Recenze burzy Binance Exchange (2020) Nejlepší krypto burza?

Binance je světově nejpopulárnější burza kryptoměn s největším objemem organického obchodování. Má širokou škálu kryptoměn, s nimiž se obchoduje, spolu s výkonnými obchodními nástroji, jako je obchodování s pákovým efektem, obchodování s opcemi a půjčovací platforma. Rychlé přidávání nových funkcí do Binance často ohromilo odborníky v oboru kryptoměn, přičemž mnoho kritiků komentovalo rychlou reakci generálního ředitele Binance Zhao „CZ“ Changpenga na události. Kromě hlavní burzy Binance.com má společnost také několik jedinečně uváděných verzí včetně americké pobočky Binance USA, Binance Jersey a Binance DEX. V této recenzi zdůrazňujeme každou z jejich různých funkcí a kontroverzí, které potřebujete znát.

Klíčové výhody Binance

 • Svět je nejoblíbenější burza s nejvyšším objemem obchodu.
 • Nabízí největší rozsah produktů a služeb, přičemž některé se jinde nenacházejí.
 • Udržuje pojištění proti krádeži a hackerům.

Klíčové vlastnosti a funkce

Binance (nové) Pokročilé obchodní rozhraní

Binance (Binance.com)

Binance (Binance.com) je hlavní směnárna, je nejoblíbenější a má kompletní sadu služeb nabízených burzou. Mezi klíčové vlastnosti patří:

 • Většina podporované kryptoměny (přes 1 000 mincí).
 • Díky své popularitě má nejvyšší objem obchodování celosvětově.
 • Přístup k Binance Launchpad, platforma Initial Exchange Offering (IEO) pro výpis nových kryptoměn.
 • Funkce Stop-Limit. Objednávka bude provedena, jakmile bude dosaženo dané zastavovací ceny. Stop-limit objednávka se tedy stane limitovanou objednávkou na nákup nebo prodej za limitní cenu nebo lepší.
 • Binance půjčování. Uživatelé mohou držet své kryptoměny na burze po určité časové období a získávat úroky.

Binance USA (Binance.us)

Binance USA (Binance.us) byla odpověď Binance na předpisy USA, které občanům brání v obchodování na Binance. Mezi klíčové vlastnosti patří:

 • Vyhovuje předpisům USA
 • Má fiat na kryptoměnu obchodní páry. Uživatelé mohou používat USD k nákupu kryptoměn přímo na burze.
 • Propojení bankovního účtu je k dispozici.

Historie Binance

Společnost Binance byla založena společností Changpeng (CZ) Zhao v roce 2017. Název pochází z kombinace slov „Binary“ a „Finance“. Binance je původem z Číny. Kvůli tvrdým procedurám regulace kryptoměny v zemi se však burza přesunula do příznivějších jurisdikcí mimo Čínu.

“V reakci na rozhodnutí Číny přesouváme naše IP adresy z Hongkongu do offshore lokalit … Takže jsme registrováni na více místech a máme lidi na více místech.” Takto nás nikdy neovlivní jeden regulační orgán. “

Changpeng Zhao (CZ), generální ředitel společnosti Binance (2017)

V současné době má Binance sídlo v několika jurisdikcích, včetně Malty, Singapuru a Hongkongu, a její servery jsou rozmístěny po celém světě. Jejich hlavní stránka nabízí podporu v angličtině, čínštině, korejštině, japonštině, ruštině, španělštině a francouzštině.

Binance je ve skutečnosti obrovským hráčem v oblasti kryptoměn a je jednou z největších kryptoburz na světě, kterou v dubnu 2020 získala Coinmarketcap, pravděpodobně nejznámější zdroj pro žebříčky, grafy a další data na trhu s kryptoměnou..

Podporované země

Binance (Binance.com) je podporován ve většině zemí kromě USA.

Občané USA mohou obchodovat POUZE Binance USA (Binance.us), kromě těch z následujících států:

Alabama Connecticut Florida
Gruzie Havaj Idaho
Louisiana Severní Karolina New York
Texas Vermont Washington

Podporované kryptoměny a platební metody

Binance (Binance.com)

Binance podporuje obchodování přes 1300 kryptoměn včetně vlastní kryptoměny, Binance Coin (BNB). Klikněte sem a dozvíte se více o Binance Coin (BNB).

