Jak používat Shapeshift s Coinbase

Možná jste slyšeli o Shapeshift.io. Je to burza kryptoměn, která funguje trochu odlišně od ostatních tradičnějších kryptoměn. Pokud používáte Coinbase k nákupu kryptoměny s fiat měnou, možná vás zajímá, jak používat Shapeshift s Coinbase k burzám nebo k nákupu altcoinů. Tato recenze a tutoriál Shesheshift doufejme odpoví na vaše otázky.

Co je Shapeshift?

Shapeshift je směnárna pouze pro kryptoměny. To znamená, že nefunguje s fiat měnou, takže ji nebudete moci použít k nákupu kryptoměny za americké dolary, eura nebo jakoukoli jinou vládou vydanou měnu. Můžete jej použít pouze k výměně jednoho tokenu za jiný. Shapeshift rozhodně není jedinou směnou pouze pro kryptoměny. A některé burzy kromě obchodování s kryptoměnami nabízejí i fiat obchodování. Na rozdíl od většiny ostatních burz je však Shapeshift a neosvobozující výměna.

Co je výměna bez vazby?

Většina burz ukládá tokeny uživatelů do peněženek vytvořených samotnou burzou. Pokud kupujete bitcoiny na Coinbase nebo Poloniex, tyto bitcoiny se uchovávají v peněženkách směny, dokud je nevyberete. To je mezi obchodníky s kryptoměnami kontroverzní, protože burzy nedávají svým uživatelům soukromé klíče k těmto peněženkám, což znamená, že uživatelé nemají úplné vlastnictví.

Nevazební výměny fungují jinak. Tyto burzy nevytvářejí peněženky pro své uživatele. Místo toho musí uživatelé k přijímání tokenů používat vlastní peněženky. To umožňuje používat Shapeshift nejen s osobními peněženkami, ale také s peněženkami z jiných burz, jako jsou Coinbase nebo Poloniex. V této recenzi se naučíte, jak používat Shapeshift s Coinbase. Číst dál.

Jaké jsou výhody Shapeshiftu?

Když shapeshift začal obchodovat, nabízel anonymní burzy. Uživatelé ani nemuseli vytvářet účet. To již neplatí. Od října 2018 si uživatelé k používání burzy musí vytvořit účet. Anonymita tedy již není jednou z výhod. To ale neznamená, že nenabízí žádné výhody.

Vlastnictví peněženky:

Jak je uvedeno výše, Shapeshift je nevůznická burza, takže k uložení svých mincí budete používat vlastní peněženky. To je výhoda nejen proto, že vaše peněženka je skutečně vaše, ale také kvůli bezpečnosti. Vzhledem k tomu, že tento typ směny nemá žádnou měnu, nejsou ani tak atraktivním cílem pro hackery. Shapeshift byl v roce 2016, ale od té doby přidali nová bezpečnostní opatření.

Snadné použití a rychlost:

Shapeshift má velmi jednoduché rozhraní. Přímé a bez vyrušování nebo komplikovaných možností navigace. A transakce probíhají velmi rychle s minimem požadovaných potvrzení. Ani poprvé obchodníci nebudou mít problém s výměnou svých žetonů.

Poplatky za směnu:

Burzy si obvykle účtují poplatek za každou transakci. Některé účtují paušální poplatky, například 1% ze všech obchodů. Ostatní účtují různé poplatky v závislosti na typu transakce nebo konkrétním obchodovaném tokenu. Shapeshift je jiný. Neúčtují žádné poplatky kromě poplatku za těžbu, který je obvykle mnohem nižší, než jaký účtují jiné burzy. Poplatek horníka se liší podle kryptoměny. Například pro bitcoiny je poplatek horníka 0,00056 BTC. Pro Ripple je to 0,15 XRP. Pro Ethereum je to 0,003 ETH. Můžete zobrazit úplný seznam poplatků horníků tady.

Existují nějaké limity Shapeshift?

Stejně jako u všech burz existuje na Shapeshiftu limit transakcí. V současné době je limit pro ověřené uživatelské účty 10 000 USD za transakci.

A co alternativa Shapeshift?

Ačkoli většina kryptoměnových burz je opatrovnická, Shapeshift není jedinou okamžitou výměnou bez vazby. CoinSwitch a Changelly jsou alternativou k Shapeshift. Mezi uvedenými třemi re altcoiny, poplatky a časem obchodování existují rozdíly. Changelly podporuje fiat měny a CoinSwitch nabízí větší seznam podporovaných tokenů. Všechny jsou spolehlivé, důvěryhodné a bezpečné možnosti pro výměnu kryptoměny. Přečtěte si o nich a vyberte nejvhodnější pro vaše potřeby.

Nyní přejdeme k výukové části tohoto článku …

Jak používat Shapeshift s Coinbase

Pokud jste sem přišli a přemýšleli, jak používat Shapeshift s Coinbase, pravděpodobně již máte účet Coinbase a použili jste jej k nákupu nějaké kryptoměny a chcete použít Shapeshift k obchodování.

Pokud nemáte účet Shapeshift, prvním krokem bude vytvoření a ověření jednoho.

