The Ultimate Summer Reading List for Investors

Může být léto, ale svět investic se nikdy nepřestane obracet. I když sluneční paprsky využíváte na maximum, je pravděpodobné, že budete uvažovat o dalších krocích ke zlepšení svého portfolia.

Toto roční období je ideální příležitostí, jak se pohodlně usadit a najít inspiraci. Abyste se ujistili, že máte náskok před nejnovějšími znalostmi v psychologii a teorii investorů, naše Obchodní vzdělávání tým sestavil konečný letní seznam čtení.

Ať už jste na pláži nebo jen na zahradě, ujistěte se, že léto je pro vás a vaše portfolio co nejvýnosnější.

1. Proti bohům: Pozoruhodný příběh o riziku Petera L. Bernsteina

Najděte ji na Amazonu>> Proti bohům: Pozoruhodný příběh rizika Petera L. Bernsteina

Od jednoho z investičních gigantů Wall Street, Petera L. Bernsteina, přichází charakteristická studie ve světě investiční teorie a psychologie. Proti bohům mapuje několik historických okamžiků, kdy lidé pomocí řízení rizik unikli společnosti. Zkoumáním těchto okamžiků a výsledků, které lidé zažili, nabízí Bernstein několik různých taktik, které můžeme použít v našem osobním a obchodním životě k řízení rizik a dosažení lepších výsledků.

Komplexní a inspirativní studie od jednoho z největších myslitelů investičního světa, Against the Gods je moderní klasikou a nutností pro každého seriózního investora.

Také by se vám mohlo líbit: 4 kroky, jak se stát obchodníkem na Forexu

2. Black Edge: Inside Information, Dirty Money, and the Quest to Bring Down the Most Wanted Man on Wall Street od Sheelah Kolhatkar

Najděte ji na Amazonu>> černý okraj od Sheelah Kolhatkar

Black Edge, první z několika biografií na tomto seznamu, sleduje nejen vnitřní pohled na život jednoho z nejznámějších investorů z Wall Street, ale také zkoumá šedé oblasti v mekce světového obchodování.

Steven Cohen byl připočítán jako muž, který změnil Wall Street. Jako jeden z největších úspěchů v investování byl hlavním hráčem při přechodu odvětví z investic do reálného světa na výdělek milionů spekulacemi na trhu.

Spisovatelka Sheelah Kolhatkar mapuje Cohenův záhadný vzestup a stejně úchvatný pokles, během něhož se SAC Capital stal předmětem velkého vyšetřování FBI. Existují tyto šedé oblasti stále na Wall Street a jaký dopad to má na bohatství a moc těch, kteří jsou uvnitř jejích zdí? Toto je několik z mnoha otázek, které kniha klade.

3. Chudák Charlieho Almanack: Vtip a moudrost Charlese T. Mungera, rozšířené třetí vydání Petera D. Kaufmana

Najděte ji na Amazonu>> Chudák Charlieho Almanack: Vtip a moudrost Charlese T. Mungera

S čistým jměním z roku 2018, které Forbes nedávno odhadl na 1,65 miliardy dolarů, Charles Munger rozhodně není chudý. Postaveno s ohledem na Almanacka Chudého Richarda od Ben Franklina, slavný obchodní partner Warrena Buffetta předvádí svůj vtip a vhled v této sbírce přednášek, přednášek a veřejných komentářů.

Zkompilovaný s plnou podporou Mungera a Buffetta, tento svazek poskytuje bezprecedentní přístup k mysli a světu Mungera – jeho podnikání, investic a života na Wall Street. Není to jen skvělé letní čtení, ale také inspirativní.

Lidé také mají rádi: Charlie Munger: Pragmatický investor, který umí vytvářet bohatství

4. Buffett: Výroba amerického kapitalisty Rogera Lowensteina

Najděte ji na Amazonu>> Buffett: Výroba amerického kapitalisty Rogera Lowensteina

Výsledek tříletého přístupu k Buffettově rodině, obchodům a přátelům nám Lowenstein představuje jedinečnou zprávu o životě jednoho z investičních gigantů světa..

Tato biografie, která je proslulá svou investiční brilantností i svým překvapivě skromným životním stylem, nabízí pohled zasvěcených na to, jak vybudoval své impérium v ​​hodnotě 10 miliard dolarů, stejně jako jeho myšlenky na bohatství a investiční svět, které vás určitě inspirují.

5. Jednosměrné kapsy: Kniha knih o spekulacích na Wall Street od Dona Guyona

Najděte ji na Amazonu>> Jednosměrné kapsy Knihy o spekulacích na Wall Street od Dona Guyona

Don Guyon, který je dalším klasickým povinným čtením pro investory, podrobně zkoumá mechaniku spekulací z Wall Street a zkoumá, jak se daří a daří nejlepším z nejlepších..

Guyon (pseudonym), zasvěcený v brockerage, zkoumá několik aktivních obchodníků v rámci své vlastní společnosti, aby zjistil jejich taktiku a rady pro úspěch v nestabilním světě spekulací.

Mezi touto radou Guyon popisuje, jak nakupovat na cestě dolů, jak určit trendy, správné použití stop příkazů a mnoho dalších investičních složitostí.

Viz také: Tipy pro odborníky: Jak investovat chytře od 50 do 50 000 GBP

6. Muž, který věděl: Život & Časy Alana Greenspana od Sebastiana Mallabyho

Najděte ji na Amazonu>> Muž, který věděl: Život & Časy Alana Greenspana od Sebastiana Mallabyho

Další biografie další ekonomické legendy, tato kniha zkoumá dědictví jednoho z nejsložitějších amerických finančníků.

Obětním beránkem pro finanční krach v roce 2008, největší úspěch Alana Greenspana nastal, když jeho datové studie prokázaly, že úsudky centrální banky, které tisknou peníze, mohou pomoci zajistit ekonomiku. To kontrastovalo s jeho úplnou obhajobou zlatého standardu a nakonec to znamenalo, že se stal subjektem viny za finanční krizi, přestože ostatní varoval před unáhlenými výdaji na trhu.

Vítěz FT a McKinsey Business Book of the Year, toto důkladně prozkoumané a zvážené dílo mapuje život a časy Greenspana a nabízí alternativní pohled na jeho práci.

7. Život je to, co si uděláte: Najděte si vlastní cestu k naplnění Peter Buffett

Najděte ji na Amazonu>> Life Is What You Make It: Najděte si vlastní cestu k naplnění Peter Buffett

Syn miliardáře Warrena, Peter Buffett, vykročil ze stínu úspěchu svého otce, aby zvážil nejbohatší část svého dědictví: hodnoty, které do něj vložila jeho rodina.

Buffett, skladatel, hudebník a filantrop sám o sobě, dává nahlédnout do svého rodinného života a zkoumá etiku, která mu byla dána během jeho formativních let, a porovnává je s širší společenskou etikou, která vyvyšuje bohatství spíše než práci.

Ve svých osobních úvahách o významu života a jeho skutečném smyslu Buffett odhaluje tajemství svého úspěchu a přináší hluboce osobní, podmanivé čtení.

Nenechte si ujít: Vzestup kryptoměny: Stále potřebujeme banky?

Pokud jste si rádi přečetli tento článek z Trading Education, dejte mu lajk a sdílejte ho s kýmkoli jiným, o kterém si myslíte, že by mohl být zajímavý.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me