Recenze bitcoinové revoluce: Je to podvod nebo legitimní?

Contents

Co je bitcoinová revoluce?

V současné době není známo, kdo je hlavním tvůrcem bitcoinové revoluce, ale říká se, že skupina makléřů, kteří jsou dobře spojeni s bitcoiny, se sešli, aby vytvořili konečný obchodní systém. Navíc, protože mají veškeré intelektuální obchodování v rámci svých vlastních platforem, šlo pouze o vyladění celkového algoritmu a vytvoření platformy uživatelsky přívětivé pro začátečníky. Bitcoin Revolution je software pro obchodní technologii, který byl vytvořen v roce 2017. systém tvrdí, že provádí obchody o 0,01 sekundy rychleji než trendy jeho konkurentů.

Lze s jistotou říci, že se jim to podařilo, a tato aplikace je jednou z nejjednodušších a přitom účinných platforem dostupných pro investice.

Jak funguje bitcoinová revoluce?

Program obchodních technologií je pro uživatele zdarma. Je velmi snadné začít. 

Uživatelům stačí vložit u makléře svoji počáteční investici, nastavit doporučené nastavení rizika a zahájit obchodování. Celý tento proces netrvá déle než 20 minut denně.

Nezapomeňte prosím sledovat výkon na platformě. V prostředí kryptoměn panuje velká volatilita. Doporučujeme začít s mírnou investicí od 250 £ / 250 €.

Je bitcoinová revoluce legitimní? Ano!

Jedním z cílů obchodníků s kryptoměnami je získávání dalších zisků po každé obchodní relaci. To znamená, že neustále hledají nejlepší obchodní platformu, která by měla konkurenční výhodu nad ostatními obchodníky na trhu kryptoměn. Vzhledem k konkurenční povaze trhu se musíte co nejlépe rozhodnout ohledně obchodních platforem. Proto jsme důkladně prostudovali bitcoinovou revoluci a naše objevy byly více než uspokojivé a můžeme ji doporučit všem obchodním profesionálům. 

Počáteční věcí, která nám byla věnována pozornost platformě Bitcoin Revolution, jsou její jedinečné vlastnosti, díky nimž vynikla nad ostatními. Můžete si užít systematické funkce a pokračovat v obchodování s důsledným zhodnocením svých příjmů.

Vývojáři prokázali, že se zavázali nabízet obchodníkům bezchybné a snadné používání obchodní platformy pro nejoblíbenější kryptoměnu – bitcoin.

Jak uzavřít obchod

Chcete-li začít obchodovat, musíte se nejprve zaregistrovat a vytvořit si účet na jejich webu. Nezapomeňte, že software je zdarma k použití, ale musíte mít svou počáteční investici, abyste jej mohli skutečně používat v živém režimu.

Zde je postup, jak otevřít účet:

1. Registrace

Prvním krokem je vytvořte si bezplatný účet pomocí níže uvedeného formuláře. Po úspěšné registraci vám bude přidělen osobní makléř, který vás provede procesem nastavení:

Bitcoinová revoluce přijala veškerá nezbytná opatření k zajištění bezpečnosti dat uživatelů, včetně šifrování stránek, ochrany dat a souladu s GDPR.

2. Vklad

Nyní, když jste prozkoumali všechny své možnosti pomocí bitcoinové revoluce a rozhodli jste se začít s živým účtem, musíte provést počáteční vklad a nechat systém běžet. Dáváme přednost tomu, abyste nejprve investovali skromnou částku 250 GBP / 250 EUR. Pokud vytváříte zisky, reinvestujte je a nezapomeňte také část z nich vybrat. Prvek úspor je v obchodním procesu obzvláště důležitý.

Přijímané platební metody jsou kreditní a debetní karty Visa a Master, Neteller, American Express a Discover Network.

Po provedení počátečního vkladu budete připraveni začít obchodovat.

3. Demo účet

Bitcoin Revolution má pro uživatele k dispozici demo účet. Po výběru vytvoření demo účtu budete přesměrováni na rychlou prohlídku funkcí účtu. Chcete-li aplikaci vyzkoušet na maximum, program obchodní technologie vám poskytne kredit ve výši 1 500 EUR.

Tuto částku můžete použít k zahájení vlastních obchodů v demo režimu k procvičení, pokud jste začátečník. Nyní zbývá jen kliknout na tlačítko „Auto Trade“ a nechat aplikaci běžet automaticky.

