Jak těžit NEO tokeny: [Výukový program sázení na plyn pro rok 2021]

NEO je Doklad o sázce POS Coin se systémem duálních tokenů NEO a PLYN. Uzamčení nebo vsazení NEO umožní držitelům tokenů vydělat PLYN, který lze poté použít pro transakční poplatky v blockchainu NEO. Oba tyto tokeny jsou podporovány na mnoha největších burzách na světě. Přísně vzato, NEO není těžitelný token; v tomto článku vám však ukážeme, jak těžit NEO a získat odměnu NEO.

Mluvíme o tom, že děláme nemožné a dostáváme zaplaceno v NEO za těžbu dalších blockchainů. I když to zní jako podvod, můžeme vás ujistit, že není. Je to prostě pronajatý model těžby.

Tam, kde je hashovací síla pronajata nebo použita k těžbě nejlépe profitujících mincí při těžbě a jejich výměně s NEO.

NiceHash to dělá roky pomocí bitcoinů nebo BTC. S UnMineable můžete vytěžit více než 40 mincí a být vyplaceni v minci podle vašeho výběru. Dnes se díváme na výplatu v NEO, dříve známém jako Antshares, který se po změně názvu v roce 2017 stal jedním z nejslibnějších projektů kryptoměny.

V tomto článku budeme sdílet proces těžby NEO a jak funguje jeho konsenzus.

jak těžit neo

Co je NEO a jakou peněženku můžeme pro NEO použít?

NEO je možná zabiják ethereum, známý také jako čínské ethereum. Na rozdíl od Etherea nelze NEO přímo těžit, protože je to čistě Proof of Stake. I když tento článek zní jako clickbait (protože jste se sem přišli dozvědět, jak těžit NEO), našli jsme způsob, jak můžete dostávat platby přímo v NEO. To je, pokud můžete provozovat důlní plošinu nebo důlní farmu. Je to úžasný, anonymní způsob, jak diverzifikovat, pokud jste připraveni na těžařskou výzvu.

Neo Ecosystem je velmi rozvinutý a vy si můžete vybrat výběr peněženek. Nezapomeňte vybrat peněženku, která má schopnost vsadit. Existuje mnoho možností sázení, nevěříme v sázení, pokud to jde na úkor bezpečnosti.

Je všeobecně známo, že hardwarové peněženky jsou nejbezpečnějším způsobem vkladu; proto je doporučujeme.

S NEO jsou vaše možnosti omezeny hardwarovými peněženkami, ale stále máte mnoho možností. Na NEO party, the Ledger Nano S a Ledger Nano X můžete bezpečně ukládat a sázet Neo, spolu s elegantní Spatium Biometric Wallet, která má být uvolněna, a větší SafePal S1.

Jak těžit NEO

Jak přesně těžit NEO?

Těžba NEO není tak složitá, jak to zní; potřebujete náhradní grafickou kartu nebo karty nebo dokonce jen CPU. Pokud máte to štěstí, že máte jednotku ASIC, která dokáže těžit Ethash, podnikáte a můžete zahájit proces těžby NEO.

V naší definici jsme zmínili, že nemůžete těžit NEO, ale můžete NEO vsadit na PLYN. O tom jsme nemluvili. Co uděláme, je pronajmout hashovací energii těžebnímu fondu. V NEO budeme odměněni.

To znamená, že si můžete pronajmout své CPU, GPU, ASIC nebo FPGA karty a dostat výplatu v NEO. 

Tento proces nevyžaduje žádný KYC a to, co dělá těžbu preferovanou volbou pro získání kryptoměn.

Těžba NEO algoritmů

První volbou, kterou musíte udělat, je, jak budete těžit. Ethash, RandomX a X16Rv2 jsou těžební algoritmy, ze kterých si můžete vybrat. Ethash lze těžit pomocí GPU; pro GPU je však mnohem těžší dosáhnout skutečného zisku, protože ASIC horníci také těží stejný algoritmus. ASIC jsou výkonnější a efektivnější zařízení, kterým by grafické karty nemohly konkurovat. 

