Recenze obchodníka Crypto: Je to podvod nebo legitimní?

Co je Crypto Trader?

Crypto Trader je systém obchodování s kryptoměnou, který využívá inteligentní obchodní technologii k analýze signálů trhu s kryptoměnou a prezentuje investorům nejziskovější obchody.

Podobně jako u deviz, na kryptotrhu je cílem každého investora koupit kryptoměnu za nejnižší sazbu a poté ji prodat, aby vydělala, když cena stoupne. Dělat to ručně může být velmi obtížné, časově náročné a je pravděpodobné, že to nakonec uděláte špatně. To je místo, kde se Crypto Trader stává velmi užitečným; automatizovaní obchodní roboti pro vás detekují nejlepší obchodní příležitosti sledováním trhů s kryptoměnami.

Vzhledem k tomu, že Crypto Trader je plně automatizovaný, mohou investoři provádět vklady, které budou investovány obchodními roboty na trhu kryptoměn. Nejnižší vklad, který může investor provést, je 250 GBP / 250 EUR a nejvyšší povolený vklad je £ / 15 000 EUR.

Crypto Trader je jednou z nejspolehlivějších a nejspolehlivějších forem obchodování na trhu kryptoměn. Rozhodli jsme se s vámi tuto recenzi sdílet, abychom měli jistotu, že máte všechny informace, které potřebujete k informovanému rozhodnutí.

Je Crypto Trader podvod nebo legitimní?

Chápeme, že investoři potřebují vědět, zda mohou systému důvěřovat, než do něj zaorají peníze. Je potvrzeno, že Crypto Trader je legitimní. Obchodní platforma nabízí každému investorovi udržitelnou příležitost rozšířit své příjmy.

Zde je několik důležitějších informací o Crypto Traderu: 

 • Crypto Trader má nárokované skóre úspěšnosti 95%. To znamená, že většina investorů může generovat značné množství bohatství prostřednictvím trhu s kryptoměnami.
 • Investorům je poskytována 60denní záruka vrácení peněz, pokud nejsou spokojeni s jejich výsledky.
 • Každý, kdo má minimálně 250 GBP / 250 EUR investovat může začít vydělávat peníze na Crypto Traderu.

Jak otevřít účet Crypto Trader

Vybrali jsme všechny informace, které potenciální investoři potřebují k otevření nového účtu. Tento účet lze dokonce použít pro potenciální investory pouze k otestování systému. Budete potřebovat název účtu, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Ujistěte se, že zadaná e-mailová adresa a telefonní číslo jsou platné, aby bylo možné účet úspěšně ověřit, a poté dokončete zbytek procesu registrace.

Možná zjistíte, že tento proces je podstatně kratší než u jiných obchodních platforem. Účet je za pár minut nastaven a připraven k použití. To je skvělá uživatelská zkušenost, většina lidí má tendenci se nechat odradit registrací účtu na platformách, které pro ověření vyžadují velké množství podrobností. Existuje seznam více než 100 zemí, kde mohou potenciální investoři vydělávat peníze pomocí Crypto Traderu. Vzhledem k tomu, že na webu a v aplikaci je k dispozici více platebních možností, nebylo nikdy snazší zvýšit váš pasivní příjem.

Registrace nového účtu

Prvním krokem je vytvořte si bezplatný účet pomocí níže uvedeného formuláře. Po úspěšné registraci vám bude přidělen osobní makléř, který vás provede procesem nastavení:

Crypto Trader přijal veškerá nezbytná opatření k zajištění bezpečnosti dat uživatelů, včetně šifrování stránek, ochrany dat a souladu s GDPR.

Po potvrzení údajů a dokončení registrace se zobrazí první vklad 250 GBP / 250 EUR je vyrobeno. Proces vkladu je rychlý, za méně než tři minuty může potenciální investor začít obchodovat.

Musíme vysvětlit určitou funkci zvanou „stop-loss“. Jiné obchodní platformy nenabízejí potenciálním investorům tuto možnost, je jedinečná pro platformu Crypto Trader. Tato funkce brání potenciálním investorům ve ztrátě všech jejich finančních prostředků / peněz, pokud se trh náhle změní. To se čas od času stane, protože tyto trhy jsou časově citlivé. Funkce stop loss je nastavena před zahájením obchodní relace a obchod nepřekročí omezení stanovené vlastníkem účtu.

