KingsCrown: Crypto Legend promlouvá

KingsCrown je v prostoru kryptoměn legendární – od roku 2010 a od té doby do prostoru neustále přispívá. Nedávno spustil web Financial Underground Kingdom (https://fuk.io/) s exkluzivními rozhovory a smysluplnými články. Dnes se ho můžeme zeptat na provokativní otázky a dozvědět se o jeho názorech na scénu kryptoměny.

Jak jste se dozvěděli o kryptoměnách?

V roce 2010 za mnou přišel přítel z Austrálie a řekl: „Kamarád umožňuje nakupovat a těžit bitcoiny, budeme bohatí!“ Dal mi nějaké BTC, založil horníka a řekl mi, abych použil faucet Gavina Andresena. Tehdy faucet dával 1 BTC nebo 1,5 BTC na účet služby Gmail. Ale víš co? Nestálo to za nic, takže jsem se někdy příliš nudil, abych na to vůbec kliknul. Ale dostal jsem z toho nějaké BTC.

Také jsem těžil s GPU atd. Měli jsme nějaké kulečníkové a pokerové hry s BTC. Pokerová herna byla pwned hackery, pool nebyl vynikající úspěch, ale zaplatil jsem. Získali jsme tedy BTC za 1 USD a tehdy jsme prodávali za 20. Super zisky, že? Ne mnoho z nich se mnou zůstalo do roku 2013, protože jsem se na projekt přestal dívat déle než 1,5 roku. A můj příteli, je bohatý? V roce 2013 strávil vše na Silkroad &# 128521;

Takže jo, mohli jsme ho poslouchat v letech 2010/2011 a kupovat si zátěže .. ale nikdo z nás to neudělal a prodali jsme na 1000% špici všech mocných 20 USD.

Později jsem měl akcie v jednom ze známých altcoinových fondů, které se zavřely, ale v ToS uvádí, že sdílí data s mými blog o kryptoměně a někteří lidé byli překvapeni, že dostávají e-maily z nového blogu a označují jej jako spam. Přečtěte si lidi z ToS a užijte si bezplatné informace z mého zpravodaje. Každopádně staré časy … 2013/2014. Od té doby mnohokrát ověřuji členy e-mailu, zda nejsou mrtví. Nikdo nepotřebuje seznam adresátů s lidmi, kteří jej nečtou.

Měli jste někdy podezření z kryptoměny – pokud ano, díky čemu jste si uvědomili pravdu

Spíš ne. Ale v roce 2011 jsem nechápal, proč jsou tu BTC a lidé dělají jiná krypta. Stejně jako – wtf, je těžké přimět uživatele k inicializaci, proč klonujete. První altcoiny, které jsem koupil v roce 2013 – LTC a NMC. Na BTC-E. Miloval tuto výměnu, protože mě zachránila před MTGox a dalšími podvody. Nakonec mě to bohužel vyděsilo, když Wex zemřel. Mohl jsem z toho vytáhnout peníze, ale poté, co měli koule, aby se postavili proti SEC / FBI, chtěl jsem jim nechat nějaké finanční prostředky a ne výběr, abych jim dal kop. Bohužel zemřeli a pochybuji, že je někdy uvidím.

Zkusili jste někdy přesvědčit svou rodinu, aby přišla do kryptoměny?

Vůbec ne. Nesnažím se přimět nové lidi, aby přišli do kryptoměny, protože nechci být obviňován. Svými bezplatnými informacemi pomáhám lidem, kteří se již zabývají kryptováním, vydělat více peněz. Je tu dost peněz pro každého, takže se snažím, aby to bylo bezplatné a veřejné, aby podvodníci s placenými kurzy a skupinami nemohli vydělávat peníze nováčkům. Každý je v určitém okamžiku nováčkem ve všem.

Jaké jsou vaše oblíbené kryptoměny (top 5) & Proč

Za prvé stojí za zmínku, že mám pravděpodobně přes 300 coinů / žetonů, ale velké pozice a své oblíbené .. Samozřejmě to mám. Některé mince mám jen za 0,001 BTC, takže se to těžko počítá – dobře, pokud nevyčerpají x10000.

