Bityard Review: Nejlepší nová platforma pro obchodování se smlouvami?

Obchodování s kryptoměnou už nějakou dobu existuje a uprostřed globální pandemie COVID-19 ji spousta lidí začala zkoumat jako způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc z domova. Obchodování s kryptoměnami však není jediný druh obchodování, který můžete provádět. Od té doby, co byly na blockchainu Ethereum debutovány chytré smlouvy, bylo také možné obchodování s kontrakty. Weby jako BitMex a Bybit nabízejí vynikající platformy, kde se zkušení obchodníci mohou zapojit do obchodování s kontrakty. Ale tyto platformy mají funkce a rozhraní, které mohou přemoci začínající obchodníky. Zadejte Bityard; služba zaměřená na poskytování jednoduché platformy vhodné pro začátečníky pro obchodování se smlouvami. Přečtěte si další informace Bityard přezkoumání jeho klíčových funkcí.

Co je to Bityard?

Společnost Bityard byla založena v Singapuru v roce 2019 s konkrétním cílem poskytnout snadno použitelnou platformu pro obchodování s možnostmi kryptoměny, což se odráží v jejich hesle „Komplexní smlouvy – jednoduchý obchod“. Jiné platformy jako BitMex nebo Bybit mohou mít pokročilejší funkce, ale jsou zaměřeny na zkušené obchodníky.

V čem se Bityard liší?

Klíčovým rozdílem mezi platformami Bityard a jinými platformami pro obchodování se smlouvami je jednoduchost. Vzhledem k tomu, že Bityard je speciálně zaměřen na začínající obchodníky, prošli dlouhou cestou k zajištění čistého a snadno použitelného rozhraní, které uživatele nepřekoná spoustou funkcí a možností.

Pojďme se podívat na obchodní rozhraní pro BitMex a Bityard…

                   

Rozhraní BitMexu je plné možností. I když jsou tyto možnosti snadno srozumitelné a pro odborníky velmi užitečné, první obchodník se v tomto uživatelském rozhraní jistě ztratí. A pravdou je, že většina z těchto možností není pro obchodníka s novými možnostmi nutná. Na druhé straně je rozhraní Bityard mnohem jednodušší, čistší a srozumitelnější. Nechápejte mě špatně. BitMex i Bybit jsou skvělé obchodní platformy … jsou zaměřeny pouze na jiný druh obchodníka.

Jaké další výhody nabízí Bityard?

Jednoduchost a snadnost použití může být velkou součástí odvolání Bityard, ale není zdaleka jedinou výhodou. K dispozici je také:

  • Nařízení: to je velký rozdíl oproti jiným platformám pro obchodování se smlouvami. Bityard je v souladu s několika regulačními sadami a je držitelem licence podle singapurské ACRA, australské AUSTRAC, estonské MTR a americké MSB od ministerstva financí pro prosazování finančních zločinů.

  • Vklady Fiat: V době psaní tohoto článku je Bityard jednou z mála obchodních platforem, která přijímá vklady v nekryté měně.


  • Více možností pro vklady kryptoměny: V současné době Bityard přijímá vklady v sedmi různých krypto tokenech: USDT (OMNI / TRC20 / ERC20), BTC, ETH, XRP, TRX, Huobi Token, EOS a BYD (Bityard’s native token). To je více než kterákoli jiná hlavní platforma pro obchodování se smlouvami.

  • Mají vlastní minci na platformě: Bityard oznámil, že brzy představí těžební činnost, která bude odměněna vlastním tokenem BYD. Tato mince směřuje k ICO a bude uvedena na několika hlavních burzách. Potenciál pro BYD by se mohl shodovat s tokenem Binance BNB.

  • Zástupce značky: To je něco, s čím se jiné výměnné platformy ani neobtěžují. Ale Bityard investoval do velvyslance značky v šampionu thajského boxu Buakawovi Banchamkovi. Můžete jít tady přečíst si jeho příspěvek o spolupráci s Bityardem.

  • Režim demo obchodování: Toto je vítaný doplněk každé obchodní stránky: způsob, jak se uživatelé mohou pohodlně seznámit s funkcemi platformy dříve, než investují své prostředky.

  • Poplatky: Bityard účtuje standardní obchodní poplatek ve výši 0,05% jak pro příjemce, tak pro tvůrce; nižší než u jiných konkurenčních platforem.

  • Podpěra, podpora: Při obchodování budete mít občas nějaké otázky nebo pochybnosti nebo se setkáte s nějakou formou technického problému. To je, když budete chtít kontaktovat zákaznickou podporu a chcete co nejvíce možností, aby váš problém mohl být rychle vyřešen. Bityard nabízí více možností podpory než jiné platformy; můžete získat pomoc prostřednictvím e-mailu, online zákaznické podpory nebo jejich oficiální telegramové skupiny.

Níže uvedená tabulka ukazuje podrobnější srovnání mezi Bityard a jinými obchodními platformami:

ItemBitMEXBybitDeribitBityard
Hlavní sídlo Seychely Singapur Panama Singapur
Licence Licence obchodníka s cennými papíry Komise pro finanční služby MTR AUSTRAC, ACRA, MTR, FinCEN
Transakční poplatek 0,075% 0,075% 0,075% 0,05% (Odměnu za těžbu lze odečíst o dalších 10%)
Záloha Fiat? Ne Ne Ne Ano
Podporovaná měna vkladu Pouze 1 (BTC) 5 (BTC, ETH, EOS, XRP, USDT) 2 (BTC, ETH) 7 (BTC, ETH, XRP, USDT, TRX, HT, LINK)
Minimální marže 1 USDT 5 USDT 0,1 BTC / 1 ETH 5,00 USD
Počet možností aktiv 8 4 2 10
Demo režim Ano Ano Ano Ano
Nucená likvidace? Ano Ne Ne Ne
Max. vybrání Žádný 10 BTC Žádné s KYC 100 000 USD
KYC? Ne Ne Výběry > 1 BTC Ne
Vliv 1-100x 1-100x 1-100x 10-100x
Zákaznická podpora E-mail, telegram E-mail, online zákazník E-mailem E-mail, telegram, online zákazník
Ambasadoři značky Žádný Žádný Žádný Buakaw Banchamek

Závěr recenze Bityard…

Pokud jste zkušený odborník a hledáte pokročilé funkce pro obchodování se smlouvami, můžete si vybrat z několika skvělých platforem. Ale pokud jste obchodník s novými smlouvami nebo chcete jednoduše čisté a snadno použitelné rozhraní, zjistíte, že Bityard je nepřekonatelný z hlediska jednoduchosti. A pokud tato jednoduchost přichází také s nižšími obchodními poplatky, více možností jak u vkladů fiat, tak u kryptoměn a více možností zákaznické podpory, tím lépe. Zvolit Bityard jako jednoduchou platformu pro obchodování se smlouvami je prostě samozřejmost. Pokud tedy uvažujete o prvních krocích v obchodování s možnostmi kryptoměny, nezapomeňte se podívat na Bityard.

Šťastné obchodování, všichni!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map