Nejlepší výměny kryptoměn do roku 2020

Rostoucí popularita kryptoměn a otázky týkající se tradičních peněžních systémů znamenají, že lidé spěchají na burzy kryptoměn. Ale bez pečlivého zvážení, jak fungují. Zde je seznam nejlepších burz kryptoměn v roce 2020 seskupených do úrovní. Od úrovně 1: co lidé obecně považují za nejrespektovanější po úroveň 4: nedoporučuje se.

Výměny 1. úrovně (aktivní obchodování)

Binance

BinanceWebové stránky Binance Exchange

Binance je přední virtuální směnárna na světě podle upraveného objemu. Na rozdíl od Coinbase a Kraken podporuje Binance širokou škálu altcoinů (tj. Jiné kryptoměny než bitcoin). To přitahuje více lidí k převodu jejich bitcoinů, bitcoinových hotovostí a litecoinů z jiných burz do Binance, aby prozkoumali svět altcoinů.

Díky své omezené řadě obchodovatelných kryptoměn je vhodný pro kryptoměnové na základní úrovni. I když obsahuje mnohem více měn ve srovnání s Coinbase, jako jsou Cardano a Elastos. Tady je úplný seznam kryptoměn obchodovatelných na Krakenu.

Kvůli popularitě Binance má mnoho nových coinů za cíl stát se kótovanými na Binance a získat si tam dobrou pověst. Někdy může samotné oznámení seznamu Binance poslat ceny nahoru.

Popularita Binance dosáhla svého CEO Zhao Changpeng (CZ) osobnost v komunitě kryptoměn. Jeho slova / činy mají nyní významný vliv.

Binance byl v roce 2019 napaden kvůli kryptoměně v hodnotě 40 milionů USD. Binance slíbil, že každému, kdo utrpěl ztráty, odškodní ze svých vlastních prostředků.

PrimeXBT

PrimeXBTPrimeXBT

PrimeXBT je také jedním z novějších hráčů v prostoru výměny kryptoměn, který byl spuštěn v roce 2018. Této burze je připisován kredit za to, že je jedním z nejtransparentnějších, na které jsme narazili. Jejich web je zdrojem všeho, co byste o Exchange měli vědět, a mají také podrobné návody, jak používat různé funkce.

Burza v podporovaných kryptoměnách trochu chybí, v současné době podporuje pouze 5 kryptoměn: BTC, ETH, LTC, XRP a EOS. Kromě toho jsou podporovány pouze výběry a vklady v BTC Avšak to, co jim chybí v podpoře kryptoměn, tvoří dostupnost pro obchodování s jinými typy aktiv, jako jsou komodity, akciové indexy a Forex.

Možnost přizpůsobit si obrazovku obchodování a anotovat grafy je pravděpodobně něco, na co techničtí analytici a seriózní obchodníci dlouho čekali a budou je vracet zpět na burzu.

Podívejte se na naši recenzi a průvodce PrimeXBT.

Kraken

Kraken

Kraken má v Evropě značné zastoupení a uvedené krypty mají fiat páry.

Výměna FTX

Tato burza byla spuštěna až v roce 2019 – tedy další relativní nováček. Jedná se o platformu pro obchodování s kryptoměnou, která nabízí obchodování s deriváty. Vyrábí je společnost Alameda Research, přičemž sami jsou obchodníky s povoláním odpovědným za více než 30% objemu obchodování na trzích na hlavních burzách. FTX Exchange také nabízí jedinečné produkty, jako je obchodování na indexech, takže obchodníci mohou mít expozice vůči několika tokenům v jedné smlouvě. Další zajímavou vlastností je obchodování s výsledky prezidentských voleb v roce 2020.

FTX Exchange je to, co říká, že je postaveno obchodníky pro obchodníky. Už mají velmi konkurenční obchodní poplatky a dokonce poskytují slevy pro konkrétní uživatele a snadno pochopitelné rozhraní. Existují však určitá geografická omezení pro lidi a subjekty z některých zemí, zejména z USA.

Podívejte se na naši úplnou recenzi zde.

Bittrex

BittrexBittrex

Tyto burzy jsou spolehlivé a nabízejí renomované služby. Bittrex jsem v minulosti hojně používal, protože uváděly spoustu mincí. Nakonec jsem se ale odklonil od Bittrexu, protože Binance je předběhl, co se týká výběru mincí.

Bittrex odstraní následující trhy po 31. květnu 2019: BTC-COVAL, BTC-SALT A BTC-XCP. A fnásledující trhy po 6. červenci 2019: BTC-LUN, BTC-NEOS, BTC-THC a BTC-TKS

Poloniex

PoloniexPoloniex

Také jsem použil Poloniex značně v minulosti. Podle mých zkušeností však jejich proces Know Your Customer (KYC) trval dlouho. V mém případě to trvalo 3 měsíce. To bylo nepřijatelné, zvláště když to bylo během býčího trhu.