Litecoin je první láska. První mince, kterou jsem koupil, byla pro mě dobrá. Jsem také docela blízko s týmem. Také se mi líbí, jak transparentní jsou s odpovědí na veškerou nenávist atd. Zábavný fakt, než se Segwit pustil do LTC, udělal jsem veřejnou sázku na datum s Xinxii, jedním z hlavních vývojářů jádra. Ztratil a zaplatil mi. Jeden z prvních rozhovorů na mém krypto blogu byl také s TheMage LTC.

EXCL, což je nejstarší vidlice Proof of Stake od DASH. Nyní má výměnu řetězců a obchoduje na špičkových místech, jako je Bittrex, od roku 2014. 5 let ve hře s vývojáři tlačícími na kód a změny, toto je třeba sledovat. Nemůžete čekat na spuštění nového řetězce, v závislosti na tom, kdy bude tento článek živý, řetězec bude jen živý nebo bude jakákoli sekunda, protože to bude trvat asi týden.

BNB, jo mince Binance. Můžete říci, co chcete o centralizaci, ale tato mince přináší obrovské zisky, má mnoho využití a zdá se, že se nezastaví, zejména když jejich DEX bude fungovat. Věřím, že BNB a jejich řetězec je věcí, kterou je třeba sledovat pro šílené pumpy.

IOTA, internet věcí je věc. Nevíme, kdo bude vítězem, ale ten má oproti orthers velkou výhodu, pěknou komunitu, výměny a dobré zisky. Technologie není pro IoT nejlepší, ale cítím, že s některými aktualizacemi se tam dostanou.

Pátý by byl ETH. Ne že bych to miloval, ale jak to je. Vydělává peníze a má na sobě spoustu produktů a žetonů. Možná EOS nebo TRX předběhnou místo, ale prozatím IMHO musíte mít ETH, pokud jste v krypto.

Jaké jsou nejvíce nenáviděné projekty

Ve skutečnosti nejsem typ nenávistníka, protože věřím, že si každý může najít místo v krypto sféře. Určitě nemám rád mince a projekty, které dluží peníze mně a ostatním – ORMEUS, Cobinhood, ANON, HitBTC, Cryptopia. ANON / ORMEUS vyměnili řetězy strašidelným způsobem, když si vzali peníze od lidí, Cobinhood a Cryptopia nedovolují výběry a jejich vlastní žetony jsou okamžitě vyhozeny. HitBTC je nejméně útržkovitý, protože má vysoké poplatky za výběr a vzal si pro sebe všechny výplaty přidružených společností a uzamčené množství peněženek. Ať tak či onak, těch 5 je na vrcholu mého seznamu nenávisti, pokud můžeme říci. Ne že by na kterémkoli z nich záleželo, pouze HitBTC zbývá nějaký objem a peníze.

Kde kryptoměny používáte

Většinou obchoduji, ale nakupuji s nimi VPN. Kryptoměny jsou pro mě úložiště hodnoty, ale ne samotná možnost platby. A samozřejmě je používám k tipování ostatních. Líbí se mi to na kryptoměně, že někoho můžete snadno tipovat za jeho práci.

Také na cestách vždy beru nějaké BTC, nikdy nevíte, jestli existuje příležitost obchodovat někde v pohodě.

Je rok 2025 – jak vidíte, že používáme technologii kryptoměny / blockchainu

To je pro mě příliš mnoho dopředu, nedělám takovéto dlouhodobé předpovědi ani plány. Většinou jsem denní obchodník. Ale pokud to bude pokračovat tak, jak to je, spousta lidí bude používat blockchain a ani o něm neví. Stále je musíme rozlišovat. Můžete použít blockchain s kryptoměnami. To je důvod, proč mi připadá vtipné, když si lidé myslí, že přidání blockchainu, tj. Legislativy, pomůže BTC. To zvyklý, je to jiné použití. Myslím, že do roku 2025 BTC může mít hodnotu přes 100k USD. Přesto si pamatujte, jak tato legrační proroctví mluví „mohou být“. Nic to neznamená. Jak také nic nevím. Jen bych si přál, aby to bylo!

Každá předpověď uvádějící „může být“ s datem nebo „bude“ bez data, nedává smysl.

Bitcoin bude mít hodnotu 1 milion USD, to je moje předpověď. Nedávám žádné datum. Přihlaste se 2222. Stojí to za to? Ani náhodou. No, řekl jsem, že to bude, neřekl jsem kdy.

