Kupte si kryptoměnu kreditní / debetní kartou – nejlepších 5 nejlepších burz v roce 2021

Rostoucí hodnoty a vývoj technologie téměř všech kryptoměn přilákaly velký zájem soukromých i institucionálních investorů. Zde je třeba zmínit, že všechny kryptoměny jsou založeny na blockchain technologie který umožňuje bezpečným způsobem odesílat, přijímat a obchodovat s různými kryptoměnami.

Všechny transakce jsou uloženy v samostatných blocích a každý blok je propojen s dalším blokem, čímž jsou tyto transakce zabezpečeny. Pouze odesílatel a příjemce zná stav transakce a převáděnou částku.

Jedním z největších problémů, kterým investoři čelí, je dostupnost různých kryptoměn a způsoby jejich nákupu. Existuje spousta burzy kryptoměn působící v různých zemích po celém světě.

Většina z těchto burz přijímá různé způsoby platby nákup kryptoměn. Mnoho zákazníků s nejvyšším hodnocením kryptoměn zavedlo metodu kreditní / debetní karty pro nákup kryptoměn, která zákazníkům usnadňuje nákup.

Je to proto, že investoři mohou touto metodou nakupovat snadno a okamžitě. Kryptoburzy, které nabízejí tuto možnost investorům a kupujícím, mají různá hodnocení a výhody.

Nejlepší výměny za nákup kryptoměny v roce 2021

Následuje pět nejlépe hodnocených kryptoměn, které jsou považovány za nejlepší pro nákup kryptoměny.

“Níže uvádíme nejlepší burzy, které můžete použít.” koupit kryptoměnu. Před konečným rozhodnutím navrhujeme naše uvedené výměny a provedení vlastního výzkumu. “

Hodnost

Jméno poskytovatele

Hodnocení

Poplatky

Zjistit více

hodnocení1

logo changelly Průměrný Navštivte Changelly
hodnocení2 logo coinbase Průměrný Navštivte Coinbase
hodnocení3 tabulka loga coinmama Vysoký Navštivte Coinmama
hodnocení4 logo bitpanda Průměrný Navštivte Bitpanda
hodnocení5 bitsane Průměrný Navštivte Bitsane

1. Changelly

měnit kryptoměnu

Je to jedna z nejlépe hodnocených kryptoměn a byla založena v roce 2013 v České republice. Tato burza se ukázala jako jedna z nejdůvěryhodnějších burz pro burzu kryptoměna-krypto nebo fiat-krypto.

Je také uznávána jako nejlepší kryptoburza z hlediska sazeb, které poskytuje. Changelly má více než 700 000 registrovaných uživatelů po celém světě. V současné době tato burza přijímá platby ve více než 35 měnách. Pokud chcete koupit některou z nejlépe hodnocených kryptoměn prostřednictvím kreditní / debetní karty, neexistuje žádná shoda Changelly.

Je to proto, že Changelly používá automatického obchodního robota, který je propojen s různými burzami, jako jsou Bittrex a Poloniex.

Tento robot přijde s nejlepšími směnnými kurzy během několika sekund. Podporuje více než 80 altcoinů a žetonů. Tato výměna trvá 0,25% poplatek za všechny transakce a poskytuje nástroj nákup kryptoměn v neomezené hodnotě. Po několika omezených transakcích v prvním měsíci burza nabízí neomezené nákupy kryptoměn.

changelly koupit mince

Následují výhody a nevýhody používání této burzy pro nákup kryptoměn.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Nabízí širokou škálu kryptoměn než mnoho jiných burz.
 • Jednoduché a snadno použitelné uživatelské rozhraní.
 • Má obrovskou databázi zákazníků pro obchodování s různými kryptoměnami.
 • Minimální transakční poplatek.
 • Podpora více než 35 fiat měn.
 • Partnerství s renomovanými společnostmi jako Jaxx, Bittrex a mnoha dalšími.

Nevýhody

 • Vyšší poplatky za přímý nákup kryptoměn prostřednictvím fiat měn.

V poslední době burza přidala nákup prostřednictvím metody debetních / kreditních karet, která k této burze přilákala mnohem více zákazníků.