Crypto Trader se ukázal být jedním z nejlepších obchodních robotů na trhu. Potenciální investoři, kteří mají zájem generovat příjem z trhu s kryptoměnami, mají vysokou šanci na úspěch při používání tohoto obchodního robota.

Kdo vytvořil Crypto Trader?

Tuto platformu pro kryptoměny vytvořil expertní tým, který osobně monitoruje, organizuje a dohlíží na trh kryptoměn. Tým tvoří úspěšní softwaroví inženýři jako Freddie Parker, technologičtí investoři a obchodníci s kryptoměnami. Edward Clark je velmi úspěšný obchodník a vede tým Crypto Trader. Clark i Parker mají odborné znalosti, zkušenosti a bohatství, aby potvrdili, že Crypto Trading je systém, který funguje. Zejména pro investory, kteří chtějí získat pasivní příjem nebo získat finanční nezávislost.

Pro potenciální investory, kteří mají zájem vydělat peníze jako obchodník s kryptoměnou, může vyžadovat školení a vzdělání, z tohoto důvodu se platformy pro obchodování s autem, jako je Crypto Trader, staly populárním způsobem, jak snadno generovat příjem.

Výhody obchodování s Crypto Trader

Existují obchodníci a investoři, kteří na této platformě denně vydělávají více než 5 000 EUR. Po pochopení procesu transakce obchodování to nepřekvapuje.

Zde jsou hlavní výhody obchodování s Crypto Trader:

 • Vysoké skóre úspěchu znamená, že každý investor může na této platformě denně vydělávat peníze.
 • Systém obchodování je přesný na 99,4%.
 • Roboti, kteří se používají k obchodování, jsou inteligentní a rychlí, takže každý investor získá nejlepší výsledky během několika sekund.
 • Online bezpečnost je prioritou – Online bezpečnostní protokol SSL je zaveden pro investory, kteří se obávají o svou transakční bezpečnost.
 • Není vyžadován žádný registrační poplatek.
 • Rychlé výběry – investoři mohou obdržet první platbu do 24 hodin a prostředky jsou uloženy na jejich přímé bankovní účty v místní měně
 • Neexistují žádné skryté poplatky – transakční systém je zcela transparentní.

Obchodní transakce – jak to funguje?

Chtěli jsme pochopit, jak přesně obchodování funguje, takže jsme v naší analýze byli kritičtí. Zejména proto, že tolik automatizovaných transakcí přineslo vysoké zisky.

Jednou z největších výhod těchto obchodních robotů je, že jsou vysoce efektivní, někteří dokonce říkají bleskově rychle – to je při obchodování zásadní, protože ceny kolísají během několika sekund. Tímto způsobem Crypto Trader zajišťuje nejlepší nabídky pro investora a je snazší pochopit, proč je úspěšnost všech transakcí 95%.

Jak funguje Crypto Trader?

Systém Crypto Trader je velmi citlivý. Díky tomu se snadno používá a jeho proces je snadno sledovatelný.

Po bezplatné registraci a provedení vkladu se stane toto:

 • Systém obchodní technologie bude provádět obchody jménem investora automaticky pomocí údajů shromážděných z trhu kryptoměn.
 • Vyberou se pouze potenciální transakce, které mohou vést k vysokým ziskům investora. To znamená, že investoři získají pouze ty nejlukrativnější obchody.
 • Po dosažení zisku automatizovaný systém vezme procento ze zisku a zůstatek, včetně kapitálu, bude připsán na účet investorů Crypto Trader.

Existuje aplikace Crypto Trader?

Tady je. Tato aplikace umožňuje potenciálním investorům spravovat své vlastní účty a přistupovat k funkcím. Je uživatelsky přívětivý, instinktivní a pohodlný. Aplikace Crypto Trader funguje stejně jako verze prohlížeče. Potenciální investoři by měli mít dobrou uživatelskou zkušenost s malými nebo žádnými potížemi v aplikaci.

Aplikaci lze stáhnout na oficiálním webu a je zcela zdarma ke stažení. Žádné ověření platby ani požadavky. Vklady můžete provádět také prostřednictvím aplikace.