Binance přijímá platby kreditní kartou (Visa a MasterCard), debetní kartou a kryptoměnou. nicméně platby debetní a kreditní kartou jsou omezeny na následujících místech:

 • USA: New York, Connecticut, Havaj, Gruzie, Nové Mexiko a Washington;
 • Několik čínských bank; a
 • Některé země zcela např. Afghánistán, Irák a Libye.

Uživatelé mohou platit pouze USD nebo EUR za nákup bitcoinů (BTC), etherea (ETH), litecoinů (LTC), bitcoinových hotovostí (BCH / BCHABC) nebo Ripple (XRP) pomocí debetních a kreditních karet na Binance.

Binance je burza pouze kryptoměna. Uživatelé tedy musí nejprve koupit výše uvedené kryptoměny pomocí fiat, než budou moci obchodovat s jinými kryptoměnami na burze.

Binance USA (Binance.us)

Binance USA, který byl nedávno spuštěn v září 2019 podporuje pouze kolem 20 kryptoměn. Očekává se však, že v budoucnu budou přidány další.

Uživatelé mohou pomocí svých debetních karet přímo převádět USD ze svých bankovních účtů na svůj účet Exchange prostřednictvím ACH nebo bankovního převodu.

Poplatky za vklad a výběr

Pro Binance.com a Binance USA, poplatky se liší v závislosti na kryptoměně, která má být převedena. Poplatky jsou účtovány v příslušné kryptoměně, která má být převedena. Například výběry za bitcoiny (BTC) stojí 0,0005 BTC za transakci. Existují Ne poplatky za vklad.

U fiat převodů zapnuto Binance USA, Výběry z bankovního převodu v USD stojí 15 USD / 35 USD pro domácí nebo mezinárodní výběry. Vklady obecně a výběry ACH jsou zdarma.

Kliknutím sem zobrazíte strukturu poplatků ve službě Binance.com a Binance USA resp.

Poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování za Binance.com a Binance USA jsou obecně 0,1% pro tvůrce a příjemce s následujícími výjimkami:

 • Binance.com a Binance.us: Uživatelé s větším objemem obchodu nebo s určitým množstvím BNB se mohou stát VIP. Vyšší úrovně VIP vám dávají nižší poplatky za obchodování. A pro všechny uživatele existuje 25% sleva, pokud jsou poplatky placeny pomocí BNB.

Binance má konkurenční obchodní poplatky ve srovnání s jinými burzami kryptoměn. Například:

 • Coinbase: 0,50% transakce Plus další poplatek Coinbase v závislosti na výši transakce. Boční poznámka: věděli jste, že můžete vyhýbat se jejich drahé poplatky za výběr? Zjistěte více na CoinBase Fees- Jak se jim vyhnout?
 • Kraken: 0,16% (tvůrce) / 0,26% (příjemce)
 • Bittrex: 0,25% (tvůrce a příjemce)
 • Poloniex: 0,15% (tvůrce) / 0,25% (příjemce) (Poznámka: Poloniex snížil své poplatky na 0,00% do 31. prosince 2019)
 • OceanEX: 0,10%, slevy jsou nabízeny pro platby pomocí jejich mince OceanEx.
 • KuCoin: 0,10%, slevy jsou nabízeny pro platby s jejich mincí KCS.
 • Huobi: 0,20%
 • OKEx: 0,10% (tvůrce) / 0,15% (příjemce)
 • BitMEX: -0,025% (tvůrce) (tj. Je poskytnuta sleva) / 0,075% (příjemce). Tato burza však obchoduje pouze s maržovým obchodováním.
 • BitFinex: 0,10% (tvůrce) / 0,20% (příjemce)
 • BitMax: 0,085% (výrobce a příjemce) pro mince s větší tržní kapitalizací, 0,10% pro ostatní mince

Výše uvedené burzy jsme zařadili od „nejpoužívanějších“ po „vyhnout se za každou cenu“. Kam spadá každá z těchto burz? Podívejte se na naše hlavní burzy kryptoměn roku 2020 a zjistěte to.

Kontroverze

Jako každé výměně, ani Binance nejsou cizí kontroverze. Mnoho lidí se ptá, zda je Binance v bezpečí, od ukradených bitcoinů po napadení databáze Know Your Customer (KYC)? Pojďme se podívat na několik nedávných kontroverzí.