Před nákupem budete potřebovat peněženku s kryptoměnou, protože některé burzy ji vyžadují.

Nemáte peněženku? Přečtěte si našeho průvodce Top 5 kryptoměnových peněženek.

Průvodce krok za krokem k nákupu kryptoměny na Changelly

Podrobná metoda nákup kryptoměny prostřednictvím kreditních karet z této výměny je následující:

1. Zaregistrujte se u Changelly

střídavě

Prvním krokem při nákupu kryptoměn od Changelly prostřednictvím kreditní karty je registrace na webu nebo výměna. Registrace na této burze je poměrně snadná a také zdarma. Uživatelé musí uvést platnou e-mailovou adresu v konkrétním formuláři. Burza zašle všechny přihlašovací údaje na vaši adresu. Pomocí těchto podrobností se uživatelé mohou přihlásit a přejít k dalšímu kroku.

2. Výběr měny

změna měnyPo přihlášení se dostanete na stránku výběru měny burzy. Jsou tam dva dlouhé pruhy. Jeden slouží k výběru měny, ve které chcete platit, a druhý sloupec slouží k výběru kryptoměny, kterou chcete koupit. Zde je nutná velká péče, protože burza přijímá mnoho fyzických měn a také nabízí spoustu kryptoměn pro nákup.

changelly koupit mince

3. Potvrzení objednávky

potvrďte objednávku střídavě

Stisknutím karty „Výměna“ po výběru měn se dostanete na stránku s potvrzením objednávky. Tato stránka obsahuje všechny informace o vaší objednávce. To znamená, že můžete znovu zkontrolovat měnu, kterou kupujete, a měnu, kterou za tento nákup zaplatíte. Po ověření správnosti všech informací stiskněte kartu s potvrzením. Pokud při výběru měn dojde k chybě, můžete výběr provést na předchozí stránce.

4. Adresa peněženky

Jako nadšenec kryptoměny byste měli vědět, že všechny kryptoměny jsou uloženy v hardwarových nebo softwarových peněženkách. Chcete-li z této burzy nakupovat kryptoměny, budete muset uvést platnou adresu peněženky. Výběr peněženky by měl být také pečlivě proveden. Vždy upřednostňujte ten s mnoha bezpečnostními funkcemi a podporou více měn.

5. Kontrola a potvrzení informací

changelly xrp potvrdit

Po zadání adresy peněženky se znovu dostanete na potvrzovací stránku. Tentokrát stránka obsahuje také podrobnosti o adrese peněženky. Všechny podrobnosti, které jste vyplnili, obdržíte v různých krocích tohoto nákupního procesu. Poté, co se ujistíte, že jsou všechny zadané údaje správné, stiskněte záložku s potvrzením.

6. Poskytněte fakturaci & Podrobnosti karty

vyměnitelná karta

Stisknutím karty potvrzení objednávky přejdete na stránku s podrobnostmi o kartě. Na této stránce musíte zadat všechny požadované podrobnosti. Na kartě Platba je obvykle vyžadováno jméno a příjmení, číslo mobilního telefonu, fakturační adresa a číslo karty, datum vypršení platnosti a bezpečnostní kód. Zde je důležité zmínit, že tato stránka vám vrátí zprávu, pokud dojde k chybě v podrobnostech o kreditní kartě. Na této stránce je také zobrazen odpočet poplatku za aktuální transakci.

changelly koupit mince

7. Ověření karty

střídavě telefon

Aby bylo zajištěno, že jste vlastníkem karty, odešle burza ověřovací kód SMS na vaše registrované mobilní číslo. Zadáním kódu na předepsaném místě na stránce dokončíte transakci. Nakoupená kryptoměna dorazí do vaší peněženky a můžete ji zkontrolovat po přihlášení tvoje peněženka.

changelly koupit mince

2. Coinbase

coinbase kryptoměna

Coinbase je další největší burza kryptoměn, která byla založena v roce 2012 v San Francisku v USA. Dnes burza provozuje své podnikání ve více než 32 zemích po celém světě.

Tato burza má databázi milionů uživatelů, protože jim nabízí nákup, prodej a obchodování různých kryptoměn (bitcoin, bitcoin cash, ethereum, litecoin). Přijímá také platby prostřednictvím kreditních karet s paušálním poplatkem 3,99% ze všech nákupů a prodejů.