Kryptoobchodník vs. jiné obchodní aplikace

Mezi kryptoobchodníkem a jinými obchodními systémy, které jsme testovali, existují určité výrazné rozdíly. Pro začátečníky je Crypto Trader rychlý a snadný, jiné obchodní platformy vyžadují mnohem více informací, včetně poplatku za předplatné, podle toho, který investor si zvolí. Otevření těchto účtů může také trvat déle.

U Crypto Traderu jsou výběry zpracovávány do 24 hodin, zatímco jiné platformy mohou po zahájení výběru vyžadovat čekací dobu nebo trvat týden nebo dva, než obdrží výdělky investorů. Zákaznická podpora je velký problém a investoři mohou zjistit, že kontaktování a získání podpory od jiných obchodníků trvá déle, u Crypto Traderu je tato doba výrazně kratší.

Můžete vydělat peníze s Crypto Trader?

Na základě recenzí z celého internetu a procházení aplikací je možné dosáhnout zisku pomocí obchodního softwaru Crypto Trader. Stejně jako každá forma obchodování však kvůli volatilní povaze kryptoměn existuje riziko ztráty vaší investice, pokud provedete špatné obchody.

Zde je několik tipů, jak co nejlépe využít Crypto Trader:

 • Začněte v malém – Začněte s minimálním vkladem 250 EUR a neobchodujte s velkými penězi, dokud nebudete obeznámeni s tím, jak Crypto Trader funguje, a nezačnete vydělávat..
 • Postupujte podle doporučení odborníka – sledujte videonávody od odborníků, jak používat platformy pro obchodování s kryptoměnami.
 • Investujte pouze to, o co si můžete dovolit přijít – neobchodujte s penězi, které potřebujete k přežití ak placení účtů.

Mohou zákazníci v USA používat Crypto Trader?

Ne, kvůli americkým zákonům nemají lidé z USA přístup k Crypto Trader. Existují alternativní platformy pro obchodování s kryptoměnami, které mohou občané USA používat.

Byl Crypto Trader uveden v televizi?

Existují tvrzení, že Crypto Trader byl uveden v populárních televizních pořadech, jako jsou Shark Tank a Dragon’s Den. Existují další tvrzení, že Crypto Trader byl schválen celebritami, jako jsou Elon Musk a Gordon Ramsay. Rozhodli jsme se tyto nároky prozkoumat.

Byl Crypto Trader uveden na Dragons Den?

dračí doupě bitcoinová mezera

Dragons Den je slavná britská show, kde začínající podnikatelé dostanou 3 minuty na to, aby předali svůj podnikatelský nápad porotě úspěšných podnikatelů v naději, že se investice rozběhnou a jejich obchodní nápad se dostane do další fáze. Jakýkoli produkt spojený s touto show by získal úspěch přes noc. Nenašli jsme žádné spojení mezi Crypto Trader a Dragons Den.

Byl Crypto Trader uveden na Shark Tank?

žraločí tank bitcoinová mezera

Shark Tank je americká investiční show podobná Dragons Den. Podnikatelé dostali několik minut, aby předali svůj nápad panelu milionářů v naději, že tito milionáři investují peníze do svého nápadu. Pokud měl Crypto Trader podporu Shark Tank, pak je bezpečné říci, že by to bylo ve všech novinkách, ale je velmi nepravděpodobné, protože Crypto Trader nemá licenci ve státech.

Byl kryptoobchodník schválen celebritami?

Existují tvrzení, že Crypto Trader byl schválen mezinárodními celebritami. Nenašli jsme však žádný důkaz, že tato tvrzení jsou pravdivá, a zatím by to mělo být vyloučeno jako spekulace. 

Podpořil Gordon Ramsay kryptoobchodníka?

Gordon Ramsay je jedním z nejslavnějších kuchařů na světě. Britský šéfkuchař, restauratér, spisovatel a televizní osobnost, který získal ocenění Multi-Michelin, má obrovskou značku, takže jeho schválení by dodalo důvěryhodnosti jakéhokoli produktu. Prohledali jsme síť a YouTube, abychom zjistili, zda podpořil Crypto Trader, bohužel jsme nic nenašli. Takže pověsti jsou nepravdivé.

Podpořil Peter Jones kryptoobchodníka?

