Recenze éry bitcoinů: Je to podvod nebo legitimní?

Co je to éra bitcoinů?

Bitcoin Era je pokročilá obchodní technologie, která usnadňuje automatizované obchodování bitcoinů i dalších významných kryptoměn. Tato obchodní technologie používá statistické algoritmy k porovnání velkého množství historických a čerstvých dat. Poté tato data použije na stávající trh s kryptoměnami a pomocí tržních trendů předpovídá ziskové obchody.

Jak funguje éra bitcoinů?

Funguje propojením s různými makléři kryptoměny, aby usnadnila obchodování. Tato technologie nejprve vypočítá optimální vstupní a výstupní body pro obchodování s konkrétním aktivem kryptoměny a poté tyto informace odešle partnerskému makléři pomocí API. Po obdržení obchodního signálu broker automaticky provede podle stanovených kritérií.

Tato technologie navíc umožňuje svým uživatelům manuální obchodování. Umožňuje uživateli zadat obchodní parametry včetně aktiva kryptoměny, částky, kterou chce obchodník investovat, zastavení ztráty a obchodní strategie. Jakmile se tržní podmínky posunou tak, aby odpovídaly požadavkům uživatele, zavede obchod inteligentní algoritmus Bitcoin Era.

Jak otevřít účet v bitcoinové éře

Kroky, jak vydělat peníze pomocí éry bitcoinů, jsou jednoduché. Investoři si pouze vytvoří účet (zdarma) s přesným uživatelským profilem, po jeho schválení provedete vklad a začnete obchodovat.

Krok 1: Registrace a ověření účtu

Vytvoření účtu v bitcoinové éře je jednoduchý a snadný proces, jehož dokončení trvá několik minut. Začněte vytvořením bezplatného účtu pomocí níže uvedeného formuláře. Po úspěšné registraci vám bude přidělen osobní makléř, který vás provede procesem nastavení:

Krok 2: Finance

 Můžete se rozhodnout pro praktický účet, abyste se seznámili se základy obchodování s kryptoměnami. Případně můžete přímo přejít na živé obchodování. Abyste tak mohli učinit, musíte svůj účet financovat minimální investicí 250 GBP / 250 EUR. Provedení vkladu v bitcoinové éře je velmi snadné: Stránka nabízí několik platebních možností, například MasterCard, Visa, PayPal, Net-teller a Skrill. Tato služba na nás obzvlášť zapůsobila, protože více platebních možností umožňuje účast ze všech částí světa, kde je k dispozici bitcoinová éra. Maximální vklad v bitcoinové éře je 15 000 EUR.

Krok 3: Demo obchodování

Demo obchodování je funkce, která vám umožní procvičovat obchodování pomocí falešných peněz. Než začnete obchodovat se skutečnými penězi, seznámíte se s platformou a trhy s kryptoměnami. Jakmile se vám bude líbit obchodování, můžete vložit minimální částku 250 GBP / 250 EUR a začít obchodovat na živém účtu.

Krok 4: Živé obchodování

Jakmile se seznámíte s fungováním platformy Bitcoin Era a na váš účet Bitcoin Era byl vložen vklad, můžete nyní začít obchodovat.

Klady a zápory éry bitcoinů

Éra bitcoinů byla vytvořena a spuštěna v roce 2019; je vybaven systémem, který provádí transakce rychleji než běžné procesy na trhu kryptoměn. Zjistili jsme však, že to má také některé výzvy. Shrnuli jsme pro vás výhody a nevýhody a vyzýváme vás, abyste pokračovali v dalším výzkumu této obchodní technologie, než začnete obchodovat.

Profesionálové Nevýhody
✔️ Snadný proces registrace a ověření ❌ Omezené možnosti kryptoměny
✔️ Přizpůsobitelné nastavení obchodu ❌ Žádná mobilní aplikace
✔️ Žádné skryté poplatky, poplatky a provize makléře ❌ Nejasné a někdy zavádějící informace na webu
✔️ K platbám lze přistupovat každý den, protože výběry nejsou nijak omezeny ❌ Má pod svým jménem několik webových stránek, proto je obtížné ověřit jeho pravost
✔️ Obchod se provádí pouze pomocí CFD brokerů, takže všechny transakce probíhají spíše v nekryté měně než v kryptoměně. ❌ Web si nárokuje výhru, ale nebyl nalezen žádný důkaz.