Jednou z nejatraktivnějších realit této burzy je to, že vyžaduje nižší poplatky než všechny ostatní kryptoburzy po celé Evropě a Americe.

Začněte ještě dnes a získejte zdarma bitcoiny v hodnotě 10 $, když si koupíte v hodnotě více než 100 $

začněte coiny

Jedním z největších důvodů pro velkou databázi zákazníků je bonus, který tato burza nabízí při nákupu kryptoměny v hodnotě více než 100 $. Nabízí 10% bonus ke všem nákupům (Získejte 10 $, když si koupíte více než 100 $ nebo 100 € v hodnotě prostřednictvím tohoto odkazu).

Následují výhody a nevýhody této krypto burzy.

PROFESIONÁLOVÉ

 • Obrovská databáze zákazníků.
 • Vysoký stupeň likvidity.
 • Maximální limity nákupu spolu s bonusy.
 • Minimální transakční poplatky.
 • Přijímá platby prostřednictvím různých režimů.
 • Podpora velkého počtu kryptoměn.
 • Nabízí možnost okamžitého nákupu prostřednictvím kreditních karet.
 • Krásné uživatelské rozhraní snadné pro začátečníky.

NEVÝHODY

 • Sledování fondů.
 • omezené země (USA, Evropa, Kanada, Austrálie, Velká Británie, Singapur)
 • Dokončení nákupů prostřednictvím bankovních účtů.

Kvůli skvělé uživatelské zkušenosti se tato výměna doporučuje novým uživatelům. Následují kroky pro nákup kryptoměn prostřednictvím kreditních karet z této burzy.

1. Zaregistrujte se a ověřte účty

coinbase registrace

Úplně prvním krokem při nákupu kryptoměn prostřednictvím Coinbase je registrace vašeho účtu. Vytvoření účtu pomocí této výměny je poměrně snadné. Klikněte na kartu registrace a vyplňte všechny požadované informace. Informace potřebné k vytvoření účtu jsou jméno, e-mailová adresa a heslo.

2. Vyberte typ svého účtu

Po vytvoření a ověření vašeho účtu se dostanete na další stránku, kde musíte vybrat typ účtu. Coinbase nabízí uživatelům možnost vybrat si buď individuální účet, nebo obchodní účet. Jakmile dokončíte svůj profil, nastavení individuálního účtu je dokončeno. Na druhou stranu, pro vedení obchodního účtu budete muset podat žádost o samostatné přihlášení.

začněte coiny

3. Ověření telefonního čísla

V dalším kroku budete požádáni o ověření registrovaného telefonního čísla. To by později bylo použito jako dvoufaktorové ověřování. V tomto kroku směnárna odešle konkrétní kód na vaše registrované mobilní číslo. Po zadání kódu na zadaném místě na webu je vaše telefonní číslo propojeno s vaším účtem s burzou.

4. Vyberte způsob platby

koupit kryptoplacení coinbase

Po ověření telefonního čísla stiskněte klávesu Enter a dostanete se na stránku plateb. Tato burza přijímá dva různé platební režimy. Jedná se o platbu prostřednictvím bankovního účtu a platbu prostřednictvím kreditní karty. Zde byste vybrali režim platby kreditní kartou pro nákup kryptoměny. Jedna věc, která je velmi zajímavá, je, že si můžete okamžitě koupit kryptoměnu placením z vaší kreditní karty. Výměna vyžaduje, abyste po výběru režimu platby kreditní kartou zadali údaje o kartě. Údaje o kreditní kartě zahrnují číslo karty, datum expirace a bezpečnostní kód.

5. Nákup kryptoměny

koupit krypto coinbase

Nyní můžete pomocí své kreditní karty snadno koupit kteroukoli z kryptoměn uvedených na burze. Musíte zadat částku kryptoměny, kterou chcete koupit, a kliknutím na tlačítko Koupit odečtete poplatky z vaší kreditní karty a kryptoměny se okamžitě dostanou na adresu vaší peněženky. Zde je jedna věc, že ​​vždy vyberte peněženku, která poskytuje maximální zabezpečení a podporuje velké množství kryptoměn.

začněte coiny

3. Coinmama

Jakákoli diskuse o špičkové burzy kryptoměn je neúplný, aniž by se zmínil Coinmama. Je to jedna z nejlépe hodnocených kryptoměn fungujících po celém světě. Tato izraelská kryptoburza funguje téměř ve většině zemí světa.

