Jak těžit mince Tron (TRX) v roce 2021

Těžba Tron Blockchainu je nemožná, ale to neznamená, že v Tronu nemůžete dostat zaplaceno za těžbu. Těžba je prostě otázkou použití počítače k ​​úspěšnému hašování další mince a fond těžby provede konverzi na backendu a vyplatí vás, i když Tron používá jako konsensuální metodu Proof Of Stake POS. Takže s trochou vměšování prostředníků můžete přímo těžit těžařský fond a být placeni v Tron TRX.

Poznámka: Těžitelné jsou pouze mince, které používají POW Proof Of Work. Těžařskou sílu lze pronajmout nebo prodat třetím stranám, které chtějí buď dosáhnout zisku, nebo zaútočit na síť. Dnes se chystáme prozkoumat Tron-Mining.com.

Bez dalších okolků se pustíme do práce a uvidíme, jestli bychom měli těžit pro TRX?

jak těžit tron

https://pbs.twimg.com/media/ET8FJQ0UEAIs_lv?format=jpg&jméno = velké

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak těžit TRON

1. Připravte GPU na těžbu. Nainstalujte si nejnovější stabilní ovladače z oficiálních stránek.

2. Stáhněte a nainstalujte peněženku TRON. Získejte adresu peněženky; to bude sloužit jako uživatelské jméno v těžební oblasti těžby Tron.

3. Stáhněte si Claymore miner a nainstalujte software. Bezpečnostní systém vašeho počítače může označit program jako virus. To je falešně pozitivní.

4. Nakonfigurujte start.dat Nakonfigurujte fond těžby a vložte svou adresu peněženky TRON jako své uživatelské jméno.

5. Poklepáním na start.dat spusťte těžbu.

Navštivte web Tron-Minig

Srovnávací tabulka ASIC a GPU společnosti Tron Mining

Srovnávací tabulka ASIC a GPU společnosti Tron Mining

ASIC MinersGPU Miner
Těžaři TRON ASIC Těžař GPU TRON
Specializované použití nelze změnit na jiné funkce CPU lze snadno přepracovat na další funkce, jako je hraní her, grafika a úpravy videa
Energeticky efektivní ve srovnání s těmi, kteří těží z GPU Méně energeticky efektivní ve srovnání s ASIC horníky

Nižší hodnota dalšího prodeje kvůli omezenému použití

Vyšší hodnota dalšího prodeje kvůli vícenásobnému použití GPU
Obvykle má vlastní těžební fondy Obvykle používá těžařské fondy třetích stran
Snadnější nastavení a optimalizace Poskytuje určité nastavení stupně pro optimalizaci

Peněženka Tron

Tron je dobře zavedená mince, skladování TRX není problém s množstvím dostupné peněženky. Jediná věc, kterou doporučujeme, je vždy používat hardwarovou peněženku a nastavit a uzel pro ověření transakcí.

Připomenutí \ Tipy:

Peněženku, počáteční frázi a heslo vždy zálohujte na více místech. Nikdy nevíte, kdy dojde ke katastrofě. Dodržování tohoto osvědčeného postupu vám může opravdu ušetřit některé neblahé finanční ztráty.

Jak těžit Tron

Tronová těžba – Jak těžit Tron

Jak je uvedeno výše, nemůžete těžit blockchain Tron a dostat výplatu v TRX. Algoritmy Ethash, RandomX a X16Rv2 však můžete těžit pomocí Tron-Mining těžební fond a bude vám v TRX zaplaceno za váš příspěvek do sítě, což je za každý úspěšný blok doly v bazénu.

Chcete-li těžit a dostat zaplaceno v TRX, budete potřebovat počítač s grafickou kartou nebo více grafických karet, nebo až po vyhrazenou těžební soupravu nebo soupravy s 6 až 12 grafickými kartami. Než se dostaneme tak daleko, podívejme se na nastavení a na to, co budete potřebovat.

Jak těžit Tron

Pomocí Claymore Mineru k výrobě TRX

Používáme Claymore Miner jako náš výchozí těžební software a rozhodli jsme se jej použít všude, kde je to možné, kvůli jeho snadnému použití a spolehlivému provoznímu výkonu. Jedná se o jednoduchý program typu plug and play, který se dostane k podnikání efektivní těžby.

Nejprve musíte získat Software pro těžbu Claymore, software je k dispozici pro Linux i Windows.

Při provádění instalace musíte mít na paměti instalační adresář, obecně dobrým pravidlem pro specializované těžební soupravy je umístění instalační složky Claymore Miner přímo na plochu.

Musíte získat přístup a upravit soubor start.dat, který pracovníkovi řekne, které mince a algo těžit, k jakému fondu se připojit a kam poslat odměny za těžbu. Pokud je některá z těchto proměnných vypnutá, Claymore Miner nebude fungovat podle očekávání, jednoduše bude plýtvat elektřinou a generovat dílčí výdělky. Další věc, o které se musíme rozhodnout, je, který těžařský fond použít.

jak těžit Tron

Těžařský bazén Tron

Jediné těžební sdružení, které jsme našli, bylo Tronová těžba. I když se jedná o omezení, není to tak špatné, je to přímá metoda těžby a vydělávání TRX. Jiné metody nevyžadují KYC a mohou být levnější v závislosti na konverzních poměrech.

Než půjdeme dolů do králičí nory, zůstaňme na správné cestě a prozkoumejme těžební fond Tron-Mining. Tronová těžba je velmi jednoduchá a snadno použitelná. Ve skutečnosti jsou tak jednoduché, že se rozšířily o 40 těžitelných a těžitelných kryptoměn na neudržitelný.

