Kraken vs Coinbase: 2021 Průvodce srovnáním směnných kurzů kryptoměny

Kraken i Coinbase jsou samy o sobě vynikajícími burzami. Zatímco oba zajišťují zcela oddělené trhy kvůli funkcím směny, nabízeným mincím a metodám vkladu, pojďme udělat Kraken vs Coinbase srovnání, abyste se mohli rozhodnout, který z nich je pro vás výhodnější.

V rámci ekosystému také jednají na různých koncích spektra, nováček versus profesionál, investor versus obchodník a ETF versus futures.

Obě tyto burzy jsou ztělesněním důvěryhodných třetích stran kvůli povaze jejich postavení burz ve Spojených státech..

Kraken i Coinbase mají velmi přísné ověřovací procesy, které se vzpírají účelu kryptoethosu. Coinbase má pojištění FDIC a Kraken má obchodování s marží pro občany Spojených států.

Porovnání Kraken vs Coinbase

KrakenCoinbase
Kraken Coinbase
Kraken vs Coinbase Kraken vs Coinbase
Naše hodnocení: 5 Naše hodnocení: 5
Společnost Luanch: 2011 Společnost Luanch: 2012
Umístění společnosti: San Francisco, Kalifornie Umístění společnosti: San Francisco, Kalifornie
Typ výměny: Výměna kryptoměny v USA Typ výměny: Snadná výměna metod nákupu / prodeje
Dostupné kryptoměny: 32 Dostupné kryptoměny: 19
Obchodní páry: 131 Obchodní páry: 19
Metoda nákupu / vkladu: Kryptoměna, bankovní převod Metoda nákupu / vkladu: Bankovní převod, kreditní karta, debetní vozík
Metoda prodeje / výběru: Bankovní převod, kryptoměna Metoda prodeje / výběru: Bankovní převod, Paypal, kryptoměna
Poplatky: Nízký Poplatky: Střední
Bezpečnostní: Vynikající Bezpečnostní: Skvělý
Důvěra komunity: Skvělý Důvěra komunity: Skvělý
Vyžaduje se ověření: Ano Vyžaduje se ověření: Ano
Zákaznická podpora: Dobrý Zákaznická podpora: Dobrý
Mobilní aplikace: Ne Mobilní aplikace: Ano
Přátelský pro začátečníky: Ne Přátelský pro začátečníky: Ano
Navštivte Exchange Navštivte Exchange

Výměny

První věcí, kterou musíte udělat před porovnáním Kraken vs Coinbase, je znát je, pojďme se tedy podrobněji podívat na každou z nich, abychom lépe porozuměli různým funkcím.

Co je Kraken?

Kraken vs Coinbase

Kraken je kryptoburza, kterou v červenci 2011 založil Jesse Powell. Jesse Powell pracoval na Mt. Gox si myslel, že by se mohl zlepšit, a udělal to tak, že Kraken od svého vzniku neutrpěl jediný hack. Kraken sídlí v San Francisku v Kalifornii.

Kraken byl první kryptoburzou, která zobrazovala obchodní data na terminálu Bloomberg. Kraken je také soudním správcem jmenovaným tokijskou vládou a německou bankou Fidor regulovanou BaFin.

Kraken byl jedním z prvních, kdo nabídl pákový efekt, a také prvním, kdo prošel kryptograficky ověřitelným auditem důkazu o rezervách

Mezi investory Kraken patří Blockchain Capital, Digital Currency Group, Hummingbird Ventures, Money Partners Group a SBI Investment.

Co je Coinbase?

Kraken vs Coinbase

Coinbase je krypto burza založená v červnu 2012 Brianem Armstrongem a Fredem Ehrsamem. Coinbase chtěl zpochybnit dominanci Mt. Gox s 30 miliony uživatelů, a oni to udělali. Společnost Coinbase sídlí v San Francisku v Kalifornii.

Coinbase pro registraci jako obchod s peněžními službami u společnosti FinCEN provedl mnoho shody s předpisy a dodržuje zákon o bankovním tajemství, zákon USA Patriot Act a různé státní zákony a předpisy o převodu peněz.

Kryptoměna zajištěná online společností Coinbase je pojištěna syndikátem Lloyd’s of London. Zůstatky peněženky USD zákazníků v USA jsou kryty pojištěním FDIC až do výše 250 000 USD.