4. Živý účet

V této fázi jste si vytvořili účet, poté budete přesměrováni do obchodní místnosti – zde přesně sdělíte systému, jak chcete, aby obchodoval s bitcoiny a dalšími kryptoměnami. Níže naleznete popis některých funkcí:

 • Kontrolní panel”Umožňuje zobrazit nastavení a postup vašeho portfolia a umožňuje vám provádět změny a spravovat chování obchodního systému.
 • Historie obchodování”Umožňuje zobrazit historii pozitivních i negativních transakcí.
 •  “Otevřené transakce”Umožňuje otevřít operační konzolu v reálném čase. Tímto způsobem můžete vyhodnotit výkon robota v daném konkrétním okamžiku.
 • Spustit živý účet / ukázku”Změní režim účtu a provede vás živým nebo ukázkovým provozem.

Kryptoměnami, se kterými lze obchodovat, jsou bitcoiny, ethereum, litecoiny a zvlnění. Páry obchodující proti EUR nebo USD a krypto / krypto. Jakmile vyberete páry, se kterými chcete obchodovat, budete muset vybrat množství souběžných obchodů, které chcete nastavit, a částku obchodu, se kterou chcete začít u každého obchodu.

Vlastnosti bitcoinové revoluce

zaregistrujte se pro vývoj bitcoinů

Všichni registrovaní uživatelé mají přístup k bezplatnému využívání všech funkcí bitcoinové revoluce. Toto rozhodnutí bylo učiněno s cílem povzbudit více obchodníků k používání obchodní aplikace, která vývojářům pomohla vydělat velké objemy obchodů. Po úspěšném obchodování dává uživatel 1% ze svých zisků do systému. Chcete-li začít obchodovat s bitcoinovou revolucí, musíte zaregistrovat účet, propojit svůj účet s jedním z makléřů, financovat jej a začít. Je to včasný proces, který lze dokončit za několik minut. Remitence z úspěšných obchodů byly nastaveny na nízkou hodnotu, protože vývojáři mají jistotu, že každý uživatel v systému vydělá hezké zisky.

Vytváření účtu

Na platformě je seznam makléřů, které lze propojit s uživateli. Po vložení finančních prostředků potřebných k obchodování se od uživatele očekává, že si ze seznamu vybere makléře a propojí svůj obchodní účet.

Systematizovaná funkce obchodu

Po propojení účtu s makléřem mohou uživatelé aktivovat systematizovanou funkci a umožnit systému provádět transakce. Lze však nastavit limity pro měření objemu obchodu provedeného v rámci systému. Rovněž je třeba vzít v úvahu, že uživatel by měl zvolit nastavení obchodu na základě aktuálního trhu a projekcí, protože povaha kryptoměn může být extrémně volatilní.

Provádění obchodu

Je to zdarma; uživatelé si mohou vytvořit účet bez poplatků. K aktivaci živých obchodů je nezbytné, aby byl účet financován dříve.

Klíčové vlastnosti

Výplaty:

Oficiální web Bitcoin Revolution tvrdí, že uživatelé mohou očekávat, že vydělají v průměru 1300 EUR denně. Pokud jste student, možná nebudete mít hned tak velké výplaty, ale bitcoinová revoluce by mohla být tím správným místem pro začátek. Pravděpodobně budete mít menší zisky, ale jak budete postupovat, budete moci investovat více peněz a zvýšit svůj potenciál zisku.

Systém ověřování:

Systém ověřování je poměrně jednoduchý a přímý k věci. Pro registraci budete muset do registračního formuláře vložit nějaké osobní údaje. Vyžaduje se od vás pouze e-mailová adresa, celé jméno a telefonní číslo. Poté budete požádáni o vložení prostředků na nový účet. K tomu je třeba uvést platební údaje. Budete muset zadat Pokud se jedná o kreditní / debetní kartu, bude číslo karty, datum platnosti a ověřovací kód karty podstatné. Nemusíte poskytovat bankovní výpisy, účty za služby ani nic soukromého charakteru.

Výběry a vklady:

Během našeho experimentu jsme se pokusili vybrat nějaké peníze. Žádost byla zpracována za méně než jeden den. Peníze můžete vybrat kdykoli a jejich přijetí na váš bankovní účet bude pravděpodobně trvat méně než 24 hodin. Stejně jako většina spolehlivých systémů obchodování s technologiemi poskytuje bitcoinová revoluce také mnoho různých platebních metod pro vklady. To ukazuje pokus systému uspokojit veškeré potřeby zákazníků, které mohou nastat.

Náklady / poplatky:

Obchodní systém nemá žádné skryté poplatky. Registrace je zcela zdarma a nejsou zde žádné poplatky ani provize makléřům.