Binance hack: 7 000 ukradených bitcoinů

Začátkem května 2019 společnost Binance informovala veřejnost, že hackeři stáhli 7 000 bitcoinů (tehdy v hodnotě přibližně 40 milionů USD) v jediném velkém narušení bezpečnosti. Výměna říká že hackeři k získání přihlašovacích údajů svých uživatelů používali různé techniky, jako je phishing a viry.

Burza použila své SAFU fond – jejich fond havarijního pojištění k úplnému pokrytí ztrát dotčených uživatelů.

Porušení dat Binance KYC

V srpnu 2019 hacker tvrdil, že získal velkou část dat burzy Know Your Customer (KYC). Hacker vytvořil několik telegramových skupin, které údajně obsahovaly tato soukromá data. Hacker také požadoval od burzy celkem 300 bitcoinů (tehdy v hodnotě kolem 3,5 milionu USD), jinak by vydali více dat.

Binance tvrdí uniklé údaje pocházely z února 2018, kdy burza používala ke zpracování svých ověření KYC poskytovatele služeb třetí strany. Nicméně některé cříkali ommentátoři že největší vinu za incident by měl nést Binance.

Aby napravil situaci, Binance nabídl odměnu každému, kdo může poskytnout informace k identifikaci hackera. Nezdá se však, že by hacker byl nalezen.

Mezitím burza nabídl doživotní VIP členství a preferenční obchodní poplatky a služby pro dotčené uživatele.

Je Binance bezpečný v roce 2020?

Viděli jsme, že mnoho výměn se stalo oběťmi hackerů. Některé, například výměnný hack Cryptopia, byly natolik závažné, že burza šla do likvidace a uživatelé nebyli schopni vybrat své prostředky.

Binance, protože největší světová burza by byla očividně hlavním cílem hackerů. 2 hackery v roce 2019 to skutečně prokázaly. Binance však tyto hackery zvládl tak, že odškodnil postižené uživatele ze svého pojišťovacího fondu a poskytl jim různé výhody.

Je tedy Binance v roce 2019 stále v bezpečí? Řekli bychom, že ze záznamů, když došlo k hacknutí, Exchange zakročí, aby napravil vaši ztrátu. Zdůrazňujeme však, že žádná výměna není stoprocentně bezpečná. Proto zdůrazňujeme důležitost odstranění vašich kryptoměn z burzy a jejich ukládání do offline hardwarových peněženek. Je to jediný způsob, jakým se držíte plné opatrovnictví vašich kryptoměn.

Jakou hardwarovou peněženku byste měli získat? Podívejte se na naše srovnání 3 nejlepších hardwarových peněženek na trhu. Nebo jednotlivé podrobné recenze Ledger Nano X, Trezor Model T a KeepKey.

Můžete si také prohlédnout moje video porovnávající Ledger Nano S (předchůdce Nano X), Trezor Model T a KeepKey níže:

Průvodce modelem Trezor & Recenze: Porovnání s Ledger Nano S a KeepKey

Závěr: Binance Klady a zápory

Profesionálové

 • Burza s největším objemem obchodování na světě.
 • Sledujte záznamy o tom, jak podniknout kroky k nápravě postižených uživatelů při hackerství.
 • Konkurenční obchodní poplatky.
 • Velké množství podporovaných kryptoměn.
 • Nabízí spoustu jedinečných služeb a funkcí.

Nevýhody

 • Vytvoření účtu ověřeného KYC může trvat až 2 týdny.
 • Problémy při nákupu kryptoměn pomocí kreditní karty.

Zaregistrujte se zde do Binance:

Aktualizováno 25. dubna 2020: Odebrán zastaralý obsah a odkazy. Aktualizovaná kontrolní tabulka a časté dotazy