Mezi investory Coinbase patří Fred Wilson, Andreessen Horowitz, Union Square Ventures (USV), Ribbit Capital, Draper Fisher Jurvetson (DFJ), New York Stock Exchange (NYSE), USAA a několik bank.

Kraken vs Coinbase: Recenze

Kraken recenze

výměna kraken

Kraken je záměrně komplikovaný. Tento počáteční zmatek je způsoben bezpečnostními funkcemi, které byly zabudovány, aby vynutily zabezpečení uživatelů.

Kraken byl proslulý tím, že nereagoval na stížnosti nebo problémy s lístky nebo problémy uživatelů. Udělali hodně, aby na tom pracovali a jejich nedávné statistiky ukazují zlepšení.

Pokud je trh s kryptoměnami v propadu, Kraken vám umožní zkrátit. To je podle mého názoru předání nejdůležitější funkce potřebné k neustálému obchodování na trhu.

Kraken Pros

 • Nízké poplatky
 • Velké množství kryptoměn a obchodních párů
 • Největší likvidita na trzích EUR
 • Nikdy nebyl hacknut
 • Obchodování s marží

Kraken Cons

 • Obtížné uživatelské rozhraní
 • Časy ověření jsou delší
 • Problémy se serverem, když má trh obrovské výkyvy

Navštivte Exchange

Recenze Coinbase

Coinbase se používá velmi snadno. Tento design usnadnil investorům maminky a popu diverzifikaci jejich podílů.

Coinbase nabízí podporu prostřednictvím telefonu a e-mailu. Telefonická podpora má právo umírajícího zákazníka. Tato funkce usnadňuje důvěru ve služby pro starší i mladé lidi. Myšlenka mluvit s člověkem a ne s robotem lidi uklidňuje a Coinbase to definitivně pochopil.

Pojištění FDIC znamená pro některé investory vše, ale nezkratování je spravedlivým kompromisem pro pojištění. Vědět, že i když Coinbase zkrachuje, vaše prostředky jsou stále vaše a žádná třetí strana nemá právo je nárokovat, je prostě úžasné, když jdete každou noc spát, protože hackeři zkoumají všechno a hledají slabost.

Coinbase Pros

 • Okamžitý nákup, zatímco se prostředky uvolní
 • Bankovní převody, kreditní karty a debetní karty
 • Uživatelsky přívětivý pro nováčky
 • 98 procent chladírenského úložiště mimo pracoviště
 • Vyhovuje různým předpisům USA
 • Pojištění FDIC

Coinbase Cons

 • Vysoké poplatky
 • Peněženky uživatelů mají kvůli chybě uživatele problémy se zabezpečením
 • Monitorování a podávání zpráv různým agenturám v USA

Navštivte Exchange

Poplatky

Kraken Poplatky

Kraken má pověst levnější směnárny ve srovnání s Coinbase. To se scvrkává na to, jak se výměna používá. Uživatelé Krakenu provádějí transakce několikrát za měsíc, přičemž průměrně otevírají a zavírají více obchodů v různých měnách. Přístup k objemu obchodování je velmi lukrativní.

Kraken poplatky k efektivnímu obchodování je třeba je přezkoumat a porozumět jim. Nabízené úrovně mohou být pro profesionální obchodníka nebo investora rozdílem v měsíčním spodním řádku. Náklady na obchodování mohou být astronomické vzhledem k obchodní bilanci uživatele, pokud nejsou brány v úvahu.

V závislosti na vaší poloze budete možná muset provést mezinárodní bankovní transakci ve své bance. To znamená, že vám budou klást otázky, proč to děláte, odkud peníze pocházejí, a implementují zdanění, aby uvolnily prostředky zpět na vaše účty.

Poplatky za Coinbase

Coinbase má ve srovnání s Krakenem opačnou reputaci než dražší burza. To lze shrnout podle typu výměny, kterou Coinbase nabízí – jednoduchá, snadno použitelná a určená pro milovníky kryptoměny Mom a Pop.

Hromadná přitažlivost této burzy jako prvního kontaktního místa generuje obrovský objem investorů nákupu a držení. Jejich uživatelé mohou nakupovat jednou za měsíc a podobně prodávat stejně často. Tento uživatelský objemový přístup je také velmi lukrativní pro spodní řádek Coinbase.

