Kde koupit Dent Coin (DENT) v roce 2021 [Průvodce nákupem krok za krokem]

Znáte toho svého příbuzného, ​​který má skvělý datový plán 50 GB a každý měsíc z něj používá jen zlomek, protože ho používají pouze ke sdílení příležitostné fotografie na sociálních médiích?

Přáli jste si někdy, abyste mohli snížit účet za mobilní telefon pomocí dat, která nechávají nevyužitá každý měsíc? Dent Wireless chce, abyste to dokázali právě vy.

Vytvářejí platformu založenou na blockchainu, která umožňuje uživatelům nakupovat, prodávat a sdílet mobilní data prostřednictvím kryptoměny Dent. Pokud jste již četli o Dent Wireless a přemýšlíte, jak koupit Dent Coin, jste na správném místě.

Přečtěte si celý podrobný průvodce kde koupit Dent Coin.

RYCHLÝ PRŮVODCE: Kde koupit Dent Coin

 1. Vytvořte a přihlaste se ke svému účtu Binance
 2. Přejděte do peněženek a získejte svou adresu Binance ETH
 3. Převod finančních prostředků na Binance
 4. Přejděte na stránku Binance markets
 5. Najděte stránku trhu pro obchodní pár DENT / ETH
 6. Zadejte, kolik ETH chcete utratit, a klikněte na „Koupit SC“

Přejít na Binance

Kde koupit Dent Coin – Top 5 výměn

První věc, kterou musíte zjistit, když se chystáte koupit kryptoměnu, je místo, kde si ji můžete koupit. Existují stovky výměn. Existuje však také více než šest tisíc kryptoměn, které se objevují téměř každý druhý den.

Žádná výměna se ani zdaleka nevyjmenuje. A mnoho méně známých tokenů je uvedeno pouze na burzách pochybného zabezpečení nebo dokonce legitimity.

Pokud kupujete jedno z kryptoměn nejvyšší úrovně, jako jsou bitcoiny, ethery, litecoiny nebo dokonce cardano, můžete jít na téměř jakoukoli burzu, kterou chcete.

Ale Dent Coin zdaleka není na špičkové úrovni. Aktuálně se podle tržní kapitalizace řadí mezi kryptoměny na 280. místo. To znamená, že nebude mnoho míst, kde byste mohli koupit Dent.

Naštěstí některé z nejlepších světových burz uvádějí seznam a jsou vašimi nejlepšími možnostmi nákupu. Podívejme se na prvních pět burz pro Dent Coin:

NameDeposit MethodBuy
KuCoin

 • Kreditní karta
 • Debetní karta
 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Binance

výměna binance

 • Bankovní převod (ACH)
 • bankovní převod
 • Kryptoměna
 • Debetní karta
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Bittrex

 

 • Kreditní karta
 • Kryptoměna
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

HitBTC

 • Kryptoměna
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

WazirX

 • Kryptoměna
 • Bankovní převod
Hodnocení: 5

Přejít na Koupit

Podrobný průvodce, jak nakupovat mince Dent

Z výše uvedeného seznamu je Binance největší a nejuznávanější burzou, která uvádí Dent Coin, takže je to skvělá volba.

Při pohledu na dostupné obchodní páry zjistíte, že DENT lze zakoupit pouze s etherem nebo USDT stablecoinem, takže již musíte vlastnit tokeny ETH nebo USDT.

Takže pokud hledáte koupit Dent coiny za USD nebo změnit Dent coiny za USD, máte smůlu; budete muset projít dalším tokenem.

Předpokládáme, že máte nějaký Ether v osobní peněžence a některé z nich chcete použít k nákupu DENT.

Krok 1: Vytvořte si účet na Binance

Pokud již účet Binance máte, pokračujte a přejděte k dalšímu kroku. Pokud ne, čtěte dál.

Zamiřte do www.binance.com a klikněte na žluté tlačítko „Registrovat“ v horním banneru.

kde koupit dent coin

Vyplňte svou e-mailovou adresu, zadejte zabezpečené heslo, poté klikněte na „Vytvořit účet“ a podle všech pokynů ověřte a aktivujte svůj účet. Nezapomeňte nastavit dvoufaktorové ověřování (2FA) pro větší zabezpečení.

jak koupit dent coin

Krok 2: Vložte prostředky

Nyní, když máte nastavený svůj účet Binance, musíte vložit prostředky, které použijete na nákup siacoinu. K tomu musíte převést Ether ze své peněženky do své peněženky Binance ETH.

Nejprve se přihlaste ke svému účtu Binance a na horní liště klikněte na „Peněženka“ a poté na „Spotová peněženka“.

Tato stránka zobrazuje váš obecný zůstatek. Jinými slovy, kombinovaná hodnota tokenů ve všech vašich peněženkách. Najděte ETH v seznamu svých aktiv a klikněte na tlačítko „Vložit“.

Na této stránce se napravo zobrazí vaše adresa peněženky Binance ETH. Zde můžete zkopírovat adresu do schránky nebo naskenovat QR kód, který je tam zobrazen.

.

Nyní přejděte do své peněženky, kde jste uložili své bitcoiny, a převeďte požadovanou částku na adresu peněženky, kterou jste dostali výše. Po několika minutách, po dokončení všech síťových potvrzení, budou vaše tokeny v Binance připraveny k nákupu.

Krok 3: Nákup mince Dent

Nyní, když je váš ETH na Binance, budete muset přejít na trh kryptoměn. Klikněte na „Trhy“ na horní liště.