Tron-Mining se snadno používá a nabízí 3 těžební algoritmy Ethash, RandomX, a X16Rv2.

Ethash je vhodnější pro ASIC horníky, zatímco můžete použít GPU horníky, jsou v nevýhodě, protože ProgPow je zlomený a nejedná tak, jak měl. Tento problém by mohl být vyřešen zítra. Těžit pomocí Ethash, otevřeli byste adresář Claymore a otevřete start.dat v poznámkovém bloku, pak najděte a nahraďte řádek začínající EthDcrMiner64.exe v start.dat tímto;

./EthDcrMiner64.exe -epool ethash.tron-mining.com:3333 -ewal YourTRXAddress.YourWorkerName -epsw x -allpools 1

Další Algo je RandomX. Jedná se o algo založené na CPU, nejoblíbenější mincí, která se těží, je XMR nebo Monero. Těží pomocí xmrig s následujícím nastavením. Musíte nastavit pracovníka s následující konfigurací;

./xmrig.exe -o rx.tron-mining.com:3333 -a rx -u YourTRXAddress.YourWorkerName

Zatímco xmrig je přímočarý, můžete vyladit několik nastavení, například diff, který lze nastavit od +50000; níže uvedený příklad je příkladem +60000;

YourTRXAddress.YourWorkerName + 60000

ale aktuálně nepodporují parametr -p nebo argument.

Poslední algo je X16Rv2 a používá RVN Ravencoin, to je FPGA dominuje algo, a je jen otázkou času, než se ASIC vrátí. Chcete-li těžit pomocí X16Rv2, musíte použít T rex a nastavit horník s následujícími parametry;

./t-rex.exe -o x16rv2.tron-mining.com:3333 -a x16rv2 -u YourTRXAddress.YourWorkerName -p x

Pro více informací o Tron-Mining si můžete prohlédnout jejich Reddit vysvětlení. I když se může zdát jako dobrý nápad spouštět více než jeden z těchto programů současně, nedělejte to. Vaše GPU nebo CPU zvládnou efektivně spustit pouze jeden proces. Spuštění více než jednoho zpomalí váš stroj a vyústí v menší hashovací sílu, ne více.

jak těžit Tron

Kalkulačka těžby Tron

Nyní, když jste v provozu, by měl být ten správný čas udělat si matematiku a zjistit, co generujete ze všech těch tvrdých prací. Rádi používáme WhatToMine, ale to by se nedoporučovalo, protože minci přímo těžíme a pro některý z těchto algoritmů lze vytěžit libovolný počet mincí. To vše řídí společnost Tron-Mining.

Celý proces je přesně jako těžba s NiceHash. Tron-Mining má vestavěnou kalkulačku, která vypočítá vaše odměny.

Jednoduše zkontrolujte vámi vybraný těžební program kvůli hashovací síle každé z vašich grafických karet.

Každý GPU bude mít vedle sebe číslo, pokud používáte více než jedno, sečtěte tato čísla. Zapojte kombinované číslo přímo do sekce, která vypočítá vaši odměnu. Získáte tak 2 výpočty pro svou těžební operaci. Jeden pro denní výdělky a druhý pro měsíční výdělky.

Nezapomeňte vypočítat správné algo, protože každý bude generovat různé zisky, vyberte buď Ethash, RandomX a X16Rv2. Viditelné budou také informace o těžebním programu a odpovídajících argumentech. Ať dostanete jakékoli číslo, polovinu. To by mělo být to, co vyděláte, to také nebere v úvahu náklady na elektřinu.

K tomu bychom museli použít WhatToMine. I když to nebude přesné, může vám poskytnout představu o vaší spotřebě elektřiny. Ethash, RandomX, a X16Rv2 každý má své vlastní náklady v závislosti na nastaveném počítači nebo těžební soupravě.

jak těžit Tron

Těžba Tron

Pokud si všimnete, že jste ve ztrátě, shrnuje to těžbu. Pomohlo by, kdybyste měli konkurenční výhodu, abyste se nějakým smysluplným způsobem zapojili do těžby kryptoměn. Náklady na elektřinu naprosto rozdrtí všechny nově příchozí, natož náklady na spuštění nových strojů.

Existuje další způsob, jak těžit a získat Trona dalšími kroky. Doporučujeme NiceHash pro tento přístup, jako je těžba Tron, se automaticky postarají o to, co se těží, abyste na ně nasměrovali své horníky. Budou vypláceny v bitcoinech nebo BTC.

Jakmile budete mít své BTC, můžete použít Poloniex převést své BTC na TRX. Poloniex nabízí alternativu KYC, stejně jako těžba.

Jak těžit Tron – závěr

I když jsme rádi, že využíváme Tron-Mining, mohou být pro některé lidi příliš decentralizovaní. I kdyby chtěli zavřít obchod a opustit komunitu, nebylo by to konec světa. V nejhorším případě by to mělo za následek 2denní prostoje (neplacená práce) pro pracovníky těžební skupiny.

Cítíme důvěru ve služby Tron-Mining, ale přesto bychom raději používali NiceHash. Horníci jsou stvoření zvyku. Zajímalo by nás více testovat UnMineable, úplně se podívat na více obslužných programů bazénu. I když si myslíme, že výplata v neproniknutelných mincích je trikem prodeje, je to docela v pohodě, kterou bychom rádi využili místo toho, abychom v budoucnu platili obchodní poplatky burze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me