Ohlasy uživatelů:

Web poskytuje určitý sociální důkaz skutečných uživatelů, kteří vydělávají peníze prostřednictvím bitcoinové revoluce. Potěšilo je, že platforma obchodní technologie jim dala příležitost „žít sen“ kvůli ziskům, které na platformě údajně dosáhli..

Služby zákazníkům:

Zákaznickou podporu můžete kontaktovat 24/7 prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Věřte, že jeden z členů personálu bude reagovat okamžitě. Jsou velmi profesionální a přátelští a jistě dokážou vyřešit jakýkoli problém, na který narazíte.

Zprostředkovatelé:

Bitcoinová revoluce je kryptoobchodní systém, což znamená, že aby fungoval, směruje prostředky prostřednictvím online brokerů. Když tedy nastavíte aplikaci v systematizovaném režimu, vaše peníze projdou makléřem a poté se investují do aktiv. Toto je automatický proces, na který byste se neměli bát. Makléři využívaní platformou patří k nejlepším na trhu a jsou důvěryhodní.

Bitcoinová revoluce vs. jiné obchodní systémy:

Bitcoinová revoluce

Ostatní obchodní systémy

✔️ Bitcoinová revoluce má údajně úspěšnost v rozmezí 88% až 95%. Jiné kryptoobchodní systémy obvykle nemají tak vysokou úspěšnost.
✔️ Bitcoin Revolution nabízí demo účet, který vám umožní seznámit se s rozhraním obchodní platformy.  Některé obchodní systémy nenabízejí demo obchodování s cílem nalákat lidi, aby hned začali obchodovat se skutečnými penězi.
✔️ Proces registrace je velmi přímočarý a trvá jen pár minut.  Některé obchodní systémy vyžadují, aby noví uživatelé dokončili proces registrace mnoho osobních údajů.
✔️ Dosahování zisku je velmi dosažitelné a výběry jsou zpracovány do 24 hodin. Internet je plný podvodných obchodních systémů, jejichž cílem je ukrást vaše peníze.
✔️ Chcete-li začít obchodovat, musíte vložit alespoň 250 GBP / 250 EUR, což je přiměřená částka.  Mnoho obchodních systémů vyžaduje, aby uživatelé začali obchodovat s mnohem vyššími částkami, což vystavuje nové obchodníky zbytečným rizikům ztráty kapitálu.

Proč obchodovat s bitcoinovou revolucí?

Na trhu je k dispozici obrovské množství obchodních systémů a některé tvrdí, že mají mimořádné míry konverze a výkonu. Problém je v tom, že vždy najdete vlastnost, díky níž nejsou ostatní obchodní systémy tak dobré. Ve srovnání s jinými systémy obchodování s bitcoiny přináší obchodníkovi bitcoinová revoluce:

 • Je uživatelsky přívětivý. Tento software je pokročilý algoritmus, ale má pozoruhodně jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní. Nastavení je docela snadné a vše, co potřebujete, je 20 minut denně, aby systém úspěšně obchodoval.
 • Tvrdí, že má vysokou úspěšnost. Bitcoinová revoluce má vysokou úspěšnost. Z vkladu 250 GBP / 250 EUR můžete umístit mnoho souběžných obchodů za pouhých 25 EUR. Mějte na paměti, že máte co do činění se složitými aktivy, jako jsou kryptoměny, které jsou vysoce volatilní.
 • Demo účet a výukové programy. Bitcoin Revolution má obchodní platformu, která umožňuje svým uživatelům seznámit se se softwarem dříve, než se k němu zaváže. Dalším pevným bodem je funkce makléře a vzdělávací webináře a také obsah poskytovaný na jejich webových stránkách. Můžete k němu přistupovat, když vložíte vklad, nebo když prozkoumáte své možnosti u některého z makléřů nabízených uvnitř platformy.
 • Vyhrazená zákaznická podpora. K týmu zákaznické podpory na platformě Bitcoin Revolution máte přístup kdykoli. Nejlepší způsob, jak to udělat, je prostřednictvím jejich živého chatu. Vše, co musíte udělat, je zaslat zprávu jednomu z jejich zástupců a váš problém bude brzy vyřešen.

Můžete vydělat peníze pomocí bitcoinové revoluce?

Toto je nejdůležitější oblast, kterou jsme zkoumali, protože jedním z hlavních cílů obchodníků je dosahování zisků. Potřebovali jsme potvrdit, že bitcoinová revoluce nepatří mezi podvodné obchodní systémy inzerované online, a potřebovali jsme vědět, zda z ní můžete získat skutečnou hodnotu. Na webu jsme zaznamenali mnoho posudků; jsou spokojení uživatelé, kteří měli ze systému prospěch. Ohlasy byly povzbudivé, ale šli jsme dále prozkoumat systém.

