RIPPLE Vs. SWIFT

Paskelbta: 2017 m. Gruodžio 20 d. – paskutinis atnaujinimas: 2018 m. Kovo 03 d

Toks straipsnis buvo būtinas! Kodėl? Nes abi bendrovės yra tiesioginės konkurentės tame pačiame rinkos segmente. Sena įmonė, dominuojanti tarpvalstybinio perdavimo rinkoje, ir nauja revoliucinė technologijų įmonė, norinti perimti dalį šios didžiulės tarpvalstybinio perdavimo rinkos..

Ripelis

Bendrovė Ripple yra programos kūrėja ir kūrėja Ripple mokėjimo protokolas ir mainų tinklą. Iš pradžių pavadinta „Opencoin“ ir iki 2015 m. Pervadinta į „Ripple Labs“. Įmonė buvo įkurta 2012 m. Ir įsikūrusi San Franciske, Kalifornijoje..

Jo kūrėjai: Ryanas Fuggeris, Jedas McCalebas ir Chrisas Larsenas.

„Ripple“ yra privataus kapitalo įmonė. Jis baigė penkis finansavimo etapus, įskaitant du angelų finansavimo etapus, vieną pradinio finansavimo etapą, vieną A ir vieną B etapą..

Data

Finansavimas

tipo

Investuotojas

Suma

(milijonas USD)

2013 m. Balandžio mėn

Angelas

Andreessenas Horowitzas, „FF Angel LLC“, „Lightspeed Venture Partners“„Pantera Capital“,  Didžiosios įmonės, „Bitcoin Opportunity Fund“

2.5

2013 m. Gegužės mėn

Angelas

„Google Ventures“„IDG Capital Partners“

3.0

2013 m. Lapkričio mėn

Sėklos

„Core Innovation Capital“, „Venture51“, „Camp One Ventures“, „IDG Capital Partners“

3.5

2015 m. Gegužės mėn

A serija

„IDG Capital Partners“,  „Seagate“ technologijaAME Cloud Ventures, ChinaRock Capital Management, China Growth Capital, Wicklow Capital, Bitcoin Opportunity Corp, Core Innovation Capital, Route 66 Ventures, RRE Ventures, Vast Ventures, Venture 51

28

2015 m. Spalio mėn

A serija

„Santander Inno Ventures“

4

2016 m. Rugsėjo mėn B serija Standartinis frachtuotas„Accenture“„SCB Digital Ventures“SBI valdos„Santander InnoVentures“CME grupė„Seagate“ technologija 55

Ripelis suteikia vieną beribę patirtį siųsti pinigus globaliai naudojant „blockchain“ galią. Prisijungdamos prie vis didėjančio „Ripple“ tinklo, finansų įstaigos gali greitai, patikimai ir ekonomiškai apdoroti klientų mokėjimus bet kurioje pasaulio vietoje. Bankai ir mokėjimo paslaugų teikėjai gali naudoti skaitmeninio turto XRP, kad dar labiau sumažintų savo išlaidas ir patektų į naujas rinkas.

„Ripple“, turinti biurus San Franciske, Niujorke, Londone, Sidnėjuje, Indijoje, Singapūre ir Liuksemburge, turi daugiau nei 100 klientų visame pasaulyje. Šiuo metu joje dirba apie 200 darbuotojų.

kas yra bangavimas

Šių metų vasarą „Ripple“ sukūrė tris specializuotus įrankius: „xCurrent“, „xRapid“, „XVia“. Kiekviena iš trijų priemonių, naudojamų tam tikram perdavimo rinkos segmentui spręsti. „XCurrent“ yra pareikalavimo programa, kuri naudoja bankus klientų mokėjimams apdoroti. „XVia“ yra įrankis, per kurį įmonės jungiasi „RippleNet“ siųsti mokėjimus.