O ProgPoW se už nějakou dobu hovoří, ale neviděli jsme nic jiného než selhání, které se snaží vyrovnat podmínky pro těžaře ASIC i GPU. K těžbě pomocí Ethash používáme Claymore Miner, a o tomto horníkovi nemůžeme říct dost dobrých věcí.

Tentokrát použijeme Simple Miner OS nebo SMOS s Ethash, abychom se dostali do nějaké rozmanitosti. SMOS je operační systém založený na Linuxu, který také používá Claymore. Ethash je algoritmus používaný společností Ethereum a řadou dalších coinů.

X16Rv2 je mince vytěžená pomocí GPU a FPGA. Těžaři FPGA vytvářejí nespravedlivé podmínky, protože mají značnou výhodu v oblasti elektřiny. Těžaři FPGA fungují rychlostí až 5krát lepší než GPU a používají stejné množství elektřiny.

X16Rv2 je algo za Ravencoinem a řadou dalších coinů. Algoritmus Ravencoin byl několikrát změněn, stejně jako Monero, aby se zabránilo centralizované povaze těžebních farem ASIC.

Karty FPGA jsou bohužel jen lepší grafické karty a v prostoru mají výhodu. Bylo by to proto, že spotřebovávají méně elektřiny a dosahují mnohem vyššího výkonu než standardní grafické karty.

Naštěstí jich není tolik kvůli ceně a bohužel jsou tyto náklady velmi strmé, takže i kdyby jich bylo mnoho, lidé by je nekoupili.

RandomX je naopak algo pouze pro CPU. RandomX používá Monero a řada dalších coinů. Toto algo se zdá být nejvíce spravedlivě těženou mincí bez nespravedlivých výhod. Jak jsme viděli u Ethash a GPU vs ASIC a u X16Rv2 a GPU vs FPGA.

I když je hrací pole vyrovnanější, neznamená to, že nebudete potřebovat vynikající CPU, abyste mohli vydělat dostatek mincí, abyste byli ziskoví. Stále existuje intenzivní úroveň obtížnosti. Těžba CPU je stále konkurenční prostor.

UnMineable bude spravovat výběr mincí z mincí a vybrat nejziskovější síť k těžbě, vydělávat sebe a vám nejvíce odměn. Udělají to také pro Ethash, RandomX a X16Rv2. To těží hodně managementu z těžby, což může být buď dobrá, nebo špatná věc.

Jak těžit NEO pomocí Simple Miner OS SMOS

Tato metoda vyžaduje k instalaci SMOS vyhrazený stroj. Tento výukový program by měl projít dlouhou cestou, aby vám ukázal, jak dokončit nastavení a spustit miner. SMOS může použít Claymore k těžbě Ethash, musíte zkopírovat následující kód a umístit jej tam, kam potřebuje;

./EthDcrMiner64.exe -epool ethash.unmineable.com:3333 -ewal NEO: YourAddress.YourWorkerName -epsw x -mode 1 -allpools 1

Chcete-li zkontrolovat své nastavení, můžete se podívat na tento návod, pokud potřebujete pomoc. Je to pro Tron, ale jediný rozdíl je v typu adresy.

Těžařská kalkulačka NEO

Můžeš použít WhatToMine k výpočtu každého z odhadovaných výdělků, nebo můžete použít kalkulačku těžby na neminovatelný pro NEO. Oba pomohou vaší věci. WhatToMine rozdělí vaše náklady a UnMineable vám ukáže vaše příjmy.

Zdravým a bezpečnějším pravidlem je polovina vašich příjmů a zjištění, zda budete stále ziskoví. Horníci selhávají a systémy ne vždy fungují tak, jak by měly, plus, život najde způsob, jak přerušit těžební operace. S touto vyrovnávací pamětí skutečně uvidíte, zda můžete zůstat na hladině.

Jakmile dokončíte matematiku, dejte nám vědět, jak jste to udělali. Těžba je extrémně složitý podnik se spoustou variabilních nákladů a snížených nákladů. Použití FPGA může být pro spuštění dražší, ale poté, co se karta vyplatí, jsou zisky šílené.

Jak sázet NEO

Dnes projdeme kroky, které musíte podniknout, abyste vsadili své kryptoměny NEO a získali pasivní příjem. Chcete-li vsadit NEO, potřebujete peněženku a směnárny, které podporují obě měny, NEO a GAS.