Náš kontrolní tým pokračoval v provádění skutečných transakcí v systému a dosáhli jsme zisku. Nelze však přehlédnout obecně volatilní povahu trhu s kryptoměnami a měla by být při rozhodování o investicích důkladně zvážena. Vývojáři bitcoinové revoluce systém promyšleně navrhli tak, aby byl vhodný pro nové a zkušené obchodníky.

Tipy pro nové obchodníky:

Začněte s minimálními investicemi:

Doporučujeme, aby váš první finanční vklad činil minimální částku 250 EUR. Tento vklad vám může poskytnout páku k pochopení platformy a začít vydělávat zisk před provedením větších vkladů.

Reinvestovat:

Když znovu investujete, můžete vydělat více peněz. Doporučujeme vám vybrat si výdělky a část z nich znovu investovat do obchodování. Jedná se o lepší přístup, takže můžete ušetřit část peněz a neztratit je všechny najednou.

Učte se od odborníků:

Makléři přidružení k bitcoinové revoluci jsou lídry v oblasti obchodování a kryptoměny. Naštěstí sdílejí tyto informace na webu jako blogy a výukové programy. Z tohoto obsahu můžete číst a učit se a dozvědět se více o trhu.

Pečlivá investice:

Stojíme pevně s potřebou soustavně se učit a zlepšovat své znalosti o obchodování s kryptoměnami. Tyto informace vám pomohou učinit lepší investiční rozhodnutí. Nejistá povaha kryptoměn vedla k tomu, že je nutné investovat pouze to, co si můžete dovolit hazardovat, místo aby jste ukládali celé své celoživotní úspory. Naše zjištění ukazují, že jedinečné rysy bitcoinové revoluce nezabránily některým uživatelům ve ztrátě finančních prostředků kvůli neopatrným a dobře promyšleným rozhodnutím.

Postupujte podle těchto tipů a měli byste být mezi nejlepšími výdělky s bitcoinovou revolucí. I když je zřejmé, že vysoké investice zvyšují vaše výdělky, přijímání informovaných rozhodnutí na základě tržních trendů je správná cesta, zvláště když jste student.

Byla bitcoinová revoluce uvedena v televizi?

Dračí doupě

Nádrž se žraloky

Dnes ráno

Existovala různá tvrzení, že bitcoinová revoluce byla schválena v televizních pořadech, jako je Dragon’s Den, Shark Tank a This Morning. Existuje mnoho osobností, které prokázaly podporu pro bitcoinové a kryptoměnové projekty, a kryptoměny se staly horkým tématem novinek. Rozhodli jsme se prozkoumat vyspělé platformy pro obchodování s kryptoměnami, jako je bitcoinová revoluce, které byly zmíněny v médiích.

Podívejme se na některé z důvodů, proč by lidé chtěli, aby se bitcoinová revoluce objevila v těchto televizních pořadech:

Byla bitcoinová revoluce uvedena na Dragons Den?

Dragons Den je slavná britská show, kde začínající podnikatelé dostanou 3 minuty na to, aby předali svůj podnikatelský nápad panelu úspěšných podnikatelů v naději, že se investice rozběhnou a jejich podnikatelský nápad se dostane do další fáze. Jakýkoli produkt spojený s touto show by získal úspěch přes noc. Nenašli jsme žádnou souvislost mezi bitcoinovou revolucí a Dragons Den

Byla bitcoinová revoluce uvedena na Shark Tank?

Shark Tank je americká investiční show podobná Dragons Den. Podnikatelé dostanou několik minut, aby předali svůj nápad porotě milionářů v naději, že tito milionáři investují peníze do svého nápadu. Pokud by bitcoinová revoluce měla podporu Shark Tank, pak lze s jistotou říci, že by to bylo ve všech zprávách, ale je velmi nepravděpodobné, protože bitcoinová revoluce není ve státech licencována.

Byla dnes ráno uvedena bitcoinová revoluce?

Dnes ráno je populární denní televizní show na iTV, britský program běží od roku 1988. Přehlídka je kombinací rozhovorů s celebritami, zpráv o showbyznysu, aktuálních diskusí, soutěží, zdraví a dalších obecných témat. Pokud by měla být na této výstavě uvedena bitcoinová revoluce, miliony lidí ve Velké Británii by byli vystaveni bitcoinu a bitcoinové revoluci, sociální média a zpravodajské weby by byly také zaplaveny zprávami, dotazy a hashtagy o bitcoinové revoluci.

