Jak převést z Coinbase na Bittrex [2021 EASY GUIDE]

Coinbase a Bittrex jsou široce využívané americké burzy. Coinbase má více fiat párů, kde si klienti mohou vyměňovat fiat měny a směňovat je za kryptoměny. Na druhou stranu má Bittrex více krypto párů, kde je možné směňovat kryptoměny. Jak vidíme, i když plní stejnou funkci, přiklánějí se k různým trhům.

Otázka zodpovězená v tomto článku je, Jak převést z Coinbase na Bittrex?

Převod z amerických burz může být skličující úkol, pokud to děláte poprvé. Naštěstí je to stejně složité jako elektronický bankovní převod nebo EFT z vašeho online bankovního portálu.

Pokud se to také zdá děsivé, netrapte se, jak to vysvětlíme krok za krokem.

Jak převést z Coinbase na Bittrex

Jak posílat bitcoiny z aplikace Coinbase

⦁ Nejprve, pokud jste tak ještě neučinili, přihlaste se do Coinbase a Bittrex a v případě potřeby ověřte své účty.

⦁ Pro další vrstvu zabezpečení nastavíte 2FA v obou účtech.

Doporučujeme Google Authenticator, zaškrtněte všechny možné políčky, aby hackeři 2FA byli záludní. Nyní máme všechny papírování z cesty a nastavení zabezpečení. Další je,

⦁ Začněte s procesem odesílání zakoupených bitcoinů do vaší peněženky Coinbase.

První věc, kterou budete potřebovat, je vaše bittrexová adresa bitcoinové peněženky; pokud uděláte chybu a pošlete prostředky na Bitcoin Cash, Ethereum nebo na jakoukoli jinou adresu blockchain peněženky, vaše coiny jsou navždy pryč.

Mějte tedy vždy na paměti, že si musíte zkontrolovat, co děláte. Postupujte podle této příručky poskytnuté uživatelem Bittrex takže můžete získat adresu příjemce nebo si ji můžete prohlédnout video.

⦁ V Coinbase musíte přejít do své bitcoinové peněženky;

⦁ Vložte adresu příjemce a částku, kterou chcete odeslat

Děsivá část zasílání vašich prostředků na špatnou adresu by vás měla držet v patách. Nic se však neliší od provádění bankovního převodu nebo zaslání dopisu nebo e-mailu příteli.

S výjimkou bitcoinu jsou adresy pro lidi komplikovanější, ale počítače s těmito daty nemají problém. Zasílání bitcoinů má háček, a to jsou poplatky.

Převod z Coinbase do Bittrexu

Krok 1:

První věc je první, přihlaste se nebo se přihlaste k Bittrexu.

Krok 2:

V horní části uvidíte Holdings, klikněte na něj.

Krok 3:

Nyní, když vidíte všechny své zůstatky. Vyberte symbol BTC, který se skládá z bitcoinové měny, a klikněte na Vložit. Pro skvělé výsledky zajistěte, aby byla vybrána volba nulových zůstatků, protože prázdný účet / účet s nulovou stabilitou se nyní nebude zobrazovat.

Krok 4:

Jste téměř tam, nyní můžete vygenerovat novou bitcoinovou adresu pro burzu Bittrex.

Krok 5:

Pokud to vidíte, znamená to, že jste neznali svého klienta.

Krok 6:

Pokud vše proběhne, uvidíte tuto obrazovku. Než adresu zkopírujete, musíme se vydat na Coinbase.

Krok 7:

Dále přejděte na Coinbase a přihlaste se nebo se zaregistrujte.

Krok 8:

Pokud nejste umístěni na domovskou obrazovku, vyberte Domů a Bitcoin.

Krok 9:

Nyní musíte vybrat Peněženku a Odeslat a zahájit proces transakce.

Krok 10:

Nyní se vracíme zpět k Bittrexu a pokračujeme od kroku 6. Vyberte adresu kopírování.

Krok 11:

Uvidíte pozdrav: Zkopírováno do schránky.

Krok 12:

V tomto kroku musíte umístit svou zkopírovanou adresu a vložit ji do pole pro příjemce na webu Coinbase hned teď, musíme zastavit a panické bitcoinové transakce nejsou reverzibilní.

Dvojitá a trojitá kontrola vložená adresa odpovídá adrese z Bittrexu. Nepřestávejte panikařit, ale pošlete testovací transakci, protože to bude stát víc kvůli ceně transakce. Upřímně, raději byste kvůli chybě ztratili celou částku?

