Jak nakupovat elektroneum s Coinbase – [Průvodce kupujícími ETN]

Kryptoměny přetvářejí globální ekonomiku a nyní jsou k dispozici tisíce různých mincí, přičemž další se objevují téměř každý den. Jednou z těchto nových kryptoměn, o které jste možná slyšeli, je Electroneum, token zaměřený na mobilní zařízení. Pokud se vám podařilo získat vaši pozornost, možná se ptáte sami sebe „jak koupit Electroneum s Coinbase

Než začnete, musíte si uvědomit dvě věci: zaprvé, Coinbase neuvádí Electroneum, takže si ho tam nebudete moci koupit. Zadruhé, žádná směna nenabízí obchodování párů ETN / fiat, takže stejně jako při nákupu většiny ostatních altcoinů si můžete koupit Electroneum pouze s jinými kryptoměnami. To znamená, že neexistuje způsob, jak koupit Elecontroneum pomocí jediného účtu. Ale nebojte se. Není to tak těžké, jak to zní. 

V tomto článku vám ukážu, jak nakupovat Electroneum s Coinbase. 

Nákup bitcoinů nebo etherea na Coinbase

1. – Předpokládám, že již máte účet Coinbase, pokud jej nemáte, můžete si jej vytvořit tady. Trvá to jen 10 minut a jakmile máte účet, jste připraveni jít. 

2. – Přihlaste se ke svému účtu Coinbase a klikněte na “Koupit prodat”

Jak nakupovat Electroneum s Coinbase

3.- Electroneum si můžete koupit za bitcoiny, ethereum nebo litecoiny, takže na ně můžete kliknout. Jelikož jsou však obchodní páry ETN / BTC a ETN / ETH k dispozici na více burzách, vyberte si jednu z nich. 

4. – Zadejte částku bitcoinu nebo etheru, kterou chcete koupit, a poté vyberte fiat peněženku, která drží vaše prostředky (USD nebo Euro atd.).

5.- Jakmile je vše v pořádku, klikněte na „Potvrdit nákup“ k dokončení objednávky.

6.- Jakmile je váš nákup dokončen, uvidíte bitcoiny nebo ethery, které jste právě zakoupili ve své peněžence Coinbase. Svou peněženku najdete kliknutím na ikonu „Účty“ záložka na horní straně obrazovky.

Dobře, teď máme na Coinbase naše bitcoiny nebo ethereum … Co bude dál?

Kde mohu koupit Electroneum?

Jelikož je mince Electroneum poměrně novou kryptoměnou, není na výběr tolik burz. Můžete se rozhodnout pro výběr na základě obchodních párů, objemu trhu, poplatků nebo známosti nebo zabezpečení burzy. V době psaní tohoto článku existuje 16 burz s výpisem Electroneum. Níže jsou uvedeny tři z nejznámějších:

Kucoin

Společnost Kucoin byla založena v roce 2017 a sídlí v Hongkongu. Je zde uvedeno více než 70 různých kryptoměn, včetně Electroneum. 

Kucoin je velmi populární burza. Stránka je nejen velmi uživatelsky přívětivá, ale také nabízí opravdu dobré poplatky; obchody budou stát 0,1% a za vklady se neúčtuje žádný poplatek. Existují však poplatky za výběr. Procento se liší v závislosti na tokenu, který chcete vybrat. 

Kucoin má také velmi dobrý zákaznický servis. Uživatelé mohou získat podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu a živého chatu. Tím také získává u nováčků několik bodů.

Kryptopie

Cryptopia sídlí na Novém Zélandu a existuje od roku 2014. Uvádějí seznam více než 500 různých kryptoměn, což z ní činí jednu z největších burz nabízející Electoneum. 

Cryptopia umožňuje obchodování s fiat měnami, ale pouze v novozélandských dolarech převedených z bankovního účtu na Novém Zélandu. Uživatelé, kteří nemají sídlo na Novém Zélandu, mohou kryptoměny, jako je Ethereum, vložit zdarma.