Zákaznická podpora pro Poloniex není strašná, takže se stále jeví jako dobrá výměna.

1 / V pátek 29. května v 16:00 UTC budou pro zákazníky Poloniex v USA deaktivovány trhy pro ARDR, BCN, DCR, GAME, GAS, LSK, NXT, OMNI a REP. Všechna aktiva zůstávají k dispozici pro obchodování zákazníkům mimo USA. https://t.co/eNWeZTjT5X

– Poloniex Exchange (@Poloniex) 16. května 2019 Oznámení Poloniex o geofencingu

Pokud jste však občanem USA, možná si budete muset být vědomi aktiv geofencingu Poloniex pro zákazníky z USA. 29. května 2019 budou pro zákazníky v USA deaktivovány trhy ARDR, BCN, DCR, GAME, GAS, LSK, NXT, OMNI a REP.

Jakmile bude trh geofencován, mohou zákazníci tyto tokeny ze své peněženky stále vybírat, pokud to Poloniex podporuje globálně. Zákazníci však již nebudou moci zobrazit svou vkladovou adresu ani vygenerovat novou vkladovou adresu.

Výměny 2. úrovně (sezónní obchodování / konkrétní mince)

Coinbase

CoinbaseUživatelské rozhraní Coinbase

Coinbase je přední směnárna kryptoměn ve Spojených státech a Velké Británii. Mají také licence a bankovní účty pro provoz v těchto zemích. Coinbase má spolehlivou zákaznickou podporu a nabízí fiat vklady a výběry. To znamená, že jsou podporovány vklady a výběry v tradičních měnách, jako jsou USD, EUR atd.

Coinbase je bezpečný bez hackerských výskytů, takže. Burza je nejlepší volbou pro ty, kteří jsou ve světě kryptoměn noví.

nicméně, burza nabízí na výběr omezené kryptoměny. Dostupnost nákupu, prodeje, odesílání a přijímání konkrétní kryptoměny navíc závisí na vaší poloze.

Pro zákazníky z USA neexistují žádná omezení transakcí s následujícími kryptoměnami:

  • Bitcoin (BTC);
  • Ethereum (ETH);
  • Litecoin (LTC);
  • Bitcoinová hotovost (BCH);
  • Ethereum Classic (ETC); a
  • Zvlnění (XRP).

Zde je tabulka kryptoměn podporovaných Coinbase v závislosti na vaší lokalitě.

Coinbase přijímá nejběžnější způsoby platby, například kreditní a debetní karty.

I když je obecně bezpečný, Coinbase byl nedávno pod palbou kvůli výpadkům, když v březnu, dubnu a květnu 2020 došlo k velkým výkyvům cen bitcoinů. Tyto výpadky ponechaly mnoho uživatelů bezmocných provádět jakékoli obchody, když to nejvíce potřebovali. Potenciální uživatelé by měli mít na paměti tento problém při zvažování, zda použít Coinbase. Ačkoli jsme slyšeli, že někteří uživatelé neobchodují pouze na Coinbase, což by mohlo pomoci zmírnit dopad těchto výpadků na jejich portfolia.

Podívejte se na naši recenzi Coinbase, kde najdete podrobný pohled na tuto burzu.

KuCoin

KuCoinKuCoin

KuCoin má jedinečná aktiva a rozsáhlý seznam obchodovatelných mincí, byl sužován špatnými postupy Know-Your-Customer (KYC).

Zpočátku to obchodníkům umožňovalo ukládat a vybírat velké množství bitcoinů, tj. 50 bitcoinů denně bez poskytnutí osobních údajů.

Nedostatek postupů KYC vyvolává u mnoha lidí dojem, že KuCoin je zoufalý pro uživatele na jeho výměně. Tím se snížila jeho reputace mezi platformami pro kryptoměnu.

Od té doby změnili své zásady KYC a nyní můžete vybrat pouze 2 bitcoiny denně bez „ověřeného“ účtu, tj. Účtu, který dokončil postupy KYC.

Huobi, OKEx

HuobiHuobi

Huobi a OKEx byli hlavními titány Číny. Než čínská vláda zakročila proti obchodování s kryptoměnami v zemi, měli spoustu čínských uživatelů.

OKExOKEx

Toto bylo známé jako „zlaté vakuum“, protože vyhladilo mnoho dominancí společností Huobi a OKEx. To destabilizovalo dvě burzy ustupující jiným, jako je KuCoin a Binance, aby se ujaly vedení.

Stále je považuji za burzy Tier 2, protože stále drží některé ze svých minulých zákazníků a protože mají technologii pro budoucnost.

Říká se, že čínská vláda umožňuje těmto burzám fungovat, ale sleduje jejich transakce.

BitMEX

BitMEXBitMEX

BitMEX je většinou maržová obchodní burza umožňující enormní pákový efekt (tj. až 50krát). Pákovým obchodem je situace, kdy nevlastníte fyzický bitcoin, ale vlastníte obchodní smlouvy.