Krok 13:

Je třeba čekat na vklad. To může chvíli trvat.

Krok 14:

Zopakujte krok 11 u zbývajících prostředků, které chcete převést.

Krok 15:

Počkejte 10 minut a poblahopřejte si k úspěšnému převodu bitcoinu na blockchain.

Coinbase Poplatek za odeslání bitcoinu

Bitcoin využívá šifrování, které dosahuje hodnoty založené na bezpečnosti a umožňuje odesílatelům vědět, že příjemci dostanou to, co bylo odesláno. Výměny nelze změnit ani zničit, ale útokem 51% je provoz mimořádně nákladný a není tedy ziskový.

Bitcoin v tom využívá POW (Proof Of Work) k zajištění šifrování a decentralizace, u nichž se očekává, že budou pracovat těžebními pracovníky, kteří nepracují bez nákladů a jsou odměněni dvakrát za zpracování těchto informací do bloků. První odměnou je bloková odměna, která je stanovena na 12,5 BTC.

Dále by klienti provádějící bitcoinové organizace měli platit směnný poplatek. Tyto náklady na směnu jsou přesně jako poplatky za doručení poštovného, ​​rozdělené do 3 úrovní.

První vrstva má nejvyšší poplatek, který lze považovat za přepravu přes noc, a může trvat až 10 minut, což je průměrná doba potřebná k těžbě jednoho bloku. V závislosti na tom, kam jsou prostředky odesílány, může příjemce vyžadovat několik potvrzení k potvrzení vašich transakcí.

Bittrex vyžaduje pouze jedno potvrzení a prostředky by se měly projevit přibližně za 10 minut. Další 2 úrovně jsou pomalejší a lze je považovat za třídenní nebo sedmidenní dopravu. Časy transakcí za nižší poplatky mohou trvat kdekoli od několika hodin až po den. Jsou ideální pro převody prostředků do peněženky, kterou ovládáte, pokud jsou prostředky určeny k dlouhodobému spoření.

Nyní se můžete zeptat, proč horníci potřebují 2 odměny. Každých 210 000 bloků je odměna snížena na polovinu. Až k tomu nakonec nedojde, těžaři budou i nadále těžit, pokud je to ziskové kvůli poplatkům spojeným s transakcemi.

Horníci také musí neustále platit za vybavení a elektřinu; mnoho horníků selhalo a zbankrotovalo.

Bitcoin nelze odeslat z Coinbase

Coinbase má užitečného průvodce, který zdůrazňuje, proč může vaše transakce selhat. Věříme, že důvodem číslo jedna je nedostatek finančních prostředků. Je to ekvivalent „zkusili jste počítač znovu zapnout a vypnout“.

Je pravda, že náš čas v kryptoměně nám ukázal některé divné věci, které burzy dělají. Jedním z řešení, které možná budete chtít vyzkoušet, je zrušit a znovu odeslat vaše transakce s předáním každého bloku. Obecně to trvá jen asi 3 pokusy.

Žádná výměna doposud nevysvětlila, proč k tomu dochází, očekáváme, že interní problémy, zrušení a restart transakce, je přesně jako vypnutí a opětovné zapnutí a funguje to. Pokaždé, když se stáhneme z burzy, přemýšlíme, jestli to bude, až se dostaneme scammed.

Přerušila se výměna? Dostanu někdy svůj bitcoin? 98% času se prostředky projeví za 10 minut, nebo musíme vyzkoušet naše řešení restartu. Naštěstí naše finanční prostředky nebyly nikdy odcizeny, protože je nikdy neukládáme na burze, ale nábožensky používáme naše hardwarové peněženky. Věříme, že hackerství a ztráta finančních prostředků by neměly být pro nikoho právem.

Zasílání bitcoinů je dočasně deaktivováno

Crypto trhy fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Obchody vyžadují udržovací prostoje. Coinbase i Bittrex jsou spolehlivé obchody a budou deklarovat období podpory a generální opravy s dostatečným předstihem.

K dispozici je další podpora, která může zaujmout, zatímco umístění je nahoře. Jakýkoli obchod může provést optimalizaci back-endové peněženky a posunout kupředu administrace, které nabízejí. Peněženky se neustále aktualizují, aby drželi krok s pokrokem v bitcoinech.

Chtěli bychom upozornit na ostražitost, protože hlavním problémem obchodů je využití konvenčního vedení účtu, který bude i nadále zpracovávat burzy BTC. Jakmile si všimnete problému s udržováním peněz, rychle stáhněte své bitcoiny. Viděli jsme tento design v mnoha počítání obchodů Mt. Gox a QuadrigaCX.

