Coinigy vs TradingView 2021: Porovnání, recenze a zabezpečení obchodní platformy

Software pro tvorbu grafů je nejužitečnějším nástrojem, jaký může technický analytik nebo grafik použít. Počítače byly navrženy tak, aby ukládaly a počítaly data a zároveň poskytovaly použitelné interpretace v čitelném a srozumitelném formátu. Pro většinu obchodníků a investorů je software pro tvorbu grafů utrpením. Buď je rychle přerostou, nebo dosáhnou neprůchodného problému s kódováním kvůli použitému základnímu jazyku. V tomto článku budeme porovnávat Coinigy vs. TradingView rozhodnout, který z nich je lepší pro kryptoměnové obchodníky použít.

Srovnávací tabulka Coinigy VS TradingView

CoinigyTradingView
Coinigy TradingView
Naše hodnocení: 5 Naše hodnocení: 5
Spuštění společnosti: 2013 Spuštění společnosti: 2011
Umístění společnosti: Milwaukee, Wisconsin Umístění společnosti: New York, NY
Alexa Rank: 52 321 Alexa Rank: 196
Šifrovač kryptoměny: Ve výrobě Šifrovač kryptoměny: Ano
Kontrola sociálních médií: Ve výrobě Kontrola sociálních médií: Ano
Prohlížení arbitráží: Ano Prohlížení arbitráží: Ne
Přizpůsobené skripty: Ne Přizpůsobené skripty: Ano
Poplatky: Bezplatná 30denní zkušební verze – 99,99 USD měsíčně Poplatky: Zdarma – 59,95 $ za měsíc
Bezpečnostní: Skvělý Bezpečnostní: Skvělý
Důvěra komunity: Vynikající Důvěra komunity: Vynikající
Zákaznická podpora: Vynikající Zákaznická podpora: Vynikající
Zákaznická podpora: Dobrý Zákaznická podpora: Dobrý
Mobilní aplikace: Ano Mobilní aplikace: Ano
Přátelský pro začátečníky: Ano Přátelský pro začátečníky: Ano
Navštivte Exchange Navštivte Exchange

Co je Coinigy?

coinigy

Coinigy je obchodní platforma zaměřená na kryptoměny. Jsou v provozu od roku 2013 a nacházejí se v Milwaukee ve Wisconsinu v USA. Se silným důrazem na poskytování obchodních grafů a nástrojů pro temné burzy. Mají také všechny hlavní burzy.

Co je TradingView?

Tradingview je ucelená obchodní platforma schopná analyzovat akcie, dluhopisy, komodity, měny, kryptoměny, indexy, futures a CFD. Byly založeny v roce 2011 v New Yorku, New York, USA.

Tradingview poskytl výjimečně přizpůsobitelné mapování za zlomek nákladů jiných hlavních hráčů, Reuters, Bloomberg a CQG. Schopnost nakupovat data většiny hlavních trhů v reálném čase na jednom místě bez makléře je revoluční.

Grafové a obchodní platformy

Coinigy

Coinigy je webový (bez instalace) nezávislý na platformě pro stolní počítače a mobilní telefony, který mapuje software s datovými kanály na institucionální úrovni. Můžete zmapovat 38 burz, 3 349 trhů a 6 957 měn. Funkce jejich obchodního portfolia nabízejí horizontální a vertikální pohledy pro vizuální obchodníky. Jsou koupeny a prodány zdi jsou snadno viditelné.

Trhy a směny jsou působivé, obskurní mince lze najít a zmapovat, což není malý výkon, vzhledem k tomu, že likvidita může činit 1000 $.

Jejich API je úžasné, což umožňuje provádění objednávek bez prodlení. Zůstatky na účtu jsou viditelné, rozložení burzy v grafu (sleduje vaše zůstatky napříč vyměněnými s procenty). Je zobrazen výsečový graf, který je skvělý pro snížení rizika, pokud z nějakého důvodu dočasně nebo trvale selže.