Peněženka, která podporuje NEO a PLYN 

  • Exodus

Nejlepší burzy, které podporují NEO

  • Binance

Jak vsadit NEO do peněženky Exodus

1. Stáhněte si peněženku Exodus

2. Otevřete klienta Exodus a pošlete na svůj účet nějaké NEO, které chcete vsadit. 

Pokud při otevření klienta nevidíte NEO, můžete kliknutím na vyhledávací nástroj na řídicím panelu najít adresu své peněženky.

3. Jakmile do své peněženky přidáte nějaké NEO, okamžitě začnete vydělávat kryptoměnu nazvanou „PLYN“. 

Tento žeton lze vyměnit za více NEO nebo prodat na burze, aby se vytvořil fiat. Na vaší straně se od vás nevyžaduje nic jiného.

4. Získejte své prostředky 

V pravém horním rohu peněženky NEO uvidíte ikonu ozubeného kola. Pokud na něj kliknete, zobrazí se možnost, která vám umožní získat plynové tokeny, které jste obdrželi. Jakmile kliknete na „Nárokovat“, plynové žetony se přidají do vaší peněženky a jsou připraveny k výměně.

Jak vsadit Neo na plyn na burze Binance

Všichni držitelé NEO na Binance získají PLYN, který produkuje NEO měsíčně. Podrobnosti jsou následující. 

Metoda výpočtu

Množství distribuce GAS = celkové distribuční množství GAS * poměr pozice držitele NEO (s 8 číslicemi za desetinnou čárkou)

Poměr pozic držitelů NEO = součet množství denní pozice pro držitele NEO / součet množství denní pozice pro všechny uživatele NEO

Výše denní pozice je založena na denním snímku NEO Balance.

Distribuční čas

Binance bude mít odpovídající oznámení po měsíční distribuci, prosím, podléhejte oznámením.

Výpočet začne od prvního dne, kdy je stránka Binance.com online. Čas prvního snímku je 14. července 2017 00:00.

Příklad výpočtu

Uživatel A drží NEO po dobu tří dnů, má za tyto 3 dny 30, 300 a 60 NEO. Proto je součet denní NEO pozice 390. Za předpokladu, že celkový distribuční počet PLYNU je v tomto měsíci 1000, a součet množství denní pozice pro všechny uživatele NEO je 600000;

Skutečné distribuční množství uživatele A = 1000 * 390/600000 = 0,65

Závěr

Těžba NEO může být příjemným zážitkem. Pokud máte volný čas na optimalizaci svých strojů a máte tu navíc položenou hotovost, může být investice do dobře prozkoumané těžební soupravy zábavnou a naplňující snahou.

Nikdy nevíte, možná založíte po silnici plnohodnotnou těžební farmu. Vždy pamatujte na své náklady: těžba je drahá a vysoce konkurenceschopná. V závislosti na tržních podmínkách však může být těžba kryptoměny velmi lukrativním obchodem. To je nad rámec účasti na zajišťování decentralizovaných sítí, které mohou v budoucnu nahradit stávající finanční sítě. 

Pomocí nástrojů, o kterých jsme hovořili dříve, nasměrujete svého horníka na minci, kterou chcete těžit. Vyberte fond a můžete vyrazit na závody kryptoměn. UnMinable opravdu dává flexibilitu a sílu lidem, kteří se rozhodli těžit pomocí svého bazénu.

Použití UnMinable bylo otevření očí. Jejich služby si opravdu užíváme; schopnost dostat výplatu v POS minci při těžbě je prostě úžasná. A zdá se, že si dělá legraci z celého založení POS vs POW. Horníci budou vždy upřednostňovat mechanismus konsensu válečných zajatců, což je pochopitelné.

To neznamená, že technologie POS coinů není úžasná, ale jednoduše, jak miner těží POS mince? Alespoň s UnMinable můžete.

Jako bonus je GAS kryptoměna, která se distribuuje držením NEO ve vaší peněžence, GAS se používá k podpoře transakcí na blockchainu NEO. S generováním každého bloku NEO bude GAS distribuován všem držitelům NEO a vytyčování bylo zpřístupněno na platformě, která podporuje obě měny, NEO i GAS.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me