Protože nakupujeme pomocí Etheru, klikněte na kartu „ALTS Markets“ a do vyhledávacího pole vpravo zadejte DENT..

V okně se objeví obchodní pár DENT / ETH. Kliknutím na něj přejdete na obchodní stránku.

Toto je stránka trhu pro obchodní pár Dent Coin / Ether. První část ukáže některé informace o cenách. Část, kterou potřebujete k nákupu, je dole, takže přejděte dolů.

Pravý sloupec slouží k nákupu ETH s DENT, takže se musíme podívat na levý sloupec. Do pole „Celkem“ vyplňte, kolik ETH chcete utratit. V tomto příkladu 0,03 ETH. Vidíme zde, že dostaneme 37 037 DENT. Jakmile je vše vyplněno, dokončete proces kliknutím na tlačítko „Koupit DENT“. Za pár minut budou vaše Dent Coiny v peněžence.

Nejlepší peněženky k uložení Dent Coin

Nyní, když víte, jak nakupovat mince Dent, budete po jejich zakoupení potřebovat peněženku na mince Dent. Nezapomeňte, že obecně není dobrý nápad udržovat kryptoměny na burzách po dlouhou dobu.

Protože DENT je token ERC-20, bude fungovat jakákoli peněženka kompatibilní s ERC-20, ale zde vám ukážeme některé z nejlepších.

NameTypeBuy
Trezor One

 • Hardware
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

MetaMask

 • Rozšíření prohlížeče (Chrome, Firefox)
 • Android, IOS
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S

 • Hardware
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Coinomi

 • Mobilní Android, IOS
 • Desktopový klient 
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Důvěřujte peněžence

 • Mobilní Android, IOS
Hodnocení: 5

Získejte peněženku

Ledger Nano S i Trezor One jsou hardwarové peněženky. Hardwarové peněženky nabízejí nejvyšší úroveň zabezpečení vašich kryptoměn, protože udržují vaše klíče offline, kde se k nim hackeři nemohou dostat.

Pokud se chystáte zapojit do obchodování s kryptoměnami, měli byste zvážit získání hardwarové peněženky. Všechny ostatní položky v seznamu jsou volně ke stažení a volně použitelné softwarové peněženky.

Všechny tři mají verze pro chytré telefony; MetaMask je také k dispozici jako rozšíření prohlížeče a Coinomi nabízí verzi pro stolní počítače pro všechny tři hlavní operační systémy.

Více informací o Dent Coin [FAQ]

Co je to Dent Coin?

DENT je token kompatibilní s ERC-20 (to znamená, že běží na blockchainu Ethereum), který napájí platformu založenou na blockchainu Dent Wireless, jejímž cílem je umožnit uživatelům nakupovat, prodávat a sdílet bezdrátová data po celém světě.

Jak funguje Dent Wireless?

Bezdrátová platforma Dent je zatím k dispozici v 50 zemích. Uživatelé si stáhnou a nainstalují aplikaci Dent a nainstalují kartu Dent eSIM, která jim umožní přístup k celosvětovým datům a tarifům volání.

Uživatelé, kteří mají mobilní data navíc, je mohou prodat uživatelům, kteří je potřebují. Uživatelé, kteří nakupují mobilní data, je mohou sdílet mezi více zařízeními. Transakce se provádějí pomocí nativní mince Dent platformy.

Je Dent Coin dobrá investice?

Dent coin má v současné době hodnotu 0,000331 USD, takže je to velmi levná kryptoměna, do které se můžete dostat. Možnost, že token bude mít v budoucnu větší hodnotu, závisí na tom, jak úspěšná může být platforma Dent Wireless.

V některých zemích nejsou bezdrátová data tak nákladná a tento projekt nemusí znít příliš vzrušující. Ale přitahuje to mnoho lidí po celém světě.

Platforma je v současné době k dispozici v 50 zemích a nyní, když mají k dispozici své aplikace pro Android a iOS, provedly rebranding a přidaly další funkce na platformu, se zdá, že jsou připraveny k rozšíření, což by mělo zvýšit cenu tokenu.

Algoritmy predikce cen naznačují, že DENT by do roku 2025 mohl mít hodnotu 0,0489 USD, což je nárůst o více než 7 500%. DENT tedy vypadá jako vynikající dlouhodobá investice.

Závěr

Telekomunikace založená na blockchainu je nepochybně atraktivní nápad.

V mnoha zemích po celém světě je přístup k počítačům a širokopásmovým internetovým službám omezený a nákladný, takže mnoho lidí používá své chytré telefony nebo tablety k procházení webu a využívání dalších internetových služeb..

Globální platforma, která umožňuje uživatelům s přebytečnými daty je prodat a uživatelům, kteří potřebují další data, aby si je mohli koupit za sníženou cenu, je určitě něco, co by se mohlo chytit.

Celosvětové datové a volací plány by také mohly mít velkou hodnotu pro časté cestovatele, takže potenciál platformy tam určitě je. Pokud se to podaří, Dent Coin určitě vyletí raketově nahoru a několik algoritmů predikce cen to odhadne, alespoň z dlouhodobého hlediska.

V tuto chvíli je DENT velmi levný token, který si můžete koupit, a teď, když jsme vám ukázali, kde koupit Dent Coin, víte přesně, co máte dělat, abyste dostali nějaké ruce.

Co myslíš? Považujete koncept celosvětového datového a volacího plánu, který stojí méně než váš současný plán, za atraktivní? Zanechte komentář se svým názorem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me