Nejlepší knihy o blockchainu ke čtení pro začátečníky v roce 2021

Blockchain je časový záznam řady dat, která nelze vymazat a která jsou distribuována a spravována bez centrálního orgánu. 

Blockchain jako technologie má záznamy, které se datují před několika desítkami let, ale rozbíjí se a existence reflektorů byla možná s příchodem bitcoinu, který byl vyvinut a postaven na ekosystému blockchainové technologie pseudo osobou / skupinou pod jméno Satoshi Nakamoto. Od té doby se blockchainové technologii a jejím doprovodům dostalo masivního uznání a výzkumu na svém kontě. 

Zde se zaměříme trochu na vědu a historii blockchainu a poté na nejlepší knihy na tabuli pro ty, jejichž přáním je více prozkoumat a rozšířit jejich obzor v oblasti technologie blockchain a možná si pro sebe vybojovat mezeru nebo postavit na různých výklencích, které již vytvořili předchozí výzkumní pracovníci a osvojitelé. 

The Science of Blockchain

Podle Wikipedie je blockchain rostoucím seznamem záznamů nazývaných bloky, které jsou propojeny pomocí kryptografie. Každý blok obsahuje kryptografický hash předchozího bloku, časové razítko a data transakce, což je každý detail, který se týká takové aktuální transakce nebo bloku spojeného s předchozím, a to je obecně představováno jako Merkleův strom. 

The Science on Blockchain

Spravovaný sítí peer-to-peer je blockchain záměrně odolný vůči modifikaci svých dat. Jedná se o otevřenou distribuovanou knihu, která dokáže efektivně a ověřitelně a trvale zaznamenávat transakce mezi dvěma stranami. Věda o blockchainu spočívá na jeho třech pilířích, které jsou; decentralizace což znamená, že ovládání do bloků není ovládáno centrálně, průhlednost což vysvětluje, že všechny transakce a záznamy jsou pravdivé, spolehlivé a správné a neměnnost, což představuje jeho schopnost trvale ukládat data, přičemž jsou mazána, upravována nebo ztracena. 

Kryptografie je na druhé straně metodou ochrany informací a komunikace pomocí kódů, takže je mohou číst a zpracovávat pouze ti, pro které jsou informace určeny. Blockchain jako technologie je postaven na kryptografii, díky čemuž je bezpečný, rychlý a hlavně spolehlivý. První práce na kryptograficky zabezpečeném řetězci bloků se připisují Stuartovi Haberovi a W. Scott Stornettovi v roce 1991.

Nejlepší knihy o blockchainu

Blockchain: Plán pro novou ekonomiku

Problém, který dostáváme v prostoru tech-know, spočívá v tom, že většina lidí pokukuje po poznání více informací o technologii blockchain nebo ti, kteří si myslí, že toho ví víc, vidí kryptoměny nebo bitcoiny jako blockchain a naopak. Interpretují blockchain tak, aby byl postaven pouze pro záznam pouze transakcí bitcoinů a jiných kryptoměn z jedné peněženky, těžařského fondu nebo burzy atd., Do druhé, ale tady to všechno pokazili! 

Blockchain byl vytvořen, aby pomohl ověřit, uložit a zabezpečit data! Byl postaven tak, aby zapadl do našeho každodenního života a jeho činností. Blockchainový ekosystém, ve kterém jsou umístěny bitcoiny a další kryptoměny, byl vyvinut tak, aby vyhovoval významným aspektům lidského života od odvětví jako zemědělství, těžba, energetika, nemovitosti, sport, doprava, zdravotnictví, bankovnictví, výroba, obchodní finance a dokonce i vláda / veřejný sektor. 

BlockChain Bluwprint pro novou ekonomiku

Pravdou je, že blockchain byl postaven tak, aby pokrýval všechny oblasti ekonomiky, aby rostl a vyvíjel se jako plán, na kterém bude vybudována a prosperovat mnohem lepší světová ekonomika, kde jsou všechna související data pro každý sektor šifrována pouze pro ty, kteří jsou zapojeni do to a udržováno v bezpečí a bez překážek. Stručně řečeno, blockchain je v zásadě další věc! 

Mastering blockchain

Nikdo nikdy nevstal za chladného rána a nestal se zdatným spisovatelem, výmluvným řečníkem / řečníkem nebo zkušeným a úspěšným umělcem či sportovcem, trvalo jim čas a studium, aby zvládli své umění a stali se v něm profesionály. Tak je tomu i v případě blockchainu, takže pokud někdo chce někdy ovládnout blockchainový prostor, jeho technologické know-how, kryptografii, kódování a další základy blockchainu, očekává se, že takový člověk bude připraven věnovat čas a samozřejmě studovat do oblasti blockchainu. V pozdější části tohoto článku se budeme věnovat nejlepším knihám o blockchainu, které budete studovat, abyste pomohli zvládnout umění a vědu blockchainu.

