Průvodce srovnáním burzy Binance vs Bittrex 2021 [Recenze, výhody a nevýhody]

Nalezení nejlepší směnárny kryptoměn může být tak skličující úkol. Stává se ještě větším úkolem, když si musíte vybrat mezi dvěma největšími burzami kryptoměny na světě. S tímto porovnáním mezi Binance vs Bittrex, budeme se dívat na důležitou roli, kterou kryptoměnové burzy hrají v krypto sféře. Také si budete moci vybrat, která burza nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Na rozdíl od tradičních burz jsou burzy kryptoměny mostem mezi fiatem a kryptoměnou. Máte dva typy kryptoměn; Fiat na kryptoměnu a krypto na kryptoměnové burzy. Díky burze fiat na krypto můžete svůj fiat převést na krypto. Ale při směně mezi kryptoměnami obchodujete pouze s digitálními měnami. Pojďme se podívat na podobnosti a rozdíly, které tyto dvě slavné burzy sdílejí.

Srovnávací tabulka Binance vs Bittrex

BinanceBittrex
Binance Bittrex
výměna binance logo bittrex
Naše hodnocení: Naše hodnocení: 5
Společnost Luanch: 2017 Společnost Luanch: 2013
Umístění společnosti: Malta Umístění společnosti: Seattle, WA
Typ výměny: Výměna kryptoměny v USA Typ výměny: Snadná výměna metod nákupu / prodeje
Dostupné kryptoměny: 150 Dostupné kryptoměny: 252
Obchodní páry: 131 Obchodní páry: 19
Metoda nákupu / vkladu: Kryptoměna, bankovní převod Metoda nákupu / vkladu: Bankovní převod, kreditní karta, debetní vozík
Metoda prodeje / výběru: Bankovní převod, kryptoměna Metoda prodeje / výběru: Bankovní převod, Paypal, kryptoměna
Poplatky: 0,1%, Poplatky: 0,25%
Bezpečnostní: Vynikající Bezpečnostní: Skvělý
Důvěra komunity: Skvělý Důvěra komunity: Skvělý
Vyžaduje se ověření: Ano Vyžaduje se ověření: Ano
Zákaznická podpora: Dobrý Zákaznická podpora: Pomalý
Mobilní aplikace: Ano Mobilní aplikace: Ano
Přátelský pro začátečníky: Ne Přátelský pro začátečníky: Ne
Navštivte Exchange Navštivte Exchange

Co je to Binance?

výměna binance

Ačkoli má Binance sídlo na Maltě, výměna začala v Japonsku v červenci 2017 do Changpeng Zhao. Bylo zahájeno pomocí ICO, které je považováno za jedno z nejúspěšnějších ICO doposud. V době svého uvedení na trh společnost Binance získala přibližně 15 milionů dolarů z prodeje 200 milionů tokenů.

Do 143 dnů od uvedení na trh, Binance již byla hodnocena jako jedna ze tří nejlepších kryptoměn na světě. Během šesti měsíců od svého uvedení na trh měla burza více než 10 milionů uživatelů po celém světě a hrabala se v objemu obchodování 1,2 miliardy USD denně. Na burze je uveden seznam stovek mincí a pomocí Launchpadu dokonce podporuje nabídky počáteční výměny.

Co je Bittrex?

logo bittrex

Kryptoburzu založenou v Seattlu založili v roce 2013 Bill Shihara, Rami Kawach a Richie Lai a je provozována profesionály. Před zahájením výměny byli jejími zakladateli odborníci na zabezpečení společnosti Microsoft. Zabezpečení je u Bittrexu nejvyšší prioritou a překvapivě; nikdy neutrpěli ztrátu finančních prostředků uživatele. Bittrex v současné době nabízí 100s mincí, přičemž nejsilnější páry jsou Bitcoin a Ethereum. Můžete také provádět fiatové vklady v USD, EUR, GBP.

