Recenze Crypto Genius: Je to podvod nebo legální?

Co je to Crypto Genius?

Crypto Genius je automatizovaná platforma pro obchodování s kryptoměnami, kde uživatelé pro zahájení živého obchodování vyžadují pouze vklad ve výši 250 Є. Platforma je plně automatizovaná, což znamená, že k zahájení obchodování potřebujete jen malé nebo žádné zkušenosti. Obchodování probíhá pomocí sofistikovaného algoritmu, který prohledává trh a hledá pro vás výhodné obchodní příležitosti. Jakmile jsou tyto příležitosti nalezeny, algoritmus za vás umístí obchod. Jediné, co musíte udělat, je zaregistrovat se, provést vklad, vyzkoušet demo účet nebo přejít přímo na živé obchodování. 

Je Crypto Genius legitimní obchodní platformou? 

Provedli jsme řadu testů a můžeme potvrdit, že Crypto Genius je legitimní obchodní platforma. Poplatky za vklad jsou Є250, což je výrazně nižší než u jiných obchodních platforem svého druhu. Pro nové uživatele, kteří se stále pohybují po platformě, existuje specializovaný tým zákaznických služeb a bude s vámi v kontaktu správce účtu, který vám pomůže na vaší cestě, zejména pokud jde o založení vašeho účtu. Budete rádi, že společnost Crypto Genius uzavřela partnerství s regulovanými makléři, aby zajistila řádnou správu vašeho účtu. 

Krátký průvodce k obchodování na kryptoměně

Abyste mohli začít obchodovat s Crypto Genius, musíte si zaregistrovat svůj účet. Žádný investor bohužel nebude moci obchodovat bez účtu. Jakákoli obchodní platforma, která vyžaduje zahájení obchodování bez účtu, by neměla být považována za důvěryhodnou. 

 • Registrace

K registraci potřebujete pouze základní informace. Po registraci vás bude kontaktovat správce účtu, který vám pomůže se zbytkem procesu. Zaregistrovat se můžete vyplněním níže uvedeného formuláře: 

 • Vklad

Crypto Genius vyžaduje, aby všichni noví uživatelé vložili částku 250 Є. To je méně než u mnoha jiných obchodních platforem, které vám mohou na začátku účtovat vklad a registrační poplatek. Vyplacená záloha bude použita také jako vaše počáteční kapitálová investice. To znamená, že váš vklad bude použit k obchodování. 

 • Demo obchod

Crypto Genius nabízí volitelný demoobchodní účet pro nové uživatele, aby se seznámili s platformou. To je užitečné, protože vám umožňuje zadávat obchody na základě historických dat. Budete mít možnost získat zkušenosti a lépe porozumět tomu, jak tato obchodní technologie funguje.

 • Živý obchod 

Jakmile provedete vklad, máte přístup ke všem živým funkcím obchodování. Správce účtu vám však pomůže nakonfigurovat nastavení a nastavit limity stop-loss. Budete se také muset rozhodnout, kdy zahájit a ukončit obchodní relace.

Co je třeba zvážit před obchodováním s Crypto Genius?

 1. Investujte s rozumem – začněte s minimálním vkladem 250 EUR.
 2. Vybírejte výdělky dříve – doporučujeme vybrat si výdělky a ponechat počáteční částku investice v systému pro další obchodování. Tímto způsobem si můžete užít své výdělky, zatímco počáteční investovaný kapitál vám přináší zisk.
 3. Neinvestujte své úspory – navrhujeme, aby noví uživatelé využili svůj disponibilní příjem místo toho, aby použili všechny své úspory k financování svého prvního obchodu. Pamatujte, že trh s kryptoměnami je nestálý a věci se rychle mění.

Zaregistrujte se nyní

Crypto Genius

Zaregistrujte svůj Crypto Genius účet prostřednictvím Coin Insider a získejte a VOLNÝ, UVOLNIT Správce osobních účtů, který vás provede procesem nastavení účtu.

Jméno Příjmení E-mail Telefon

Výhody obchodování s Crypto Genius

 1. Bezpečný a spolehlivý: Crypto Genius je v bezpečí, pokud jde o ochranu vašich osobních údajů, vaše informace budou chráněny šifrováním. Nemusíte si dělat starosti s odcizením svých údajů, pokud se nedopustíte nedbalosti se svým účtem. 
 2. Vysoká míra výhry u transakcí- Zjistili jsme, že Crypto Genius má 80% úspěšnost transakcí. To lze připsat sofistikovanému algoritmu, který je vždy v práci. 
 3. Online zákaznický servis: Máte přístup k oddělení zákaznických služeb 24 hodin denně. Buď prostřednictvím e-mailu, živého chatu nebo telefonicky. Doporučujeme použít funkci živého chatu, která je citlivější. 
 4. Není potřeba žádná zkušenost: Crypto Genius používá sofistikovaný algoritmus, který není závislý na žádném lidském zásahu. Funguje to samostatně a ve váš prospěch. Vše, co musíte udělat, je udržovat si přehled o svém účtu.