Byla bitcoinová revoluce schválena celebritami?

Existují tvrzení, že bitcoinová revoluce byla schválena mezinárodními celebritami. Rozhodli jsme se prošetřit tato tvrzení zkoumáním všech osobností, které tvrdily, že podporují bitcoinovou revoluci. Níže je uveden seznam osobností, které jsme zkoumali:

Podporuje Gordon Ramsay bitcoinovou revoluci??

Gordon Ramsay je jedním z nejslavnějších kuchařů na světě. Britský šéfkuchař, restauratér, spisovatel a televizní osobnost, který získal ocenění Multi-Michelin, má obrovskou značku, takže jeho schválení by dalo důvěryhodnost jakéhokoli produktu. Prohledali jsme síť a YouTube, abychom zjistili, zda podpořil bitcoinovou revoluci, ale bohužel jsme nic nenašli. Takže pověsti jsou nepravdivé.

Doporučuje Peter Jones bitcoinovou revoluci?

Peter Jones je britský podnikatel a televizní reality show v populární investiční show Dragons Den a americké televizní show American Inventor. Jeho odhadované čisté jmění se blíží 500 milionům EUR, takže pokud někdo z jeho finančního postavení schválí investiční produkt, investovalo by do něj také mnoho lidí. Hledali jsme případy, které Peter Jones podpořil bitcoinovou revoluci, ale nic jsme nenašli.

Využívá Elon Musk bitcoinovou revoluci?

Elon Musk je excentrický miliardář se třemi národnostmi, jihoafrickou, kanadskou a americkou. Je to muž stojící za Teslou a SpaceX. Tweety od Elona Muska mají vliv na akciový trh, pokud by podpořil bitcoinovou revoluci, bylo by to ve všech novinkách a web bitcoinové revoluce by selhal. Hledali jsme na internetu jakékoli platné důkazy o tom, že Elon Musk podpořil bitcoinovou revoluci, opět jsme nebyli schopni tato tvrzení ověřit.

Podporuje Trevor Noah bitcoinovou revoluci?

Trevor Noah je jihoafrický komik, politický komentátor, herec a hostitel populární americké talk show The Daily Show. Objevily se pověsti, že Trevor Noah používá bitcoinovou revoluci kvůli reklamám, které kolují po internetu a Trevor zbohatl kvůli bitcoinům. Je všeobecně známo, že zdrojem bohatství Trevora Noaha je jeho smlouva s The Daily Show a jeho komediální turné. Zda Trevor Noah investuje do bitcoinů či nikoli, není veřejně známo. Nelze potvrdit, že používá bitcoinovou revoluci.

Doporučuje Kate Winslet bitcoinová revoluce?

Kate Winslet je slavná britská herečka známá svou prací na Titanicu a dobových dramatech. Došlo k nárůstu vyhledávání lidí, kteří se zajímali, zda Kate Winslet podporuje jakoukoli pokročilou platformu pro obchodování s kryptoměnami. Zkoumali jsme a nenašli jsme žádné důkazy o tom, že Kate Winslet podporuje jakoukoli obchodní platformu.

Podporuje Holly Willoughby bitcoinovou revoluci?

Holly Marie Willoughby je britská autorka, modelka a televizní moderátorka pořadu This Morning and Dancing on Ice. Stejně jako další celebrity na tomto seznamu existují tvrzení, že podporuje pokročilý systém obchodování s kryptoměnami, ale neexistují žádné důkazy, které by to podporovaly.

Podporuje Idris Elba bitcoinovou revoluci??

Idris Elba je anglický herec, DJ, producent, rapper a skladatel. On je nejlépe známý pro jeho hlavní role v HBO TV Series The Wire, BBC ONE televizní seriál Luther a pro hraní slavného jihoafrického politika Nelsona Mandely ve filmu Mandela: Dlouhá cesta ke svobodě. Pokusili jsme se najít důkazy o tom, že Idris podporuje bitcoinovou revoluci, bohužel nyní tato tvrzení nelze potvrdit.

Podporuje Ant McPartlin bitcoinovou revoluci?

Ant McPartlin je televizní moderátor, hudebník, herec a televizní producent z Anglie. Říká se o něm, že je investorem bitcoinové revoluce v mnoha online marketingových kampaních, ale nenašli jsme o tom žádné důkazy. Jedná se o návnadu na kliknutí používanou v přidružených kampaních k šíření viru.

Investovala Nicole Kidman bitcoinová revoluce?