Coinbase poplatky, stejně jako u společnosti Kraken je třeba rozumět tomu, abyste mohli úspěšně investovat. Tyto poplatky jsou přísné a mohou velmi rychle pohltit váš pracovní kapitál. Malý obchodník nebo investor musí všechny transakce pečlivě zvážit.

Poplatky Coinbase jsou drahé, protože nabízejí více režimů zadávání krypto debetních karet, kreditních karet a bankovních převodů. Mezinárodní bankovnictví není levné, ale efektivní při regulaci a zabezpečení legálních transakcí.

Možností jsou mezinárodní bankovní převody, a přestože to může být nepříjemné, je třeba pro bezpečnost a zabezpečení učinit určité oběti.

Bezpečnost a důvěra

Je Kraken bezpečný?

Kraken je nejbezpečnější burza, která dosud neutrpěla jediný hack. Je to záměrné, nikoli náhodou. Inženýři z Krakenu si našli čas a navrhli systém, který funguje a je z velké části použitelný.

Automatické odhlášení je nepříjemné, ale toto malé podráždění je bezpečnostní funkcí a tím, jak musíme zacházet s přihlášenými weby.

Další úžasnou funkcí je 2FA nebo 2faktorové ověřování. To znamená, že k použití služby potřebujete 2 faktory / věci. V tomto případě se nejprve přihlaste jako obvykle. Zadruhé poskytnete kód, který normálně vygeneruje ve vašem telefonu aplikace Google Authenticator pro daný web. Každý kód je generován speciálně pro vaše uživatelské jméno a web v reálném čase; staré kódy nebudou fungovat a náhodné kódy určitě nebudou fungovat.

Další úžasnou funkcí je zámek globálního nastavení. Tato funkce blokuje adresy IP, které nejsou přidruženy k účtu.

To může být podvrženo / vytvořeno tak, aby vypadalo, že se používá jiná adresa než skutečná původní adresa, což znamená, že někdo ve Spojených státech může vypadat, že z Rakouska pracuje přes internet. Muselo by to být cílený útok a z velké části pravděpodobně chyba uživatele. To by nemělo nic společného s Krakenem.

Je Coinbase bezpečný?

Zatímco klienti Coinbase byli hacknuti, samotná Coinbase je v bezpečí. Mají velký bazén a 98 procent kryptoměny svých zákazníků je offline v peněženkách pro chladírenské služby. Tyto offline peněženky jsou uloženy v zabezpečených trezorech a bezpečnostních schránkách po celém světě.

Coinbase používá SMS 2FA. Coinbase zašle SMS na váš mobilní telefon číslo, které je třeba zadat po přihlášení. To je bezpečné, pokud někdo nenajde vaše podrobnosti online a nezmíníte své kryptozájmy. Můžete také použít Google Authenticator.

Kraken vs Coinbase: Závěr

Když uvažujeme o Kraken vs Coinbase, musíme nejprve pochopit, že oba slouží dvěma zcela odlišným komunitám. Analogií je jíst steak s nožem a vidličkou.

Investoři (vidlička) a obchodníci (nůž) procházejí procesem nákupu kryptoměny z různých důvodů. Oba potřebují provést stejnou transakci nákupu kryptoměn (konzumace steaku).

Kraken je pro pokročilejší uživatele, kteří chtějí aktivně obchodovat. Jako takový poskytuje více obchodních párů a menší poplatky, aby umožnil větší počet nákupů a prodejů. S Krakenem můžete také zkrátit (nejprve prodat a později koupit) kryptoměny, které pomáhají vyvážit trh.

Coinbase je uživatelsky přívětivější. Coinbase umožňuje uživatelům nakupovat kryptoměny během čekání na zrušení bankovního převodu, což je úžasná funkce. Coinbase byl navržen tak, aby se tradiční investoři mohli podílet na kryptoměnách, a to se jim dařilo mimořádně dobře, což vedlo k vyšší ceně.

Na závěr otázka: Kraken vs Coinbase, „Co je lepší?“ záleží na dovednosti uživatele a na tom, čeho chce investor dosáhnout.

Viz také: Jak převést bitcoiny z Coinbase do Krakenu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me