Důležité vlastnosti éry bitcoinů

Platforma Bitcoin Era je vybavena některými skvělými funkcemi, díky nimž je živá obchodní zkušenost úspěšná. 

 1. Výplaty: Bitcoinová éra nabízí rychlé výplaty. Všechny finanční prostředky a zisky lze vybrat kliknutím na tlačítko. Svůj zisk nebo obchodní kapitál můžete převést přímo na svůj bankovní účet.
 2. Systém také nepředstavuje žádná omezení pro vaše výběry a výplaty jsou přístupné denně. Stojí za zmínku, že Bitcoin Era nenabízí výplaty v bitcoinech ani v jiných kryptoměnách, protože obchoduje pouze s CFD makléři.
 3. Páry kryptoměny: Je snazší vydělat více peněz investováním do éry bitcoinů; zjistili jsme, že obchodní platforma nabízí uživatelům šanci nastavit automatické obchody s různými měnovými páry, jako jsou BTC / USD, BTC / EUR atd..
 4. Vklady a výběry: Prostředky lze ukládat a vybírat kdykoli během dne, protože systém je vždy aktivní. Proces výběru probíhá prostřednictvím účtu makléře. I když neexistují žádná omezení týkající se limitů výběru, trvá až 36 hodin, než se peníze dostanou na váš účet.
 5. Systém ověřování: Systém ověřování je vylepšen, aby zajistil přesnost všech informací zadaných držiteli účtu. Tím se zabrání zpožděním platby nebo výběru a také se sníží pravděpodobnost podvodu.
 6. Profesionální makléři: Aby bylo zajištěno, že všichni uživatelé vydělávají s bitcoinovou érou hodně peněz, je systém monitorován profesionálními makléři, kteří prověřují obchody vybrané obchodní technologií.
 7. Zákaznická podpora: Zákaznická podpora je k dispozici všem uživatelům nepřetržitě; otestovali jsme helpdesk a můžeme potvrdit, že reaguje. Jsme rádi z této funkce, protože každý může získat radu a podporu, když má nějaké problémy.

Několik tréninkových tipů pro začátečníky 

Před obchodováním s kryptoměnami je důležité provést nějaký průzkum. Kryptoměna je komplikovaný a někdy nestabilní trh, a dokonce i zkušení obchodníci by měli postupovat opatrně, než svěří své prostředky obchodní technologii. Zde je rada našeho týmu odborníků pro každého, kdo se dostane do automatizovaného obchodování:

 1. Naučte se o obchodování dříve, než použijete obchodní technologii Pro lidi, kteří s obchodováním začínají, je důležité se dozvědět podrobnosti o tom, co zahrnuje – i když používáte obchodní technologii. Díky tomu se můžete seznámit se strategiemi, jako je stanovení limitů a zastavení ztrát, abyste ochránili své prostředky a vytvořili lepší obchodní strategii.
 2. Zjistěte více o kryptoměně. Kryptoměna je komplikované aktivum a je důležité porozumět základům toho, s čím obchodujete, než se zaregistrujete do služby obchodování s technologiemi.
 3. Zkoumejte trendy na trhu: Zaregistrujte se na digitálních fórech, kde se analyzuje trh s kryptoměnami, a zůstaňte informováni o aktuálních trendech. S informacemi, které můžete shromáždit, bude snazší vědět, kdy byste měli investovat více, abyste z obchodů měli významný zisk.
 4. Začněte s demo účtem. Služby obchodování s technologiemi umožňují uživatelům začít obchodovat na demo účtu, což vám dává šanci seznámit se s platformou, aniž byste ohrožovali své těžce vydělané peníze. 
 5. Budujte své portfolio postupně v průběhu času. Nejlepší obchodní strategie jsou dlouhodobé, založené na generování nepřetržitého růstu po dlouhou dobu. Vždy je nejlepší začít své zkušenosti s dokonalou obchodní platformou, jako je éra bitcoinů, s minimálním vkladem 250 $. Po získání prvního zisku můžete v průběhu času postupně zvyšovat své investice, až budete lépe rozumět tomu, jak fungují systémy automatického obchodování s kryptoměnami.
 6. Investujte pouze to, o co si můžete dovolit přijít. Nejdůležitějším pravidlem při obchodování s aktivy jakéhokoli druhu je investovat pouze to, o co si můžete dovolit přijít. Neexistuje žádná zaručená obchodní strategie a vždy bude existovat určité riziko pro jednotlivé obchodníky, takže neinvestujte všechny své peníze obchodní technologií.