Poplatek za obchodování je 0,2% z mince, kterou prodáváte.

Cryptopia nemá žádné pokročilé funkce, což u obchodníků s energií není příliš populární. Ale usnadňuje používání webu. 

Možnosti podpory jsou na Cryptopii omezené. Neposkytují ani živý chat, ani telefonní hovory. Pokud máte problémy, budete muset umístit lístek podpory na jejich web.  

Qryptos

Qryptos byl vytvořen v roce 2017. Nabízí řadu pokročilých nástrojů pro zkušené obchodníky s kryptoměnami, ale není to nejnáročnější burza. 

Stejně jako ostatní burzy neexistuje podpora pro vklady v nekryté měně, takže budete muset své peněženky financovat kryptoměnou.

Každý obchod má poplatek 0,15%.

Nevýhodou pro Electroneum je, že v době psaní tohoto článku má Qryptos velmi nízký objem obchodování s ETN tokeny, takže možná budete chtít zvážit použití buď Kucoinu nebo Cryptopie. 

Pokud jste nováček, můžete začít s Kucoinem nebo Cryptopií, jakmile zvládnete oba, můžete využít šanci na Qryptos a stát se obchodním mistrem! 

Nyní jsme připraveni koupit nějaké Electroneum!

Jak koupit Electroneum

Oblíbená volba mnoha uživatelů je Kucoin, takže vás zavedu krok za krokem ke koupi Electroneum zde (Proces na Cryptopia a Qryptos je velmi podobný, mění tu a tam pár věcí a přidává nové funkce pro pokročilé obchodníky). 

Kupte Electroneum za Kucoin

1.- Nejprve si musíte otevřít účet v Kucoinu, je to super snadné a nezabere vám to mnoho času. Můžeš to udělat tady

2.- Jakmile máte účet, přihlaste se a přejděte přes “dolar” ikona a poté klikněte na ikonu „Tlačítko vkladu“ 

kde si mohu koupit elektroneum

3. – Dobrou zprávou je, že uvidíte předvolené akcie Kucoin Shares (dobrá vlastnost, která nám umožňuje snadno se pohybovat na webu) a pak stačí kliknout na Bitcoin nebo Ethereum. 

vyměnit usd za elektroneum

4.- Poté, co jste si vybrali bitcoin nebo ethereum, budete dotázáni, zda si chcete vybrané aktivum uložit. Když kliknete na Potvrdit, zobrazí se vám adresa vašeho vkladu Kucoin pro vybrané kryptoměny. 

Dobře, teď jsme téměř připraveni, buďte trpěliví a pokračujte. 

5. – Nyní musíte jít na svůj účet Coinbase, přihlásit se a přejít na „Účty”A klikněte na „Tlačítko odeslat“ pro kteroukoli kryptoměnu, kterou jste si vybrali.

Jak nakupovat Electroneum s Coinbase

6. – Vložte svou vkladovou adresu Kucoin (adresu vytvořenou v kroku 4) do “příjemce“Do adresního řádku peněženky a zadejte množství kryptoměny, které chcete vybrat.

7. – Klikněte na Pokračovat a dokončete zde. Váš bitcoinový nebo ethereový vklad se za pár minut zobrazí na vašem zůstatku v Kucoinu. 

Nyní je konečně čas koupit nějaké Electroneum. Yai! 

8. – Vraťte se na stránku Kucoin a vyberte „Trhy“  Ujistěte se, že jste vybrali kryptoměnu (bitcoin nebo ethereum), se kterou chcete obchodovat za elektroneum (ETN), a do vyhledávacího pole zadejte pouze „ETN“. Poté uvidíte, jak se trh objeví, stačí kliknout a přejít na obrazovku obchodování.