Nicole Kidman je slavná oceňovaná hollywoodská herečka a producentka. Její odhadované čisté jmění je 183 milionů EUR. Po internetu kolují pověsti, že je investována do bitcoinů a bitcoinových revolucí. Nenašli jsme žádné důkazy o jejím podpoře nebo investování do bitcoinové revoluce. Investice do bitcoinů je jedním ze způsobů, jak diverzifikovat toky příjmů, může velmi dobře investovat do bitcoinů, ale její investice nejsou veřejně známé. Pokud můžeme říci, jejím zdrojem bohatství je filmový průmysl, kde byla jednou z nejlépe placených hereček v letech 2006, 2018 a 2019.

Andrew Forrest a bitcoinová revoluce?

Andrew Forrest je australský podnikatel v odhadované hodnotě 9 miliard EUR, jeho zdrojem bohatství je těžební průmysl (ne těžba bitcoinů) a dobytčí stanice. Kolují zprávy, že Andrew Forrest je spojován s bitcoinovou revolucí, ale tato tvrzení se zdají být nepravdivá, muž vydělal své peníze tradičním obchodem. Zda má nějaké peníze investované do bitcoinů nebo ne, zůstává záhadou.

Nenašli jsme žádný důkaz, že tato tvrzení jsou pravdivá, a prozatím by tato tvrzení o schválení celebrit měla být vyloučena jako spekulace. Je však důležité si uvědomit, že platforma Bitcoin Revolution je legitimní vyspělý systém obchodování s kryptoměnami a nelze ji spojovat s tvrzeními obchodníků o získání více kliknutí na reklamu.

Co říkají slavní lidé o bitcoinech

 1. “Bitcoin mě velmi zaujal.” Má všechny znaky. Změna paradigmatu, hackeři to milují, přesto se to vysmívá jako hračka. Stejně jako mikropočítače. “ – Paul Graham (obchod Yahoo)
 2. “Bitcoin udělá bankám to, co e-mail s poštovním průmyslem.” – Rick Falkvinge (zakladatel švédské pirátské strany)
 3. “Právě teď se bitcoin před prohlížečem cítí jako internet.” – Wences Casares (zakladatel Banco Lemon)
 4. „[Virtuální měny] mohou mít dlouhodobý příslib, zvláště pokud inovace podporují rychlejší, bezpečnější a efektivnější platební systém.“ – Ben Bernanke (předseda Federálního rezervního systému)
 5. “Myslím si, že bitcoiny jsou první [šifrované peníze], které mají potenciál udělat něco jako změnit svět.” – Peter Thiel (spoluzakladatel Paypalu)
 6. “Existují 3 éry měny: komoditní, politická a nyní matematická.” – Chris Dixon (spoluzakladatel společnosti Hunch nyní vlastněné společností Ebay, spoluzakladatel společnosti SiteAdvisor nyní vlastněné společností McAfee)
 7. “Chybí celé třídy chyb.” – Dan Kaminsky (expert na penetraci zabezpečení pro společnosti Cisco a Avaya)
 8. “Jsou to peníze 2.0, obrovský obrovský obchod.” – Chamath Palihapitiya (předchozí vedoucí AOL instant messenger) 
 9. “Nemůžete zastavit věci jako bitcoin.” Bude to všude a svět se bude muset znovu přizpůsobit. Světové vlády se budou muset přizpůsobit. “ – John McAfee
 10. “Bitcoin je tu, aby zůstal.” Každý, kdo by se pokusil uznat zásluhy za patent kryptoměny, by se rozzuřil. A nechtěl bych být na konci hackerské zuřivosti. “ – Adam Draper

Které celebrity mají zájem o kryptoměny?

Roseanne Barr – Jeden z prvních příznivců bitcoinu. V roce 2013 tweeta:

první post apokalyptický zákon: otroctví ve všech formách je nyní nezákonné – včetně dluhového otroctví. #BITCOIN.

Mel B. – V roce 2013 Mel B oznámila, že bude přijímat bitcoinové platby za svůj nový singl.

Ona řekla:

Líbí se mi, jak nám nová technologie usnadňuje život, a to je pro mě vzrušující. Bitcoin spojuje mé fanoušky po celém světě pomocí jedné měny. Mohou jen platit pomocí bitcoinů.

Drew Carey – Jakmile tweety:

 Jen jsem se pokusil koupit snídani s bitcoiny. Odmítnuto. #whenwilltheworldcatchuptomyhipness

Floyd Mayweather Jr.. – V roce 2017 tweetoval svoji vlastní fotografii s titulkem, který zněl: „Utrácení bitcoinů za ethereum a další typy kryptoměny v Beverly Hill.“

Richard BransonČlánek byla zveřejněna zpráva, že Richard Branson investoval 30 milionů dolarů do platformy pro platby kryptoměnou BitPay.