Coinigy má tlačítko aplikace, které vede k dalším nástrojům. Mezi aplikace patří; Tabulky Google pro organizaci obchodů a zůstatků. Novinka pro živé aktuální události, která by mohla vzrušovat býky nebo medvědy. Crypto ticker chrome plugin pro sledování trhu při provádění dalších internetových úkolů. SMS upozornění, která mají navíc poplatek.

coinigy výměna

Matice Arb (arbitrage) je skvělá aplikace pro sledování cenových odchylek na trzích, které lze využít, pokud jsou časy bloků dostatečně rychlé a cenový rozdíl je dostatečně vysoký. K dispozici jsou další upozornění v prohlížeči založená na výměně a tickeru. Lze také povolit e-maily, SMS nebo zvukové alarmy systému. Coinigy umožňuje ukládání písemných poznámek pro každý pár, které jsou snadno viditelné na boční záložce.

Rozložení ekonomických dat vysvětluje, kde lze najít informace o mincích. Patří mezi ně popisy projektu, sociální propojení s komunitou a webem, bílá kniha, průzkumník bloků, odměny pro horníky, potvrzení, čas blokování a těžební algoritmy.

Coinigy má plány pro skener grafů a sociální skener. V současné době je k dispozici k testování jejich verze 2.0 Beta. Verze 1.0 i 2.0 mají funkce klávesových zkratek, díky nimž je obchodování rychlejší.

TradingView

TradingView je webový (bez instalace) nezávislý na platformě pro stolní počítače a mobilní telefony, který mapuje software s datovými kanály na institucionální úrovni. S přístupem na více trhů je to široce založený finanční nástroj. Pro analýzu akcií, dluhopisů, komodit, měn, kryptoměn, indexů, futures a CFD.

Tradingview je sociální síť s obchodníky a investory z celého světa, kteří sdílejí obchodní nápady soukromě nebo veřejně. Jejich platforma je navržena pro kloubové myšlení kolem finančních nástrojů.

Platforma je velmi sociální a komunita je vždy připravena pomoci, i když s vámi nesouhlasí. Řeknou vám, proč je na vás, abyste zůstali usvědčeni a provedli správné nebo špatné volání nebo změnili názor a provedli správné nebo špatné volání.

Tradingview umožňuje spuštění vlastních skriptů / programů v jejich systému. Tradingview má svůj programovací jazyk, Pine Script. I když to není špatné, v některých oblastech je to trochu složité. Většinou však jde pouze o obcházení počítačové logiky a práci s jazykovými omezeními. Tato omezení jednoduše znamenají překódování, komunita kódujících je připravena pomoci.

burza tradingview

Třídič je úžasný. Sleduje signály indikátorů a může vám poradit o nastavení obchodu, které odpovídá vašim systémovým kritériím. Jejich grafy jsou nad rámec solidních a přidání funkcí pro více oken způsobí, že se každý bude cítit jako obchodník z Wall Street.

TradingView je multi-tržní, široce založený finanční nástroj, který vám umožní sledovat světové trhy a chování investorů. Tento úplný obrázek je nutností v závislosti na stylu obchodování.

Funkce zpětného testování Tradingviews jsou úžasné díky nesčetným předepsaným skriptům, ze kterých si můžete vybrat nebo vytvořit. Funkce klávesových zkratek a poznámek jsou na obou platformách stejné. Bar replay je skvělý testovací zdroj pro scalpery. Umožnit jim otestovat své dovednosti pomocí indikátorů nebo struktury trhu. Skvělý nástroj pro rekapitulaci dne a zdokonalení osobních obchodních metod.

Coinigy VS TradingView: Recenze

To se scvrkává na účel použití a obchodní styl. Někteří obchodníci / investoři potřebují k provádění obchodů spoustu informací, zatímco jiní prostě potřebují znát cenu a tržní strukturu svého vybraného aktiva.

Coinigy recenze

coinigy recenze

Coinigy je rafinovaný produkt obchodování s kryptoměnami, který nabízí řešení šité na míru pro trhy s kryptoměnou. Uvádí více výměn kryptoměny ve srovnání s Tradingview. Neumožňuje sdílení obchodních nápadů v rámci svého systému. Nemají žádné funkce zpětného testování, které by měl laik k dispozici.