Nejlepší knihy o blockchainu pro začátečníky 

nejlepší knihy o blockchainu

V současné době jsou na blockchainových sériích k dispozici různé knihy, ale je třeba jít na to nejlepší, abyste měli úplné pochopení všeho ohledně blockchainu, který je vyžadován. Doporučené nejlepší knihy na tabuli pro začátečníky budou zahrnovat; 

 1. Blockchain Melanie Swan: Plán pro novou ekonomiku. 
 2. Kniha Daniela Dreschera o Blockchain Basics: Netechnický úvod ve 25 krocích.
 3. Elektronická kniha o blockchainu společnosti Cybrosys Technologies. 
 4. Mastering bitcoinů Andreas M. Antonopoulos. 
 5. Blockchain Revolution od Dona a Alex Tapscottových. 
 6. Blockchain od Melanie Swan. 
 7. Kniha Satoshi od Phil Champagne. 
 8. Blockchain od konceptu k provedení Debajani Mohanty. 
 9. Blockchain pro každého Sir John Hargrave. a,
 10. Základy bitcoinů a blockchainů: Úvod do kryptoměn a technologie, která je ovládá, Anthony Lewis. 

Každá z těchto knih určitě rozšíří vaše znalosti o blockchainu bez ohledu na úroveň, na které jste byli před jejich přečtením.

Nejlepší knihy o vývoji blockchainu 

Ta kniha o blockchainu

Zde vidíme mých sedm nejlepších doporučení ohledně nejlepších blockchainových knih pro vývojáře, kteří se chtějí ponořit do vývoje a rozšiřování blockchainu. Obsahují; 

 1. Představujeme Ethereum a Solidity: Základy programování kryptoměny a blockchainu pro začátečníky Chriss Dannen.
 2. Blockchain Science od Rogera Watten Hofera. 
 3. Kniha o blockchainu: hodinový úvod od Jonathana Morleyho. 
 4. Aplikace podporující blockchain: Pochopte ekosystém blockchainu a jak ho zajistit, aby fungovali podle vás David Metcalf, Max Hooper a Vikram Dhillon. 
 5. Vývojář blockchainu: Praktický průvodce pro navrhování od Elada Eltona. 
 6. Průvodce vývojáři blockchainu: Vývoj inteligentních aplikací pomocí technologií blockchain od Brenn Hill a kol.
 7. Programování bitcoinů: Naučte se, jak programovat bitcoiny od nuly od Jimmyho Songa. 

Programování botcoinů

Tyto knihy obsahují vše potřebné pro programátory, kteří se rozhodli vědět a přispět k rozvoji blockchainového ekosystému. 

Dříve vydané knihy na blockchainu

Pojďme se dobře podívat na některé nejlepší tipy vydané v loňském roce pro ty, kteří chtějí právě vydané knihy, které jsou samozřejmě aktuální a obsahují více informací a výsledků o blockchainu; 

 1. Blockchain Bubble or Revolution: The Present and Future of Blockchain and Cryptocurrencies od Aditya Agashe, Neel Mehta a Parth Detroja. 
 2. Základy blockchainu: Průvodce budováním gramotnosti v ekonomice, technologii a podnikání blockchainu od Behiny Waterbury, Billa Wagnera a Toma Serresa. 
 3. Blockchain: The Next Everything od Stephena P. Williamse. 
 4. Legal Tech, Smart Contracts, and Blockchain edited by Corrales Compagnucci and others. 
 5. Základy bitcoinu a blockchainu: Netechnický úvod pro začátečníky s technologií blockchain … Arthur T. Brooks. 

Tyto knihy jsou čerstvě upečené a obsahují revidované a revidované výsledky různých výzkumů prováděných na technologickém ekosystému blockchain, všech jeho základech a dokonce i o jeho vývoji. 

Závěr 

Abyste zvládli umění a vědu o blockchainu, musíte se nejprve připravit, abyste o tom mohli studovat. Tento článek se zaměřil na dobré a doporučené knihy o blockchainu, a to jak o jeho vývoji, historii, tak i pro začátečníky. Užij si jízdu. Chcete-li mít přístup k těmto knihám, můžete si je kdykoli prohlédnout knihy ve formátu PDF nebo Amazon.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me