Principy Ray Dalio – Jak být úspěšný ve svém podnikání a životě

Pro každého, kdo má zájem o úžasný osobní rozvoj v práci i v životě, ‘Principles: Life and Work’ od Raye Dalia je nutností koupit. Jak je uvedeno v Bookalicious recenze knihy „Zásady“ obsahuje mnoho tajemství, která mají každému pomoci dosáhnout bohatství a úspěchu “.

Design pro život

Tato kniha je neuvěřitelně mocným nástrojem, který vám pomůže růst v životě. Ray Dalio v něm sdílí svůj osobní příběh a principy, které ho vedly k neuvěřitelné úrovni prosperity.

Mluvit o knize, sám autor řekl, "Tyto zásady předávám dál, protože jsem nyní ve své životní fázi, ve které chci pomáhat ostatním, aby byli úspěšní, než abych byl sám úspěšnější". Tato věta shrnuje, proč je tato kniha tak revoluční, ale také proč je Ray Dalio tam, kde je dnes. Pro vlastnoručně vyrobeného multimiliardáře a manažera největšího hedgeového fondu na světě předat své osobní znalosti je něco.

Najděte ji na Amazonu >>principy Ray Dalio

Lekce v životě

Jeden z klíčových bodů „Zásad: Život a práce“, jak je uvedeno výše Bookalicious, je to, že obsažené univerzální pravdy vám umožní chovat se správným způsobem. To pak způsobí, že vaše chování bude odměněno tím, že dostanete ze života vše, po čem toužíte. Je to jako recept na nejlepší jídlo, které jste kdy vařili – zásady, které zde předává Ray Dalio, vám krok za krokem zlepší život.

Všichni megaúspěšní lidé na světě se nedostanou tam, kde jsou, náhodou nebo kvůli štěstí. Všichni budou žít a pracovat na základě souboru zásad, které umožní tento úspěch. To platí stejně v jejich osobním životě, jako v podnikání. Je důležité vědět, že tyto principy se budou u každého člověka lišit.

Nemůžete se jednoduše dívat na někoho jiného a slepě kopírovat to, co dělá. Musíte najít principy, které pro vás jako jednotlivce fungují, protože to usnadní jejich implementaci. Většina lidí má problém s tím, že nemají ponětí, jaké by měly být jejich zásady! Rovněž si neuvědomují, jaký obrovský dopad mají jejich vlastní principy na každodenní život. Klíčem k úspěchu je také schopnost podrobného rozboru do detailů, protože díky tomu jsou principy akčnější a rychlejší s výsledky.

Také by se vám mohlo líbit: Tenhle chlap by mohl lépe změnit vaši finanční situaci

Kniha Principy: Život a dílo od Raye Dalia

Nechť pomůže „Principy: Život a práce“ od Raye Dalia

Hlavním cílem této knihy je pomoci každému najít a přijmout svůj vlastní jedinečný soubor zásad, jak uspět. Mohlo by vás překvapit, když víte, že toto je hlavní ingredience pro váš úspěch v životě a práci. Nemusíte to všechno vědět, ale musíte znát svůj vlastní soubor zásad a to, jak je přijmete do svého života.

Co je v „Zásadách: Život a práce“?

Jak je uvedeno v recenze na Bookalicious, Ray Dalio rozdělil tuto knihu do 3 částí:

Část I, odkud pocházím

Část I vidí autora vysvětlit jeho perspektivu a to, jak jeho vlastní životní příběh formoval jeho výhled. Vidí ho, jak vypráví posluchači o svém životě, od doby, kdy se narodil, až do současnosti. To umožňuje posluchači spojit se s Rayem Daliem na osobní úrovni a zjistit, že může důvěřovat jeho radě.

Část II Životní principy

V části II je představen koncept životních zásad. I když nelze popřít, že práce je pro šťastný život nezbytná, pokud se soustředíte pouze na tuto oblast, nebudete žít plně spokojený život. Nedostatečná rovnováha mezi životem a prací je jedním z hlavních důvodů, proč se lidé oddělují. Ujistěte se, že se naučíte své životní principy a budete naprosto šťastní.

Část III Zásady práce

V části III jsou vysvětleny pracovní principy. Ray Dalio využívá své rozsáhlé znalosti v této oblasti, aby vám ukázal, jak být charismatickým vůdcem a úspěšným podnikatelem. Jedná se o základní dovednosti stále v moderním obchodním světě a ty, které stojí za to vzít na palubu.

Lidé si také přečetli: Seznamte se s 5 nejbohatšími obchodníky na světě

O Rayu Daliovi

Ray Dalio

Od skromných začátků se autor rozrostl na jednu z předních obchodních postav v dnešním světě. To mu dává autoritativní a osvědčenou platformu, z níž může poskytovat rady. Po založení úspěšného podnikání Bridgewater Associates v roce 1975 Dalio zaznamenal obrovský úspěch.

Jeho společnost je i po 40 letech stále silná a pro své investory vydělala více peněz než jakýkoli jiný zajišťovací fond v historii! V osobní rovině byl Dalio sám jmenován 100 nejvýznamnějších osobností časopisu Time za poslední roky.

Klíčem k vzestupu společnosti Bridgwater Associates jsou principy, které Dalio původně stanovil pro sebe a všechny své zaměstnance. Tyto principy umožnily společnosti vzkvétat a ukázat, proč jsou tak klíčové. Tato kniha umožňuje každému získat osvědčené rady od muže, kterému říká "Steve Jobs investování". Ačkoli je kniha plná nových konceptů a inovativních nápadů, má také jednoduchý a snadno srozumitelný přístup.

Pokud chcete odemknout klíče k úspěchu v životě a podnikání, pak je pro vás kniha „Principles: Life and Work“ od Raye Dalia. Další informace získáte na blogu Trading Education.

Nenechte si ujít: Prvních pět důvodů, proč byste měli diverzifikovat své investiční portfolio

Pokud jste si rádi přečetli tento článek z Trading Education, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli, o kom si myslíte, že by to mohlo zajímat..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me