„XRapid“ yra priemonė, kuria naudojantis galima pasiūlyti XRP likvidumą. Šių metų spalį „Ripple“ paskelbė: „„ Cuallix “tapo pirmuoju pasaulyje„ xRapid-Ripple “sprendimu, kuris naudojo XRP kaip likvidumo priemonę, kad sumažintų JAV tarpvalstybinių mokėjimų siuntimo į Meksiką išlaidas.“ Tai reiškia, kad netrukus XRP bus naudojama tarpvalstybiniams pervedimams.

SKAITYKITE „Coinbase“ diskusijas „Acqui-Hire Ripple“ finansuojamoms nuomos paslaugų įmonėms „Omni“

<< „Ripple Net Accelerator“ programa skirta skirti iki 300 mln. Dolerių, kad būtų sukurtos paskatos pagreitinti įvaikinimą. Tai nepanašu į ankstyvąsias „Visa“ dienas. Apytikslė mintis yra: „mes sumokėsime jums p. Bankui ar ponia Bankui, kad paspartintumėte jūsų naudojimąsi šia programa. Mes jums sumokėsime XRP. „Jei jie nenori XRP, jie turi galimybę naudoti JAV dolerius. >>

Tai yra atsakymas, kurį pateikė Bradas Garlinghouse’as, „Ripple“ generalinis direktorius žurnalistui, kuris jo paklausė, kaip jis įtikins bankus naudoti XRP valiutą atliekant tarpvalstybinius mokėjimus.

2017 m. Lapkričio 28 d., „CoinDesk“ sutarimas: investuokite į Niujorką, „TechCrunch“ įkūrėjas Michaelas Arringtonas atskleidė, kad jis surinko 100 milijonų dolerių rizikos draudimo fondui, kuris pirks ir laikys užšifruotą turtą, investuodamas į žetonų pardavimą ir akcijas bei skolas..

Įkurtas pagal naują subjektą, vadinamą „Arrington XRP Capital“, fondas pirmasis reikalaus visų ribotų partnerių (LP) investuoti į „XRP“ – šifruotę, kurią valdo „RippleNet“ programinė įranga „Ripple“. Fondas taip pat naudos XRP visiems paskirstymams ir mokesčiams.

Taikydama savo technologijas, „Ripple“ padarė perversmą tarpvalstybiniams pinigų pervedimams. Naudojant „blockchain“ technologiją ir XRP, tarpvalstybinių pervedimų kaina sumažėjo 60%. Be to, svarbiausias aspektas yra sutrumpinti laiką, kurį užtruko pinigų pervedimas. Šiuo metu per SWIFT ir pasenusią bankų korespondentų grandinę tarpvalstybinis pinigų pervedimas trunka nuo 3 iki 5 dienų. Naudojant „Ripple“ technologiją ir XRP, tarpvalstybinis pinigų pervedimas įvyks per 4 sekundes.

SWIFT

Pasaulinė tarpbankinė finansinių telekomunikacijų įmonė (SWIFT), įsikūrusi La Hulpe, Belgijoje, buvo įkurta 1973 m. Jos veiklos sritis yra finansinių pranešimų perdavimas tarptautiniu SWIFTNet tinklu..

Finansiniai pranešimai naudojami siekiant palengvinti tarpvalstybinius pinigų pervedimus. Šiuo metu įmonėje dirba apie 2000 darbuotojų.

SWIFT neša finansinius pranešimus, bet neturi sąskaitų savo nariams ir nevykdo jokios kliringo ar atsiskaitymo formos.

SWIFT nepalengvina lėšų pervedimo: greičiau siunčia mokėjimo nurodymai, kurį turi atsiskaityti korespondentinės sąskaitos kad institucijos turi tarpusavyje. Kiekviena finansinė įstaiga, norėdama keistis banko operacijomis, turi turėti bankinius santykius, būdama banku arba susiedama su vienu (ar daugiau), kad galėtų naudotis tomis konkrečiomis verslo savybėmis..

pulsacijos mokėjimo protokolas

SWIFT tapo finansinių pranešimų sintaksės pramonės standartu. Dauguma tarptautinių tarpbankinių pranešimų naudoja SWIFT tinklą. Dabar SWIFT valdo 150 trilijonų dolerių savo pranešimų tarnybą.