Nyní, když máte základní představu o obou burzách, se nyní podíváme na další podrobnosti v našem srovnání Binance vs Bittrex. Podíváme se na funkce, ceny, poplatky, zabezpečení a další funkce obou burz.

Funkce

Obě burzy mají podobnosti; ale pro skutečné srovnání Binance vs Bittrex se na ně podíváme individuálně.

Binance

 • Binance Coin: Binance má svůj nativní token, který napájí jeho ekosystém, Binance coin (BNB). BNB se používá k činnostem, jako je obchodování, poplatky za výběr a výpis. Binance účtuje poplatek za obchodování 0,1%, ale při platbě pomocí BNB získáte slevu. Sleva je aktuálně fixována na 12,5%.
 • Přiřazování objednávek: Binance má jedinečný systém přiřazování, který zpracovává přibližně 1 400 000 objednávek za sekundu, což z ní činí jednu z nejrychlejších směnáren kryptoměn.
 • Likvidita: S jednou z nejrušnějších knih objednávek v krypto-sféře obchoduje Binance více než 400 kryptoměn. Likvidita umožňuje procesu směny rychle obchodovat s objednávkami za konkurenční ceny.
 • Více platforem: Binance je k dispozici pro Andriod, iOS a webové rozhraní. Platforma také nabízí vícejazyčnou podporu pro 13 jazyků včetně vietnamštiny, němčiny, ruštiny, turečtiny, portugalštiny, italštiny, korejštiny, čínštiny, francouzštiny a angličtiny.

Binance Pros

 • Rychlé obchodní rozhraní
 • Nízké obchodní poplatky pouze 0,1%
 • Skvělá zákaznická podpora
 • Důvěryhodná pověst v komunitě

Binance Nevýhody

 • K dispozici je omezený počet mincí
 • Nízká likvidita
 • Není příliš vhodný pro začátečníky

Navštivte Exchange

Bittrex

 • Zabezpečené transakce: Bittrex byl postaven na základu bezpečnosti. Pro větší zabezpečení fondů využívá chladicí úložiště a uživatelé mohou povolit dvoufaktorové ověřování.
 • Optimalizované obchodování: platforma je postavena tak, aby zajistila provádění transakcí v reálném čase. Je automatizovaný a jsou k dispozici peněženky a informace o transakcích uživatelů. Bittrex je také navržen s algoritmem API, který podporuje platformy třetích stran a obchodování.
 • Vyhovuje předpisům: Pokud hledáte platformu vyhovující předpisům, Bittrex je jedna. Je v souladu s předpisy USA o virtuální měně.

Bittrex Pros

 • Rychlý proces registrace a ověření
 • Profesionální obchodní rozhraní
 • Široká škála mincí k obchodování
 • Má 1minutový graf

Bittrex Cons

 • Obchodování s marží není k dispozici
 • Nelze zastavit ztráty
 • Nízká likvidita

Navštivte Exchange

Poplatky za obchodování

Poplatky za obchodování jsou pro obchodníky s kryptoměnami obrovským problémem. Je důležité znát výši směnných poplatků za vklady, výběry a obchody. Jaký je tedy rozdíl mezi Binance a Bittrex, pokud jde o poplatky za obchodování?

Poplatky za Binance

Binance účtuje 0,10% poplatky za výrobce / příjemce. Za výběr také zaplatíte 0,0005 BTC. Chcete-li získat prostředky z burzy, můžete využít možnosti kreditních karet nebo kryptoměny. Prostředky bezhotovostním převodem nemůžete získat, stejně tak nemohou získat prostředky ani američtí investoři.

binance poplatky

Poplatky za Binance Deposit – nula

U vkladů účtuje Binance 0%. Kryptoměnu na Binance můžete zakoupit také pomocí své kreditní karty. I když vám poskytovatelé služeb třetích stran mohou účtovat poplatky za zasílání prostředků společnosti Binance, za vklady vám nic neúčtuje.