Byla doba bitcoinu schválena celebritami?

Existují tvrzení, že éra bitcoinů byla schválena mezinárodními celebritami. Rozhodli jsme se vyšetřit každý případ, kdy byla celebrita spojena s dobou bitcoinů nebo s jakoukoli jinou aplikací pro obchodování s kryptoměnami.

Podporuje Gordon Ramsay éru bitcoinů??

Gordon Ramsay je jedním z nejslavnějších kuchařů na světě. Britský šéfkuchař, restauratér, spisovatel a televizní osobnost, který získal ocenění Multi-Michelin, má obrovskou značku, takže jeho schválení by dodalo důvěryhodnosti jakéhokoli produktu. Prohledali jsme síť a YouTube, abychom zjistili, zda podpořil éru bitcoinů, bohužel jsme nic nenašli. Takže pověsti jsou nepravdivé.

Podporuje Peter Jones éru bitcoinů?

Peter Jones je britský podnikatel a televizní reality show v populární investiční show Dragons Den a americké televizní show American Inventor. Odhaduje se, že jeho čisté jmění se blíží 500 milionům dolarů, takže pokud by někdo z jeho finančního postavení schválil investiční produkt, investovalo by do něj také mnoho lidí. Hledali jsme výskyt, který Peter Jones schválil v bitcoinové éře, ale nic jsme nenašli.

Podporuje Elon Musk éru bitcoinů??

Elon Musk je excentrický miliardář se třemi národnostmi, jihoafrickou, kanadskou a americkou. Je to muž stojící za Teslou a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovlivňují akciový trh, pokud by podporoval éru bitcoinů, bylo by to ve všech novinkách a web bitcoinové éry by selhal. Hledali jsme na internetu jakékoli platné důkazy o tom, že Elon Musk podpořil éru bitcoinů, opět jsme nebyli schopni tato tvrzení ověřit.

Doporučuje Trevor Noah bitcoinové období?

Trevor Noah je jihoafrický komik, politický komentátor, herec a hostitel populární americké talk show The Daily Show. Objevily se pověsti, že Trevor Noah používá éru bitcoinů kvůli reklamám, které kolují po internetu a Trevor zbohatl kvůli bitcoinům. Je všeobecně známo, že zdrojem bohatství Trevora Noaha je jeho smlouva s The Daily Show a jeho komediální turné. Zda Trevor Noah investuje do bitcoinů či nikoli, není veřejně známo. Nelze potvrdit, že používá éru bitcoinů.

Používá Kate Winslet éru bitcoinů??

Kate Winslet je slavná britská herečka známá svou prací na Titanicu a dobových dramatech. Došlo k nárůstu vyhledávání lidí, kteří se zajímali, zda Kate Winslet podporuje jakoukoli pokročilou platformu pro obchodování s kryptoměnami. Zkoumali jsme a nenašli jsme žádné důkazy o tom, že Kate Winslet podporuje jakoukoli obchodní platformu.

Holly Willoughby a bitcoinová éra?

Holly Marie Willoughby je britská autorka, modelka a televizní moderátorka pořadu This Morning and Dancing on Ice. Stejně jako další celebrity na tomto seznamu existují tvrzení, že podporuje pokročilou aplikaci pro obchodování s kryptoměnami, ale neexistují žádné důkazy, které by to podporovaly.

Využívá Patrice Motsepe éru bitcoinů??

Patrice Motsepe je jedním z nejbohatších Jihoafričanů s čistým jměním přes 1,6 miliardy dolarů. Získal své bohatství ze svých těžebních zájmů. Je zakladatelem a výkonným předsedou společnosti African Rainbow Minerals se zájmem o zlato, železné kovy, obecné kovy a platinu. Vydělával peníze tradičním obchodem, nenašli jsme žádné důkazy o jeho zapojení do bitcoinu nebo bitcoinové éry.

