Jak vsadit Tron Coin (TRX) v roce 2021

Mnoho lidí uvažuje o tom, co je to TRON coin. Projekt TRON spouští kryptoměnu nazvanou TRX (Tronix) a tato kryptoměna si vydělala spoustu fanoušků, pravidelně nazývaných „armáda TRX.“ Tato kryptoměna zaznamenala ve své historii několik vzestupů i pádů, ale v tomto článku jsme se podělí o to, jak zapojit společnost TRON a jak se stát jejími Super zástupci.

Jak vsadit Tron

RYCHLÝ PRŮVODCE: Jak vsadit TRON (TRX)

1. Připravte své TRON coiny (TRX) na sázku.

2. Stáhněte a nainstalujte TrustWallet. Přesuňte svůj TRX do této peněženky.

3. Vyhledejte nabídku sázek a vložte TRX.

4. Vyberte ověřovatele (superzástupce) k hlasování.

5. Hlasujte pro validátora a potvrďte transakci

Přejděte na web TRON

Srovnávací tabulka mezi těžbou Tron a vsazením Tron

Těžba TRON
Těžba TRON Sázení TRON
Není nativně podporováno. Vyžaduje těžební službu třetí strany, aby těžila další mince a poté byla převedena na TRON Nativní podpora TRON.
Vyžaduje drahé těžební zařízení. Nejsou zapotřebí žádný další hardware.
Využívá obrovskou výpočetní sílu a energetické zdroje. Nevyžaduje výpočetní výkon a příliš mnoho energie.
Je obtížné nastavit a časově náročné najít optimální nastavení. Nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti. Žádné složité nastavení.

Co je to Tron Coin?

Tron (TRX) je decentralizovaná fáze založená na blockchainu, která směřuje k vybudování bezplatného celosvětového pokročilého rámce pro zábavní látky s inovacemi rozšířené kapacity a umožňuje jednoduché a nákladově efektivní sdílení pokročilého obsahu. Je provozován na základě kryptoměny nativní v systému, známé jako TRX; tvůrci obsahu mohou platit za různé služby v síti.

Byla založena v září 2017 a poháněna v červnu 2018 singapurskou neziskovou organizací s názvem The Nadace Tron, vedená CEO Justin Sun. Konkuruje srovnatelným fázím, jako je Ethereum, Tezos, Cardano a EOS. Blockchain je zabezpečen prostřednictvím stanoveného rámce proof-of-stake, který umožňuje několik stupňů decentralizace rychlosti a efektivity.

Od té doby byla organizace sužována obviněním z plagiátorství. Dokument white paper (dokument o rozměru vysvětlující technologii a investiční informace za mincí) společnosti TRON byl široce obviňován z plagiátorství. A bylo zjištěno, že je nápadně podobný anglické verzi alternativní měny Filecoin.

Zakladatelka Justine Sun však tato obvinění objasnila tvrzením, že tato obvinění se vynořila kvůli interpretacím Tronu mimo základ, protože byla původně složena v čínštině.

Kde uchovávat Tron?

Pokud plánujete koupit Tron nebo už máte mince TRX, měli byste zvážit jejich uložení v zabezpečené peněžence podporované Tron. Nejprve ale dejte vědět, co je peněženka Tron. Peněženka Tron může být bezpečným uspořádáním p2p typu „vše v jednom“ pro jakékoli počítačové burzy kryptoměn, díky čemuž je pro klienty přímý dohled nad jejich kryptoměnami.

Využívá pokročilé bezpečnostní nástroje, které zcela zajišťují soukromé klíče uživatele a zpřístupňují soukromé klíče a citlivé informace na konkrétním zařízení uživatele. Chcete-li bezpečně ukládat své mince Tron, zde je několik seznamů peněženek Tron, na které můžete platit:

Peněženky pro uložení Tron TRX

Druhy peněženek Poskytovatelé peněženek
Hardware peněženky

Android & Aplikace peněženky iOS 

Desktopová peněženka
Výměna peněženek

Jak vsadit Tron (TRX) na Trust Wallet?

Vsazování mincí nebo žetonů vám umožní zvýšit svůj majetek pouhým zamknutím nebo zmrazením určité částky. Tento mechanismus umožňuje držitelům tokenů vydělat nějaké zisky bez použití jakéhokoli těžebního hardwaru, jako je konsensus „Proof of Work“, k zabezpečení sítě, ověřování bloků a získávání odměn za bloky.

Vkládání mincí Tron může být pro nováčka obtížný úkol a ne „technický“. Ale s tímto průvodcem krok za krokem budete vedeni, jak vložit své mince Tron do aplikace peněženky Trust a vydělat TRX denně.