Celebrity, které mají zájmy v kryptoměnách:

 • Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
 • Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson bitcoinovou peněženku ve spolupráci se společností Bitcoin Direct.
 • Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: „Můj další rekord v bitcoinech n doručený v dronu.“ V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
 • Ashton Kutcher – Investováno do blockchainu sportovního sázení Unikrn spolu s miliardářem Markem Cubanem.
 • Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx podpořil burzu kryptoměn Cobinhood na Twitteru: „Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“
 • Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta: první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.
 • Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl. Řekla: Miluji, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.
 • Drew Carey – Jakmile tweetoval: Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness
 • Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další druhy kryptoměny v Beverly Hill.“
 • Richard Branson Článek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Je Crypto Genius Legit: Náš verdikt!

Výsledek naší analýzy na platformě Crypto Genius nás vede k podpoře tvrzení, že Crypto Genius je 100% legitimní a může pomáhat novým a zkušeným obchodníkům při generování pasivního příjmu a růstu jejich bohatství. Tvrdí se, že nový uživatel může každý týden vydělat mezi 200 a 1 000 EUR. To zcela závisí na tom, kolik peněz uživatel investuje a stále investuje.

Našli jsme dostatek recenzí a výzkumů, které naznačují, že Crypto Genius je spolehlivý a vhodný pro další investiční úvahy. Crypto Genius je k dispozici uživatelům ve více než 150 zemích.

Časté dotazy

 • Co je to Crypto Genius?

Crypto Genius je automatizovaný obchodní software naprogramovaný tak, aby rozpoznal tržní příležitosti kryptoměny pro uživatele, kteří mají zájem začít obchodovat.

 • Je výhodné investovat do Crypto Genius

Existují investoři, kteří tvrdí, že mají výdělky přes 5 000 EUR denně. Uživatelé by však k dosažení těchto výnosů museli investovat velké finanční částky. Novým uživatelům doporučujeme začít s minimálním vkladem 250 GBP / 250 EUR a odtud obchodovat pouze se svými zisky.

 • Jaký je poplatek za otevření nového účtu?

Za otevření nového účtu Crypto Genius se neúčtuje žádný poplatek. Je to zcela zdarma.

 • Lze bitcoiny vybírat z obchodního systému po dosažení zisku?

To bohužel není možné. Obchodní software převádí vaše výdělky na místní měnu a vaše výdělky se ukládají na bankovní účet propojený s vaším účtem Crypto Genius.

 • Existují alternativní platformy pro obchodování s kryptoměnami?

Existují podobné obchodní platformy jako Bitcoin Code, Bitcoin Revolution a Bitcoin Era, mezi jinými důvěryhodnými platformami pro obchodování s kryptoměnami.

 • Existuje maximální hranice zisku, kterou mohu dosáhnout??

Ne. Neexistují žádná omezení, kolik potenciálu výdělků v bitcoinech máte.

 • Je Crypto Genius pyramidová hra?

Ne. Crypto Genius je oceňovaný a hluboce technický software, který vám umožní provádět ziskové obchody s kryptoměnami.

 • Kolik času tomu budu muset věnovat?

Doporučuje se, aby průměrný uživatel musel na této obchodní platformě zadat alespoň 20 minut denně.

 • Ve kterých zemích je Crypto Genius k dispozici?

Crypto Genius je k dispozici ve více než 150 zemích a pro vaše pohodlí existuje několik platebních možností. Návratnost své investice můžete snadno začít prakticky odkudkoli na světě, pokud je ve vaší zemi legální používat Crypto Genius

 • Je vhodné investovat všechny své peníze do Crypto Genius?

Ne, nikdy neinvestujte peníze, které potřebujete nebo si nemůžete dovolit ztratit, musíte použít pouze disponibilní příjem. Trh s kryptoměnami je volatilní a časově citlivý, což z něj činí vysoké riziko a vysokou odměnu. Doporučujeme začít v malém. Stejně jako u každé investice existují rizika, ale funkce stop-loss chrání potenciální investory před obrovskými ztrátami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me