2016 m. Vagystė iš Bangladešas centrinis bankas per savo sąskaitą Niujorke Federalinis rezervų bankas buvo atsekti įsilaužėlis SWIFT skverbtis Prieiga prie aljanso programinė įranga, rašoma „New York Times“ pranešime. Visuomenė pripažino, kad tai nebuvo pirmas toks bandymas, todėl perdavimo sistemos saugumas buvo atitinkamai peržiūrimas.

„READ Ripple’s Xpring“ investuoja 2,2 mln. USD sėklų finansavimą biometrinėje kibernetinio saugumo įmonėje

Netrukus po pranešimų apie vagystę iš Bangladešo centrinio banko pranešta apie antrą, akivaizdžiai susijusią, ataką prieš komercinį banką Vietname. Abi atakos kenkėjiškos programos parašyta tiek neleistiniems SWIFT pranešimams siųsti, tiek nuslėpti, kad pranešimai buvo išsiųsti.

Reaguodamas į „Ripple“ iškeltą iššūkį, SWIFT pradėjo savo Visuotinių mokėjimų inovacijų iniciatyva (GPII) iniciatyva. Naudojant dabartinę SWIFT susirašinėjimo sistemą ir bankų korespondenciją, kuri yra senų tarpvalstybinių mokėjimų pagrindas, GPII iš esmės yra taisyklių rinkinys, įpareigojantis bankus elgtis racionaliau atliekant tarpvalstybinius mokėjimus, palaikomas sekant mokėjimus ir duomenis. stebėti, kaip laikomasi naujų taisyklių. Tačiau, kaip pamatysite šio straipsnio išvadose, GPII toli gražu nėra tikras „Ripple“ konkurentas. GDPII išlieka patobulinta pranešimų siuntimo paslauga, o „Ripple“ turi „blockchain“ technologiją.

Išvados.

Šiandien pasaulis per sieną siunčia daugiau nei 150 trln. Šias sumas beveik visiškai valdo SWIFT per savo finansinių pranešimų tarnybą. Žemiau galite pamatyti palyginimą RIPPLE ir GDPII.

BVP1

Įvairiuose tinklalapiuose matau daug entuziastų, kurie jau mato, kaip „Ripple“ valdo šias milžiniškas sumas. Aš sakau, kad esame realistiškesni. Kelias, kuriuo eina Ripple, nėra lengvas. Aš sakau tiek pat: jei „Ripple“ pavyks per pirmuosius 5 metus valdyti bent 2% jų, bus labai gerai.

„Ripple“ 200 darbuotojų komanda yra labai efektyvi. Jei jis neturėtų efektyvios komandos, „Ripple“ nebūtų šiame paskutiniame vystymosi etape. Tai įrodo faktas, kad „Ripple“ įtikino daugiau nei 100 bankų išbandyti savo technologijas. Vyks kova tarp tradicionalizmo ir naujos „blockchain“ technologijos. Karas užkariauti šią didžiulę rinką bus sunkus ir tęsis metus. Be abejo, bus pritaikyta „blockchain“ technologija. Ripple ir XRP lėtai, bet užtikrintai laimės dalį šios didžiulės tarpvalstybinių pervedimų rinkos.

Manau, kad 2018 metai bus svarbūs kuriant ir naudojant XRP kaip buferinę valiutą atliekant tarpvalstybinius mokėjimus. Tuo metu rašau šį straipsnį, XRP / USD kotiruojamas 0,70 USD. Visi klausia, kada turime naują XRP kainos šuolį? Netrukus bus paskelbta apie naują partnerystę su bankais. Remiantis naujausia informacija, XRP bus prekiaujama „Coinbase“. Bet, be abejo, naujienos, kurios sujaudins XRP kaina iki 3–5 USD bus XRP naudojimas atliekant tarpvalstybinius mokėjimus. Iki to laiko LAIKYKITE!

“Aš nemanau, kad jūs galite priversti arklį ir bagį neatsilikti nuo lenktyninio automobilio”

(Bradas Garlinghouse’as, „Ripple“ generalinis direktorius)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me