Využívá Aliko Dangote éru bitcoinů??

Aliko Dangote je nigerijský miliardář a nejbohatší muž v Africe v hodnotě přes 8,5 miliardy dolarů. Je zakladatelem a předsedou průmyslového konglomerátu Dangote Group. Díky tomu, že je nejbohatším mužem Afriky, proslavil ho, díky čemuž si s ním lidé chtějí spojovat své výrobky, zejména pokud tyto výrobky mají něco společného s vyděláváním peněz. Pokud nejbohatší muž Afriky investuje do bitcoinů, pak by další Afričané chtěli investovat také do bitcoinů v naději, že nashromáždí zlomek svého čistého jmění. Bohužel neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že Aliko Dangote používá bitcoinovou éru nebo zda investuje do bitcoinů či nikoli.

I když se žádná z potvrzení celebrit nepřihlásila, je důležité si uvědomit, že žádný z tvrzení ve skutečnosti nevznesli tvůrci éry bitcoinů. Je to přidružený obchodník, který používá jména celebrit jako návnadu na kliknutí. Systém Bitcoin Era přináší to, co říká, že dokáže.

Co celebrity vlastně říkají o bitcoinech

Bitcoin je nejvýkonnější třídou aktiv za poslední desetiletí a s výsledky tohoto druhu přitahoval pozornost milionářů v podobě celebrit a podnikatelů. Doslova se mění způsob, jakým vidíme a používáme peníze. Zde je to, co slavní říkají o bitcoinech a kryptoměnách:

1. „Existují 3 období měny: komoditní, politická a nyní matematická.“ – Chris Dixon (spoluzakladatel společnosti Hunch nyní vlastněné společností Ebay, spoluzakladatel společnosti SiteAdvisor nyní vlastněné společností McAfee)

2. „Chybí celé třídy chyb.“ – Dan Kaminsky (expert na penetraci zabezpečení pro společnosti Cisco a Avaya)

3. “Jsou to peníze 2.0, obrovský obrovský obchod.” – Chamath Palihapitiya (předchozí vedoucí AOL instant messenger)

4. „Nemůžete zastavit věci jako bitcoin. Bude to všude a svět se bude muset znovu přizpůsobit. Světové vlády se budou muset přizpůsobit. “ – John McAfee

5. „Bitcoin je tu, aby zůstal. Každý, kdo by se pokusil uznat zásluhy za patent kryptoměny, by se rozzuřil. A nechtěl bych být na konci hackerské zuřivosti. “ – Adam Draper

6. „Pokud dojde ke zhroucení Mt. Goxu pozitivně, pak je to ochota nové generace bitcoinových společností spolupracovat na zajištění budoucnosti bitcoinů a bezpečnosti finančních prostředků zákazníků.“ – Brian Armstrong (generální ředitel společnosti Coinbase)

7. „Bitcoin se jeví jako velmi slibný nápad. Líbí se mi myšlenka založit bezpečnost na předpokladu, že výkon CPU čestných účastníků převáží výkon útočníka. Je to velmi moderní pojem, který využívá sílu dlouhého ocasu. “ – Hal Finney

8. „Bitcoin umožňuje určitá použití, která jsou velmi jedinečná. Myslím, že nabízí možnosti, které žádná jiná měna neumožňuje. Například schopnost utratit minci, ke které dochází pouze tehdy, když dvě oddělené strany souhlasí s utracením mince; s třetí stranou, která nemohla utéct s mincí samotnou. “ – Pieter Wuille

9. „Hej, teď je zjevně velmi zajímavá doba být v bitcoinu, ale pokud se chcete hádat, zda je to realita nebo ne, jeden bitcoin právě teď nakrmí přes 40 bezdomovců v Pensacole. Pokud chcete, aby bitcoiny byly skutečné, pošlete mi je, já je vyplatím a nakrmím lidi bez domova. “ – Jason King

10. „Blockchain je technologie. Bitcoin je pouze první hlavní projev jeho potenciálu. “ – Marc Kenigsberg