Poplatky za výběr Binance

Poplatek za výběr se u jednotlivých mincí liší. Binance však účtuje paušální částku 0,0005 BTC. Odběr jakéhokoli množství etheru je však 0,01 ETH. U většiny aktiv se poplatek za výběr rovná polovině minimální částky pro výběr. Pokud tedy minimalizujete počet výběrů u každého aktiva, zaplatíte na poplatcích méně.

Poplatky za obchodování s Binance

Částka, kterou musíte zaplatit jako poplatky za obchodování na Binance, závisí na dvou faktorech

 1. Váš objem obchodování za posledních 30 dní
 2. Nebo částku mince Binance (BNB), kterou vlastníte

Při platbě pomocí BNB získáte slevový poplatek za obchodování ve výši 25%. Obvykle je základní poplatek za obchody Binance 0,1% pro tvůrce a příjemce poplatků. Se slevou 25% za používání BNB však získáte 0,075% jako obchodní poplatky. Budete však muset zkontrolovat svá nastavení, abyste se ujistili, že platíte pomocí BNB, nikoli bitcoinů. Podle plánů stanovených společností Binance bude tato sleva v průběhu let postupně klesat. Každoročně se sníží o polovinu z 25% na 12,5%, dalších 6,75% a poté na nulu.

Poplatky za obchodování na Binance můžete také snížit zvýšením objemu obchodování. Burza nabízí osm různých úrovní slev na poplatky od VIP 1 po VIP 8. Vaše úroveň závisí na vašem 30denním objemu obchodování a výši BNB, kterou vlastníte. Například pokud obchodujete minimálně 100 BTC v rámci svého 30denního objemu obchodování a vlastníte 50 BNB, získáte slevu ve výši 0,09% jako poplatek pro tvůrce, zatímco poplatek pro příjemce zůstává na 0,1%.

Poplatky za bittrex

Poplatky za obchodování Bittrex

Na rozdíl od mnoha burz nabízí Bittrex paušální obchodní poplatek 0,25%, což znamená, že poplatky jeho tvůrce a příjemce se neliší. Bittrex nabízí atraktivní obchodní poplatek pro obchodníky, kteří dávají přednost jednání na základě objednávek, které již existují v knize objednávek. Bittrex také nabízí slevu na obchody na základě vašeho 30denního objemu. Transakce od $ 0 do $ 200k získají každý tvůrce a poplatek za přijetí 0,25%. na druhou stranu, pokud je váš objem transakcí pro 30denní okno 60 milionů $ a více, získáte poplatek za vytvoření 0% a poplatek za přijetí 0,08%.

poplatky za bittrex

Poplatky za vklad a výběr Bittrex

Bittrex má jako poplatek za výběr také paušální sazbu 0,0005 BTC. Na Bittrexu však každý token nebo mince uvedená na burze má svůj jedinečný poplatek za síťový převod. Každý žeton nebo mince má v sobě zabudovaný poplatek za síťový převod a k pokrytí tohoto poplatku účtujeme malou částku. Poplatek za každou minci nebo žeton si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko výběru vedle mince, aby se zobrazilo okno pro výběr, které ukazuje výběr síťového poplatku).

Stav zabezpečení

Je Binance v bezpečí?

První věc, kterou potenciální obchodník před použitím burzy zkontroluje, je její bezpečnost. Nikdo nechce, aby se jeho prostředky ztratily kvůli narušení bezpečnosti. Jak to je, Binance nabízí řadu způsobů, jak chránit vaše prostředky v bezpečí před vnějšími hrozbami.

