměna ovládly svět útokem. Nakupování pomocí bitcoinu a jiných kryptoměn má mnoho výhod než používání debetní nebo kreditní karty. U online nákupů jsou kryptoměny bezpečné; udržují vaše transakce anonymní online a umožňují vám nakupovat online po celém světě.

I když to trvá několik dalších kroků k převodu vaší místní měny na bitcoin, učíte se, jak nakupovat bitcoiny PayPal může tento proces usnadnit a přidat další vrstvu ochrany. V tomto článku se naučíme přesně, jak můžete pomocí PayPalu nakupovat bitcoiny a další kryptoměny, a uvidíte skvělé výsledky.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak nakupovat bitcoiny přes PayPal

  1. 1. Pokud nemáte účet Paypal, vytvořte si jej.
  2. 2. Prozkoumejte stránky pro výměnu bitcoinů, které přijímají Paypal.
  3. 3. Zaregistrujte se a dokončete nezbytné ověření, abyste mohli používat web pro výměnu bitcoinů.
  4. 4. Nastavte bitcoinovou peněženku, aby udržovala vaši kryptoměnu
  5. 5. Dejte transakci čas projít, než mince skončí v peněžence

Přejít na Paypal

Jak nakupovat bitcoiny přes PayPal?

Kolem toho je spousta zmatků. V minulosti bylo nemožné použít PayPal k nákupu bitcoinů vůbec. Většina webů chtěla na začátku informace o přímém bankovnictví. Několik by fungovalo s kreditními kartami. Po dlouhou dobu by žádný z běžných serverů pro výměnu kryptoměn s PayPal nepracoval.

S nárůstem bitcoinů a popularitou kryptoměn jako celku přidalo mnoho směnáren PayPal jako platební metodu. Je to jednoduché a přidává další vrstvu ochrany pro ty, kteří chtějí zůstat v anonymitě online. Je relativně snadné najít burzy, které dnes usnadňují nákup bitcoinů přes PayPal.

Nejlepší stránky pro nákup bitcoinů přes PayPal

Pokud se chcete dozvědět, jak nakupovat bitcoiny přes PayPal, musíte si vybrat správné webové stránky. Několik směnáren v současnosti přijímá platby PayPal, což po dokončení platby umožňuje větší bezpečnost.

Níže uvedená tabulka ukazuje, jak nakupovat bitcoiny přes Paypal.

Kde nakoupit bitcoiny přes Paypal?

NameDeposit MethodBuy
Paxful

Jak nakupovat bitcoiny přes PayPal (Paxful)

  • Paypal
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

eToro

Jak nakupovat bitcoiny pomocí PayPal (eToro)

  • Paypal
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Místní bitcoiny

Jak nakupovat bitcoiny pomocí PayPal (localbitcoin)

  • Paypal
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Crpyto.com

Jak nakupovat bitcoiny přes PayPal (Crypto.com)

  • Paypal
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Bitcoinová burza s PayPal

Bitcoinovou výměnu je možné provést přes PayPal, i když ve srovnání s použitím vašeho bankovního účtu nebo jiné metody může tato metoda vyžadovat několik dalších kroků. Pro tuto přidanou úroveň zabezpečení je však jednoduché a snadno použitelné.

Kroky, které musíte použít k dokončení výměny bitcoinů s PayPal, zahrnují:

Zaregistrujte si účet PayPal

Pokud ještě nemáte účet PayPal, je čas se zaregistrovat. Budete potřebovat nějaké osobní údaje, jako je vaše jméno a adresa. Musíte také připojit zdroj financování, například kreditní kartu nebo bankovní informace. Zpracování to může trvat několik dní. Pokud máte tento účet, je tento krok hotový.

1. Navštivte hlavní stránku PayPal

Jak ale bitcoin s Paypal

2. Klikněte na tlačítko Registrace v pravém horním rohu obrazovky a vyberte osobní nebo obchodní účet.

3. Vyplňte potřebné informace a počkejte, až vám bude zaslán bezpečnostní kód. Souhlasíte s podmínkami a máte svůj účet.

Zaregistrujte se do své obchodní platformy

Musíte se zaregistrovat u zprostředkovatelské služby nebo obchodní platformy, která prodává bitcoiny a další kryptoměny. Existuje mnoho z nich, které umožňují uživateli platit za online měnu pomocí služby PayPal. Vyberte si jednu z těchto možností, která vám usnadní práci.

Založte bitcoinovou peněženku

Nejlepší by bylo, kdybyste měli peněženku, do které budete kryptoměnu držet. Bitcoin nemůžete vytisknout a nosit s sebou, jak můžete, s penězi z banky. Abyste mohli peníze držet, dokud je nevyužijete nebo nevyměníte, potřebujete zabezpečenou peněženku online.

