Nejlepší knihy o blockchainu ke čtení pro začátečníky v roce 2021

Blockchain je časový záznam řady dat, která nelze vymazat a která jsou distribuována a spravována bez centrálního orgánu.

Blockchain jako technologie má záznamy, které se datují před několika desítkami let, ale rozbíjí se a existence reflektorů byla možná s příchodem bitcoinů, které byly vyvinuty a postaveny na ekosystému blockchain technologie pseudo osobou / skupinou pod jméno Satoshi Nakamoto. Od té doby se blockchainové technologii a jejím doprovodům dostalo masivního uznání a výzkumu.

Zde se zaměříme trochu na vědu a historii blockchainu a poté na nejlepší knihy na tabuli pro ty, jejichž přáním je více prozkoumat a rozšířit jejich obzor v oblasti technologie blockchain a možná si pro sebe vybojovat mezeru nebo postavit na různých výklencích, které již vytvořili předchozí výzkumní pracovníci a osvojitelé.

The Science of Blockchain

Podle Wikipedie je blockchain rostoucím seznamem záznamů nazývaných bloky, které jsou propojeny pomocí kryptografie. Každý blok obsahuje kryptografický hash předchozího bloku, časové razítko a data transakce, což je každý detail, který se týká takové aktuální transakce nebo bloku spojeného s předchozím, a to je obecně reprezentováno jako Merkleův strom.

The Science on Blockchain

Spravovaný sítí peer-to-peer je blockchain záměrně odolný vůči modifikaci svých dat. Jedná se o otevřenou distribuovanou knihu, která dokáže efektivně a ověřitelně a trvale zaznamenávat transakce mezi dvěma stranami. Věda o blockchainu spočívá na jeho třech pilířích, které jsou; decentralizace což znamená, že ovládání do bloků není ovládáno centrálně, průhlednost což vysvětluje, že všechny transakce a záznamy jsou pravdivé, spolehlivé a správné a neměnnost, což představuje jeho schopnost trvale ukládat data, přičemž jsou mazána, upravována nebo ztracena.

Kryptografie je na druhé straně metodou ochrany informací a komunikace pomocí kódů, takže je mohou číst a zpracovávat pouze ti, pro které jsou informace určeny. Blockchain, jako technologie, je postaven na kryptografii, a díky tomu je bezpečný, rychlý a hlavně spolehlivý. První práce na kryptograficky zabezpečeném řetězci bloků se připisují Stuartovi Haberovi a W. Scott Stornettovi v roce 1991.

Nejlepší knihy o blockchainu

Blockchain: Plán pro novou ekonomiku

Problém, který dostáváme v prostoru tech-know, spočívá v tom, že většina lidí pokukuje po poznání více informací o technologii blockchain nebo ti, kteří si myslí, že toho ví víc, vidí kryptoměny nebo bitcoiny jako blockchain a naopak. Interpretují blockchain tak, aby byl postaven pouze pro záznam pouze transakcí bitcoinů a jiných kryptoměn z jedné peněženky, těžařského fondu nebo burzy atd., Do druhé, ale tady to všechno pokazili!

Blockchain byl vytvořen, aby pomohl ověřit, uložit a zabezpečit data! Byl postaven tak, aby zapadl do našeho každodenního života a jeho činností. Blockchainový ekosystém, ve kterém jsou umístěny bitcoiny a další kryptoměny, byl vyvinut tak, aby vyhovoval významným aspektům lidského života od odvětví jako zemědělství, těžba, energetika, nemovitosti, sport, doprava, zdravotnictví, bankovnictví, výroba, obchodní finance a dokonce i vláda / veřejný sektor.

BlockChain Bluwprint pro novou ekonomiku

Pravdou je, že blockchain byl postaven tak, aby pokrýval všechny oblasti ekonomiky, aby rostl a vyvíjel se jako plán, na kterém bude vybudována a prosperovat mnohem lepší světová ekonomika, kde jsou všechna související data pro každý sektor šifrována pouze pro ty, kteří jsou zapojeni do to a udržováno v bezpečí a bez překážek. Stručně řečeno, blockchain je v zásadě další věc!

Mastering blockchain

Nikdo nikdy nevstal za chladného rána a nestal se zdatným spisovatelem, výmluvným řečníkem / řečníkem nebo zkušeným a úspěšným umělcem či sportovcem, trvalo jim čas a studium, aby zvládli své umění a stali se v něm profesionály. Tak je tomu i v případě blockchainu, takže pokud někdo chce někdy ovládnout blockchainový prostor, jeho technologické know-how, kryptografii, kódování a další základy blockchainu, očekává se, že takový člověk bude připraven věnovat čas a samozřejmě studovat do oblasti blockchainu. V pozdější části tohoto článku se budeme věnovat nejlepším knihám o blockchainu, které budete studovat, abyste pomohli zvládnout umění a vědu blockchainu.