Peter Jones je britský podnikatel a televizní reality show v populární investiční show Dragons Den a americké televizní show American Inventor. Odhaduje se, že jeho čisté jmění se blíží 500 milionům dolarů, takže pokud by někdo z jeho finančního postavení schválil investiční produkt, investovalo by do něj také mnoho lidí. Hledali jsme výskyt, který Peter Jones podpořil Crypto Trader, ale nic jsme nenašli.

Podpořil Elon Musk kryptoobchodníka?

Elon Musk je excentrický miliardář se třemi národnostmi, jihoafrickou, kanadskou a americkou. Je to muž stojící za Teslou a SpaceX. Tweety od Elona Muska ovlivňují akciový trh, pokud by podpořil Crypto Trader, bylo by to ve všech novinkách a web Crypto Trader by selhal. Hledali jsme na internetu jakýkoli platný důkaz, že Elon Musk podpořil Crypto Trader, opět jsme nebyli schopni ověřit tato tvrzení.

Doposud byla všechna tvrzení o různých celebritách potvrzujících Crypto Trader shledána falešnými. Vezměte prosím na vědomí, že tyto nároky činí marketingoví pracovníci, a nikoli samotná platforma Crypto Trader. Za pravdivé by měly být považovány pouze informace zveřejněné na webových stránkách Crypto Trader.

Podpořil Trevor Noah kryptoobchodníka?

Trevor Noah je jihoafrický komik, politický komentátor, herec a hostitel populární americké talk show The Daily Show. Objevily se pověsti, že Trevor Noah používá Crypto Trader kvůli reklamám, které kolují po internetu a Trevor zbohatl kvůli bitcoinům. Je všeobecně známo, že zdrojem bohatství Trevora Noaha je jeho smlouva s The Daily Show a jeho komediální turné. Zda Trevor Noah investuje do kryptoměny nebo ne, není veřejně známo. Nelze potvrdit, zda používá Crypto Trader nebo ne, proto budeme předpokládat, že informace v reklamách, které kolují kolem internetu, jsou nepravdivé.

Co říkají slavní lidé o bitcoinech

Nyní, když jsme pokryli všechny nepravdivé informace, tady je to, co o kryptoměnách říkají slavní lidé a úspěšní podnikatelé.

1. „Bitcoin je vzrušující, protože ukazuje, jak levné to může být. Bitcoin je lepší než měna v tom, že nemusíte být fyzicky na stejném místě a samozřejmě u velkých transakcí může být měna docela nepohodlná. “ – Bill Gates

2. „Bitcoin je pozoruhodný kryptografický úspěch a schopnost vytvářet něco, co není v digitálním světě duplikovatelné, má obrovskou hodnotu.“ – Eric Schmidt (generální ředitel společnosti Google)

3. „Bitcoin je velmi vzrušující vývoj, který by mohl vést ke světové měně. Myslím, že se v příštím desetiletí stane jedním z nejdůležitějších způsobů, jak platit za věci a převádět aktiva. “ – Kim Dotcom (generální ředitel společnosti MegaUpload)

4. „Rozhodli jsme se dát své peníze a víru do matematického rámce, který je prostý politiky a lidské chyby.“ – Tyler Winklevoss (spoluautor Facebooku)

5. „Bitcoin má ve skutečnosti rovnováhu a pobídky správné, a proto se začíná rozbíhat.“ – Julian Assange (zakladatel Wikileaks)

6. „Takže bitcoin je měna kybernetického snoba…“ – William Shatner (herec ve Star Trek TOS)

7. „Virgin Galactic je odvážná podnikatelská technologie. Je hybnou silou revoluce a bitcoin je na tom stejně, pokud jde o vymýšlení nové měny. “ – Sir Richard Branson (zakladatel skupiny společností Virgin)

8. „Mám opravdu rád bitcoiny. Vlastním bitcoiny. Je to sklad hodnot, distribuovaná účetní kniha. Je to skvělé místo pro umístění aktiv, zejména v místech, jako je Argentina se 40 procentní inflací, kde dnes má 1 $ 60 centů za rok a vládní měna nedrží hodnotu. Je to také dobrý investiční nástroj, pokud máte chuť na riziko. Měna to však nebude, dokud se volatilita nezpomalí. “ – David Marcus (generální ředitel společnosti Paypal)

9. „Myslím, že skutečnost, že v bitcoinovém vesmíru nahradil algoritmus funkce [vlády]…, je ve skutečnosti docela v pohodě. Jsem velkým fanouškem bitcoinů. “ – Al Gore (45. viceprezident Spojených států)