Zatímco obě služby nabízejí stejnou výměnu, Tradingview má lepší nástroje a bude se používat pro vytváření grafů. Pro provedení objednávky nemá Coinigy API obdoby a někteří obchodníci s kryptoměnou by neměli být bez. Existují i ​​jiné metody integrace API do vlastního nebo zakoupeného programu.

Coinigy Pros

 • Výměny kryptoměn
 • API
 • Arb Matrix
 • Tabulky Google
 • Kryptoměna zaměřena
 • Snadné použití

Coinigy Cons

 • Žádná interní sociální síť
 • Žádný třídič
 • Vlastní skripty

Navštivte Exchange

Recenze TradingView

recenze obchodování

TradingView může poskytnout široký pohled na trhy. Jejich komunita vás vyzve, pokud jste sociální. To může být velmi konstruktivní při formování názorů a nevytržení z dobrého obchodu. Mohou také zdůraznit chybné výpočty, které byly přehlédnuty, což by mohlo zachránit špatný obchod před zhoršením.

Navíc si můžete prohlédnout další nápady a měřit konsenzus trhu. Poznatky od veteránů trhu o určitých podmínkách a pravděpodobných výsledcích minulých událostí nebo nastavení obchodu mohou být neocenitelné pro nové a zkušené obchodníky.

TradingView Pros

 • Společenství
 • Třídič
 • Vlastní skripty
 • Objemový profil
 • Více oken
 • Globální trhy
 • Snadné použití

TradingView Nevýhody

 • Počet výměn kryptoměny
 • API

Navštivte Exchange

Poplatky

Coinigy

Coinigy nabízí 30denní startovací účet, který vám umožní vyzkoušet obě placená předplatná. Funkce jsou však omezené, aplikace Arb matrix – arbitrage matrix není k dispozici.

Coinigy má 2 placené modely předplatného.

Pro Trader za 21,95 USD v USA / měsíc

API Developer Pro za 99,99 USD za měsíc

Pro Trader je nástroj, který musíte mít pro manuální obchodníky (zadávejte obchody ručně). Jejich nástroje umožňují použití průmyslových standardních a proprietárních indikátorů. Ukazatele jsou omezeny na to, co je k dispozici.

Verze API Developer poskytuje back-end přístup k burzám a umožňuje robotům provádět komplikované limitní objednávky a obchodovat, když to běžní uživatelé nemohou. Transakce API se obecně provádějí, i když na burzách dochází k chybám při odesílání.

Historická data je velmi těžké najít a vyžadují prémiovou cenu. Zpětné testování a provádění nápadů s minulými daty může vylepšit dovednosti obchodního systému / robota nebo obchodníka / investora. Minulost docela přesně odráží budoucnost, pokud víte, jak interpretovat data. Volební cykly jsou pouze jedním příkladem cyklických trhů.

Coinigy také prodává historická data.

BITF: BTC / USD (RAW)

04/05/2014 – 02/26/2020 $ 2583,60

BMEX: XBT / USD (RAW)

05/12/2016 – 02/26/2020 $ 1108,00

Coinigy Tradingview Lepší

TradingView

TradingView nabízí 30denní zkušební verzi, která vám umožní vyzkoušet všechny 3 počáteční placené předplatné.

TradingView má 5 předplatné.

Základní za 0,00 USD za měsíc

Pro za 14,95 USD za měsíc

Pro + za 29,95 USD v USA / měsíc

Prémie na 59,95 USD za měsíc

K dispozici je tajný model předplatného The Rookie za 5 $. Tento balíček je k dispozici, pouze pokud začnete se zkušební verzí, poté zahájíte proces zrušení měsíční fakturace. Před úplným zrušením předplatného vám bude nabídnut snížený balíček nováčků. Poskytované služby jsou omezenou verzí předplatného Pro, nejsou poskytována žádná data profilu svazku.