Nejlepší knihy o blockchainu pro začátečníky

nejlepší knihy o blockchainu

V současné době jsou na blockchainových sériích k dispozici různé knihy, ale je třeba jít na to nejlepší, abyste měli úplné pochopení všeho, co se týká blockchainu, který je vyžadován. Doporučené nejlepší knihy na tabuli pro začátečníky budou zahrnovat;

 1. Blockchain Melanie Swan: Plán pro novou ekonomiku.
 2. Kniha Daniela Dreschera o Blockchain Basics: Netechnický úvod ve 25 krocích.
 3. Elektronická kniha o blockchainu společnosti Cybrosys Technologies.
 4. Mastering bitcoinů Andreas M. Antonopoulos.
 5. Blockchain Revolution od Dona a Alex Tapscottových.
 6. Blockchain od Melanie Swan.
 7. Kniha Satoshi od Phil Champagne.
 8. Blockchain od konceptu k provedení Debajani Mohanty.
 9. Blockchain pro každého Sir John Hargrave. a,
 10. Základy bitcoinů a blockchainů: Úvod do kryptoměn a technologie, která je ovládá, Anthony Lewis.

Každá z těchto knih jistě rozšíří vaše znalosti o blockchainu bez ohledu na úroveň, na které jste byli před jejich přečtením.

Nejlepší knihy o vývoji blockchainu

Ta kniha o blockchainu

Zde vidíme mých sedm nejlepších doporučení ohledně nejlepších blockchainových knih pro vývojáře, kteří se chtějí ponořit do vývoje a rozšiřování blockchainu. Obsahují;

 1. Představujeme Ethereum a Solidity: Základy programování kryptoměny a blockchainu pro začátečníky Chriss Dannen.
 2. Blockchain Science od Rogera Watten Hofera.
 3. Kniha o blockchainu: hodinový úvod od Jonathana Morleyho.
 4. Aplikace podporující blockchain: Pochopte ekosystém blockchainu a jak ho zajistit, aby fungovali podle vás David Metcalf, Max Hooper a Vikram Dhillon.
 5. Vývojář blockchainu: Praktický průvodce pro navrhování od Elada Eltona.
 6. Průvodce vývojáři blockchainu: Vývoj inteligentních aplikací pomocí technologií blockchain od Brenn Hill a kol.
 7. Programování bitcoinů: Naučte se programovat bitcoiny od nuly od Jimmyho Songa.

Programování botcoinů

Tyto knihy obsahují vše potřebné pro programátory, kteří se rozhodli vědět a přispět k rozvoji blockchainového ekosystému.

Dříve vydané knihy na blockchainu

Pojďme se dobře podívat na některé nejlepší tipy vydané v loňském roce pro ty, kteří chtějí právě vydané knihy, které jsou samozřejmě aktuální a obsahují více informací a výsledků o blockchainu;

 1. Blockchain Bubble or Revolution: The Present and Future of Blockchain and Cryptocurrencies od Aditya Agashe, Neel Mehta a Parth Detroja.
 2. Základy blockchainu: Průvodce budováním gramotnosti v ekonomice, technologii a podnikání blockchainu od Behiny Waterbury, Billa Wagnera a Toma Serresa.
 3. Blockchain: The Next Everything od Stephena P. Williamse.
 4. Legal Tech, Smart Contracts, and Blockchain edited by Corrales Compagnucci and others.
 5. Základy bitcoinu a blockchainu: Netechnický úvod pro začátečníky s technologií blockchain … Arthur T. Brooks.

Tyto knihy jsou čerstvě upečené a obsahují revidované a revidované výsledky různých výzkumů prováděných na technologickém ekosystému blockchain, všech jeho základech a dokonce i o jeho vývoji.

Závěr

Abyste zvládli umění a vědu o blockchainu, musíte se nejprve připravit na to, abyste o tom mohli studovat. Tento článek se zaměřil na dobré a doporučené knihy o blockchainu, a to jak o jeho vývoji, historii, tak i pro začátečníky. Užij si jízdu. Chcete-li mít přístup k těmto knihám, můžete si je kdykoli prohlédnout knihy ve formátu PDF nebo Amazon.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me