10. „Bitcoin může být TCP / IP peněz.“ – Paul Buchheit (tvůrce Gmailu)

11. „Bitcoin mě velmi zaujal. Má všechny znaky. Změna paradigmatu, hackeři to milují, přesto se to vysmívá jako hračka. Stejně jako mikropočítače. “ – Paul Graham (obchod Yahoo)

12. „Bitcoin udělá bankám to, co e-mail s poštovním průmyslem.“ – Rick Falkvinge (zakladatel švédské pirátské strany)

13. „Právě teď se bitcoin před prohlížečem cítí jako internet.“ – Wences Casares (zakladatel Banco Lemon)

14. „[Virtuální měny] mohou mít dlouhodobý příslib, zejména pokud inovace podporují rychlejší, bezpečnější a efektivnější platební systém.“ – Ben Bernanke (předseda Federálního rezervního systému)

15. „Myslím si, že bitcoiny jsou první [šifrované peníze], které mají potenciál udělat něco jako změnit svět.“ – Peter Thiel (spoluzakladatel Paypalu)

Celebrity s krypto zájmy:

Gwyneth Paltrow – V roce 2017 se Gwyneth Paltrow připojila ke spuštění bitcoinové peněženky Abra jako poradce během epizody série Apple Planet of the Apps.

Mike Tyson – V roce 2016 zahájil Mike Tyson bitcoinovou peněženku ve spolupráci se společností Bitcoin Direct.

Snoop Dogg -V roce 2013 Snoop tweetoval: „Můj další rekord v bitcoinech n doručený v dronu.“ V roce 2017 byl Snoop Dogg darován 1 500 SparkleCOINů od společnosti v hodnotě přibližně 55 500 $ jako dar na jeho fotbalový program pro mládež.

Ashton Kutcher  – Investováno do blockchainu sportovního sázení Unikrn spolu s miliardářem Markem Cubanem.

Jamie Foxx – V roce 2017 Jamie Foxx na Twitteru schválil burzu kryptoměn Cobinhood:

 “Těšíme se na účast v novém tokenu @cobinhood! Obchodování s nulovým poplatkem! #CryptoCurrency #BitCoin #ETH – http://cobinhood.com.“

Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta:

první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.

Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl.

Ona řekla:

Líbí se mi, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.

Drew Carey – Jakmile tweety:

 Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další druhy kryptoměny v Beverly Hill.“

Richard BransonČlánek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Elon Musk – V tweet Elon Musk řekl:

“Stále vlastním pouze 0,25 bitcoinu btw.”

Recenze Crypto Trader: Přečtěte si verdikt!

Po provedení analýzy jsme zjistili, že Crypto Trader je plně fungující obchodní platforma, můžete také mluvit s jejich konzultanty, pokud potřebujete vědět, jak to funguje. Po procházení internetu jsme také zjistili, že zatímco někteří lidé přišli o peníze, existuje mnoho lidí, kteří vydělávají na zisku od 200 EUR / týden do 1 000 EUR / týden. Doporučujeme vám začít s malým vkladem 250 € a před investováním větších částek se naučit, jak platforma funguje.

Časté dotazy

 • Kdo vynalezl kryptoobchodníka? 

Crypto Trader vynalezl Edward Clark, proslulý obchodník s kryptoměnami, a Freddie Parker, úspěšný softwarový inženýr.

 • Je Crypto Trader legitimní? 

Ano. Crypto Trader je legitimní obchodní platforma pro kryptoměny. Byl důkladně otestován a funguje.

 • Lze se všemi kryptoměnami obchodovat na Crypto Traderu? 

Ano. Potenciální investoři mohou obchodovat bitcoiny, ethereum, Dash, litecoiny a další mince.

 • Je Crypto Trader pyramidová hra?

Ne to není. Crypto Trader má podobný proces jako burza, k obchodování používá pouze bitcoiny a další mince.

 • Mohu vydělat peníze na Crypto Traderu? 

Ano. Existuje obrovská možnost, jak každý den zvýšit svůj pasivní příjem a získat finanční svobodu. To, co vyděláte, závisí na provedeném vkladu. Doporučujeme vám, abyste nejprve začali v malém a zjistili co nejvíce informací o fungování systémů automatického obchodování. Po prvním výběru můžete svůj vklad vždy zdvojnásobit a vydělat více peněz.