Časté dotazy:

Je bitcoinová revoluce podvod?

Ne, jedná se o program obchodování s technologiemi vytvořený v roce 2017 skupinou zavedených makléřů, který provádí obchody pro své uživatele stisknutím jediného tlačítka. Je to jeden z nejstarších bitcoinových systémů na trhu a zdaleka jeden z nejznámějších. 

Existuje aplikace pro bitcoinové revoluce?

Bitcoinová revoluce bohužel nemá mobilní aplikaci. Platforma je vhodná pro mobilní zařízení a funguje, pokud k ní přistupujete prostřednictvím webového prohlížeče v telefonu.

Je bitcoinová revoluce podvod nebo ne? Verdikt

Existují tvrzení, že bitcoinová revoluce je podvod, a spousta videí na YouTube o obchodních systémech. Faktem však je, že při obchodování se složitým aktivem, jako jsou bitcoiny a kryptoměny, existuje velká volatilita..

Zjistili jsme, že v operacích, které jsme na této platformě zkontrolovali, je údajně 92% šance na úspěch, což je pozoruhodně zajímavé číslo.

Kromě této údajné 92% úspěšnosti je třeba vzít v úvahu i další detail, a to že navzdory tomu existují při obchodování významná rizika, ale lze je snížit, pokud bude provedeno řádné prověření.

Špatná pověst systémů obchodování s technologiemi se rozšířila po internetu kvůli různým faktorům. Jedním z faktorů by například mohli být nespokojení uživatelé, kteří nedostali to, co očekávali, a začali šířit nepravdivé informace na základě svých zkušeností, což je velmi časté. To nyní způsobí přehlédnutí důvěryhodnosti některých z těchto nástrojů. Vzhledem k vysoké fluktuaci přináší investování s bitcoiny a kryptoměnami mnoho rizik a nejsou vždy zárukou. Toto je jen další podpůrné prohlášení, proč by každý měl vždy používat nástroj, jako je bitcoinová revoluce, k umístění svých automatických obchodů.

Noví investoři by měli vždy začít s minimální investicí, aby otestovali obchodní systém. Mnoho webů doporučuje počáteční investici ve výši 250 EUR / £. Vyberte si 20minutové časové rámce a neriskujte více než 25 EUR za obchod.