11. „Bitcoin byl vytvořen, aby sloužil vysoce politickému záměru, bezplatné a necenzurované síti, kde se všichni mohou účastnit se stejným přístupem.“ – Amir Taaki

12. „Jak hodnota stoupá, hlavy se začnou otáčet a skeptici začnou měknout. Založení nové měny je snadné, může to udělat kdokoli. Trik je přimět lidi, aby to přijali, protože právě jejich použití dává „peněžní“ hodnotu. “ – Adam B. Levine

13. „Bitcoin je v jádru chytrá měna, kterou navrhli velmi pokrokoví inženýři. Eliminuje potřebu bank, zbavuje se poplatků za kreditní karty, poplatků za směnu peněz, poplatků za převody peněz a snižuje potřebu právníků při přechodu … všechno dobré. “ – Peter Diamandis

14. „Bitcoin a myšlenky za ním naruší tradiční představy o měně. Nakonec to pro ni bude lepší. “ – Edmund C. Moy

15. „Existuje tolik potenciálu,… jen čekám, až se z něj stane průmysl v hodnotě miliard dolarů.“ “Páni, Silk Road ve skutečnosti funguje” – Charlie Shrem

Celebrity zapojené do krypto projektů

Osobnost Krypto projekty
Richard Branson Richard Branson údajně investoval do BitPay 30 milionů dolarů.
Mel B. oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl.
Ashton Kutcher Ashton Kutcher byl zastáncem bitcoinů a investoval do blockchainu sportovního sázení, Unikrn
William Shatner Zapojeno do společnosti Solar Alliance, společnosti se sídlem ve Vancouveru, která provozuje farmu na těžbu bitcoinů na solární energii
Mike Tyson V roce 2015 zahájil Tyson v Las Vegas vlastní řadu bitcoinových bankomatů.
50 Cent Prodáno album pro kryptoměnu s názvem: držet ho a zapomenout na něj
Gwyneth Paltrow Připojil se ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.
Snoop Dogg V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.
Dennis Coles Dennis Coles, oznámil svou investici do světa kryptoměn jako spoluzakladatel společnosti Cream Capital, firmy zaměřené na vybudování blockchainové sítě ATM, aby usnadnil používání mincí jako Ethereum a bitcoin
Jamie Foxx Jamie Foxx vyskočil na vlak kryptoměny, když začal propagovat tokenový prodej Cobinhood, bezplatné burzy pro obchodování s kryptoměnami
Richard Sherman Richard Sherman na Facebooku oznámil, že jeho oficiální internetový obchod začne přijímat platby bitcoinem a nazval jej „měnou budoucnosti“.
Johnny Depp Na podzim roku 2018 se herec stal partnerem startupu TaTaTu blockchain, který se zabývá tvorbou filmů.
Luis Suarez Luis Suarez nyní také chce vydělat peníze předpovědí, kdo vyhraje zápas. Uruguayská fotbalová hvězda pozvala 25 milionů svých následovníků na Instagram, aby se k němu připojili při přihlášení k platformě Stox na trhu s predikcemi na bázi Ethereum a při předpovídání pro US Open
Lothar Matthaus Lothar Matthaus nastoupil jako fotbalový velvyslanec, protože, jak uvedl, decentralizací vyhledávání talentů TokenStars má velký potenciál zajistit, že v nejbližší budoucnosti uvidíme nové maradony a ronaldos.
Gianluca Zambrotta Zaměřuje se na koučování fotbalového klubu v Číně a v krypto světě jako fotbalový velvyslanec TokenStars.
Redfoo Je to kodér, který pracuje na projektu Ethereum! Je velmi zapojen do blockchainu a věnoval několik osobních věcí pro vánoční charitativní aukci TokenStars.
Roger Ver V současné době se podílí na mnoha projektech, jako jsou Bitcoin Cash, bitcoin.com, Ripple, Bitpay, Kraken, Coinsetter. Roger věnoval své tričko Crypto Charity Auction of TokenStars.
Tommy Haas Je tenisovým velvyslancem TokenStars.