 • Jak bezpečný je online proces? 

Proces je velmi bezpečný. Web používá certifikát SSL, který šifruje jakékoli důvěrné informace a chrání potenciální investory před ztrátou jejich peněz kvůli krádeži online nebo „odposlechu“.

 • Je možné studovat, jak fungují obchodní roboti?

Ano. Máte k dispozici celou řadu informací. To vám umožní a vybaví vás zodpovědně obchodovat a zjistit, jak tyto obchodní roboty fungují.

 • Kdy dostanu svoji první výplatu po provedení vkladu? 

Vaše první výplata může být zpracována do 24 hodin po provedení počátečního vkladu.

 • Jak transparentní je výplatní systém? 

Zjistíte, že Crypto Trader má jeden z nejtransparentnějších online výplatních systémů. Vaše výdělky jsou vypočítány přesně a během několika sekund jsou vloženy na váš uživatelský účet.

 • Jaké jsou dostupné platební možnosti pro provedení vkladu? 

Mimo jiné můžete použít karty Visa, MasterCard, Netteller, WebPay.

 • Kolik je potřeba k registraci účtu Crypto Trader?

Jedná se o bezplatný proces registrace. Vše, co musíte udělat, je provést vklad, abyste mohli začít obchodovat.

 • Je vhodné investovat všechny své peníze na tuto platformu?

Trh s kryptoměnou se ukázal být volatilní a časově citlivý. Doporučujeme začít v malém. Stejně jako u každé investice existují rizika, ale funkce stop-loss chrání potenciální investory před obrovskými ztrátami. Alternativně doporučujeme investovat váš disponibilní příjem.

 • Mohou si cizinci otevřít účet Crypto Trader? 

Ano. Crypto Trader je k dispozici ve více než 100 zemích a pro vaše pohodlí existuje několik platebních možností. Návratnost své investice můžete snadno začít prakticky odkudkoli na světě.

 • Jak dlouho trvá otevření účtu?

Otevření nového účtu by mělo trvat asi sedm minut. Proces je pohodlný a přímý.