Vytvořte a ověřte účet Shapeshift:

 1. Zamiřte do Domovská stránka služby Shapeshift a uprostřed klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“.

  Jak používat shapeshift s coinbase

 2. Zadejte svou e-mailovou adresu, vyberte a potvrďte zabezpečené heslo pro svůj účet, vyplňte CAPTCHA a klikněte na „Zaregistrovat se“.

  alternativní tvar

 3. Na adresu, kterou jste uvedli, bude zaslán e-mail s aktivačním odkazem. Otevřete jej a klikněte na odkaz.

 4. Po aktivaci bude čas zahájit ověřování účtu. Zadejte své základní informace: jméno, datum narození, telefonní číslo a adresu. Klikněte na „Pokračovat“.

 5. Dalším krokem je ověření vaší identity. Můžete si vybrat jeden ze tří dokladů: státem vydaný průkaz totožnosti, řidičský průkaz nebo cestovní pas. Vyberte typ dokumentu, který chcete použít, vyplňte číslo dokumentu a klikněte na „Odeslat“. Poté budete muset pořídit fotografie nebo nahrát naskenované dokumenty. Po nahrání by mělo být ověření provedeno za několik minut.

  meze posunu tvaru

 6. Po dokončení ověření ID budete požádáni o nastavení dvoufaktorového ověřování (2FA). To je volitelné, ale velmi se doporučuje. V nabídce vlevo klikněte na „nastavení“ a na panelu na „Nastavení 2FA“. Tento krok dokončete podle pokynů.

Po dokončení výše uvedených kroků budete připraveni začít obchodovat.

Jak používat Shapeshift s Coinbase k výměně

Předpokládejme, že chcete vyměnit nějaké bitcoiny uložené na vašem účtu Coinbase za nějaké Ethereum, které se také uloží do Coinbase (může to být také jakákoli jiná peněženka Ether).

 1. Přejděte na domovskou stránku Shapeshift.io. Pole vpravo je místo, kde nastavíte svůj obchod. Klikněte na pole „Deposit“ a v seznamu vyberte bitcoin. Poté klikněte na pole „Přijmout“ a vyberte „Ether“. Jsou povoleny dva druhy obchodu: rychlý a přesný. Ten druhý vám umožňuje mít nad burzou větší kontrolu, proto klikněte na „Přesné“. Vaše obrazovka by nyní měla vypadat jako obrázek. Klikněte na „Pokračovat“.

  Jak používat Shapeshift s Coinbase

 2. Následující obrazovka obsahuje některé užitečné informace. Můžete vidět jak minimální, tak maximální množství bitcoinů, s nimiž můžete obchodovat, a také poplatek za těžbu za obchod. Zde také vyplníte množství bitcoinů, které odešlete. Musíte také vyplnit adresu, na kterou chcete odeslat svůj Ether, a poskytnout adresu pro vrácení vašich bitcoinů v případě, že obchod z nějakého důvodu selže.

 3. Vzhledem k tomu, že budeme používat Coinbase k odesílání i přijímání, pojďme na Coinbase, přihlaste se a jděte do svých peněženek.

 4. Ve své bitcoinové peněžence klikněte na „Přijmout“. Toto bude vaše adresa pro vrácení peněz. Zkopírujte jej a vložte do pole „Refund address“ na Shapeshift.

 5. Stále na Coinbase, pod vaší peněženkou Ethereum, klikněte na „Přijmout“. To je adresa, na kterou vám Shapeshift pošle váš ether. Zkopírujte jej a vložte do příslušného pole na Shapeshift.

 6. Vyplňte množství bitcoinů, se kterými chcete obchodovat, a Shapeshift zobrazí množství etheru, které získáte.

  Jak používat Shapeshift s Coinbase

 7. Až bude vše vyplněno, vyjádřete souhlas s podmínkami a klikněte na „Zahájit transakci“.

 8. Shapeshift vám nyní ukáže adresu, na kterou potřebujete poslat své bitcoiny. Zkopírujte to a vraťte se zpět na Coinbase.

 9. Na Coinbase klikněte pod peněženkou BTC na „Odeslat“. Vložte poskytnutou adresu Shapeshift a odešlete své žetony.

 10. Poté už jen stačí počkat, až Shapeshift provede obchod (trvá to jen pár minut) a pošle váš Ether na Coinbase. Čas příjmu bude záviset na aktivitě tokenu a síti.

Gratuluji! Nyní jste použili Shapeshift k obchodování s tokeny drženými na Coinbase.

Závěrem…

Nevazební burzy jako Shapeshift jsou skvělou volbou pro rychlé obchodování s kryptoměnami, často s nižšími poplatky. Vzhledem k tomu, že se rozhodnete, které peněženky použijete u těchto burz, můžete si vybrat, zda použijete své stávající osobní peněženky nebo peněženky pro výměnu. Podle kroků uvedených zde nyní víte, jak používat Shapeshift s Coinbase.

Přečtěte si také: Nejlepší alternativa Shapeshift

Níže zanechte své komentáře nebo dotazy!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me