Základní verze poskytuje vše, co potřebujete. Pokud si nemůžete dovolit verzi Pro, ale jste oddaní, je k dispozici veškerá síla Tradingview. Je to těžší přístup, protože pro to musíte pracovat. Naučit se kódovat v borové písmo vám může velmi pomoci. Komunita vám také pomůže. Ve většině případů jednoduše musíte najít indikátor v jejich knihovně skriptů.

Verze Pro má objemový profil (který stojí za požadovanou cenu), další ukazatele na graf a 2 grafy na kartu.

Pro + má 4 grafy na kartu, prohlížení datových toků na více trzích umožňuje ucelenější obraz toho, co se děje. Crypto nemá centralizované trhy, Apple Inc. (APPL) Má pouze jednu cenu. Každá kryptoměna má cenu za výměnu za pár. Spousta možností arbitráže je k dispozici, protože ceny nejsou stabilní nebo pevné napříč burzami. Vlastní pruhy rozsahu (období svíček a období) jsou k dispozici například 5 dní.

Premium nabízí neomezené rozložení grafů, 24 indikátorů a funkci indikátorů pouze pro publikování. To je místo, kde může vývojář monetizovat svou práci a blokovat přístup k neplatícím uživatelům a vytvořit klientskou základnu, která si obvykle účtuje jednorázový poplatek 100 až 500 USD, což je průmyslová norma.

Tradingview umožňuje export všech dat z grafu do CSV.

Bezpečnost, důvěra a podpora

Coinigy Security

Coinigy je z větší části bezpečný. Jejich bezpečnost je průmyslovým standardem 2FA a e-mailová upozornění na přihlášení. To je veškerá důvěra, kterou většina společností může nabídnout. Poskytnutí klíče API komukoli nebo společnosti je riziko, které musíte ve svém širokém obchodním plánu ospravedlnit.

Pokud převádíte své prostředky na burzy, když obchodujete, a mimo burzy, když nejste, a po zbytek času ukládáte mince do hardwarové peněženky. Udělení klíče API může být skvělé pro obchodování nebo investování.

Jejich bezpečnost je průmyslovým standardem 2FA a e-mailová upozornění na přihlášení. To je veškerá důvěra, kterou většina společností může nabídnout. Coinigy poskytuje fantastické služby. Jejich pracovníci podpory vyřešili problémy během hodiny, ale vaše zkušenosti se mohou lišit kvůli složitosti úkolu.

Zabezpečení TradingView

Obchodní pohled na kryptoobchod je bezpečný. Může to být bezpečnější, pokud se do služby zaregistrujete pomocí nepropojeného nepopsatelného e-mailového účtu, nepopsatelného uživatelského jména a použijete náhodný obrázek, který nesouvisí s vaším životem. Kupte si předplacený mobilní telefon pro upozornění a předplacené kreditní karty. Zbytek je internetová osobní bezpečnostní etiketa.

Jejich podpora je úžasná. Komunita je vždy k dispozici, aby pomohla s problémy s kódováním, obchodními nápady a vzdělávacími poznatky. Technická podpora Tradingviews řeší problémy efektivním způsobem. Jejich znalostní databáze podpory může odpovědět na téměř všechny otázky.

Coinigy vs TradingView závěrečný závěr

Oba tyto nástroje se navzájem dokonale doplňují a otevírají trhy s kryptoměnami pro technickou a základní analýzu při sledování finančního odvětví. Komunitu Tradingview lze využít k tomu, abyste se stali lepšími obchodníky / investory s jejich nápady na trhu a prověřovačem. Coinigy API může obchodovat prostřednictvím směnných chyb.

Pokud rozpočet není problém, získejte obojí. Spusťte Tradingview pro analýzu trhu a Coinigy pro provedení. Pokud si můžete dovolit jen jeden, získejte Coinigy, pokud nebudete obchodovat s objemovým profilem a vaše výměna nebude podporována Tradingview. Tradingview lze použít zdarma, možná budete muset usilovněji pracovat na kompilaci všech svých obchodních údajů. To by vám mohlo pomoci naučit se kódovat a optimalizovat proces.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me