Glosář pojmů

Období Definice
Fiat Fiat se tradičně označuje jako papírové peníze, které nemají žádnou skutečnou hodnotu, ale jejichž hodnotu v zásadě určuje tvůrce, ve většině případů by to byla vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajně nejpopulárnější kryptoměnou na světě. Bitcoin běží na bitcoinovém blockchainu a je decentralizovanou měnou, která funguje nezávisle na centrálních bankách a autoritách
Ethereum Ethereum je stejně jako bitcoin decentralizovaná kryptoměna. Zde mohou investoři převádět a směňovat hodnotu.
Litecoin Litecoin je také kryptoměna a blockchain zrcadlící bitcoin.
Výměna Kryptoburza je v podstatě online platforma, kde kryptoměnoví investoři směňují různé kryptoměny za jiné kryptoměny.
Těžba bitcoinů K těžbě bitcoinů dochází, když jsou bitcoinové transakce ověřeny a potvrzeny před přidáním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peněženka Krypto peněženka je softwarový program, který ukládá soukromé a veřejné klíče investorů. Umožňuje také uživatelům převádět, přijímat, utrácet, ukládat a kontrolovat své zůstatky.
Cirkulační napájení Jedná se o množství dané kryptoměny nebo tokenů, které jsou veřejně dostupné a cirkulují na trhu mezi kupujícími a prodávajícími.
Tržní kapitalizace Tržní kapitalizace označuje tržní hodnotu všech kryptoměn dostupných na trhu za den.
Altcoiny Bitcoin byl první a nejúspěšnější ze všech kryptoměn. Všechny ostatní mince jsou seskupeny do kategorie altcoinů.
Blokovat Průzkumníka Online nástroj pro zkoumání a analýzu blockchainu kryptoměny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet bloků připojených v blockchainu.
Blokovat odměnu Pobídka poskytnutá bitcoinovému horníkovi, který úspěšně vypočítal hash (ověření) v bloku.
Spojování řetězů Převod jedné kryptoměny do druhé. To vyžaduje, aby byla transakce podána ve dvou samostatných blockchainech.
Konsorcium Blockchain Soukromý a provozovaný blockchain.
Kryptografie Proces šifrování a dešifrování informací.
Decentralizovaná autonomní organizace Týká se organizací, které jsou spíše provozovány počítačovými programy nebo softwarem než lidským vstupem. V tomto ohledu neexistuje žádný ústřední orgán.
Žeton Tokeny jsou silně spojeny s ICO a jsou často postaveny na již existujícím standardu zavedených blockchainů „smart contract“, jako je Ethereum.
ICO To je zkratka pro Initial Coin Offering a odkazuje se na přelomovou novou metodu pro získávání financování projektů.
Vidlička Z hlediska kryptoměny je fork událostí, kdy se stávající kryptoměna rozdělí na dvě varianty kódu.
Peněženka Peněženka s kryptoměnou je primárním způsobem, jak mají vlastníci kryptoměn přístup k jejich mincím.
Skladování teplé a studené To se týká místa, kde je hostována konkrétní peněženka. Hot storage označuje peněženku, která je přístupná z internetového připojení, kde cold storage označuje hostování vaší peněženky offline na samostatném hardwaru..
Úschova Podmínkou úschovy je finanční ujednání, kdy třetí strana drží a reguluje platby finančních prostředků požadovaných pro dvě strany zapojené do dané transakce.
Chytrá smlouva Ethereum blockchain umožňuje nasazení kódu na něj ve formě chytré smlouvy. Tato smlouva je v podstatě soubor matematických pravidel, která určují, jak transakce fungují
Proof-of-Work (PoW) Aby transakce mohly být potvrzeny a přidány do hlavní knihy Blockchain, existují různé přístupy, které byly vyvinuty k dokončení tohoto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptoměnách založených na PoS je tvůrce dalšího bloku vybrán pomocí různých kombinací náhodného výběru a bohatství nebo věku.
Doklad o důležitosti (POI) Jedná se o styl důkazu propagovaný coinem NEM jako třetí alternativa k PoW a PoS.
TA Zkratka pro technickou analýzu nebo analýzu hodnot mincí na základě historických cenových pohybů a sofistikovaných ukazatelů.
Uzel počítač, který je připojen k síti konkrétní kryptoměny.
Hornictví Těžba je proces ověřování nových transakcí v distribuované knize kryptoměn.
Měsíční výstřel To se týká kryptoměny střílející dramaticky vzhůru.
Medvědí a býčí trhy Býčí trh se týká rostoucích cen a optimistického sentimentu, který podporuje nákup. Medvědí trhy jsou považovány za opak býčích trhů s klesajícími cenovými trendy a pesimistickým sentimentem, který podporuje prodej
Velryba Odkazuje na někoho, kdo drží velké množství kryptoměny
HODL Odkazuje na pasivní investiční strategii ignorování turbulencí na trhu a čekání na dlouhodobé výnosy.
Hard Fork Týká se typu vidlice, která vytváří trvalou změnu standardního protokolu digitální měny
Dlouhá / dlouhá poloha Odkazuje na uzavření sázky, že určité aktivum nakonec zvýší hodnotu.
Soukromý klíč Informace, která je prezentována jako řetězec písmen a čísel, které může investor použít pro přístup ke své digitální měně
Veřejný klíč Adresa, na kterou může investor získat svou digitální měnu pomocí kombinace písmen a čísel.
Rekt Nastane, když investor přijde na trhu kryptoměn o velké sumy peněz
Zkrat / zkrat Nastane, když investor zaujme krátkou pozici – vytvoří sázku, že hodnota aktiva nebo měny poklesne
Těžební pobídka Horníci dostanou odměnu za potvrzení transakcí a jejich těžbu do bloků
Začátečník Odkazuje na nové investory na trhu kryptoměn.
DApp Odkazuje na decentralizovanou aplikaci.

Jiné kryptoobchodní systémy

Obchodník s bitcoiny Bitcoinová mezera Životní styl bitcoinů Bitcoin Rush
Vývoj bitcoinů Bitcoinová revoluce Bitcoinový zisk Bitcoinový kód

Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah na této stránce by neměl být považován za finanční poradenství. Je to pouze pro informační účely. Nikdy neinvestujte to, co si nemůžete dovolit ztratit. Před jakýmkoli finančním rozhodnutím vždy co nejvíce prozkoumejte a konzultujte s certifikovaným finančním poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me