Čím vás Steemit zaujal

Znal jsem Dana, tvůrce Steemitu z Bitshares. Řekl mi, že dělá něco nového. Byl jsem prvním bloggerem, který psal o STEEM kdekoli na svém blogu https://fuk.io a Ive se k tomu připojil svou zprávou. Bylo to čerstvé, dalo se vydělat peníze pouhými stejnými příspěvky jako na Facebooku atd. Dlouho jsem se styděl psát a vydělávat peníze, ale pak jsem každý den viděl všechny příspěvky, vydělával peníze a nikomu to neublížilo, takže se připojil. Vzhledem k tomu, že jsem již sledoval fóra, když jsem více či méně sledoval osobu, můj vlastní blog .. všimnout si na Steemitu bylo přirozené. Stal jsem se jedním z nejlepších autorů.

Co právě stavíte

Im tlačí svůj vlastní blog a ebook zdarma který je často aktualizován o pasivním příjmu z kryptoměny, jak jen mohu. Do značné míry se snažím přimět více lidí, aby mě znali a nenechali se podvést kopírovacími kočkami. Svým následováním a ústním podáním pomáhám projektům uvádět na trh své věci.

Několikrát jsem byl požádán, abych byl exkluzivní pro projekt, ale raději jsem si vybral jen to, co se mi líbí, a dal jsem o tom vědět světu. Být nezávislý je nejlepší IMHO.

Kam vidíte Steem – protokol nebo platformu pro tvůrce.

Myslím, že Steem bude většinou rozdělen na platformu protokolu. Stále více lidí vytváří věci na řetězci a počáteční základna pouze blogovací platformy bude stínovat. Nyní na něm máme hry, videoportály. Skončí to jako obrovský řetězec spousty dApps a tokenů, jako je Ethereum nebo Bitshares, ale s různými funkcemi. Pamatujte – transakce na Steemu jsou zdarma. Kamkoli to půjde, budu tam, protože navzdory tomu, že jsem měl blog a následovníky, než mě Steem rozdělil na novou úroveň. Teď jsem téměř u 30 tisíc lidí, kteří číst mé věci.

Proč stavíte FUK.io

Vlastně to dělám od té doby, co to nedávno začalo kopnutím. Měl jsem tuto zábavnou doménu https://fuk.io že jsem nevěděl, co s tím. Pak jsem udělal jméno Financial Undgerground Kingdom a přidával jsem měsíční předpovědi, které altcoiny budou punpovat. Věřte tomu nebo ne, ale měl jsem 70–90% úspěšnost, takže mě lidé začali sledovat. Zveřejňoval jsem maximálně 2krát za měsíc, takže jsem přidal seznam adres, aby lidé mohli získat informace, když to udělám. Mluvím zde o letech 2013-2014.

Takže blog rostl. Pak jsem se nudil a zastavil příspěvky, ne úplně, ale přišly 1-2krát každé 2-3 měsíce. Později se Ive rozhodl, že bych měl pokračovat v blogování, tak jsem to udělal a vytvořil jsem seznam adres na blogu exkluzivní. Přihlásíte se k odběru a získáte ebook zdarma s pěknými informacemi a pěknými měsíčními tipy a triky. Pak přišel Steemit, který mě ještě více sledoval. Nyní https://fuk.io je o rozhovorech, aktualizovaném ebooku o pasivním příjmu z kryptoměny a měsíčním soukromém zasílání mailů s tipy a předpovědi. Takže i když mě budete sledovat všude, nedostanete vše, co sdílím. Pokud nejste na zpravodaji FUK.IO. Mám tam přes 10 000 sledovatelů e-mailů a míval jsem 22 000 na špičce, ale po vyčištění a kontrole po letech se zmenšila velikost.

Co je nejpodivnější věc, kterou jste si každý koupili pomocí kryptoměny

Drogy nedělám, pivní chlap. Takže skoro nic. V tomto okamžiku opravdu nepoužívám krypto jako zpracovatele plateb, spíše jako správce hodnoty nebo obchodní aktivum. Během všech těch let jsem nakupoval bitcoinové těžaře z motýlích laboratoří, pak pro KNC a pak nějaké VPN nebo domény. Nikdy jsem nekupoval žádné další věci. Btw ti motýlí horníci přišli se zpožděním atd., Ale stále vydělávali peníze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me