9. – Na černé obchodní obrazovce budete muset pro zahájení obchodování zadat svůj dvoufaktorový ověřovací kód (dostanete jej, když ověříte svůj účet v Kucoinu).

10. – Nyní se dostanete na celou obrazovku obchodování. Může to vypadat komplikovaně, ale nebojte se, stačí zadat částku ETN, kterou chcete koupit “množství” a klikněte na “Koupit”.

11.- Poté bude váš obchod zpracován a vaše Electroneum se objeví na vašem účtu v Kucoinu.

Ano! Konečně máme naše Electroneum! 

Vypadá to jako dlouhý proces, ale není to tak těžké. Jakmile máte své účty u Coinbase a Kucoin (nebo jiné burzy), proces získání vašeho Electroneum je snadný a rychlý. 

Predikce ceny elektronů

Při investování, ať už do kryptoměny nebo čehokoli jiného, ​​je velkou otázkou, kolik bude toto aktivum v budoucnu mít. Samozřejmě to nikdo neví s absolutní jistotou. Ale nástroj s názvem technická analýza dělat vzdělané, vypočítané předpovědi. Při provádění technické analýzy se podíváme na to, jak se cena aktiva chovala v minulosti a zda objem aktiva, s nímž se obchoduje, stoupá, klesá nebo zůstává stabilní. Všechny tyto informace umožňují pokusit se předpovědět budoucnost. V minulosti byla technická analýza prováděna ručně, s přiměřeným množstvím odhadů a vnitřních pocitů. V dnešní době máme k dispozici software pro technickou analýzu. Tyto programy berou dostupné informace a provádějí je pomocí sofistikovaných matematických algoritmů, aby vytvořily předpovědi. 

Web uslifed.com vytváří a publikuje předpovědi založené na softwaru pro technickou analýzu. Podle nich by měl mít jeden token Electroneum do prosince 2019 hodnotu kolem 0,74 USD.

Říkají, že hlavními důvody, proč cena Electroneum poroste, je to, že je velmi snadné pochopit a používat kryptoměnu s poměrně velkým počtem příznivců.

Předpovědi webu uslifed.com však nekončí rokem 2019. Udělali také předpovědi pro rok 2020. Předpokládá se, že na začátku roku 2010 bude cena elektronu kolem 0,81 USD a do konce roku přibližně 1,10 USD. Matematicky to znamená, že předpovídají, že hodnota Electroneum se do současnosti do prosince 2020 zvýší přibližně 500krát. Díky tomu bude ETN vypadat jako velmi dobrá alternativa pro dlouhodobé investice. Já například plánuji nějaké koupit a nechat je čekat na návratnost mé investice.

Viz také: Nejlepší kryptoměny pod centem

Vyměňte USD za Electroneum

Kolik Electroneum je 1 USD?

Podle walletinvestor.com se jedná o přepočítací koeficient k datu. 

predikce cen elektrone

Závěr

Nyní jste se naučili, jak nakupovat Electroneum s Coinbase, i když část nákupu bude muset proběhnout mimo samotnou Coinbase. Electroneum je jednou z rozvíjejících se kryptoměn, které mají v dnešní době určitý dopad na trh obchodníka. Pokud máte zájem investovat do této kryptoměny, pokračujte. Prozatím to vypadá docela stabilně a bezpečně. 

Stejně jako u mnoha jiných kryptoměn nemůžete ETN koupit přímo s fiat měnou. Musíte si koupit nějaké další kryptoměny, například bitcoin nebo ethereum, které lze koupit za USD, eura atd., Na webech, jako je Coinbase. To znamená, že kromě svého účtu Coinbase budete potřebovat účet na jiné burze, jako je Kucoin nebo Cryptopia. Celý proces je docela přímočarý. Takže jděte do toho, pořiďte si elektroneum a užijte si jízdu! Zde si můžete přečíst některé z našich dalších kryptoprůvodců.

Jakékoli dotazy nebo připomínky prosím zanechejte níže!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me