Jakmile jsou peníze v peněžence, můžete je použít kdekoli, kde je tato kryptoměna akceptována. Pokud investujete, držte peníze tam, dokud neuvidíte požadovaný vzestup, a poté je vyměňte zpět a ponechejte zisky na svém účtu PayPal.

Jak nakupovat bitcoiny kreditní kartou

Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout. Pokud se chcete držet PayPal, ale platíte kreditní kartou místo bankovním účtem, za tímto účelem si založte svůj PayPal účet.

Přejděte do svých platebních možností a vyberte propojení kreditní karty.

Přidejte potřebné informace o své kreditní kartě.

Tuto možnost vyberte jako primární platební metodu.

Kupte si bitcoiny, které chcete použít

Jakmile je ověření hotové, kdykoli zakoupíte více bitcoinů prostřednictvím správného serveru pro výměnu, peníze na financování pocházejí z vaší kreditní karty.

Jakékoli peníze, které vyděláte výměnou bitcoinů, půjdou do vašich prostředků PayPal a můžete si vybrat, zda je vložíte zpět na kartu, nebo přesunete na svůj běžný účet.

Používání kreditní karty na burze k nákupu bitcoinů

Pokud plánujete projít burzou přímo bez použití PayPal, je možné použít i vaši kreditní kartu. Budete se muset podívat do sekce plateb, která se nachází na této burzovní stránce. Mohou vás požádat o ověření, v závislosti na tom, zda již do dané burzy patříte nebo ne.

Obdržíte výzvu k vyplnění údajů o kreditní kartě. Vyberte, kterou kartu chcete použít. Některé bitcoinové burzy budou vyžadovat určitou dobu čekání. Možná budete muset počkat, nebo budete muset ověřit několik drobných kreditů na svém účtu, abyste se ujistili, že kreditní karta patří vám.

Jakmile to uděláte, můžete tuto kreditní kartu použít. Vzhledem k tomu, že tato možnost zobrazuje vaše informace více a neumožňuje jejich plynulé a snadné použití, je často preferovanou metodou nákupu bitcoinů kreditní kartou práce se službou PayPal a propojení vaší kreditní karty..

Mohu koupit bitcoiny pomocí PayPal na Coinbase?

Coinbase je populární směnárna, která se používá při nákupu bitcoinů a dalších kryptoměn. Prozatím si uživatelé nemohou koupit bitcoinový Paypal na Coinbase. Oznámení na oficiálním webu Coinbase však upozorňuje, že existují plány na začlenění této služby na Coinbase letos v listopadu.

Podle oznámení bude k dispozici pouze funkce prodeje. Jednoduše řečeno, uživatelé si bitcoiny ještě nebudou moci koupit. Budou však moci prodávat kryptoměny na burze přes PayPal. Když bude služba spuštěna, bude k dispozici uživatelům na základě jejich polohy. Aby bylo možné tuto službu využít, musí uživatelé učinit několik kroků, které zahrnují;

Kompletní ověření

Každý, kdo chce používat PayPal s Coinbase, musí dokončit veškeré ověření identity. Přesné kroky závisí na tom, kde bydlíte, a k dokončení budete možná potřebovat průkaz totožnosti s fotografií. Tyto dva účty lze připojit pouze po potvrzení identity.

Propojte účty

Jakmile je ověření identity hotové, musíte se dostat ke svému účtu Coinbase, najít cestu k nastavení a poté kliknout na „propojené účty“. Klikněte na kartu „Nový účet“ a vyberte PayPal. Řídicí panel v tuto chvíli požádá o vaše přihlašovací údaje PayPal.

Možná budete muset dát Coinbase nějaký čas na propojení s účtem PayPal. Jakmile k tomu ale dojde, můžete bitcoiny prodat společně s dalšími digitálními aktivy.

Při nastavování účtu PayPal je třeba si uvědomit, že jej lze použít pouze s jedním účtem Coinbase. Jedná se o pokyny společnosti, takže neexistují žádné výjimky. I když vy a někdo jiný sdílí PayPal, pouze jeden z vás může propojit účet Coinbase.

Závěr

Naučit se nakupovat bitcoiny na PayPalu je jednoduchý proces. Zatímco kroky ověření mohou trvat několik dní, zejména pokud ještě nemáte svůj vlastní účet PayPal, je snadné připojit váš účet PayPal k nejvýznamnějším burzám kryptoměny pro platební účely. Tento proces je ještě přímočařejší, pokud již máte vlastní účet PayPal a nastavili jste si výměnu.

Jakmile je ověření hotové, PayPal je připraven zahájit vaše bitcoinové nákupy. Ať už chcete používat bitcoiny k nákupu nebo jako investiční nástroj, používání PayPalu k nákupu vaší digitální měny vám usnadní život.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me