Průvodce Epic Cash Mining

Co je Epic Cash?

Epic Cash je funkce zaměřená na soukromí zaměřená na kryptoměnu jako hotovost v digitálním věku. Má vestavěné funkce ochrany osobních údajů využívající technologii Mimblewimble (Epic Cash je vidlice GRIN – žádné sledovatelné adresy, CoinJoin a IP ochrana). Co dělá Epic Cash odlišným je to, že jej lze těžit pomocí kteréhokoli ze 3 nejžhavějších těžebních algoritmů – RandomX, ProgPoW a Cuckoo. To znamená, že těžaři CPU i GPU mohou těžit Epic Cash. V tomto tutoriálu se budeme věnovat základům, jak začít, a tipům na sólovou těžbu (pokud je to vaše věc)

Chcete-li si přečíst více o technologii, která stojí za Epic Cash, podívejte se na našeho úplného průvodce na MimbleWimble

Epický hardware pro těžbu peněz

Chcete-li těžit peníze Epic, budete potřebovat moderní grafický procesor (GPU) nebo procesor, který je dostatečně rychlý, aby těžil se ziskovou rychlostí. Obecně lze říci, že hardware, který se vyrábí po roce 2018, je obvykle dostatečně efektivní pro EPIC za rozumnou cenu. Zde je seznam nejnovějších GPU a jejich hashrate.

Průvodce Epic Cash Mining (snadný)

Nejjednodušší způsob, jak těžit Epic Cash, je těžební fond (snadné nastavení, předvídatelné platby)

Icemining Dashboard showing EPIC payouts and earnings

Pro toto nastavení budu používat Ledový bazén. Začít,

  • Stažení klient Epic Cash mining na Windows nebo Linux: https://epic.tech/mining/ (stáhnout epic-miner).
  • Rozbalte obsah souboru
  • Upravit soubor epic-miner.toml (Linux – /etc/epic-miner.toml, Okna (stejná složka jako epic-miner.exe)

Konfigurace Epic-miner

Přidejte následující informace pro připojení k těžebnímu fondu (nahraďte USERNAME a HESLO požadovanými informacemi, tyto informace uchovávejte v bezpečí, protože je nutné je stáhnout)

# poslech epické stratové adresy URL serveru stratum_server_addr = "epic.icemining.ca:4000" # přihlášení pro stratový server (pokud je požadováno) stratum_server_login = "UŽIVATELSKÉ JMÉNO" # heslo pro stratum server (pokud je požadováno) stratum_server_password = "HESLO"

Nyní je dobré začít těžit spuštěním aplikace epic-miner (epic-miner.exe v systému Windows, epic-miner v systému Linux)

Těžba Epic Cash na 951 hps (CPU Intel Core i7 3770)

V tomto okamžiku se můžete přihlásit na řídicí panel těžby na adrese https://icemining.ca/?adresa= zkontrolovat, zda je váš horník úspěšně připojen a těží. Efektivitu těžby můžete optimalizovat podle následujících pokynů této příručce.

Výplaty

Chcete-li přijímat výplaty z fondu, musíte mít funkční epickou peněženku. Je to proto, že na rozdíl od tradičních kryptoměn nemá epic „přijímací adresu“. Postupujte podle pokynů v průvodci instalací epická peněženka. Chcete-li získat výplaty, vyberte „jiný posluchač“ a zadejte svou IP následovanou heslem pro těžbu.

Na rozdíl od bitcoinových transakcí, kde existují adresy kryptoměn, vyžaduje výběr Epic Cash, aby byl váš epický uzel online a přístupný. To je hlavní výhoda transakcí MimbleWimble, kde neexistují žádné adresy, a tudíž méně metod k narušení soukromí uživatele.

Jak vidíte zůstatek na velkolepé hotovosti?

Zůstatek vaší peněžní peněženky můžete zobrazit zadáním příkazu „epic-wallet info“ (Linux) nebo ve Windows otevřete složku epic-wallet a spusťte epic-wallet-info. Chcete-li zobrazit zůstatek, ujistěte se, že je spuštěna Epic peněženka i server Epic.

Těžba CPU RandomX

RandomX je nový algoritmus těžby kryptoměny navržený zlepšit rovnoměrnější distribuci těžených kryptoměn širší základně uživatelů. Myšlenka je, že každý, kdo má počítač, má CPU, a proto bude algoritmus, který upřednostňuje CPU, inkluzivnější. Random je navržen tak, aby fungoval pouze na procesorech se silnou odolností vůči těžbě GPU i ASIC. Toho je dosaženo využitím funkcí dostupných pouze na moderních procesorech, jako je virtualizace. RandomX již má byl auditován a je aktuálně nasazen na Epic Cash a bude nasazen na Monero.

FAQ

Jaký je váš zisk / výdělek: Těžil jsem pouze s CPU (Intel Core i7 3700) a vydělal jsem asi 1,1 EPIC za den na 960 hps (1. října 2019). Další měřítka najdete na epické měřítka.

Co je lepší – Solo Mining nebo Pool Mining: Těžím jak sólově, tak s fondem ledové těžby. Nejlepší způsob, jak začít, byla těžba v bazénu, protože jsem dokázal zjistit svůj 24hodinový výnos a poslat testovací odeslání s menším množstvím EPIC. Později jsem přešel na solo-mining, protože můžu minimalizovat prostoje, když jsem provozoval vlastní peněženku a uzel.

Zdroje

Úložiště epického peněžního kódu: https://gitlab.com/epiccash

Průvodce Mimble Wimble: https://boxmining.com/mimblewimble/

Úložiště Mimblewimble / grin: https://github.com/mimblewimble/grin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me