 • Dvoufaktorový autentizátor: Toto je jeden z prvních na seznamu bezpečnostních kontrol Binance. Při nastavování účtu Binance budete požádáni o instalaci 2FA. Tímto způsobem bude váš účet v bezpečí, pokud hacker nezíská přístup k vašemu mobilnímu telefonu.
 • Jakýkoli pokus o přihlášení ze zařízení nebo adresy IP, které dříve nebyly na Binance použity, povede k požadavku na potvrzení e-mailem. Můžete se také rozhodnout dostávat e-mailové žádosti o potvrzení akcí, jako jsou výběry.
 • Whitelisting adres: Funkce Whitelistingu společnosti Binance zajišťuje, že výběry lze provádět pouze na jednu adresu. To omezuje pravděpodobnost, že prostředky opustí vaši peněženku na jinou adresu. Můžete to kdykoli změnit, ale očekávejte, že to projdete několika bezpečnostními překážkami.
 • Rezervní fond SAFU: Ve snaze zajistit své uživatele představil Binance v roce 2018 Fond bezpečného majetku pro uživatele (SAFU). Funkce SAFU funguje jako pojištění proti hackerům. Je to jako rezerva financovaná z 10% všech poplatků za obchodování, které Binance generuje. Vzhledem k tomu, že burza získává velké objemy obchodování, může SAFU jednoho dne vyrůst do velké skupiny.

Navzdory úsilí, které podnikla společnost Binance, aby zabránila hackerským útokům, se burza v květnu 2019 stala obětí hackerů. Hackeři se zbavili více než 7 000 bitcoinů; který měl v té době hodnotu 40 milionů dolarů. Naštěstí s pomocí fondu SAFU společnost Binance dokázala zajistit, aby dotčení zákazníci neztratili své prostředky.

Je Bittrex bezpečný?

Bittrex byl postaven s ohledem na bezpečnost. Burza byla vytvořena proto, aby svým uživatelům nabídla spolehlivou obchodní platformu. Její obchodní engine je vytvořen na míru s škálovatelným elastickým výpočtem, který vytváří bezpečné prostředí. Bittrex je zatím jednou z mála burz, která nebyla hacknuta. Burza praktikuje následující bezpečnostní opatření;

Chladné úložiště: Bittrex ukládá asi 80-90% všech tokenů na své platformě do offline studených peněženek. To znamená, že pokud dojde k prolomení burzy, hackeři nebudou mít přístup k převážné části finančních prostředků uložených na burze.

Dvoufaktorové ověřování: Bittrex spoléhá hlavně na 2FA. Pro výběr na platformě jsou vyžadována hesla 2FA. 2FA byste také potřebovali, pokud chcete propojit svůj účet s obchodními aplikacemi, jako jsou TabTrader. Také obdržíte e-mailové upozornění na každé přihlášení ke svému účtu. K provedení výběru musíte také počkat maximálně 2 minuty po přihlášení. To je dost času na získání signálu v případě, že vás někdo hackne.

Bittrex dosud nebyl hacknut. Ačkoli někteří jednotlivci tvrdí, že k jejich peněženkám byl přístup a jejich žetony byly ukradeny. Většina z těchto uživatelů však nepovolila svá bezpečnostní opatření, což usnadnilo napadení jejich účtů.

Binance vs Bittrex: Závěr

Závěrem lze říci, že obě burzy uvážlivě slouží svým zákazníkům a drží většinu podílu uživatelů kryptoměny v prostoru. Jelikož jsme se na jejich kvality podívali individuálně, můžeme shrnout, že oba nabízejí kvalitní obchodní zkušenost. S mírnými rozdíly v některých funkcích, poplatcích a dostupných mincích. Nejlepší volba pro někoho by závisela na tom, co je důležité pro jeho vlastní jedinečné obchodní potřeby.

Doporučil bych vyzkoušet obě burzy, abyste zjistili, která se vám líbí víc. Tím končí náš průvodce srovnáním s Binance vs Bittrex. Doufejme, že při svých obchodech můžete udělat dobrou volbu a hodně štěstí! Máte-li jakékoli dotazy, nechte je prosím v komentářích níže.

Viz také:

 • Kraken vs Coinbase
 • Coinigy vs TradingView
 • Bitstamp vs Coinbase

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me