{ "@kontext": "http://schema.org/", "@typ": "Produkt", "značka": "Binance", "název": "Binance Exchange", "obraz": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/binancelogowhite.png", "popis": "Binance je světově nejpopulárnější burza kryptoměn s největším objemem organického obchodování. Má několik jedinečně uváděných verzí včetně Binance, Binance USA, Binance Jersey a Binance DEX. V této recenzi zdůrazňujeme každou z jejich různých funkcí a kontroverzí, které potřebujete znát.", "Posouzení": { "@typ": "Posouzení", "titulek": "Recenze burzy Binance – srovnání, poplatky a funkce", "název": "Binance Exchange", "popis":"Binance je světově nejpopulárnější burza kryptoměn s největším objemem organického obchodování. Má několik jedinečně uváděných verzí včetně Binance, Binance USA, Binance Jersey a Binance DEX. V této recenzi zdůrazňujeme každou z jejich různých funkcí a kontroverzí, které potřebujete znát. Je tedy Binance v roce 2019 stále v bezpečí? Řekli bychom, že ze záznamů, když byl hacknut, Exchange zakročí, aby napravil vaši ztrátu. Zdůrazňujeme však, že žádná výměna není stoprocentně bezpečná. Proto zdůrazňujeme důležitost odstranění vašich kryptoměn z burzy a jejich uložení v offline hardwarových peněženkách. Je to jediný způsob, jak si nechat své kryptoměny v plné péči.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/binance-exchange-review/", "recenze": "Binance je světově nejpopulárnější burza kryptoměn s největším objemem organického obchodování. Má několik jedinečně uváděných verzí včetně Binance, Binance USA, Binance Jersey a Binance DEX. V této recenzi zdůrazňujeme každou z jejich různých funkcí a kontroverzí, které potřebujete znát. ", "datum zveřejněno": "2019-11-1", "recenzeHodnocení": { "@typ": "Hodnocení", "ratingValue": "4.5", "nejhorší hodnocení":"0", "nejlepší hodnocení": "5" }, "autor": { "@typ": "Osoba", "název": "Angela Wang" }, "vydavatel": { "@typ": "Organizace", "název": "Boxmining", "logo": { "typ": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "nabídky": { "@typ": "Nabídka", "priceCurrency": "americký dolar", "cena": "0,00", "url":"https://pit.blockchain.com" }}

Časté dotazy

Exchange Ecosystem – Co je Binance Jersey a Binance DEX?

Binance Jersey (Binance.je)

Binance Jersey (Binance.je) je podobný Binance USA pro uživatele, kteří nejsou občany USA. Mezi klíčové vlastnosti patří:

 • Nákup / prodej kryptoměn s fiatem (USD / EUR).
 • Propojení bankovních účtů pro banky ze Spojeného království a některých evropských zemí.

Binance DEX (Binance.org)

Binance DEX (Binance.org) je také známý jako Binance Chain. Mezi klíčové vlastnosti patří:

 • Jde o decentralizovanou burzu vyvinutou na vlastním Binance Chain blockchainu;
 • Uživatelé udržují úschovu a kontrolu nad svými soukromými klíči a prostředky. To znamená, že finanční prostředky uživatelů jsou mnohem méně zranitelné vůči hackerům nebo uzavření směny; a
 • Přijímají se pouze limitované objednávky. Na rozdíl od jiných burz Binine DEX neodpovídá objednávkám nepřetržitě. Spíše odpovídá otevřeným objednávkám přijatým pomocí periodické aukce.

Další informace o Binance DEX najdete zde.

Které země přijímají Binance Jersey a Binance DEX?

Binance Jersey (Binance.je)

Binance Jersey je k dispozici v následujících zemích:

Argentina Eswatini (dříve Svazijsko) Lichtenštejnsko Singapur
Arménie Finsko Litva Slovensko
Austrálie Francie Lucembursko Slovinsko
Rakousko Německo Macao Jižní Afrika
Ázerbajdžán Gibraltar Malta Jižní Korea
Belgie Řecko Mauricius Španělsko
Brazílie Hongkong Mexiko Švédsko
Bulharsko Maďarsko Monako Švýcarsko
Kanada Island Holandsko krocan
Chile Irsko Nový Zéland Spojené arabské emiráty (SAE)
Chorvatsko Izrael Norsko Spojené království (UK)
Kypr Itálie Peru Uruguay
Česká republika Jamaica Polsko
Dánsko Trikot Portugalsko
Estonsko Lotyšsko Rumunsko

Binance DEX (Binance.org)

Binance DEX je k dispozici ve většině ostatních zemí kromě následujících:

USA Albánie Bělorusko Bosna
Burman Středoafrická republika Demokratická republika Kongo Korejská lidově demokratická republika
Pobřeží slonoviny Krymská oblast Ukrajiny Chorvatsko Kuba
Hercegovina Írán Irák Kosovo
Libanon Libérie Libye Makedonie
Moldavsko Srbsko Somálsko Súdán
jižní Súdán Sýrie Venezuela Jemen
Zimbabwe

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me