Má databázi více než 500 000 zákazníků, kteří prostřednictvím této burzy obchodují s kryptoměnami. Jedním z největších důvodů úspěchu této burzy jsou nejvyšší limity nákupu, které nabízí. Uživatelé si mohou každý den koupit kryptoměnu v hodnotě 5 000 $ a každý měsíc kryptoměnu v hodnotě 20 000 $. Za všechny druhy transakcí je účtován poplatek 6%.

Investory z celého světa láká také tato burza, protože přijímá platby v mnoha místních měnách. S výjimkou několika zemí si zbytek světa může užít špičkové služby této krypto burzy. Následují výhody a nevýhody používání této kryptoměny pro nákup kryptoměn.

začněte krypto

PROFESIONÁLOVÉ

 • Široce provozován po celém světě.
 • Přijímá platby v mnoha místních měnách.
 • Krásné a uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní.
 • Také umožňuje nákup kryptoměny prostřednictvím kreditních karet.
 • Nabízí nejvyšší denní, týdenní a měsíční limity nákupu.
 • Je velmi spolehlivý a rychlý.

NEVÝHODY

 • Bere mnohem vyšší poplatky.
 • Neposkytuje zařízení pro prodej kryptoměn.

Pro nákup kryptoměny z této webové stránky prostřednictvím kreditní karty musíte projít následujícími kroky.

1. Vytvoření účtu

Prvním krokem je vytvoření účtu nákup kryptoměny od společnosti Coinmama. Proces vytváření účtu s touto výměnou je poměrně jednoduchý. Kliknutím na kartu registrace v pravé horní části stránky musíte vyplnit formulář. Musíte zadat svou platnou e-mailovou adresu, uživatelské jméno, heslo a zemi pobytu. Po vyplnění všech informací klikněte v dolní části stránky na kartu Vytvořit účet. Burza pošle odkaz na vaši e-mailovou adresu. Kliknutím na tento odkaz ověříte svůj účet a jste hotovi.

začněte krypto

2. Dokončení profilu

Přihlaste se ke svému účtu a vyplňte svůj profil, abyste mohli zadávat své objednávky. Musíte zadat své jméno, pohlaví, adresu, datum narození a telefonní číslo. Jednou z bezpečnostních funkcí Coinmamy je, že vyžaduje, abyste k ověření poskytli kopii svého kódu CNIC nebo Pasu. Svou fotografii můžete také odeslat pro účely ověření.

3. Nákup kryptoměny

koupit kryptoměnu coinmama

Coinmama vám umožní provést první objednávku po dokončení vašeho profilu. Na této burze si můžete koupit bitcoiny nebo ethereum. V této burze jsou tři úrovně nákupu. Můžete si koupit různé množství kryptoměn na různých úrovních.

začněte krypto

4. Informace o kartě

BTC koupit mince

Po zadání množství kryptoměn, které chcete koupit, vás burza požádá o poskytnutí údajů o vaší kreditní kartě. Mezi tyto údaje patří číslo kreditní karty, datum vypršení platnosti a bezpečnostní kód. Po zadání všech podrobností o vaší kreditní kartě můžete nyní provést objednávku. Zde je důležité zmínit jednu věc, že ​​burza vrací uživateli zprávu v případě jakékoli chyby při poskytování údajů o kreditní kartě.

5. Nákup kryptoměny

Po zadání platných údajů o kreditní kartě a výše kryptoměny, kterou chcete koupit, dokončete transakci stisknutím tlačítka Koupit. Zde je třeba mít na paměti jednu věc, kterou byste měli mít platná adresa peněženky za příjem kryptoměn (postupujte podle našeho průvodce 5 nejlepšími kryptomenovými peněženkami). Vždy si dejte přednost peněžence s dokonalými bezpečnostními funkcemi a podporou více měn, abyste si mohli užít celou řadu výhod.

začněte krypto

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me