BitMEX bohužel ve Spojených státech nepracuje a dávejte pozor, abyste se tam nepřihlásili ke svému účtu BitMEX, váš účet bude zakázán.

Ačkoli jsem slyšel o některých Američanech, kteří používají VPN (virtuální privátní sítě) k maskování země původu, aby se vyhnuli tomuto omezení.

Toto NENÍ doporučeno.

BitMEX má špatnou zákaznickou podporu. Když jsem se náhodou přihlásil do BitMEXu ve Spojených státech, trvalo 3 měsíce od e-mailů, než jsem zrušil zákaz svého účtu.

Výměny 3. úrovně (možná rizika / problémy)

Bitfinex

Bitfinex

Přestože je Bitfinex uznávanou burzou, jeho nedávný boj s newyorským generálním prokurátorem o ztrátu zákaznických fondů ve výši 850 milionů USD snižuje jeho důvěryhodnost. Budeme muset vidět, jak Bitfinex tento boj překoná.

Kromě případu má silný obchodní pár BTC / USD.

Chcete-li zůstat v obraze o tom, co se děje v Bitfinexu, klikněte sem.

OceanEx

OceanExOceanEx

OceanEX zahajuje společnost BitOcean Global, plně registrovaná a licencovaná obchodní paltforma v Japonsku. Je vytvořen základním týmem členů s minulými zkušenostmi od Morgan Stanley, BNP Paribas a Deloitte. OceanEX se může pochlubit řadou bezpečnostních funkcí AI pro zlepšení bezpečnosti uživatelů a obchodování. OceanEX je obchodním centrem ekosystému VeChainThor, kde jsou uvedena všechna aktiva VeChain a obchodní páry VeChain. I když má mnoho atraktivních funkcí, zjistili jsme, že na mnoha aktivech chybí likvidita a potíže s nákupem i prodejem různých mincí.

Chcete-li se dozvědět více o VeChain a jeho ekosystému, podívejte se na našeho průvodce Vechain.

BitMax

BitMaxBitMax

Zkoušel jsem tuto výměnu, protože jsem obdržel spoustu požadavků od diváků.

Jsem však skeptický vůči burzám, které provádějí „Transaction Mining“. Těžba transakcí je místo, kde na oplátku za obchodování získáváte kredity nebo si vyměňujete žetony.

To přímo motivuje obchodování umýt na platformě, kde obchodník současně prodává a kupuje stejná aktiva.

To zase vytváří zavádějící zprávy o objemech obchodování na burze.

BitMax oznámil dne 18. května 2019, že pro dlouhodobou stabilitu tokenové ekonomiky trvale uzamkne 3 000 milionů BTMX tokenů z čekající těžební části 20. května 2019.

Pro dlouhodobou stabilitu tokenové ekonomiky, https://t.co/ZgbxdXzvT8 20. května trvale uzamkne 3 000 000 000 BTMX z nevyřízené části těžby. Uvolňovací mechanismus a rychlost pro část soukromého prodeje zatím zůstanou nedotčeny. https://t.co/keo9elx23a

– BitMax Official (@BitMax_Official) 18. května 2019 Oznámení BitMax o zablokování BTMX tokenů

Burza v budoucnu ohlásí nový uvolňovací mechanismus.

Výměny 4. úrovně (těmto výměnám se vyhýbejte)

HitBTC

HitBTCHitBTC

Tyto tři burzy mají velmi pochybné postupy.

Například, HitBTC nemá skutečnou politiku KYC. Nezdá se, že by s vámi měli velké problémy s ukládáním velkého množství finančních prostředků. Pokud však obchodujete nebo chcete hodně vybrat, pouze zablokují nebo pozastaví váš účet, dokud s nimi nebudete komunikovat. To se mi stalo osobně a když jsem to prozkoumal, zjistil jsem, že mnoho dalších mělo stejnou zkušenost.

V poslední době došlo k nové vlně uživatelů, kteří si stěžovali na to, že musí poskytovat přílišné podrobnosti o zdrojích svých prostředků.

Existují také někteří uživatelé, kteří provedli vlastní šetření a dospěli k závěru, že burza je v platební neschopnosti.

YoBit

YoBitYoBit

Výměna má problémový proces výběru.

Závěr

Úroveň 1: Coinbase, Kraken, Binance, Výměna FTX, Bittrex, Poloniex,

Úroveň 2: KuCoin, Huobi, OKEx, BitMEX

Úroveň 3: Bitfinex, BitMax, OceanEx

Úroveň 4 (vyhnout se): HitBTC, YoBit

Závěrem lze říci, že kontrola pozadí na platformě kryptoměny před registrací je nejlepší způsob, jak zabránit ztrátě digitálního bohatství. Sledování výše uvedeného seznamu je jedním obrovským krokem k dosažení tohoto cíle.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me