Glosář pojmů

Období Definice
Fiat Fiat se tradičně označuje jako papírové peníze, které nemají žádnou skutečnou hodnotu, ale jejichž hodnotu v zásadě určuje tvůrce, ve většině případů by to byla vláda.
Bitcoin Bitcoin je údajně nejpopulárnější kryptoměnou na světě. Bitcoin běží na bitcoinovém blockchainu a je decentralizovanou měnou, která funguje nezávisle na centrálních bankách a autoritách
Ethereum Ethereum je stejně jako bitcoin decentralizovaná kryptoměna. Zde mohou investoři převádět a směňovat hodnotu.
Litecoin Litecoin je také kryptoměna a blockchain zrcadlící bitcoin.
Výměna Kryptoburza je v podstatě online platforma, kde kryptoměnoví investoři směňují různé kryptoměny za jiné kryptoměny.
Těžba bitcoinů K těžbě bitcoinů dochází, když jsou bitcoinové transakce ověřeny a potvrzeny před přidáním do bitcoinového blockchainu.
Krypto peněženka Krypto peněženka je softwarový program, který ukládá soukromé a veřejné klíče investorů. Umožňuje také uživatelům převádět, přijímat, utrácet, ukládat a kontrolovat své zůstatky.
Cirkulační napájení Jedná se o množství dané kryptoměny nebo tokenů, které jsou veřejně dostupné a cirkulují na trhu mezi kupujícími a prodávajícími.
Tržní kapitalizace Tržní kapitalizace označuje tržní hodnotu všech kryptoměn dostupných na trhu za den.
Altcoiny Bitcoin byl první a nejúspěšnější ze všech kryptoměn. Všechny ostatní mince jsou seskupeny do kategorie altcoinů.
Blokovat Průzkumníka Online nástroj pro zkoumání a analýzu blockchainu kryptoměny.
Výška bloku Výška bloku označuje počet bloků připojených v blockchainu.
Blokovat odměnu Pobídka poskytnutá bitcoinovému horníkovi, který úspěšně vypočítal hash (ověření) v bloku.
Spojování řetězů Převod jedné kryptoměny do druhé. To vyžaduje, aby byla transakce podána ve dvou samostatných blockchainech.
Konsorcium Blockchain Soukromý a provozovaný blockchain.
Kryptografie Proces šifrování a dešifrování informací.
Decentralizovaná autonomní organizace Týká se organizací, které jsou spíše provozovány počítačovými programy nebo softwarem než lidským vstupem. V tomto ohledu neexistuje žádný ústřední orgán.
Žeton Tokeny jsou silně spojeny s ICO a jsou často postaveny na již existujícím standardu zavedených blockchainů „smart contract“, jako je Ethereum.
ICO To je zkratka pro Initial Coin Offering a odkazuje se na přelomovou novou metodu pro získávání financování projektů.
Vidlička Z hlediska kryptoměny je fork událostí, kdy se stávající kryptoměna rozdělí na dvě varianty kódu.
Peněženka Peněženka na kryptoměny je primárním způsobem, jak mají vlastníci kryptoměn přístup ke svým mincím.
Skladování teplé a studené To se týká místa, kde je hostována konkrétní peněženka. Hot storage označuje peněženku, která je přístupná z připojení k internetu, kde cold storage označuje hostování vaší peněženky offline na samostatném hardwaru.
Úschova Podmínkou úschovy je finanční ujednání, kdy třetí strana drží a reguluje platby finančních prostředků požadovaných pro dvě strany zapojené do dané transakce.
Chytrá smlouva Ethereum blockchain umožňuje nasazení kódu na něj ve formě chytré smlouvy. Tato smlouva je v podstatě soubor matematických pravidel, která určují, jak transakce fungují
Proof-of-Work (PoW) Aby transakce mohly být potvrzeny a přidány do hlavní knihy Blockchain, existují různé přístupy, které byly vyvinuty k dokončení tohoto procesu.
Proof-of-stake (PoS) V kryptoměnách založených na PoS je tvůrce dalšího bloku vybrán pomocí různých kombinací náhodného výběru a bohatství nebo věku.
Doklad o důležitosti (POI) Jedná se o styl důkazu propagovaný coinem NEM jako třetí alternativa k PoW a PoS.
TA Zkratka pro technickou analýzu nebo analýzu hodnot mincí na základě historických cenových pohybů a sofistikovaných ukazatelů.
Uzel počítač, který je připojen k síti konkrétní kryptoměny.
Hornictví Těžba je proces ověřování nových transakcí v distribuované knize kryptoměn.
Měsíční výstřel To se týká kryptoměny střílející dramaticky vzhůru.
Medvědí a býčí trhy Býčí trh se týká rostoucích cen a optimistického sentimentu, který podporuje nákup. Medvědí trhy jsou považovány za opak býčích trhů s klesajícími cenovými trendy a pesimistickým sentimentem, který podporuje prodej
Velryba Odkazuje na někoho, kdo drží velké množství kryptoměny
HODL Odkazuje na pasivní investiční strategii ignorování turbulencí na trhu a čekání na dlouhodobé výnosy.
Hard Fork Týká se typu vidlice, která vytváří trvalou změnu standardního protokolu digitální měny
Dlouhá / dlouhá poloha Odkazuje na uzavření sázky, že určité aktivum nakonec zvýší hodnotu.
Soukromý klíč Informace, která je prezentována jako řetězec písmen a čísel, které může investor použít pro přístup ke své digitální měně
Veřejný klíč Adresa, na kterou může investor získat svou digitální měnu pomocí kombinace písmen a čísel.
Rekt Nastane, když investor přijde na trhu kryptoměn o velké sumy peněz
Zkrat / zkrat Nastane, když investor zaujme krátkou pozici – vytvoří sázku, že hodnota aktiva nebo měny poklesne
Těžební pobídka Horníci dostanou odměnu za potvrzení transakcí a jejich těžbu do bloků
Začátečník Odkazuje na nové investory na trhu kryptoměn.
DApp Odkazuje na decentralizovanou aplikaci.

Jiné kryptoobchodní systémy

Crypto Trader Obchodník s bitcoiny Bitcoinová mezera Životní styl bitcoinů
Bitcoin Rush Vývoj bitcoinů Bitcoinový zisk Bitcoinový kód

Zřeknutí se odpovědnosti: Obsah na této stránce by neměl být považován za finanční poradenství. Je to pouze pro informační účely. Nikdy neinvestujte to, co si nemůžete dovolit ztratit. Před jakýmkoli finančním rozhodnutím vždy co nejvíce prozkoumejte a poraďte se s certifikovaným finančním poradcem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me