Recenze éry bitcoinů: náš verdikt

Aplikace Bitcoin Era byla vytvořena pomocí nejpokročilejšího programování, jaké kdy svět obchodování viděl. Tento software je před trhy o 0,01 sekundy. Tento „časový skok“ činí ze softwaru nejkonzistentnější obchodní aplikaci na planetě. 

Můžeme s jistotou dojít k závěru, že bitcoinová éra je skvělá obchodní platforma, která může uživatelům pomoci denně vydělávat na zisku. Začínáme je poměrně snadné, s rychlým procesem registrace a ověření, který vám umožní začít obchodovat za méně než 3 minuty. Při navigaci po platformě jsme nenarazili na žádné problémy, což je ve světě kryptoobchodů velmi důležitý faktor. Rozhraní se snadno orientuje a zákaznická podpora 24/7 je připravena pomoci, pokud by uživatelé měli dotazy nebo narazili na problémy. 

Také jsme našli důkaz, že vývojáři odpovědní za správu systému se zavázali poskytovat odpovídající online zabezpečení na platformě za účelem ochrany uživatelských informací a finančních prostředků. Systém výplat je také transparentní a přesný.

Bitcoin Era je legitimní obchodní technologie a pokud ji plánujete použít, nejlepší způsob, jak k ní přistupovat, je jako podpůrný nástroj k zdokonalení vaší obchodní strategie. Když se dozvíte více o obchodování a kryptoměně, můžete na svém účtu nastavit parametry, které vám pomohou zmírnit riziko a přinést vyšší výnosy. 

Časté dotazy

Mohu vybrat bitcoiny ze systému?

Ne, to není možné, systém převede vydělané bitcoiny do vaší místní měny, na kterou se odešle na váš bankovní účet.

Mohu si pro svůj účet v bitcoinové éře vybrat brokera?

Ne, to také není možné, systém automaticky propojuje účty s makléři. Potvrdili jsme však, že všichni makléři přidružení k bitcoinové éře jsou zkušení a spolehliví. Víme, že jim lze důvěřovat, aby zajistili maximální zisk z obchodů prováděných obchodní technologií.

Je to jako MLM nebo affiliate marketing?

Ne, bitcoinová éra není jako MLM, affiliate marketing nebo cokoli jiného. Software vyhrává obchody s přesností 99,4%.

Jaká je maximální částka, kterou mohu vydělat?

Podle webové stránky Bitcoin Era jsou vaše zisky v The Bitcoin Era neomezené a někteří členové vydělali svůj první milion během pouhých 61 dnů.

Kolik hodin denně musím pracovat?

Členové pracují v průměru 20 minut denně nebo méně. Je to proto, že software zpracovává obchodování, takže množství „práce“ je minimální.

Kolik software stojí?

Členové éry Bitcoinů dostávají zdarma kopii proprietárního softwaru.

Jsou nějaké poplatky??

Neexistují žádné skryté poplatky, poplatky makléřů ani provize. Všechny vaše peníze jsou stoprocentně vaše a vy si je můžete kdykoli bez prodlení vybrat.