Coinbase Pro

Zatímco Coinbase má interní altcoinovou směnárnu Coinbase Pro, ve srovnání s Bittrexem je to drahé. Pod pojmem drahý máme na mysli transakční náklady Coinbase pro jsou mnohem vyšší než u Bittrexu.

To není ten největší důvod, proč navrhujeme Bittrex přes Coinbase Pro při výběru obchodu s altcoiny; je to kolem výběru mince. Coinbase Pro i Bittrex mají fenomenální zabezpečení, a to by mělo být nepřetržitě vaším zájmem číslo jedna, nepřetržitě a až do konce času, při správě s kryptoměnami.

Hlavní kritérium výběru altcoinů, Coinbase, není ani zďaleka výzvou pro stanovení bittrexového obchodního zápasu a nikdy to nebyla výzva. V jednu chvíli se Poloniex přiblížil k Bittrexu. Poloniex má také méně potřeb KYC, které je slušné mít, ale nejprve nejprve zkoumat bezpečnost.

Bittrex Pákový efekt

Produkt Bittrex Leveraged Trading nabízí 3x Leverage a je kolateralizován v BTC, což vám umožňuje obchodovat na trzích BTC-ETH, BTC-XRP a BTC-BCH. To umožňuje přímé zajištění trhu, což je úžasné, protože to umožňuje více na jedné burze namísto výměny z burzy na burzu.

Tím je kompromitováno zabezpečení mincí tím, že je více vašich mincí umístěno na jednu burzu k obchodování. Schopnost vytvářet krátké a dlouhé pozice ve stejné vitríně nebo využití pozice jako plotu k omezení reklamní prezentace může být neuvěřitelným nástrojem pro výměnu.

Zatímco pozice se otevírají a zavírají nezávisle, polohy stále nelze konkrétně převrátit nebo usadit. O rozšířených výpůjčních limitech rozhoduje ukázka likvidity při otevření pozice.

Bittrex Volume

Stejně jako máme rádi Bittrex, jsou ve srovnání s Coinbase Pro nelikvidní směnou. Když analyzujete data na FTX Volume Monitor, uvidíte prudkou nerovnost s Coinbase Pro na 10. místě, obchodování s 200 miliony dolarů denně vs. Bittrex na 24. místě, obchodování s 20 miliony dolarů denně, což je ve srovnání.

V závislosti na vašem obchodním stylu by to mohlo fungovat pro a proti vám. Hlasitost spravuje kontrast mezi nabídkou a poptávkou. Pokud jste trpěliví a využíváte omezující objednávky, na tom nezáleží, jakmile objednávku zakoupíte nebo nabídnete.

To možná funguje na šanci, že byste chtěli nechat svá aktiva v obchodě. Hluboce vyzýváme proti této metodice z různých důvodů a důsledně navrhujeme hardwarovou peněženku. Jedním ze závažných problémů s výměnou altcoinů je, že úcta mincí může proniknout do vašich objektivních zón.

V případě, že hrajete krátkou hru, je ponechání aktiv na obchodech dostatečné, pokud můžete vyhodnotit nebezpečí. U všech vytažených podniků byste měli důsledně využívat hardwarovou peněženku s touhou po návratech ve významném rozsahu. Pokud se potřebujete dozvědět více o Bittrexu, máme zde další článek.

Převod z Coinbase na Bittrex Závěr

Závěrem lze říci, že přesun finančních prostředků z jedné burzy na druhou za účelem vytvoření rozmanitějšího portfolia může být děsivý, ale nemusí to být nemožné. S trochou praxe se transakce v bitcoinech mohou stát druhou přirozeností.

Bitcoin byl navržen tak, aby ho lidé mohli využívat, a vyvíjejí se systémy, které to usnadní. Když se naučíte řídit auto vyrobené v 60. nebo 80. letech, uděláte z vás fantastického řidiče, když naskočíte do auta vyrobeného v roce 2020.

Využití bitcoinů je v současné době okrajově komplikované, ale vytvářejí se opatření, aby byl jednodušší. Několik dodavatelů výhod vyloučí určité příležitosti v případě, že jim dodáte alternativu. Vědět, jak provádět burzy s využitím mnoha peněženek a mnoha obchodů, nemůže být na škodu a jako by vám poskytlo možnosti. Vaše budoucnost může být jasná, pokud se rozhodnete objasnit ji znalostmi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me