Krok 1 Připravte si TRX coiny

 • Otevřete aplikaci Trust Wallet.
 • Na hlavní obrazovce peněženky přejděte na kartu Finance a zobrazte všechny dostupné tokeny, které lze vsadit do vaší Trust Wallet.
 • Uvidíte zde TRON (TRX), klepnutím na něj přejdete přímo tam. Nezapomeňte potvrdit, že se váš zůstatek zobrazuje přesně.
 • Pokud nevidíte TRX v peněžence, klepněte na znaménko „+“ vpravo nahoře a vyhledejte TRX a poté pomocí přepínače přidejte token.

Krok 2 – Otevřete nabídku vytyčování

 • Kliknutím na Více otevřete nabídku Vytyčování.
 • Chcete-li zobrazit více informací o sázce TRON a vašem aktuálním stavu sázení, klepněte na Detaily sázky
 • Pokud chcete přejít na počáteční obrazovku sázení, klikněte na Vklad.
 • Pokud jste chtěli své žetony zrušit a přestat dostávat odměny, přejděte na Unstake.
 • Získejte vygenerované odměny sázením.

Krok 3 – Výběr validátoru

 • Zadejte částku, kterou chcete vsadit, nebo klepnutím na Max vyberte všechny žetony.
 • Pamatujte, že minimální částka vkladu je 1 TRX.
 • K zaplacení poplatků musíte mít nějaké dostupné tokeny, což je alespoň 1 TRX. Vyberte požadovaný Validátor a potom klepněte na Další.

Než budete pokračovat, chtěli jsme, abyste věděli následující:

 • Vaše TRX bude zadrženo po dobu 3 dnů.
 • Nemůžete přesouvat / převádět své pozdržené tokeny TRX.
 • Po 3 dnech můžete své žetony zrušit. Můžete je také nechat vsazené a pokračovat v získávání odměn.
 • Zadržením dalších žetonů se obnoví 3denní doba zadržení.

Krok 4 – Odeslání transakce do sítě

 • Zkontrolujte podrobnosti transakce.
 • Až budete připraveni pokračovat, klepněte na Odeslat.
 • Obrazovka se automaticky vrátí zpět do peněženky TRX.
 • Zatímco síť potvrdí transakci, zobrazí se nevyřízená zpráva.

Krok 5 – Potvrzení transakce

Jakmile je proces sázení dokončen, peněženka TRON automaticky zobrazí tokeny, které jsou vsazeny a zmrazeny. Můžete to dále ověřit klepnutím na Více a poté klepnutím na Detaily sázky. Gratulujeme, nyní vkládáte své tokeny TRX.

Super představitel

Aby byli kandidáti superpředstaviteli, jsou povinni generovat blokové a balíkové transakce spolu s odměnami za hlasování a odměnami za blokování. Stát se jedním z nich;

• Buďte jedním z 27 nejlepších kandidátů, kteří mají nejvíce hlasů;

• 28. až 127. jsou superpartneri, kteří mohou být oceněni podle své volební míry.

V síti TRON může jakýkoli účet požádat, aby se stal super reprezentativním kandidátem. Každý účet může hlasovat pro super reprezentativní kandidáty.

Díky tomu je mechanismus konsensu v Tronu demokratičtější, protože kdokoli může hlasovat pro super zástupce, kteří mohou ovlivnit správu v rámci ekosystému TRON.

Hlasování

Každý účet v síti TRON může hlasovat pro super zástupce, které podporují. Hlasování vyžaduje TRON Power (TP), který je určen zmrazeným zůstatkem uživatelů. Zmrazení (vytyčování) tokenů TRX má za následek energii a šířku pásma potřebnou pro bezproblémovou interakci se sítí, stejně jako zvýšení hlasovací síly hlasování pro Super Reprezentanty.

Výpočet jednoho (1) výkonu TRON se rovná jednomu (1) zmrazenému TRX. Pokud chcete hlasovat pro superzástupce, navštivte odkaz zde.

Jak vsadit Tron – závěr

Při ukládání Tron (TRX) byste měli zvážit jejich uložení v zabezpečené peněžence Tron. Je jen na vás, kde si z výše uvedených možností vyberete. Pokud se chystáte vsadit na Tron a být superpředstavitelem, musíte být jedním z 27 nejlepších, kteří mají nejvíce hlasů, a budete povinni generovat bloky a balíkové transakce spolu s odměnami za hlasování a odměnami.

Hlasování vyžaduje TRON Power (TP), který je určen zmrazeným zůstatkem uživatelů. Staking Tron vám umožní vydělat nějaké denní zisky zmrazením TRX bez použití jakéhokoli hardwaru k ověření transakcí a zabezpečení sítě. Díky konsensu „Proof of Stake“ k uskutečnění tohoto cíle.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me