Glosář podmínek kryptoměny

Bitcoin Bitcoin je údajně nejpopulárnější kryptoměnou na světě. Bitcoin běží na bitcoinovém blockchainu a je decentralizovanou měnou, která funguje nezávisle na centrálních bankách a autoritách
Ethereum Ethereum je stejně jako bitcoin decentralizovaná kryptoměna. Zde mohou investoři převádět a směňovat hodnotu.
Litecoin Litecoin je také kryptoměna a blockchain zrcadlící bitcoin.
Výměna Kryptoburza je v podstatě online platforma, kde si kryptoměnoví investoři vyměňují různé kryptoměny za jiné kryptoměny.
Těžba bitcoinů K těžbě bitcoinů dochází, když jsou bitcoinové transakce ověřeny a potvrzeny před přidáním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peněženka Krypto peněženka je softwarový program, který ukládá soukromé a veřejné klíče investorů. Umožňuje také uživatelům převádět, přijímat, utrácet, ukládat a kontrolovat své zůstatky.
Cirkulační napájení Jedná se o množství dané kryptoměny nebo tokenů, které jsou veřejně dostupné a cirkulují na trhu mezi kupujícími a prodávajícími.
Tržní kapitalizace Tržní kapitalizace označuje tržní hodnotu všech kryptoměn dostupných na trhu za den.
Altcoiny Bitcoin byl první a nejúspěšnější ze všech kryptoměn. Všechny ostatní mince jsou seskupeny do kategorie altcoinů.
Blokovat Průzkumníka Online nástroj pro zkoumání a analýzu blockchainu kryptoměny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet bloků připojených v blockchainu.
Blokovat odměnu Pobídka poskytnutá bitcoinovému horníkovi, který úspěšně vypočítal hash (ověření) v bloku.
Spojování řetězů Převod jedné kryptoměny do druhé. To vyžaduje, aby byla transakce podána ve dvou samostatných blockchainech.
Konsorcium Blockchain Soukromě vlastněný a provozovaný blockchain.
Kryptografie Proces šifrování a dešifrování informací.
Decentralizovaná autonomní organizace Týká se organizací, které jsou spíše provozovány počítačovými programy nebo softwarem než lidským vstupem. V tomto ohledu neexistuje žádný ústřední orgán.
Žeton Tokeny jsou silně spojeny s ICO a často jsou postaveny na již existujícím standardu zavedených blockchainů „smart contract“, jako je Ethereum.
ICO To je zkratka pro Initial Coin Offering a odkazuje se na přelomovou novou metodu pro získávání financování projektů.
Vidlička Z hlediska kryptoměny je fork událostí, kdy se stávající kryptoměna rozdělí na dvě varianty kódu.
Peněženka Peněženka na kryptoměny je primárním způsobem, jak mají vlastníci kryptoměn přístup ke svým mincím.
Skladování teplé a studené To se týká místa, kde je hostována konkrétní peněženka. Hot storage označuje peněženku, která je přístupná z připojení k internetu, kde cold storage označuje hostování vaší peněženky offline na samostatném hardwaru.
Úschova Podmínkou úschovy je finanční ujednání, kdy třetí strana drží a reguluje platby finančních prostředků požadovaných pro dvě strany zapojené do dané transakce.
Chytrá smlouva Ethereum blockchain umožňuje nasazení kódu na něj ve formě chytré smlouvy. Tato smlouva je v zásadě soubor matematických pravidel, která určují, jak transakce fungují
Proof-of-Work (PoW) Aby mohly být transakce potvrzeny a přidány do hlavní knihy Blockchain, byly k dokončení tohoto procesu vyvinuty různé přístupy.
Proof-of-stake (PoS) V kryptoměnách založených na PoS je tvůrce dalšího bloku vybrán pomocí různých kombinací náhodného výběru a bohatství nebo věku.
Doklad o důležitosti (POI) Jedná se o styl důkazu propagovaný coinem NEM jako třetí alternativa k PoW a PoS.
TA Zkratka pro technickou analýzu nebo analýzu hodnot mincí na základě historických cenových pohybů a sofistikovaných ukazatelů.
Uzel počítač, který je připojen k síti konkrétní kryptoměny.
Hornictví Těžba je proces ověřování nových transakcí v distribuované knize kryptoměn.
Měsíční výstřel To se týká kryptoměny střílející dramaticky vzhůru.
Medvědí a býčí trhy Býčí trh se týká rostoucích cen a optimistického sentimentu, který podporuje nákup. Medvědí trhy jsou považovány za opak býčích trhů s klesajícími cenovými trendy a pesimistickým sentimentem, který podporuje prodej
Velryba Odkazuje na někoho, kdo drží velké množství kryptoměny
HODL Odkazuje na pasivní investiční strategii ignorování turbulencí na trhu a čekání na dlouhodobé výnosy.

Další pokročilé obchodní systémy

Crypto Trader Bitcoinová mezera Životní styl bitcoinů Bitcoin Rush
Vývoj bitcoinů Bitcoinová revoluce Bitcoinový zisk Bitcoinový kód

Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah na této stránce by neměl být považován za finanční poradenství. Je to pouze pro informační účely. Nikdy neinvestujte to, co si nemůžete dovolit ztratit. Před jakýmkoli finančním rozhodnutím vždy co nejvíce prozkoumejte a konzultujte s certifikovaným finančním poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me